menuordersearch
rajaiemanesh.com

رتبه برتر کنکور دکتری , آسان سازی موفقیت ,

مشاهده سبد خرید

تومان
برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه
پکیج ویژه
رتبه برتر کنکور دکتری
مدل کالا
آسان سازی موفقیت
تصاویر بیشتر
رتبه برتر کنکور دکتری
(3)
(0)
آسان سازی موفقیت
وضعیت کالا : موجود
تعداد عدد
قیمت کالا
29,900 تومان
رتبه برتر کنکور دکتری

می ترسید که زحمت هایتان به ثمر ننشیند ؟
دوست دارید خیلی راحت نتیجه ی تمام زحماتتان را از کنکور دکتری بگیرید ؟
کنکور دکتری در پیش دارید و با وجود اینکه خوب درس خوانده اید از نتیجه ی آن نگران هستید ؟
در جلسه ی کنکور دکتری  با اضطراب ، استرس ، حواس پرتی و چیزهای دیگری روبه رو می شوید ؟
برای کنکور دکتری کم درس خوانده اید ولی می خواهید نتیجه ی آن را تمام و کمال در نتیجه ی کنکور دکتری خود ببینید ؟شما محصول " قبولی در رشته ی دلخواه " را نیز همراه این محصول  دریافت می کنید .
 
 
برای موفقیت در کنکور دکتری ، نکته ی بسیار مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که موفقیت در کنکور دکتری نیاز به دو آمادگی دارد ،  یکی آمادگی ذهنی و دیگری آمادگی علمی . برای اینکه به نقش تعیین کننده باورها و آمادگی ذهنی در موفقیت افراد هر چه بیشتر پی ببریم توجه شما را به یک تحقیق علمی جلب می کنم .

تحقیقات 25 ساله دانشگاه ییل آمریکا (بزرگترین و معتبرترین دانشگاه تحقیقاتی آمریکا) روی 12000 دانشجو نشان داده که تمام تلاش ها ، برنامه ریزی ها ، مطالعه های روزانه و شب بیداری ها تنها  15% مسیر موفقیت و دستیابی به هدف را تشکیل می دهد و 85% سهم باقی مانده به انگیزه ، نگرش و باورهای دانش آموزان و دانشجویان بستگی دارد .

 
تمام تلاش های شبانه روزی فقط 15% مسیر موفقیت را شامل می شود و 85% سهم باقی مانده به باورهای دانش آموزان و دانش جویان بستگی دارد
 
کتاب خواندن ، تست زدن ، آزمون آزمایشی و . . . همه 15% سهم موفقیت شما را شامل میشود ولی 85% مسیر قبولی در کنکور دکتری به آمادگی ذهنی و باورهایی  بستگی دارد که در ضمیر ناخودآگاه شما برنامه ریزی شده است .

شما باید با اعتماد به نفس در جلسه ی کنکور دکتری حاضر شوید ، باید آرامش خود را حفظ کنید و دچار اضطراب و استرس نشوید تا بتوانید جواب سوال ها را بدهید ، حافظه تان باید به خوبی در دسترس باشد تا جواب سوال ها را به راحتی به خاطر بیاورید که همه ی این ها به ضمیر ناخودآگاهتان بستگی دارد که چگونه برنامه ریزی شده باشد  .

برنامه ریزی ضمیرناخودآگاهتان مشخص می کند که چه شرایطی در جلسه ی کنکور دکتری برای شما اتفاق بیفتد ، اگر ضمیر ناخودآگاهتان را درست برنامه ریزی کرده باشید آنگاه در جلسه ی کنکور دکتری اعتماد به نفس زیادی به شما می دهد ، دسترسی به اطلاعات موجود در حافظه تان را راحت تر می کند تا بتوانید جواب سوال ها را به راحتی به یاد بیاورید ، حس آرامش و تمرکز را در جلسه ی کنکور دکتری در شما به وجود می آورد تا در آرامش کامل بتوانید با تمرکز بر جواب ها به راحتی سوالات را پاسخ دهید چون همانطور که در کتاب" راز موفقیت در کنکور و امتحانات " گفته شد ضمیر ناخودآگاه ماست که با توجه به اینکه برای شکست برنامه ریزی شده باشد یا برای پیروزی در ما احساس ایجاد می کند حال یا احساس آرامش برای رسیدن به موفقیت یا احساس اضطراب و استرس برای شکست که تمام آن به برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه شما بستگی دارد .
 
