menuordersearch
rajaiemanesh.com

افزایش عزت نفس , آسان سازی موفقیت ,

مشاهده سبد خرید

تومان
برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه
پکیج ویژه
افزایش عزت نفس
مدل کالا
آسان سازی موفقیت
تصاویر بیشتر
افزایش عزت نفس
(2)
(0)
آسان سازی موفقیت
وضعیت کالا : موجود
تعداد عدد
قیمت کالا
29,900 تومان
افزایش عزت نفس

چقدر از خودتان تصویر خوبی در ذهن دارید ؟
چقدر خودت رو از دیگران پایین تر می بینی ؟
چقدر در جمع احساس راحتی و آسایش می کنید ؟
چقدر با خود و دیگران احساس صمیمیت می کنی ؟
چقدر خودت رو انسان لایق و شاسیته ای می دانی ؟
چقدر خودتان را دوست دارید و به خود عشق می ورزید ؟
چقدر می توانید با دیگران ارتباط برقرار کنید و ارتباط با آن ها را دوست داشته باشید ؟
چقدر به چهره ، اندام ، صدا ، حرف زدن ، نام ، خانواده و شهرتان و . . . افتخار می کنید ؟
چقدر از درون احساس غنا و بی نیازی و یا احساس ناتوانی و پوچی و نیازمندی می کنی ؟
چقدر دیگران رو از خودت بهتر ، زیباتر ، موفق تر ، قوی تر ، خوش صحبت تر و برتر می بینی ؟
 
یکی از راه های برنامه نویسی ضمیرناخودآگاه برنامه نویسی دوران کودکی است . در حقیقت بچه ها در یک شرایط و حالت هیپنوتیزمی خاص قرار دارند . آن ها در یک حالت به اصطلاح عام خواب هیپنوتیزمی یا به اصطلاح علمی ترانس واقعی قرار دارند .

 از آن جایی که در کودکان قوه ی استدلال و تفکر به صورت استقرایی هنوز شکل نگرفته است ، نحوه تفکر و استلال آن ها قیاسی و هیپنوتیزمی است .

در دوران کودکی بسیاری از مطالب از طریق تقلید یا تلقین به ذهن کودک وارد می شود ، از صحبت هایی که بچه ها در کودکی می شنوند و یا رفتارهایی که می بینند مشابه تلقیناتی است که در یک فرد بالغ به صورت هیپنوتیزم القا می شود .

 توده عظیمی از میلیون ها خاطره در ذهن ما ثبت شده که سرشار از تاثیرات مطلوب و نامطلوب است . این خاطرات به ظاهر فراموش می شوند ولی حقیقت این است که در ضمیرناخودآگاه ما جاودانه می مانند .

 چقدر بد است که در اغلب موارد این حرف ها تلقیناتی منفی و مخرب هستند که پدر و مادر ها از سرناآگاهی در ذهن ناخودآگاه بچه های خود می نویسند و بدتر از آن وقتی است که این تلقینات منفی شوخی و سرگرمی بزرگترها باشد و با خوشحالی و افتخار آن ها را در مجالسشان برای یکدیگر تعریف می کنند . مثل این حرف ها : تو هیچ وقت آدم نمی شی ، تو بچه احمقی هستی ، حتی یک دفعه هم نشده که تو حرف راست بزنی ، تو باید از این کارت خجالب بکشی ، تو باعث خجالت و شرمندگی ما هستی ،هیچ کس تو رو دوست نداره ، دست و پا چلفتی !

از آن جایی که کودکان معصوم قدرت قضاوت و ارزشیابی ندارند تمام این جملات را چشم بسته می پذیرند و در ضمیر ناخودآگاه خود برای همیشه ثبت می کنند ، اثرات این جملات دلسرد کننده که ارزش و اعتبار کودک را مورد تردید قرار می دهد مثل ترمزی است که سال ها بعد جلوی پیشرفت او را می گیرند .

در حقیقت پدر و مادرها و بهتر است بگوییم بزرگترها با این رفتارهای نادانسته شکست های این بچه ها را برنامه ریزی می کنند و به عکس بوسیدنی است دست پدر و مادرهایی که ذهن بچه های خود را از تلقین ها و تشویق ها خوب و سازنده پر می کنند .

 
یادتان باشد که زندگی صاحبی دارد و صاحب آن عزت نفس است .

