menuordersearch
rajaiemanesh.com

نابغه یادگیری , آسان سازی موفقیت ,

مشاهده سبد خرید

تومان
برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه
پکیج ویژه
نابغه یادگیری
مدل کالا
آسان سازی موفقیت
تصاویر بیشتر
نابغه یادگیری
(4)
(0)
آسان سازی موفقیت
وضعیت کالا : موجود
تعداد عدد
قیمت کالا
29,900 تومان
نابغه یادگیری

مطالب را به سختی و خیلی دیر یاد می گیرید ؟
می خواهید در زمان کم مطالب بیشتری را یاد بگیرید ؟
دوست دارید مطالب سخت را خیلی راحت و با لذت یاد بگیرید ؟
می خواهید با صرف زمان کمتری خود را برای کنکور و یا امتحانات آماده کنید ؟
 
شاید دیده باشید افرادی را که هر مطلبی را خیلی راحت و سریع برای بار اول و به طور تمام و کمال یاد می گیرند و در مقابل افرادی هستند که باید بارها و بارها باید مطلبی را بخوانند تا بتوانند آن را یاد بگیرند .

قدرت یادگیری بالا در زندگی بسیار کارآمد است به خصوص برای دانش آموزان و یا دانش جویان و یا کسانی که به هر طریقی با یادگیری مطلبی سروکار دارند  .

هیچ کس نمی تواند بگوید که من به یادگیری سروکار ندارم چون همه ی ما انسان ها با یادگیری است که زندگیمان را بهتر می کنیم ، حتی یک خانوم خانه دار هم نیاز به یادگیری دارد .

اهمیت یادگیری بیشتر در افرادی دیده می شود که با امری به نام آزمون و امتحان سروکار دارند مانند دانش آموزان ، دانشجویان و یا کسانی که قصد شرکت در آزمون های استخدامی و یا هر آزمون دیگری را دارند . این افراد باید به خوبی مطالب را بیاموزند تا بتوانند به خوبی از پس آزمون بربیایند  .

قدرت یادگیری ما هر چه قدر که بیشتر باشد ما می توانیم با صرف زمان کمتری مطالب بیشتری را با لذت بیشتری یاد بگیریم .

اما سوال اینجاست که چرا علی رغم اینکه همه دوست دارند که قدرت یادگیری بالایی داشته باشند ولی اغلب اینطور نیستند و قدرت یادگیری اغلب مردم متوسط یا پایین است ؟

دلیل این است که ما در سطح خودآگاه خود می خواهیم که قدرت یادگیری بالایی داشته باشیم ولی در سطح ناخودآگاه گرفتار باورهای منفی و محدود کننده هستیم که باعث می شود که ما نتوانیم به قدرت یادگیری بالا دست یابیم یا به عبارتی ضمیرناخودآگاه با ضمیر خودآگاه ما در تضاد است یعنی ما در سطح خودآگاه خود می خواهیم که به قدرت یادگیری بالا برسیم ولی در سطح ضمیر ناخودآگاه خود با باورهای منفی و محدود کننده ای که داریم با این هدف مخالفت می کنیم مثل اینکه هم زمان که داریم گاز می دهیم ، محکم ترمز را هم گرفته ایم و نتیجه همین می شود که میبینیم ، با وجود اینکه می خواهیم قدرت یادگیری بالایی داشته باشیم ولی در نهایت موفق نمی شویم .

زمانی که ما بتوانیم باورهای قدرتمندی را در ضمیر ناخودآگاه خود برنامه ریزی کنیم و بتوانیم آن را با ضمیر خودآگاهمان همسو کنیم آن زمان است که به راحتی می توانیم قدرت یادگیری خود را افزایش دهیم چون حالا ضمیر خودآگاه و ناخودآگاه ما هر دو خواهان رسیدن به قدرت یاد گیری بالا می باشند .

 
در این محصول نرم افزارهایی مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای کامپیوتر و موبایل وجود دارد که با نصب آنها روی کامپیوتر و موبایلتان می توانید با وارد کردن تصاویر و عبارات تاکیدی دلخواه ، از این نرم افزارها برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه خود استفاده کنید به این صورت که هم زمان که در حال انجام کارهایتان با کامپیوتر و موبایلتان هستید ، تصاویر و عبارات تاکیدی با سرعت بالا که فقط قابل درک برای ضمیر ناخودآگاهتان می باشند بر روی کامپیوتر و موبایلتان نشان داده می شوند و ضمیر ناخودآگاهتان با دیدن تصاویر و عبارات تاکیدی به راحتی برنامه ریزی مجدد می شود و باورهای مثبت و قدرتمند در آن بوجود می آید و در نهایت این باورها باعث محقق شدن اهداف و آرزوهایتان می شود  .
 
