شادی و خوشحالی نامحدود , آسان سازی موفقیت ,

مشاهده سبد خرید

تومان
برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه
پکیج ویژه
شادی و خوشحالی نامحدود
مدل کالا
آسان سازی موفقیت
تصاویر بیشتر
برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه - شادی و خوشحالی نامحدود
(3)
(0)
آسان سازی موفقیت
وضعیت کالا : موجود
تعداد عدد
قیمت کالا
29,900 تومان
شادی و خوشحالی نامحدود

آیا دوست دارید شاد زندگی کنید ؟
آیا از غم و ناراحتی خسته شده اید ؟
آیا دوست دارید شادی را به جزئی جدا نشدنی از زندگی خود تبدیل کنید ؟
 
شاید دیده باشید افرادی را که همیشه شاد و با نشاط هستند و همیشه لبخند بر لبانشان جاریست ، انگار که این افراد اصلا با غم و ناراحتی میانه ای ندارند و شادی و نشاط جزئی جدانشدنی از زندگی آن هاست !

درمقابل عده ای هستند که همیشه غرق در غم و اندوه هستند حتی زمانی که زندگی بر وفق مرادشان است هم یک غم و اندوه خاصی بر روی دلشان سنگینی می کند انگار که این افراد تصمیم ندارند با این غم و ناراحتی خداحافظی کنند و آن را از زندگی خود بیرون کنند !

اما برای اینکه بفهمیم چرا عده ای توانسته اند شادی را به جزئی جدانشدنی از زندگی خود تبدیل کنند و عده ای نمی توانند خود را از غم و ناراحتی نجات دهند ، باید سراغ منبع تولید کننده احساسات درونی خود یعنی ضمیر ناخودآگاه برویم .

بله ضمیر ناخودآگاه مسئول تولید همه ی احساسات شماست و اگر بخواهد شما را مجبور به کاری کند از احساسات استفاده می کند تا انگیزه لازم برای انجام آن کار را در شما بوجود آورد . از آنجایی که احساسات بسیار قدرتمند هستند ضمیر ناخودآگاه به راحتی می تواند تمام رفتارهای روزانه شما را تحت کنترل خود بگیرد و از طرفی باید اشاره کرد که
 
ضمیر ناخودآگاه یک سیستم تمام اتوماتیک است که تنها به چیزهایی می رسد که برای آن برنامه ریزی شده باشد
 
و عاملی که ضمیر ناخودآگاه ما با آن برنامه ریزی شده است باورهای ماست که در تعریف باور گفته شده
 
چیزی است که بارها و بارها تکرار شده باشد که توانسته از سد ضمیر خودآگاه عبور کند و در ضمیر ناخودآگاه بنشیند
 
حالا می توانیم به دلیل اینکه چرا بعضی افراد مدام در شادی و عده ای در غم و اندوهند پی ببریم چون باورهایی که در  ضمیر ناخودآگاه این افراد برنامه ریزی شده ، اینگونه است . پس برای اینکه ما هم بتوانیم به یک احساس شادی دست پیدا کنیم و خود را از غم و اندوه رهایی بخشیم باید باورهایی که در سطح ضمیر ناخودآگاه ما وجود دارد را تغییر دهیم تا با تغییر برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه ، نتایجی را هم که به دست می آوردیم تغییر کند ، چون وقتی که ما ضمیر ناخودآگاهمان را با باورهای شادی ساز برنامه ریزی مجدد می کنیم حالا ضمیر ناخودآگاهمان موظف است بر اساس باورها شادی ساز برای ما احساس شادی را ایجاد کند چون اشاره شد که ضمیر ناخودآگاه همواره به چیزهایی می رسد که برای آن برنامه ریزی شده ی باشد .

از طرفی وقتی که ما خواسته و یا آرزویی داشته باشیم فقط کافیست که با آن هم ارتعاش شویم تا آن را به زندگیمان جذب کنیم ، در همین راستا خوشحال بودن و حس خوب داشتن یکی از قویترین نوع احساساتی است که ما می توانیم داشته باشیم که دارای سطح ارتعاشی بالایی است که به ما کمک می کند هر چه زودتر با خواسته ی خود هم فرکانس شویم و آن را به زندگی خود جذب کنیم .

