انرژی و انگیزه نامحدود , آسان سازی موفقیت ,

مشاهده سبد خرید

تومان
برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه
پکیج ویژه
انرژی و انگیزه نامحدود
مدل کالا
آسان سازی موفقیت
تصاویر بیشتر
برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه - انرژی و انگیزه نامحدود
(2)
(0)
آسان سازی موفقیت
وضعیت کالا : موجود
تعداد عدد
قیمت کالا
29,900 تومان
انرژی و انگیزه نامحدود

آیا برای انجام کارهایتان انرژی و انگیزه ی کافی را ندارید ؟
آیا به خاطر بی انگیزگی و کم انرژی بودن در زندگی خود با مشکل برخورده اید ؟
آیا به خاطر کم انرژی و کم انگیزه بودن نمی توانید کارهایتان را به سر انجام برسانید ؟
آیا دوست دارید به انرژی و انگیزه ی نامحدود ی دست پیدا کنید تا بتوانید در همه ی کارهایتان موفق عمل کنید ؟
 
آیا دیده اید افرادی را که همواره سرشار از انرژی و انگیزه هستند طوری که اگر کسی با آن ها ارتباط داشته باشد انرژی و انگیزه ی خود را به آن ها نیز منتقل می کنند ولی در مقابل افرادی هستند که به خاطر بی انگیزگی و نداشتن انرژی برای انجام کارهایشان ، زندگی کسالت بار و خسته کننده ای دارند و همواره در انجام کارهایشان و به نتیجه رساندن آن ها با مشکل روبه رو هستند ؟ اما دلیل این همه تفاوت در کجاست ؟

در مقاله ی  "راز موفقیت در کنکور و امتحانات "  اشاره شد که عامل ایجاد کننده ی احساسات درونی ضمیرناخودآگاه است و اگر بخواهد شما را مجبور به کاری کند از احساسات استفاده می کند تا انگیزه لازم برای انجام آن کار را در شما بوجود آورد .

 از آنجایی که احساسات بسیار قدرتمند هستند ضمیر ناخودآگاه به راحتی می تواند تمام رفتارهای روزانه شما را تحت کنترل خود بگیرد و همچنین اشاره شد که ضمیر ناخودآگاه یک سیستم تمام اتوماتیک است که همواره بر اساس باورهایی که در آن برنامه ریزی شده به اهداف و شرایط خاصی می رسد ، به همین خاطر است که عده ای همواره پر از انرژی و انگیزه هستند ولی عده ای خالی از آن ، چون نوع باورهایی که در ضمیر ناخودآگاه این افراد برنامه ریزی شده است بدین شکل است . پس ما هم اگر می خواهیم به فردی پر انرژی و با انگیزه تبدیل شویم باید باورهایی را در ضمیر ناخودآگاه خود برنامه ریزی کنیم که ضمیر ناخودآگاهمان بر اساس آن باورها احساس سرشار از انرژی و انگیزه را در ما بوجود آورد .

ما در محصول " انرژی و انگیزه ی نامحدود "  عبارات تاکیدی را قرار داده ایم که باورهایی را در ضمیر ناخودآگاه شما به وجود می آورد که در نهایت باعث ایجاد احساس انگیزه و انرژی توسط ضمیر ناخودآگاه در شما می شود .

 
در این محصول نرم افزارهایی مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای کامپیوتر و موبایل وجود دارد که با نصب آنها روی کامپیوتر و موبایلتان می توانید با وارد کردن تصاویر و عبارات تاکیدی دلخواه ، از این نرم افزارها برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه خود استفاده کنید به این صورت که هم زمان که در حال انجام کارهایتان با کامپیوتر و موبایلتان هستید ، تصاویر و عبارات تاکیدی با سرعت بالا که فقط قابل درک برای ضمیر ناخودآگاهتان می باشند بر روی کامپیوتر و موبایلتان نشان داده می شوند و ضمیر ناخودآگاهتان با دیدن تصاویر و عبارات تاکیدی به راحتی برنامه ریزی مجدد می شود و باورهای مثبت و قدرتمند در آن بوجود می آید و در نهایت این باورها باعث محقق شدن اهداف و آرزوهایتان می شود  .
 