چون همه ی عزت فقط و فقط برای خداست (إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمیعاً ) و ما از خدا هستیم ما با منبعی عظیم از عزت نفس به این دنیا آمدیم اما همانطور که اشاره شد ما با صحبت ها و رفتارهای غلط والدین و اطرافیانمان ، تصویر بدی از خود در ذهنمان ترسیم می کنیم و این تصویر را آنقدر در ذهنمان مرور و تکرار می کنیم که در ما به عنوان یک باور شکل می گیرد و به آن ایمان می آوریم ولی غافلیم از اینکه این تصویر ساخته ی دیگران و اطرافیان ماست نه آن شخصیت بزرگ و با عزت نفسی که خدا به ما داده است .
 
مهمترین قضاوت یک انسان قضاوتی است که درباره ی خود دارد ، اینکه ما درباره ی خودمان چگونه فکر می کنیم و خود را چگونه انسانی می پنداریم و درباره ی خود چگونه قضاوت می کنیم می شود عزت نفس .

ما انسانی قدرتمند با بالاترین سطح عزت نفس به این دنیا آمده ایم اما اطرافیان ما با تلقینات نابجا ما را به انسانی ضعیف و کم عزت نفس تبدیل کرده اند.

همانطور که ما با شنیدن تلقینات نابجا عزت نفس خود را از دست دادیم می خواهیم از همین روش استفاده کنیم وعزت نفس آسیب دیده ی خود را ترمیم کنیم البته با تلقینات درست و مثبت و قدرتمند .

در محصول
" افزایش عزت نفس " یک سری عبارات تاکیدی مثبت وجود دارد که با گوش دادن مداوم به آن و تکرار مداوم آن برای ضمیرناخودآگاهتان شرایطی را فراهم می کنید تا دوباره عزت نفس اولیه تان را بدست آورید و به سطح بالایی از عزت نفس برسید .
 
در این محصول نرم افزارهایی مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای کامپیوتر و موبایل وجود دارد که با نصب آنها روی کامپیوتر و موبایلتان می توانید با وارد کردن تصاویر و عبارات تاکیدی دلخواه ، از این نرم افزارها برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه خود استفاده کنید به این صورت که هم زمان که در حال انجام کارهایتان با کامپیوتر و موبایلتان هستید ، تصاویر و عبارات تاکیدی با سرعت بالا که فقط قابل درک برای ضمیر ناخودآگاهتان می باشند بر روی کامپیوتر و موبایلتان نشان داده می شوند و ضمیر ناخودآگاهتان با دیدن تصاویر و عبارات تاکیدی به راحتی برنامه ریزی مجدد می شود و باورهای مثبت و قدرتمند در آن بوجود می آید و در نهایت این باورها باعث محقق شدن اهداف و آرزوهایتان می شود  .
 
 
نرم افزار فارسی پیام های پنهان
نرم افزار فارسی پیام های پنهان برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص کامپیوتر (ویندوز)نرم افزار پیام های پنهان
نرم افزار پیام های پنهان برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص موبایل (اندروید)
 

نرم افزار فارسی پیام های پنهان شامل 690 پیام آماده در 37 موضوع مختلف به صورت پیش فرض می باشد و شما می توانید به تعداد نامحدود در زمینه های مختلف عبارات تاکیدی و تصاویر دلخواهتان را در نرم افزار وارد کنید . این نرم افزار نیاز به اینترنت ندارد و کار کردن با آن بسیار راحت است .
 
 
نرم افزار فارسی پیام های پنهان
 


تنها عاملی که می تواند آینده ی شما را تغییر دهد ، تغییر باورهای شماست و آنچه که شما در آینده خواهید بود به باورهایی بستگی دارد که در ضمیر ناخودآگاهتان وجود دارد ، با توجه به اینکه ضمیر ناخودآگاه فقط به باورهایی می رسد که برای آن ها برنامه ریزی شده باشد پس ما باید دو کار را انجام دهیم : اول پاکسازی ضمیر ناخودآگاه از باورهای محدودکننده ی قدیمی و دوم برنامه ریزی مجدد آن با باورهای مثبت قدرتمند ، به همین خاطر برای پاکسازی ، ما از یک روش بسیار قدرتمند استفاده می کنیم و برای آن هم دو فایل صوتی پاکسازی آماده شده است که با استفاده از آن ها می توانید به پاکسازی ضمیر ناخودآگاه خود بپردازید.

