سفارش فایل سابلیمینال اختصاصی , آسان سازی موفقیت ,

مشاهده سبد خرید

تومان
برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه
پکیج ویژه
فایل سابلیمینال اختصاصی
مدل کالا
آسان سازی موفقیت
تصاویر بیشتر
فایل سابلیمینال سفارشی - سفارش فایل سابلیمینال اختصاصی
(16)
(0)
آسان سازی موفقیت
وضعیت کالا : موجود
تعداد عدد
قیمت کالا
49,900 تومان
سفارش فایل سابلیمینال اختصاصی
برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه با پیام های پنهان

دوستانی که تمایل دارند از فایل های سابلیمینال اختصاصی استفاده کنند که با عبارات تاکیدی دلخواه و با صدای خودشان ضبط شده ، می توانند این محصول را سفارش دهند تا فایل های سابلیمینال اختصاصی برای آن ها آماده شود و در صورت داشتن سوال از طریق تلگرام به شماره ی 09184075205 و یا از قسمت نظرات همین صفحه سوال خود را مطرح نمایند تا در اسرع وقت به آن پاسخ داده شود  .

 
فایل سابلیمینال سفارشی
تاثیر گذاری صدای شما بر ضمیرناخودآگاهتان 17 برابر بیشتر از صدای دیگران است

 

بعد از خرید این محصول فایلی را دریافت می کنید که مراحل سفارش فایل سابلیمینال و نکاتی که در ضبط عبارات تاکیدی باید رعایت کنید در آن بیان شده است .
 
در این محصول نرم افزارهایی مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای کامپیوتر و موبایل وجود دارد که با نصب آنها روی کامپیوتر و موبایلتان می توانید با وارد کردن تصاویر و عبارات تاکیدی دلخواه ، از این نرم افزارها برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه خود استفاده کنید به این صورت که هم زمان که در حال انجام کارهایتان با کامپیوتر و موبایلتان هستید ، تصاویر و عبارات تاکیدی با سرعت بالا که فقط قابل درک برای ضمیر ناخودآگاهتان می باشند بر روی کامپیوتر و موبایلتان نشان داده می شوند و ضمیر ناخودآگاهتان با دیدن تصاویر و عبارات تاکیدی به راحتی برنامه ریزی مجدد می شود و باورهای مثبت و قدرتمند در آن بوجود می آید و در نهایت این باورها باعث محقق شدن اهداف و آرزوهایتان می شود  .
 
 
نرم افزار فارسی پیام های پنهان
نرم افزار فارسی پیام های پنهان برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص کامپیوتر (ویندوز)نرم افزار پیام های پنهان
نرم افزار پیام های پنهان برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص موبایل (اندروید)
 

نرم افزار فارسی پیام های پنهان شامل 690 پیام آماده در 37 موضوع مختلف به صورت پیش فرض می باشد و شما می توانید به تعداد نامحدود در زمینه های مختلف عبارات تاکیدی و تصاویر دلخواهتان را در نرم افزار وارد کنید . این نرم افزار نیاز به اینترنت ندارد و کار کردن با آن بسیار راحت است .
 
 
نرم افزار فارسی پیام های پنهان
 


تنها عاملی که می تواند آینده ی شما را تغییر دهد ، تغییر باورهای شماست و آنچه که شما در آینده خواهید بود به باورهایی بستگی دارد که در ضمیر ناخودآگاهتان وجود دارد ، با توجه به اینکه ضمیر ناخودآگاه فقط به باورهایی می رسد که برای آن ها برنامه ریزی شده باشد پس ما باید دو کار را انجام دهیم : اول پاکسازی ضمیر ناخودآگاه از باورهای محدودکننده ی قدیمی و دوم برنامه ریزی مجدد آن با باورهای مثبت قدرتمند ، به همین خاطر برای پاکسازی ، ما از یک روش بسیار قدرتمند استفاده می کنیم و برای آن هم دو فایل صوتی پاکسازی آماده شده است که با استفاده از آن ها می توانید به پاکسازی ضمیر ناخودآگاه خود بپردازید.

 
پاکسازی ضمیر ناخودآگاه
 


همچنین در این محصول کتاب " آموزش خودهیپنوتیزم کاربردی " وجود دارد که روشی سریع و راحت برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه را به شما آموزش می دهد که با استفاده از این روش به راحتی می توانید ضمیر خودآگاه خود را کنار زده و ضمیر ناخودآگاهتان را برای رسیدن به هر باوری که می خواهید ، برنامه ریزی کنید تا ضمیر ناخودآگاهتان آن باور را در دنیای شما تبدیل به واقعیت کند .