 
نرم افزار فارسی پیام های پنهان
نرم افزار فارسی پیام های پنهان برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص کامپیوتر (ویندوز)نرم افزار پیام های پنهان
نرم افزار پیام های پنهان برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص موبایل (اندروید)
 

نرم افزار فارسی پیام های پنهان شامل 690 پیام آماده در 37 موضوع مختلف به صورت پیش فرض می باشد و شما می توانید به تعداد نامحدود در زمینه های مختلف عبارات تاکیدی و تصاویر دلخواهتان را در نرم افزار وارد کنید . این نرم افزار نیاز به اینترنت ندارد و کار کردن با آن بسیار راحت است .
 
 
نرم افزار فارسی پیام های پنهان
 


تنها عاملی که می تواند آینده ی شما را تغییر دهد ، تغییر باورهای شماست و آنچه که شما در آینده خواهید بود به باورهایی بستگی دارد که در ضمیر ناخودآگاهتان وجود دارد ، با توجه به اینکه ضمیر ناخودآگاه فقط به باورهایی می رسد که برای آن ها برنامه ریزی شده باشد پس ما باید دو کار را انجام دهیم : اول پاکسازی ضمیر ناخودآگاه از باورهای محدودکننده ی قدیمی و دوم برنامه ریزی مجدد آن با باورهای مثبت قدرتمند ، به همین خاطر برای پاکسازی ، ما از یک روش بسیار قدرتمند استفاده می کنیم و برای آن هم دو فایل صوتی پاکسازی آماده شده است که با استفاده از آن ها می توانید به پاکسازی ضمیر ناخودآگاه خود بپردازید.

 
پاکسازی ضمیر ناخودآگاه
 


همچنین در این محصول کتاب " آموزش خودهیپنوتیزم کاربردی " وجود دارد که روشی سریع و راحت برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه را به شما آموزش می دهد که با استفاده از این روش به راحتی می توانید ضمیر خودآگاه خود را کنار زده و ضمیر ناخودآگاهتان را برای رسیدن به هر باوری که می خواهید ، برنامه ریزی کنید تا ضمیر ناخودآگاهتان آن باور را در دنیای شما تبدیل به واقعیت کند .

 
آموزش خود هیپنوتیزم
 


همچنین در این محصول یک " موج مغزی تتا " وجود دارد که دارای فرکانس 4 تا 8 هرتز می باشد . موج تتا علاوه بر اینکه باعث آرامش ذهن ، سلامتی جسم و افزایش خلاقیت و حافظه می شود ، مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه نیز می باشد یعنی در حالت تتا ، ضمیر خودآگاه کنار رفته و ضمیر ناخودآگاه آماده ی پذیرش باورهای جدید و برنامه ریزی مجدد می باشد تا شما بتوانید باورهای لازم برای رسیدن به اهداف و آرزوهایتان را در ضمیر ناخودآگاه خود بوجود آورید  .
 
موج مغزی تتاتعداد 131 باور منفی و محدود کننده درباره ی پول و ثروت وجود دارد که اکثر این باورها در ضمیر ناخودآگاه فقرا برنامه ریزی شده است و باعث شده که فقرا فقیر باقی بمانند و هر کدام از این باورها هم که در ضمیر ناخودآگاه شما وجود داشته باشد  به شما اجازه نمی دهد در مدار پول و ثروت قرار بگیرید و مانع ثروتمند شدن شما می شود ، بر همین اساس یک کتاب PDF که شامل " 1200 باور ثروت ساز " میباشد در این محصول وجود دارد که می توانید از عبارات تاکیدی موجود در این فایل برای وارد کردن در نرم افزار پیام های پنهان و همچنین تکرار آن ها توسط خودتان استفاده کنید ، وقتی با تکرار زیاد این باورها در ضمیر ناخودآگاه شما برنامه ریزی شود شما را در مدار ثروت و نعمت و فراوانی قرار می دهد تا بعد از آن پول و ثروت خیلی راحت و به طور طبیعی وارد زندگیتان شود .
 
1200 باور ثروت سازضمیر ناخودآگاه یک سیستم تمام خودکار هدف جوست که فقط به باورهایی می رسد که برای آن برنامه ریزی شده باشد که مهم ترین و کلیدی ترین بحث موفقیت و رسیدن به اهداف ، بحث باورهاست  و برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاهتان با باورهای موفقیت ساز در واقع حلقه ی گمشده ی تحقق اهداف و آرزوهای شماست . وقتی شما ضمیر ناخودآگاهتان را با باورهای موفقیت ساز برنامه ریزی کنید در واقع یک میانبر زده اید برای رسیدن به اهداف و آرزوهایتان ، بر همین اساس در این محصول یک کتاب  PDF که شامل " 1500 باور موفقیت ساز " می باشد آماده شده که می توانید با استفاده از این فایل ضمیر ناخودآگاه خود را با باورهایی موفقیت ساز برنامه ریزی کنید تا در نهایت باعث موفقیت شما و تحقق اهداف و آرزوهایتان شود .