در محصول " شادی و خوشحالی نامحدود " عبارات تاکیدی قرار داده شده که در ضمیر ناخودآگاه شما باورهای شادی ساز را برنامه ریزی می کند تا در شما احساس شادی را ایجاد کند .

 
در این محصول نرم افزارهایی مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای کامپیوتر و موبایل وجود دارد که با نصب آنها روی کامپیوتر و موبایلتان می توانید با وارد کردن تصاویر و عبارات تاکیدی دلخواه ، از این نرم افزارها برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه خود استفاده کنید به این صورت که هم زمان که در حال انجام کارهایتان با کامپیوتر و موبایلتان هستید ، تصاویر و عبارات تاکیدی با سرعت بالا که فقط قابل درک برای ضمیر ناخودآگاهتان می باشند بر روی کامپیوتر و موبایلتان نشان داده می شوند و ضمیر ناخودآگاهتان با دیدن تصاویر و عبارات تاکیدی به راحتی برنامه ریزی مجدد می شود و باورهای مثبت و قدرتمند در آن بوجود می آید و در نهایت این باورها باعث محقق شدن اهداف و آرزوهایتان می شود  .
 
 
نرم افزار فارسی پیام های پنهان
نرم افزار فارسی پیام های پنهان برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص کامپیوتر (ویندوز)نرم افزار پیام های پنهان
نرم افزار پیام های پنهان برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص موبایل (اندروید)
 

نرم افزار فارسی پیام های پنهان شامل 690 پیام آماده در 37 موضوع مختلف به صورت پیش فرض می باشد و شما می توانید به تعداد نامحدود در زمینه های مختلف عبارات تاکیدی و تصاویر دلخواهتان را در نرم افزار وارد کنید . این نرم افزار نیاز به اینترنت ندارد و کار کردن با آن بسیار راحت است .
 
 
نرم افزار فارسی پیام های پنهان
 


تنها عاملی که می تواند آینده ی شما را تغییر دهد ، تغییر باورهای شماست و آنچه که شما در آینده خواهید بود به باورهایی بستگی دارد که در ضمیر ناخودآگاهتان وجود دارد ، با توجه به اینکه ضمیر ناخودآگاه فقط به باورهایی می رسد که برای آن ها برنامه ریزی شده باشد پس ما باید دو کار را انجام دهیم : اول پاکسازی ضمیر ناخودآگاه از باورهای محدودکننده ی قدیمی و دوم برنامه ریزی مجدد آن با باورهای مثبت قدرتمند ، به همین خاطر برای پاکسازی ، ما از یک روش بسیار قدرتمند استفاده می کنیم و برای آن هم دو فایل صوتی پاکسازی آماده شده است که با استفاده از آن ها می توانید به پاکسازی ضمیر ناخودآگاه خود بپردازید.

 
پاکسازی ضمیر ناخودآگاه
 


همچنین در این محصول کتاب " آموزش خودهیپنوتیزم کاربردی " وجود دارد که روشی سریع و راحت برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه را به شما آموزش می دهد که با استفاده از این روش به راحتی می توانید ضمیر خودآگاه خود را کنار زده و ضمیر ناخودآگاهتان را برای رسیدن به هر باوری که می خواهید ، برنامه ریزی کنید تا ضمیر ناخودآگاهتان آن باور را در دنیای شما تبدیل به واقعیت کند .

 
آموزش خود هیپنوتیزم
 


همچنین در این محصول یک " موج مغزی تتا " وجود دارد که دارای فرکانس 4 تا 8 هرتز می باشد . موج تتا علاوه بر اینکه باعث آرامش ذهن ، سلامتی جسم و افزایش خلاقیت و حافظه می شود ، مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه نیز می باشد یعنی در حالت تتا ، ضمیر خودآگاه کنار رفته و ضمیر ناخودآگاه آماده ی پذیرش باورهای جدید و برنامه ریزی مجدد می باشد تا شما بتوانید باورهای لازم برای رسیدن به اهداف و آرزوهایتان را در ضمیر ناخودآگاه خود بوجود آورید  .
 