 
آموزش خود هیپنوتیزم
 


همچنین در این محصول یک " موج مغزی تتا " وجود دارد که دارای فرکانس 4 تا 8 هرتز می باشد . موج تتا علاوه بر اینکه باعث آرامش ذهن ، سلامتی جسم و افزایش خلاقیت و حافظه می شود ، مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه نیز می باشد یعنی در حالت تتا ، ضمیر خودآگاه کنار رفته و ضمیر ناخودآگاه آماده ی پذیرش باورهای جدید و برنامه ریزی مجدد می باشد تا شما بتوانید باورهای لازم برای رسیدن به اهداف و آرزوهایتان را در ضمیر ناخودآگاه خود بوجود آورید  .
 
موج مغزی تتاتعداد 131 باور منفی و محدود کننده درباره ی پول و ثروت وجود دارد که اکثر این باورها در ضمیر ناخودآگاه فقرا برنامه ریزی شده است و باعث شده که فقرا فقیر باقی بمانند و هر کدام از این باورها هم که در ضمیر ناخودآگاه شما وجود داشته باشد  به شما اجازه نمی دهد در مدار پول و ثروت قرار بگیرید و مانع ثروتمند شدن شما می شود ، بر همین اساس یک کتاب PDF که شامل " 1200 باور ثروت ساز " میباشد در این محصول وجود دارد که می توانید از عبارات تاکیدی موجود در این فایل برای وارد کردن در نرم افزار پیام های پنهان و همچنین تکرار آن ها توسط خودتان استفاده کنید ، وقتی با تکرار زیاد این باورها در ضمیر ناخودآگاه شما برنامه ریزی شود شما را در مدار ثروت و نعمت و فراوانی قرار می دهد تا بعد از آن پول و ثروت خیلی راحت و به طور طبیعی وارد زندگیتان شود .
 
1200 باور ثروت سازضمیر ناخودآگاه یک سیستم تمام خودکار هدف جوست که فقط به باورهایی می رسد که برای آن برنامه ریزی شده باشد که مهم ترین و کلیدی ترین بحث موفقیت و رسیدن به اهداف ، بحث باورهاست  و برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاهتان با باورهای موفقیت ساز در واقع حلقه ی گمشده ی تحقق اهداف و آرزوهای شماست . وقتی شما ضمیر ناخودآگاهتان را با باورهای موفقیت ساز برنامه ریزی کنید در واقع یک میانبر زده اید برای رسیدن به اهداف و آرزوهایتان ، بر همین اساس در این محصول یک کتاب  PDF که شامل " 1500 باور موفقیت ساز " می باشد آماده شده که می توانید با استفاده از این فایل ضمیر ناخودآگاه خود را با باورهایی موفقیت ساز برنامه ریزی کنید تا در نهایت باعث موفقیت شما و تحقق اهداف و آرزوهایتان شود .

 
1500 باور موفقیت ساز
 


وقتی که شما ضمیر ناخودآگاهتان را با باورهای مثبت و قدرتمند برنامه ریزی کنید 99% مسیر را طی کرده اید و 1% باقی مانده با کمترین تلاش فیزیکی شما را به مقصد اهداف و آرزوهایتان می رساند

 
 
برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه
با گوش دادن به فایل های صوتی حاوی پیام های پنهان و دیدن تصاویر و عبارات تاکیدی بر روی کامپیوتر تان به راحتی ضمیرناخودآگاه خود را برای تحقق اهداف و آرزوهایتان برنامه ریزی کنید 
فایل سابلیمینال اختصاصی خلاصه آنچه با خرید محصول " سابلیمینال اختصاصی " به دست می آورید فایل سابلیمینال اختصاصی
 


فایل صوتییک فایل صوتی ترکیبی با کلام 6 لایه مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه 

فایل صوتییک فایل صوتی سابلیمینال (بیکلام) 3 لایه مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای

فایل صوتی دو فایل صوتی با کلام 2 لایه مخصوص پاکسازی ضمیر ناخودآگاه ( مجموعا به مدت 60 دقیقه و حجم 84 مگابایت )

