تمرکز فکر لیزری , آسان سازی موفقیت ,

مشاهده سبد خرید

تومان
برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه
پکیج ویژه
تمرکز فکر لیزری
مدل کالا
آسان سازی موفقیت
تصاویر بیشتر
تمرکز فکر لیزری
(3)
(0)
آسان سازی موفقیت
وضعیت کالا : موجود
تعداد عدد
قیمت کالا
29,900 تومان
تمرکز فکر لیزری

نمی توانید به خوبی تمرکز کنید ؟
دوست دارید به راحتی برای مدت طولانی بتوانید متمرکز باقی بمانید ؟
برای مطالعه و آماده شدن برای کنکور یا امتحانات نیاز به تمرکز فکر دارید ؟
 
جدای از اینکه شما دانش آموز باشید یا دانشجو و یا وکیل ، معلم ، مهندس ، دارای شغل آزاد باشید و یا خانه دار ، همیشه برای انجام کارهایتان به تمرکز فکر نیاز دارید طوری که داشتن تمرکز فکر خود را در مسائل علمی و آزمون ها و امتحانات به خوبی نشان می دهد به شکلی که هر چه قدر که ما بتوانیم تمرکز فکر بالاتری داشته باشیم خیلی راحت تر از پس حل مسائل بر می آییم .

تمرکز فکر رمز دستیابی به اهداف و موفقیت در کارهاست ، طوری که پراکندگی افکار به ما اجازه نمی دهد که بتوانیم بر روی مسئله تمرکز کنیم و بتوانیم راه حل مسائل را بیابیم و در نهایت به اهداف و آرزوهای خود با موفقیت دست پیدا کنیم .
اما سوال اینجاست که همه ی ما می خواهیم تمرکز فکر بالا داشته باشیم ولی نمی توانیم ؟ اما چرا ؟

چون این خواستن در سطح خودآگاه ما صورت می گیرد ولی ضمیرناخودآگاه ما با باورهای منفی و محدود کننده برنامه ریزی شده است که علی رغم اینکه ما خواهان تمرکز فکر در سطح خودآگاه هستیم و شاید تمرین هایی را هم در این زمینه انجام دهیم ولی چون در ضمیر ناخودآگاه خود گرفتار باورهای منفی و محدود کننده هستیم نمی توانیم آنطور که باید و شاید فکر خود را متمرکز کنیم در چنین شرایطی می گوییم که خودآگاه و ناخودآگاه ما در تضاد با یکدیگرند یعنی ما در سطح خودآگاه خود تمرکز فکر را می خواهیم ولی در سطح ناخودآگاه با باورهای منفی که داریم با آن مخالفت می کنیم مانند این می ماند که در عین حال که داریم گاز می دهیم ترمز را هم گرفته ایم .

پس برای اینکه به تمرکز فکر بالا برسیم باید باورها و برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه خود را تغییر دهیم . وقتی که موفق به این کار شدیم و توانستیم ضمیر خودآگاه و ناخودآگاه خود را با هم  همسو و همجهت کنیم آنگاه به راحتی به تمرکز فکر بالا دست پیدا کنیم .
 
در این محصول نرم افزارهایی مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای کامپیوتر و موبایل وجود دارد که با نصب آنها روی کامپیوتر و موبایلتان می توانید با وارد کردن تصاویر و عبارات تاکیدی دلخواه ، از این نرم افزارها برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه خود استفاده کنید به این صورت که هم زمان که در حال انجام کارهایتان با کامپیوتر و موبایلتان هستید ، تصاویر و عبارات تاکیدی با سرعت بالا که فقط قابل درک برای ضمیر ناخودآگاهتان می باشند بر روی کامپیوتر و موبایلتان نشان داده می شوند و ضمیر ناخودآگاهتان با دیدن تصاویر و عبارات تاکیدی به راحتی برنامه ریزی مجدد می شود و باورهای مثبت و قدرتمند در آن بوجود می آید و در نهایت این باورها باعث محقق شدن اهداف و آرزوهایتان می شود  .
 