 
اگر ضمیر ناخودآگاهتان را برای شکست برنامه ریزی کنید اگر تلاش بسیار زیادی هم برای موفقیت در کنکور دکتری کرده باشید تمام تلاش های شما می شود 15% کار ولی 85% کار را که برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه بوده را انجام نداده اید و ضمیرناخودآگاه کافی است در جلسه ی کنکور دکتری برای شما اضطراب یا استرس به وجود آورد ، یا تمرکز فکرتان را کم کند یا کاری کند که به راحتی مطالب را به یاد نیاورید آنگاه هر چه تلاش کرده اید به راحتی از بین می رود و شما در جلسه ی کنکور دکتری رد می شوید ولی اگر آن را برای موفقیت برنامه ریزی کنید همانطور که کار تنفس و تپش قلب را با دقتی رویایی انجام می دهد موفقیت شما را در کنکور دکتری رقم می زند به یاد داشته باشید که

 
ضمیر ناخودآگاه یک سیستم تمام اتوماتیک است که به چیزهایی می رسد که برای آن برنامه ریزی شده باشد
 

همراه محصول " رتبه برتر کنکور دکتری " شما یکی از محصولات زیر را به دلخواه و انتخاب خودتان دریافت می کنید .

اگر رشته ی مورد نظر شما در لیست زیر وجود ندارد از قسمت نظرات همین صفحه و یا ایمیل به آدرس rajaiemanesh@chmail.ir رشته ی مورد نظرتان را به ما اعلام کنید تا برای شما آماده شود .
 

فنی و مهندسی
 
محصول  قبولی در رشته ی " مهندسی برق "
محصول  قبولی در رشته ی " مهندسی مکانیک "
محصول  قبولی در رشته ی " فناوری نانو "
محصول  قبولی در رشته ی " مهندسی کامپیوتر "
محصول  قبولی در رشته ی " مهندسی عمران "
محصول  قبولی در رشته ی " مهندسی شیمی "
محصول  قبولی در رشته ی " مهندسی محیط زیست "
محصول  قبولی در رشته ی " مهندسی صنایع "
محصول  قبولی در رشته ی " مهندسی هوافضا "
محصول  قبولی در رشته ی " مهندسی نفت "
محصول  قبولی در رشته ی " مهندسی پلیمر "
 

علوم انسانی
 
محصول  قبولی در رشته ی " مجموعه مدیریت "
محصول  قبولی در رشته ی " مدیریت کسب و کار "
محصول  قبولی در رشته ی " مجموعه حقوق "
محصول  قبولی در رشته ی " روانشناسی "
محصول  قبولی در رشته ی " حسابداری "
محصول  قبولی در رشته ی " علوم تربیتی "
محصول  قبولی در رشته ی " علوم سیاسی "
محصول  قبولی در رشته ی " الهیات "
محصول  قبولی در رشته ی " علوم اجتماعی "
محصول  قبولی در رشته ی " علوم جغرافیایی "
محصول  قبولی در رشته ی " ادبیات فارسی "
محصول  قبولی در رشته ی " تاریخ "
 
 
علوم پایه

محصول  قبولی در رشته ی " علوم ریاضی "
محصول  قبولی در رشته ی " مجموعه شیمی "
محصول  قبولی در رشته ی " مجموعه فیزیک "
محصول  قبولی در رشته ی " زیست گیاهی "
محصول  قبولی در رشته ی " زیست جانوری "
محصول  قبولی در رشته ی " زیست شناسی "
محصول  قبولی در رشته ی " آمار"
محصول  قبولی در رشته ی " مدیریت پروژه "
محصول  قبولی در رشته ی " معماری "

 
در این محصول نرم افزارهایی مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای کامپیوتر و موبایل وجود دارد که با نصب آنها روی کامپیوتر و موبایلتان می توانید با وارد کردن تصاویر و عبارات تاکیدی دلخواه ، از این نرم افزارها برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه خود استفاده کنید به این صورت که هم زمان که در حال انجام کارهایتان با کامپیوتر و موبایلتان هستید ، تصاویر و عبارات تاکیدی با سرعت بالا که فقط قابل درک برای ضمیر ناخودآگاهتان می باشند بر روی کامپیوتر و موبایلتان نشان داده می شوند و ضمیر ناخودآگاهتان با دیدن تصاویر و عبارات تاکیدی به راحتی برنامه ریزی مجدد می شود و باورهای مثبت و قدرتمند در آن بوجود می آید و در نهایت این باورها باعث محقق شدن اهداف و آرزوهایتان می شود  .
 