 
پاکسازی ضمیر ناخودآگاه
 


همچنین در این محصول کتاب " آموزش خودهیپنوتیزم کاربردی " وجود دارد که روشی سریع و راحت برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه را به شما آموزش می دهد که با استفاده از این روش به راحتی می توانید ضمیر خودآگاه خود را کنار زده و ضمیر ناخودآگاهتان را برای رسیدن به هر باوری که می خواهید ، برنامه ریزی کنید تا ضمیر ناخودآگاهتان آن باور را در دنیای شما تبدیل به واقعیت کند .

 
آموزش خود هیپنوتیزم
 


همچنین در این محصول یک " موج مغزی تتا " وجود دارد که دارای فرکانس 4 تا 8 هرتز می باشد . موج تتا علاوه بر اینکه باعث آرامش ذهن ، سلامتی جسم و افزایش خلاقیت و حافظه می شود ، مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه نیز می باشد یعنی در حالت تتا ، ضمیر خودآگاه کنار رفته و ضمیر ناخودآگاه آماده ی پذیرش باورهای جدید و برنامه ریزی مجدد می باشد تا شما بتوانید باورهای لازم برای رسیدن به اهداف و آرزوهایتان را در ضمیر ناخودآگاه خود بوجود آورید  .
 
موج مغزی تتاتعداد 131 باور منفی و محدود کننده درباره ی پول و ثروت وجود دارد که اکثر این باورها در ضمیر ناخودآگاه فقرا برنامه ریزی شده است و باعث شده که فقرا فقیر باقی بمانند و هر کدام از این باورها هم که در ضمیر ناخودآگاه شما وجود داشته باشد  به شما اجازه نمی دهد در مدار پول و ثروت قرار بگیرید و مانع ثروتمند شدن شما می شود ، بر همین اساس یک کتاب PDF که شامل " 1200 باور ثروت ساز " میباشد در این محصول وجود دارد که می توانید از عبارات تاکیدی موجود در این فایل برای وارد کردن در نرم افزار پیام های پنهان و همچنین تکرار آن ها توسط خودتان استفاده کنید ، وقتی با تکرار زیاد این باورها در ضمیر ناخودآگاه شما برنامه ریزی شود شما را در مدار ثروت و نعمت و فراوانی قرار می دهد تا بعد از آن پول و ثروت خیلی راحت و به طور طبیعی وارد زندگیتان شود .
 
1200 باور ثروت سازضمیر ناخودآگاه یک سیستم تمام خودکار هدف جوست که فقط به باورهایی می رسد که برای آن برنامه ریزی شده باشد که مهم ترین و کلیدی ترین بحث موفقیت و رسیدن به اهداف ، بحث باورهاست  و برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاهتان با باورهای موفقیت ساز در واقع حلقه ی گمشده ی تحقق اهداف و آرزوهای شماست . وقتی شما ضمیر ناخودآگاهتان را با باورهای موفقیت ساز برنامه ریزی کنید در واقع یک میانبر زده اید برای رسیدن به اهداف و آرزوهایتان ، بر همین اساس در این محصول یک کتاب  PDF که شامل " 1500 باور موفقیت ساز " می باشد آماده شده که می توانید با استفاده از این فایل ضمیر ناخودآگاه خود را با باورهایی موفقیت ساز برنامه ریزی کنید تا در نهایت باعث موفقیت شما و تحقق اهداف و آرزوهایتان شود .

 
1500 باور موفقیت ساز
 


وقتی که شما ضمیر ناخودآگاهتان را با باورهای مثبت و قدرتمند برنامه ریزی کنید 99% مسیر را طی کرده اید و 1% باقی مانده با کمترین تلاش فیزیکی شما را به مقصد اهداف و آرزوهایتان می رساند

 
 
برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه
با گوش دادن به فایل های صوتی حاوی پیام های پنهان و دیدن تصاویر و عبارات تاکیدی بر روی کامپیوتر تان به راحتی ضمیرناخودآگاه خود را برای تحقق اهداف و آرزوهایتان برنامه ریزی کنید


 
افزایش عزت نفس خلاصه آنچه با خرید محصول " افزایش عزت نفس " به دست می آورید افزایش عزت نفس
 


فایل صوتی چهار فایل صوتی ترکیبی با کلام 6 لایه مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای " افزایش عزت نفس " (مجموعا به مدت 60 دقیقه و حجم 84 مگابایت)

فایل صوتی سه فایل صوتی پاکسازی با کلام 6 لایه مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای " افزایش عزت نفس " (مجموعا به مدت 45 دقیقه و حجم 63 مگابایت)