 
نرم افزار فارسی پیام های پنهان
نرم افزار فارسی پیام های پنهان برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص کامپیوتر (ویندوز)نرم افزار پیام های پنهان
نرم افزار پیام های پنهان برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص موبایل (اندروید)
 

نرم افزار فارسی پیام های پنهان شامل 690 پیام آماده در 37 موضوع مختلف به صورت پیش فرض می باشد و شما می توانید به تعداد نامحدود در زمینه های مختلف عبارات تاکیدی و تصاویر دلخواهتان را در نرم افزار وارد کنید . این نرم افزار نیاز به اینترنت ندارد و کار کردن با آن بسیار راحت است .
 
 
نرم افزار فارسی پیام های پنهان
 


تنها عاملی که می تواند آینده ی شما را تغییر دهد ، تغییر باورهای شماست و آنچه که شما در آینده خواهید بود به باورهایی بستگی دارد که در ضمیر ناخودآگاهتان وجود دارد ، با توجه به اینکه ضمیر ناخودآگاه فقط به باورهایی می رسد که برای آن ها برنامه ریزی شده باشد پس ما باید دو کار را انجام دهیم : اول پاکسازی ضمیر ناخودآگاه از باورهای محدودکننده ی قدیمی و دوم برنامه ریزی مجدد آن با باورهای مثبت قدرتمند ، به همین خاطر برای پاکسازی ، ما از یک روش بسیار قدرتمند استفاده می کنیم و برای آن هم دو فایل صوتی پاکسازی آماده شده است که با استفاده از آن ها می توانید به پاکسازی ضمیر ناخودآگاه خود بپردازید.

 
پاکسازی ضمیر ناخودآگاه
 


همچنین در این محصول کتاب " آموزش خودهیپنوتیزم کاربردی " وجود دارد که روشی سریع و راحت برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه را به شما آموزش می دهد که با استفاده از این روش به راحتی می توانید ضمیر خودآگاه خود را کنار زده و ضمیر ناخودآگاهتان را برای رسیدن به هر باوری که می خواهید ، برنامه ریزی کنید تا ضمیر ناخودآگاهتان آن باور را در دنیای شما تبدیل به واقعیت کند .

 
آموزش خود هیپنوتیزم
 


همچنین در این محصول یک " موج مغزی تتا " وجود دارد که دارای فرکانس 4 تا 8 هرتز می باشد . موج تتا علاوه بر اینکه باعث آرامش ذهن ، سلامتی جسم و افزایش خلاقیت و حافظه می شود ، مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه نیز می باشد یعنی در حالت تتا ، ضمیر خودآگاه کنار رفته و ضمیر ناخودآگاه آماده ی پذیرش باورهای جدید و برنامه ریزی مجدد می باشد تا شما بتوانید باورهای لازم برای رسیدن به اهداف و آرزوهایتان را در ضمیر ناخودآگاه خود بوجود آورید  .
 
موج مغزی تتاتعداد 131 باور منفی و محدود کننده درباره ی پول و ثروت وجود دارد که اکثر این باورها در ضمیر ناخودآگاه فقرا برنامه ریزی شده است و باعث شده که فقرا فقیر باقی بمانند و هر کدام از این باورها هم که در ضمیر ناخودآگاه شما وجود داشته باشد  به شما اجازه نمی دهد در مدار پول و ثروت قرار بگیرید و مانع ثروتمند شدن شما می شود ، بر همین اساس یک کتاب PDF که شامل " 1200 باور ثروت ساز " میباشد در این محصول وجود دارد که می توانید از عبارات تاکیدی موجود در این فایل برای وارد کردن در نرم افزار پیام های پنهان و همچنین تکرار آن ها توسط خودتان استفاده کنید ، وقتی با تکرار زیاد این باورها در ضمیر ناخودآگاه شما برنامه ریزی شود شما را در مدار ثروت و نعمت و فراوانی قرار می دهد تا بعد از آن پول و ثروت خیلی راحت و به طور طبیعی وارد زندگیتان شود .
 
1200 باور ثروت سازضمیر ناخودآگاه یک سیستم تمام خودکار هدف جوست که فقط به باورهایی می رسد که برای آن برنامه ریزی شده باشد که مهم ترین و کلیدی ترین بحث موفقیت و رسیدن به اهداف ، بحث باورهاست  و برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاهتان با باورهای موفقیت ساز در واقع حلقه ی گمشده ی تحقق اهداف و آرزوهای شماست . وقتی شما ضمیر ناخودآگاهتان را با باورهای موفقیت ساز برنامه ریزی کنید در واقع یک میانبر زده اید برای رسیدن به اهداف و آرزوهایتان ، بر همین اساس در این محصول یک کتاب  PDF که شامل " 1500 باور موفقیت ساز " می باشد آماده شده که می توانید با استفاده از این فایل ضمیر ناخودآگاه خود را با باورهایی موفقیت ساز برنامه ریزی کنید تا در نهایت باعث موفقیت شما و تحقق اهداف و آرزوهایتان شود .