فایل صوتی یک موج تتا مخصوص برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه ( به مدت 1 ساعت و 30 دقیقه و حجم 81 مگابایت )

نرم افزار پیام های پنهان  نرم افزار فارسی پیام های پنهان برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص کامپیوتر ( ویندوز )

نرم افزار پیام های پنهاننرم افزار پیام های پنهان برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص موبایل ( اندروید )

فایل pdf  کتاب الکترونیک " آموزش خودهیپنوتیزم کاربردی " برای برنامه ریزی سریع و راحت ضمیر ناخودآگاه ( 5 صفحه )

فایل pdf کتاب الکترونیک " 1200 باور ثروت ساز " ( 51 صفحه )

فایل pdf  کتاب الکترونیک " 1500 باور موفقیت ساز " ( 64 صفحه )

فایل pdf  راهنمای استفاده از محصول ( 13 صفحه )
 
 
نمودار تغییر قیمت
نطرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

5 نظر
مجید مهجور
چهارشنبه بیست و سوم آبان ۹۷
پاسخ
()
()
درود ، فايلها خيلي ارامش بخش و عالي بودند و واقعا لذت بردم ، هم ترکيبيها و هم سابليمينال ، همه فايلها فوق العاده بودند و فايل ترکيبي 2 خيلي خارق العاده بود....همه چي آن تنظيم شده بود و واقعا حس خوبي از گوش کردنش داشتم و ارامشي دوست داشتني رو توي وجودم و مخصوصا پاهام حس ميکردم...😍 مممنون از لطفي که در حقم کرديد ، بينهايت سپاس ، خداوند به شما ثروت و سلامتي بينهايت عنايت کند .
پاسخ مدیر سایت
با عرض سلام ، از اینکه فایل های تهیه شده مورد پسند و رضایت شما بوده بسیار خوشحال و خرسندیم و از خداوند مهربان آرزوی بهترین ها را برای شما داریم ، موفق و سربلند باشید .
مجید مهجور
شنبه نوزدهم آبان ۹۷
پاسخ
()
()
درود بر شما . وقتتون بخير ، چيزي که هست اينه که حس بهتري به سايت شما و محصولتون دارم....و انرژي مثبتتون در سايت موج ميزنه و در کلامتون
پاسخ مدیر سایت
با سلام ، از نظر مثبت و پرانرژی شما بسیار سپاسگزاریم و برای شما آرزوی موفقیت و سربلندی داریم
امین گازرانی
شنبه بیستم مرداد ۹۷
پاسخ
()
()
سلام.در مورد فايلهاي اختصاصي چطور بايد صداي خودمون رو ضبط کنيم؟
پاسخ مدیر سایت
با سلام وقت شما بخیر و شادی با گوشیتون یا با کامپیوتر و یا هر چیزی که قابلیت ضبط صدا رو داره می تونید صداتون رو ضبط کنید و بعد از اون ارسال کنید تا فایل سابلیمینال برای شما ساخته بشه موفق باشید
دیلان ابراهیمی
یکشنبه سوم تیر ۹۷
پاسخ
()
()
سلام خيلي ممنونم بخاطرفايلهاي پاکسازي خيلي جذاب بودن
پاسخ مدیر سایت
با سلام از اینکه فایل ها توانسته رضایت شما را جلب کند بسیار خوشحالیم و برای شما آرزوی موفقیت داریم .
حسین وهابی
چهارشنبه بیست و سوم خرداد ۹۷
پاسخ
()
()
با سلام خدمت شما ، خيلي لطف کرديد و خدا خيرتون بده انشاء الله ، پکيچ پاکسازي و فايل هايي که آماده شدن بسيار عالين ، ممنون ، ممنون ، ممنون ، يه سوال داشتم ، نياز به تکرار فايل هاي باکلام در ذهنمون هست ؟ يعني نياز به زمزمه کردن هست ؟
پاسخ مدیر سایت
با سلام ، بسیار خوشحالیم که فایل های اختصاصی تهیه شده برای شما ، مفید بوده و توانسته رضایت شما را جلب کند ، در مورد سوال مطرح کردید ، خیر لازم به تکرار نیست ، ولی اگر تکرار کنید تاثیرش مطمئنا بیشتر هست ، برای شما آرزوی بهترین ها رو داریم ، سربلند باشید .
طراحی سایتطراحی سایتسایت سازسایت سازفروشگاه سازفروشگاه ساز