فایل صوتی دو فایل صوتی سابلیمینال (بیکلام) 3 لایه مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای " افزایش عزت نفس " (مجموعا به مدت 30 دقیقه و حجم 42 مگابایت)

فایل صوتی دو فایل صوتی با کلام 2 لایه مخصوص پاکسازی ضمیر ناخودآگاه ( مجموعا به مدت 60 دقیقه و حجم 84 مگابایت )

فایل صوتی یک موج تتا مخصوص برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه ( به مدت 1 ساعت و 30 دقیقه و حجم 81 مگابایت )

نرم افزار پیام های پنهان  نرم افزار فارسی پیام های پنهان برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص کامپیوتر ( ویندوز )

نرم افزار پیام های پنهاننرم افزار پیام های پنهان برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص موبایل ( اندروید )

فایل pdf  کتاب الکترونیک " آموزش خودهیپنوتیزم کاربردی " برای برنامه ریزی سریع و راحت ضمیر ناخودآگاه ( 5 صفحه )

فایل pdf کتاب الکترونیک " 1200 باور ثروت ساز " ( 51 صفحه )

فایل pdf  کتاب الکترونیک " 1500 باور موفقیت ساز " ( 64 صفحه )

فایل pdf  راهنمای استفاده از محصول ( 13 صفحه )
 

 

تاکیدات پنهان محصول " افزایش عزت نفس "

من خودم را دوست دارم و به خودم احترام می گذارم 

من همانند خدای خود بزرگ و عزیز هستم 

من جانشین خداوند رحمان روی زمین هستم 

عزت نفس من هر روز بیشتر و بیشتر می شود 

خداوند همیشه حامی و پشتیبان من است 

من همیشه احساس شایستگی و ارزشمندی می کنم 

من همیشه در خود احساس عزت و بزرگی می کنم 

وجودم سرشار از ایمان و اعتقاد به خداست 

من بزرگ زاده شده ام 

در هنگام هم نشینی با دیگران احساس عزت نفس فراوانی می کنم 

همه مرا بسیار دوست دارند 

انرژی خدایی در من احساس امنیت و آرامش ایجاد می کند 

عزت نفس از درونم موج می زند 

وجود من در جهان بسیار با ارزش است 

مردم به خاطر عزت نفس زیادم شگفت زده می شوند 

احساس عزت نفس یک بخش طبیعی از زندگی روزمره من است 

رفتار با عزت نفس ، حالت طبیعی من است 

وجودم لبریز از ایمان و توکل بر خداوند یکتاست 

هر روز باور و ایمانم به خدای رحمان بیشتر و بیشتر می شود 

من انسان ارزشمند و شایسته ای هستم 

من لایق دریافت همه ی چیزهای خوب هستم 

من مانند خدای خود بسیار قدرتمند هستم 


 
نمودار تغییر قیمت
نطرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

3 نظر
رویا
دوشنبه بیست و دوم مهر ۹۸
پاسخ
()
()
سلام وقتتون بخير، فرق فايل اعتماد به نفس بافايل عزت نفس چيه وکدومش موثرتره؟ ممنون
پاسخ مدیر سایت
با سلام ، وقت شما بخیر و خوشی ، به عبارات تاکیدی به کار رفته توجه کنید ، ببینید کدوم عبارت ها متناسب با نیاز شماست ، اعتماد به نفس و عزت نفس یعنی داشتن حس خوب نسبت به خود ، موفق و سربلند باشید .
مرتضی ایمانی
یکشنبه بیست و چهارم شهریور ۹۸
پاسخ
()
()
سلام شب بخير.ممنون از فايلهايي که يکماه پيش برام فرستاديد.لکنت زبانم بهتر شده.سپاسگزارم
پاسخ مدیر سایت
با سلام ، وقت شما بخیر و خوشی ، برای شما آرزوی بهترین ها رو دارم ، موفق و سربلند باشید .
محمد روحی
یکشنبه بیست و چهارم شهریور ۹۸
پاسخ
()
()
سلام من دو محصول شمارو خريداري کردم عزت نفس و نابغه فروش ولي لينک مربوط به نابغه فروش ارور ميده لطفا رسيدگي کنيد
پاسخ مدیر سایت
با سلام ، وقت شما بخیر و شادی ، از لینک های دانلودی استفاده کنید که به ایمیلتون ارسال شده و یا به پشتیبانی تلگرام پیام بدهید تا لینک های دانلود برای شما ارسال شود ، موفق و سربلند باشید .