 
1500 باور موفقیت ساز
 


وقتی که شما ضمیر ناخودآگاهتان را با باورهای مثبت و قدرتمند برنامه ریزی کنید 99% مسیر را طی کرده اید و 1% باقی مانده با کمترین تلاش فیزیکی شما را به مقصد اهداف و آرزوهایتان می رساند

 
 
برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه
با گوش دادن به فایل های صوتی حاوی پیام های پنهان و دیدن تصاویر و عبارات تاکیدی بر روی کامپیوتر تان به راحتی ضمیرناخودآگاه خود را برای تحقق اهداف و آرزوهایتان برنامه ریزی کنید


 
تمرکز فکر لیزری خلاصه آنچه با خرید محصول " تمرکز فکر لیزری " به دست می آورید تمرکز فکر لیزری
 


فایل صوتی چهار فایل صوتی ترکیبی با کلام 6 لایه مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای " تمرکز فکر لیزری " (مجموعا به مدت 60 دقیقه و حجم 84 مگابایت)

فایل صوتی سه فایل صوتی پاکسازی با کلام 6 لایه مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای " تمرکز فکر لیزری " (مجموعا به مدت 45 دقیقه و حجم 63 مگابایت)

فایل صوتی دو فایل صوتی سابلیمینال (بیکلام) 3 لایه مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای " تمرکز فکر لیزری " (مجموعا به مدت 30 دقیقه و حجم 42 مگابایت)

فایل صوتی دو فایل صوتی با کلام 2 لایه مخصوص پاکسازی ضمیر ناخودآگاه ( مجموعا به مدت 60 دقیقه و حجم 84 مگابایت )

فایل صوتی یک موج تتا مخصوص برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه ( به مدت 1 ساعت و 30 دقیقه و حجم 81 مگابایت )

نرم افزار پیام های پنهان  نرم افزار فارسی پیام های پنهان برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص کامپیوتر ( ویندوز )

نرم افزار پیام های پنهاننرم افزار پیام های پنهان برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص موبایل ( اندروید )

فایل pdf  کتاب الکترونیک " آموزش خودهیپنوتیزم کاربردی " برای برنامه ریزی سریع و راحت ضمیر ناخودآگاه ( 5 صفحه )

فایل pdf کتاب الکترونیک " 1200 باور ثروت ساز " ( 51 صفحه )

فایل pdf  کتاب الکترونیک " 1500 باور موفقیت ساز " ( 64 صفحه )

فایل pdf  راهنمای استفاده از محصول ( 13 صفحه ) 
تاکیدات پنهان محصول "  تمرکز فکر لیزری "

من همیشه با تمرکز کامل فکر می کنم 

من از تمرکز فکر فوق العاده بالایی برخوردار هستم 

تمرکز فکر بالا در DNA  من نهادینه شده است 

قدرت تمرکز من هر روز بیشتر و بیشتر می شود 

من به راحتی متمرکز می شوم و تا ساعت ها متمرکز باقی می مانم 

من از تمرکزی ما فوق انسانی برخوردار هستم 

من بیشترین قدرت تمرکز دنیا را دارم 

قدرت تمرکز من بی نظیر است 

من به راحتی تا هر وقت که بخواهم متمرکز باقی می مانم 

قدرت تمرکز من فوق العاده بالاست

تمرکز فوق العاده قوی حالت طبیعی من است 

من از هوشیاری و تمرکز نامحدودی برخوردار هستم 

توانایی تمرکز من بسیار عالیست 

من در هنگام مطالعه تمرکز بسیار بالایی دارم 

تمرکز من به صورت مداوم هر روز بیشتر و بیشتر می شود 

من قادر به انجام هر کاری هستم 

من در هر کاری خیلی راحت موفق می شوم 


 
نمودار تغییر قیمت
نطرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
شرکت سازنده