 
نرم افزار فارسی پیام های پنهان
نرم افزار فارسی پیام های پنهان برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص کامپیوتر (ویندوز)نرم افزار پیام های پنهان
نرم افزار پیام های پنهان برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص موبایل (اندروید)
 

نرم افزار فارسی پیام های پنهان شامل 690 پیام آماده در 37 موضوع مختلف به صورت پیش فرض می باشد و شما می توانید به تعداد نامحدود در زمینه های مختلف عبارات تاکیدی و تصاویر دلخواهتان را در نرم افزار وارد کنید . این نرم افزار نیاز به اینترنت ندارد و کار کردن با آن بسیار راحت است .
 
 
نرم افزار فارسی پیام های پنهان
 


تنها عاملی که می تواند آینده ی شما را تغییر دهد ، تغییر باورهای شماست و آنچه که شما در آینده خواهید بود به باورهایی بستگی دارد که در ضمیر ناخودآگاهتان وجود دارد ، با توجه به اینکه ضمیر ناخودآگاه فقط به باورهایی می رسد که برای آن ها برنامه ریزی شده باشد پس ما باید دو کار را انجام دهیم : اول پاکسازی ضمیر ناخودآگاه از باورهای محدودکننده ی قدیمی و دوم برنامه ریزی مجدد آن با باورهای مثبت قدرتمند ، به همین خاطر برای پاکسازی ، ما از یک روش بسیار قدرتمند استفاده می کنیم و برای آن هم دو فایل صوتی پاکسازی آماده شده است که با استفاده از آن ها می توانید به پاکسازی ضمیر ناخودآگاه خود بپردازید.

 
پاکسازی ضمیر ناخودآگاه
 


همچنین در این محصول کتاب " آموزش خودهیپنوتیزم کاربردی " وجود دارد که روشی سریع و راحت برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه را به شما آموزش می دهد که با استفاده از این روش به راحتی می توانید ضمیر خودآگاه خود را کنار زده و ضمیر ناخودآگاهتان را برای رسیدن به هر باوری که می خواهید ، برنامه ریزی کنید تا ضمیر ناخودآگاهتان آن باور را در دنیای شما تبدیل به واقعیت کند .

 
آموزش خود هیپنوتیزم
 


همچنین در این محصول یک " موج مغزی تتا " وجود دارد که دارای فرکانس 4 تا 8 هرتز می باشد . موج تتا علاوه بر اینکه باعث آرامش ذهن ، سلامتی جسم و افزایش خلاقیت و حافظه می شود ، مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه نیز می باشد یعنی در حالت تتا ، ضمیر خودآگاه کنار رفته و ضمیر ناخودآگاه آماده ی پذیرش باورهای جدید و برنامه ریزی مجدد می باشد تا شما بتوانید باورهای لازم برای رسیدن به اهداف و آرزوهایتان را در ضمیر ناخودآگاه خود بوجود آورید  .
 
موج مغزی تتاتعداد 131 باور منفی و محدود کننده درباره ی پول و ثروت وجود دارد که اکثر این باورها در ضمیر ناخودآگاه فقرا برنامه ریزی شده است و باعث شده که فقرا فقیر باقی بمانند و هر کدام از این باورها هم که در ضمیر ناخودآگاه شما وجود داشته باشد  به شما اجازه نمی دهد در مدار پول و ثروت قرار بگیرید و مانع ثروتمند شدن شما می شود ، بر همین اساس یک کتاب PDF که شامل " 1200 باور ثروت ساز " میباشد در این محصول وجود دارد که می توانید از عبارات تاکیدی موجود در این فایل برای وارد کردن در نرم افزار پیام های پنهان و همچنین تکرار آن ها توسط خودتان استفاده کنید ، وقتی با تکرار زیاد این باورها در ضمیر ناخودآگاه شما برنامه ریزی شود شما را در مدار ثروت و نعمت و فراوانی قرار می دهد تا بعد از آن پول و ثروت خیلی راحت و به طور طبیعی وارد زندگیتان شود .
 