 
1500 باور موفقیت ساز
 


وقتی که شما ضمیر ناخودآگاهتان را با باورهای مثبت و قدرتمند برنامه ریزی کنید 99% مسیر را طی کرده اید و 1% باقی مانده با کمترین تلاش فیزیکی شما را به مقصد اهداف و آرزوهایتان می رساند

 
 
برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه
با گوش دادن به فایل های صوتی حاوی پیام های پنهان و دیدن تصاویر و عبارات تاکیدی بر روی کامپیوتر تان به راحتی ضمیرناخودآگاه خود را برای تحقق اهداف و آرزوهایتان برنامه ریزی کنید 
انرژی و انگیزه نامحدود خلاصه آنچه با خرید محصول " انرژی و انگیزه نامحدود " به دست می آورید انرژی و انگیزهنامحدود
 


فایل صوتی چهار فایل صوتی ترکیبی با کلام 6 لایه مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای " انرژی و انگیزه نامحدود " ( مجموعا به مدت 60 دقیقه و حجم 84 مگابایت )

فایل صوتی سه فایل صوتی پاکسازی با کلام 6 لایه مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای " انرژی و انگیزه نامحدود "  ( مجموعا به مدت 45 دقیقه و حجم 63 مگابایت )

فایل صوتی دو فایل صوتی سابلیمینال (بیکلام) 3 لایه مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای " انرژی و انگیزه نامحدود "  ( مجموعا به مدت 30 دقیقه و حجم 42 مگابایت )

فایل صوتی دو فایل صوتی با کلام 2 لایه مخصوص پاکسازی ضمیر ناخودآگاه ( مجموعا به مدت 60 دقیقه و حجم 84 مگابایت )

فایل صوتی یک موج تتا مخصوص برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه ( به مدت 1 ساعت و 30 دقیقه و حجم 81 مگابایت )

نرم افزار پیام های پنهان  نرم افزار فارسی پیام های پنهان برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص کامپیوتر ( ویندوز )

نرم افزار پیام های پنهاننرم افزار پیام های پنهان برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص موبایل ( اندروید )

فایل pdf  کتاب الکترونیک " آموزش خودهیپنوتیزم کاربردی " برای برنامه ریزی سریع و راحت ضمیر ناخودآگاه ( 5 صفحه )

فایل pdf کتاب الکترونیک " 1200 باور ثروت ساز " ( 51 صفحه )

فایل pdf  کتاب الکترونیک " 1500 باور موفقیت ساز " ( 64 صفحه )

فایل pdf  راهنمای استفاده از محصول ( 13 صفحه )
 تاکیدات پنهان محصول " انرژی و انگیزه ی نامحدود "

من از انرژی و انگیزه ی نامحدودی برخوردار هستم 

من با انرژی و انگیزه ی فراوان هر کاری را انجام می دهم 

انرژی من هر روز بیشتر و بیشتر می شود 

من همیشه پرانرژی و با انگیزه هستم 

من در انجام کارها انگیزه ای مثال زدنی دارم 

من هر کاری را در زمان معین شده ی آن به انجام می رسانم 

من در هنگام انجام کارها احساس بسیار خوبی می کنم 

من از انجام دادن کارها و وظایفم احساس لذت می کنم 

من سرشار از انرژی و انگیزه هستم 

پر انرژی و با انگیزه بودن حالت طبیعی من است 

من انرژی فراوانی برای انجام کارها دارم 

بدن من پر از انرژی است 

من قادر به دستیابی به هر هدفی هستم 

من هر کاری را به نحو احسنت انجام می دهم 

انرژی و انگیزه ی من به صورت مداوم هر روز بیشتر و بیشتر می شود 

ذهن من سرشار از انرژی است 

من هر کاری را با انگیزه ی بالا انجام می دهم 

من صبح خود را با انرژی فراوان شروع می کنم 

من از انگیزه و انرژی مثال زدنی برخوردار هستم 

من بسیار پر انرژی و با انگیزه هستم 

هرکاری را با انرژی و انگیزه ی فراوان به پایان می رسانم 

همیشه انرژی و انگیزه ی من در بالاترین سطح ممکن قرار دارد 

 
نمودار تغییر قیمت
نطرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
شرکت سازنده