موج مغزی تتاتعداد 131 باور منفی و محدود کننده درباره ی پول و ثروت وجود دارد که اکثر این باورها در ضمیر ناخودآگاه فقرا برنامه ریزی شده است و باعث شده که فقرا فقیر باقی بمانند و هر کدام از این باورها هم که در ضمیر ناخودآگاه شما وجود داشته باشد  به شما اجازه نمی دهد در مدار پول و ثروت قرار بگیرید و مانع ثروتمند شدن شما می شود ، بر همین اساس یک کتاب PDF که شامل " 1200 باور ثروت ساز " میباشد در این محصول وجود دارد که می توانید از عبارات تاکیدی موجود در این فایل برای وارد کردن در نرم افزار پیام های پنهان و همچنین تکرار آن ها توسط خودتان استفاده کنید ، وقتی با تکرار زیاد این باورها در ضمیر ناخودآگاه شما برنامه ریزی شود شما را در مدار ثروت و نعمت و فراوانی قرار می دهد تا بعد از آن پول و ثروت خیلی راحت و به طور طبیعی وارد زندگیتان شود .
 
1200 باور ثروت سازضمیر ناخودآگاه یک سیستم تمام خودکار هدف جوست که فقط به باورهایی می رسد که برای آن برنامه ریزی شده باشد که مهم ترین و کلیدی ترین بحث موفقیت و رسیدن به اهداف ، بحث باورهاست  و برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاهتان با باورهای موفقیت ساز در واقع حلقه ی گمشده ی تحقق اهداف و آرزوهای شماست . وقتی شما ضمیر ناخودآگاهتان را با باورهای موفقیت ساز برنامه ریزی کنید در واقع یک میانبر زده اید برای رسیدن به اهداف و آرزوهایتان ، بر همین اساس در این محصول یک کتاب  PDF که شامل " 1500 باور موفقیت ساز " می باشد آماده شده که می توانید با استفاده از این فایل ضمیر ناخودآگاه خود را با باورهایی موفقیت ساز برنامه ریزی کنید تا در نهایت باعث موفقیت شما و تحقق اهداف و آرزوهایتان شود .

 
1500 باور موفقیت ساز
 


وقتی که شما ضمیر ناخودآگاهتان را با باورهای مثبت و قدرتمند برنامه ریزی کنید 99% مسیر را طی کرده اید و 1% باقی مانده با کمترین تلاش فیزیکی شما را به مقصد اهداف و آرزوهایتان می رساند

 
 
برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه
با گوش دادن به فایل های صوتی حاوی پیام های پنهان و دیدن تصاویر و عبارات تاکیدی بر روی کامپیوتر تان به راحتی ضمیرناخودآگاه خود را برای تحقق اهداف و آرزوهایتان برنامه ریزی کنید


 
شادی و خوشحالی نامحدود خلاصه آنچه با خرید محصول " شادی و خوشحالی نامحدود " به دست می آورید شادی و خوشحالی نامحدود
 


فایل صوتی چهار فایل صوتی ترکیبی با کلام 6 لایه مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای " شادی و خوشحالی نامحدود " (مجموعا به مدت 60 دقیقه و حجم 84 مگابایت)

فایل صوتی سه فایل صوتی پاکسازی با کلام 6 لایه مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای " شادی و خوشحالی نامحدود " (مجموعا به مدت 45 دقیقه و حجم 63 مگابایت)

فایل صوتی دو فایل صوتی سابلیمینال (بیکلام) 3 لایه مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای " شادی و خوشحالی نامحدود " (مجموعا به مدت 30 دقیقه و حجم 42 مگابایت)

فایل صوتی دو فایل صوتی با کلام 2 لایه مخصوص پاکسازی ضمیر ناخودآگاه ( مجموعا به مدت 60 دقیقه و حجم 84 مگابایت )

فایل صوتی یک موج تتا مخصوص برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه ( به مدت 1 ساعت و 30 دقیقه و حجم 81 مگابایت )

نرم افزار پیام های پنهان  نرم افزار فارسی پیام های پنهان برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص کامپیوتر ( ویندوز )