1200 باور ثروت سازضمیر ناخودآگاه یک سیستم تمام خودکار هدف جوست که فقط به باورهایی می رسد که برای آن برنامه ریزی شده باشد که مهم ترین و کلیدی ترین بحث موفقیت و رسیدن به اهداف ، بحث باورهاست  و برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاهتان با باورهای موفقیت ساز در واقع حلقه ی گمشده ی تحقق اهداف و آرزوهای شماست . وقتی شما ضمیر ناخودآگاهتان را با باورهای موفقیت ساز برنامه ریزی کنید در واقع یک میانبر زده اید برای رسیدن به اهداف و آرزوهایتان ، بر همین اساس در این محصول یک کتاب  PDF که شامل " 1500 باور موفقیت ساز " می باشد آماده شده که می توانید با استفاده از این فایل ضمیر ناخودآگاه خود را با باورهایی موفقیت ساز برنامه ریزی کنید تا در نهایت باعث موفقیت شما و تحقق اهداف و آرزوهایتان شود .

 
1500 باور موفقیت ساز
 


وقتی که شما ضمیر ناخودآگاهتان را با باورهای مثبت و قدرتمند برنامه ریزی کنید 99% مسیر را طی کرده اید و 1% باقی مانده با کمترین تلاش فیزیکی شما را به مقصد اهداف و آرزوهایتان می رساند

 
 
برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه
با گوش دادن به فایل های صوتی حاوی پیام های پنهان و دیدن تصاویر و عبارات تاکیدی بر روی کامپیوتر تان به راحتی ضمیرناخودآگاه خود را برای تحقق اهداف و آرزوهایتان برنامه ریزی کنید


 
رتبه برتر کنکور دکتری خلاصه آنچه با خرید محصول " رتبه برتر کنکور دکتری " به دست می آورید رتبه برتر کنکور دکتری
 


فایل صوتی چهار فایل صوتی ترکیبی با کلام 6 لایه مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای " رتبه برتر کنکور دکتری " (مجموعا به مدت 60 دقیقه و حجم 84 مگابایت)

فایل صوتی سه فایل صوتی پاکسازی با کلام 6 لایه مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای " رتبه برتر کنکور دکتری " (مجموعا به مدت 45 دقیقه و حجم 63 مگابایت)

فایل صوتی دو فایل صوتی سابلیمینال (بیکلام) 3 لایه مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای " رتبه برتر کنکور دکتری " (مجموعا به مدت 30 دقیقه و حجم 42 مگابایت)

فایل صوتی چهار فایل صوتی ترکیبی با کلام 6 لایه مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای " قبولی در رشته ی دلخواه " (مجموعا به مدت 60 دقیقه و حجم 84 مگابایت)

فایل صوتی سه فایل صوتی پاکسازی با کلام 6 لایه مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای " قبولی در رشته ی دلخواه " (مجموعا به مدت 45 دقیقه و حجم 63 مگابایت)

فایل صوتی دو فایل صوتی سابلیمینال (بیکلام) 3 لایه مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای " قبولی در رشته ی دلخواه " (مجموعا به مدت 30 دقیقه و حجم 42 مگابایت)

فایل صوتی دو فایل صوتی با کلام 2 لایه مخصوص پاکسازی ضمیر ناخودآگاه ( مجموعا به مدت 60 دقیقه و حجم 84 مگابایت )

فایل صوتی یک موج تتا مخصوص برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه ( به مدت 1 ساعت و 30 دقیقه و حجم 81 مگابایت )

نرم افزار پیام های پنهان  نرم افزار فارسی پیام های پنهان برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص کامپیوتر ( ویندوز )

نرم افزار پیام های پنهاننرم افزار پیام های پنهان برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص موبایل ( اندروید )

فایل pdf  کتاب الکترونیک " آموزش خودهیپنوتیزم کاربردی " برای برنامه ریزی سریع و راحت ضمیر ناخودآگاه ( 5 صفحه )

فایل pdf کتاب الکترونیک " 1200 باور ثروت ساز " ( 51 صفحه )

فایل pdf  کتاب الکترونیک " 1500 باور موفقیتساز " ( 64 صفحه )

فایل pdf  راهنمای استفاده از محصول ( 13 صفحه )
تاکیدات پنهان محصول " رتبه ی برتر کنکور دکتری "

من  به راحتی رتبه برتر کنکور دکتری می شوم 

کنکور دکتری بسیار بسیار آسان است 

رتبه برتر کنکور دکتری شدن در DNAمن نهادینه شده است 

در جلسه کنکور دکتری اعتماد به نفس و آرامش فراوانی دارم 

همه سوالات کنکور دکتری برای من بسیار راحت هستند 

هر سوالی را خیلی راحت و سریع پاسخ می دهم 

رتبه برتر کنکور دکتری شدن تقدیر من است 

با ایمان و اعتماد به نفس کامل رتبه برتر کنکور دکتری می شوم 

من از کنکور دادن بسیار لذت می برم 

خداوند را هزاران بار شکر می کنم که به من کمک می کند تا رتبه برتر کنکور دکتری شوم 

من با موفقیت کامل کنکور دکتری را پشت سر می گذارم 

خداوند را به خاطر همه ی نعمت هایش شکر و سپاس می گویم 

با اعتماد به نفس وآرامش بسیار زیاد ، کنکور می دهم 

من با آمادگی کامل در جلسه ی کنکور دکتری حاضر می شوم 

رتبه ی برتر کنکور دکتری شدن شایسته ی من است 

موفقیت در کنکور دکتری بسیار بسیار آسان است 

راه حل هر مسئله ای خیلی راحت و سریع به ذهنم خطور می کند 

در هنگام جواب دادن به سوال ها از تمرکز و آرامش فوق العاده ای برخوردار هستم 

با توکل بر خدای رحمان در هر کاری موفق می شوم 

خداوند اراده کرده که رتبه ی برتر کنکور دکتری شوم 

من لیاقت موفقیت در کنکور دکتری را دارم 

من ایمان و باور دارم که رتبه برتر کنکور دکتری می شوم 

نمونه تاکیدات موجود در محصول " قبولی در رشته ی دلخواه "


تاکیدات پنهان موجود در محصول " قبولی در رشته ی مهندسی نفت "


قبولی در رشته ی مهندسی نفت بسیار بسیار آسان است

قبولی در رشته ی مهندسی نفت در DNA من نهادینه شده است

با اعتماد به نفس و آرامش کامل در رشته ی مهندسی نفت قبول می شوم

خیلی راحت در رشته ی مهندسی نفت قبول می شوم

قبولی در رشته ی مهندسی نفت تقدیر من است

با ایمان و اعتماد به نفس کامل در رشته ی مهندسی نفت قبول می شوم

من لیاقت قبولی در رشته ی مهندسی نفت را دارم

من برای قبولی در رشته ی مهندسی نفت میل و اشتیاق فراوانی دارم

موفقیت در رشته ی مهندسی نفت انتظار مرا می کشد

من به راحتی در رشته ی مهندسی نفت قبول می شوم

موفقیت من در رشته ی مهندسی نفت 100% و تضمین شده است

 من عاشق رشته ی مهندسی نفت هستم

من در رشته ی مهندسی نفت موفق می شوم

من از قبولی در رشته ی مهندسی نفت بسیار لذت می برم

خودآگاه و ناخودآگاه من برای قبولی در رشته ی مهندسی نفت هماهنگ و هم جهتند

با ایمان و توکل بر خدا به راحتی در رشته مهندسی نفت قبول می شوم

با تمام وجود ایمان و باور دارم که به راحتی در رشته مهندسی نفت قبول می شوم

من موفقیت در رشته ی مهندسی نفت را در ذهن تجسم و در دل احساس می کنم

ذهن من سرشار از باورهای مثبت درباره ی قبولی در رشته ی مهندسی نفت است

باور قبولی در رشته ی مهندسی نفت در ضمیرناخودآگاه من وجود دارد

ضمیرناخودآگاهم همه ی شرایط را فراهم می کند تا در رشته ی مهندسی نفت قبول شوم


 
نمودار تغییر قیمت
نطرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

1 نظر
رئوف باقری
شنبه چهاردهم اردیبهشت ۹۸
پاسخ
()
()
با سلام و احترام چطو مي توانم با شما تلفني صحبت کنم ؟ اگه يه شماره تلفن يا مو بايل به من بدين ممنونتون ميشم
پاسخ مدیر سایت
با سلام وقت شما بخیر و شادی می تونید از طریق تلگرام به شماره 09184075205 پیام بدید موفق باشید