نرم افزار پیام های پنهاننرم افزار پیام های پنهان برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص موبایل ( اندروید )

فایل pdf  کتاب الکترونیک " آموزش خودهیپنوتیزم کاربردی " برای برنامه ریزی سریع و راحت ضمیر ناخودآگاه ( 5 صفحه )

فایل pdf کتاب الکترونیک " 1200 باور ثروت ساز " ( 51 صفحه )

فایل pdf  کتاب الکترونیک " 1500 باور موفقیت ساز " ( 64 صفحه )

فایل pdf  راهنمای استفاده از محصول ( 13 صفحه )
 تاکیدات پنهان محصول " شادی و خوشحالی نامحدود "
 
من همیشه شاد و سرحال هستم 

من در همه ی شرایط احساس شادی و آرامش می کنم 

ذهن من سرشار از افکار شاد و مثبت و انرژی زاست 

من همیشه احساس بسیار خوبی دارم 

من عاشق زندگی ام هستم 

من لایق شاد بودن هستم 

شادی من در زندگی همیشگی و دائمی است 

من همواره می خندم و از زندگی لذت می برم 

من همیشه به جنبه های مثبت زندگی ام توجه می کنم 

هر روز زندگی شادی بیشتری را برایم به ارمغان می آورد 

شادی و خوشحالی به صورت مداوم در زندگی ام جریان دارد 

خداوند در همه ی شرایط زندگی ام مراقب من است 

زندگی من هر روز بهتر و بهتر می شود 

زندگی همیشه روی خوشش را به من نشان می دهد 

من همیشه نگرشی مثبت به زندگی دارم 

هر روز نعمت ها و خوشی های بیشتری به زندگی ام وارد می شود 

نعمت ها و خوشی های من همیشگی و دائمی است 

زندگی ام غرق در شادی و خوشحالیست 

خداوند را به خاطر همه ی نعمت هایش شکر و سپاس می گویم 

خداوند شادی و خوشحالی زندگیم را هر روز بیشتر و بیشتر می کند 

شادی حالت طبیعی زندگی من است 

هر روز خود را با شادی و آرامش آغاز می کنم 

از آسمان باران شادی و خوشی بر زندگی ام می بارد 

هر کسی که وارد زندگی ام می شود فقط بر شادی و خوشحالی ام می افزاید 

فقط اتفاقات خوب و خوشحال کننده برایم می افتد 

همیشه هم فرکانس با شادی و خوشحالی هستم 

من خوشبخت ترین انسان روی زمین هستم 

شادی و خوشحالی جزئی جدانشدنی از زندگی من اند 

هر روز که می گذرد به خدا نزدیک تر می شوم 

امروز زیباترین روز زندگی من است 

من همیشه از خود فرکانس شادی و خوشحالی را به جهان ارسال می کنم 


 
نمودار تغییر قیمت
نطرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

2 نظر
مرتضی شادمان
یکشنبه بیست و چهارم تیر ۹۷
پاسخ
()
()
سلام. فايل سابليمينال شادي نامحدود رو ديشب خريداري کردم. فايل rar مربوط به پوشه shadie namahdood ايراد داره و اکسترکت نميشه. توي تلگرام هم پيام دادم ولي هنوز بررسي نکردين. لطفا بررسي بفرماييد. منتظرم. با تشکر
پاسخ مدیر سایت
با سلام ، فایل ها بررسی شد و مشکلی نداره برای اطمینان بیشتر فایل ها به تلگرام و ایمیل شما ارسال شد ، موفق باشید .
علی بگعان
چهارشنبه نهم خرداد ۹۷
پاسخ
()
()
سلام حدودا چند بار يا چه زماني اين فايلها را گوش بديم تا به ذهن ناخودآگاه ما اينهارو به صورت اتوماتيک در زندگي ما جاري کنه ممنون
پاسخ مدیر سایت
با سلام حداقل یک بار در طول 24 ساعت به یکی از فایل ها به صورت مرتب گوش دهید ، پاکسازی ضمیر ناخودآگاه هم باید هر روز به صورت مرتب در کنار برنامه نویسی ضمیر ناخودآگاه صورت گیرد ، موفق باشید .
شرکت سازنده