 
نرم افزار فارسی پیام های پنهان
نرم افزار فارسی پیام های پنهان برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص کامپیوتر (ویندوز)نرم افزار پیام های پنهان
نرم افزار پیام های پنهان برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص موبایل (اندروید)
 

نرم افزار فارسی پیام های پنهان شامل 690 پیام آماده در 37 موضوع مختلف به صورت پیش فرض می باشد و شما می توانید به تعداد نامحدود در زمینه های مختلف عبارات تاکیدی و تصاویر دلخواهتان را در نرم افزار وارد کنید . این نرم افزار نیاز به اینترنت ندارد و کار کردن با آن بسیار راحت است .
 
 
نرم افزار فارسی پیام های پنهان
 


تنها عاملی که می تواند آینده ی شما را تغییر دهد ، تغییر باورهای شماست و آنچه که شما در آینده خواهید بود به باورهایی بستگی دارد که در ضمیر ناخودآگاهتان وجود دارد ، با توجه به اینکه ضمیر ناخودآگاه فقط به باورهایی می رسد که برای آن ها برنامه ریزی شده باشد پس ما باید دو کار را انجام دهیم : اول پاکسازی ضمیر ناخودآگاه از باورهای محدودکننده ی قدیمی و دوم برنامه ریزی مجدد آن با باورهای مثبت قدرتمند ، به همین خاطر برای پاکسازی ، ما از یک روش بسیار قدرتمند استفاده می کنیم و برای آن هم دو فایل صوتی پاکسازی آماده شده است که با استفاده از آن ها می توانید به پاکسازی ضمیر ناخودآگاه خود بپردازید.

 
پاکسازی ضمیر ناخودآگاه
 


همچنین در این محصول کتاب " آموزش خودهیپنوتیزم کاربردی " وجود دارد که روشی سریع و راحت برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه را به شما آموزش می دهد که با استفاده از این روش به راحتی می توانید ضمیر خودآگاه خود را کنار زده و ضمیر ناخودآگاهتان را برای رسیدن به هر باوری که می خواهید ، برنامه ریزی کنید تا ضمیر ناخودآگاهتان آن باور را در دنیای شما تبدیل به واقعیت کند .

 
آموزش خود هیپنوتیزم
 


همچنین در این محصول یک " موج مغزی تتا " وجود دارد که دارای فرکانس 4 تا 8 هرتز می باشد . موج تتا علاوه بر اینکه باعث آرامش ذهن ، سلامتی جسم و افزایش خلاقیت و حافظه می شود ، مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه نیز می باشد یعنی در حالت تتا ، ضمیر خودآگاه کنار رفته و ضمیر ناخودآگاه آماده ی پذیرش باورهای جدید و برنامه ریزی مجدد می باشد تا شما بتوانید باورهای لازم برای رسیدن به اهداف و آرزوهایتان را در ضمیر ناخودآگاه خود بوجود آورید  .
 
موج مغزی تتاتعداد 131 باور منفی و محدود کننده درباره ی پول و ثروت وجود دارد که اکثر این باورها در ضمیر ناخودآگاه فقرا برنامه ریزی شده است و باعث شده که فقرا فقیر باقی بمانند و هر کدام از این باورها هم که در ضمیر ناخودآگاه شما وجود داشته باشد  به شما اجازه نمی دهد در مدار پول و ثروت قرار بگیرید و مانع ثروتمند شدن شما می شود ، بر همین اساس یک کتاب PDF که شامل " 1200 باور ثروت ساز " میباشد در این محصول وجود دارد که می توانید از عبارات تاکیدی موجود در این فایل برای وارد کردن در نرم افزار پیام های پنهان و همچنین تکرار آن ها توسط خودتان استفاده کنید ، وقتی با تکرار زیاد این باورها در ضمیر ناخودآگاه شما برنامه ریزی شود شما را در مدار ثروت و نعمت و فراوانی قرار می دهد تا بعد از آن پول و ثروت خیلی راحت و به طور طبیعی وارد زندگیتان شود .
 
1200 باور ثروت سازضمیر ناخودآگاه یک سیستم تمام خودکار هدف جوست که فقط به باورهایی می رسد که برای آن برنامه ریزی شده باشد که مهم ترین و کلیدی ترین بحث موفقیت و رسیدن به اهداف ، بحث باورهاست  و برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاهتان با باورهای موفقیت ساز در واقع حلقه ی گمشده ی تحقق اهداف و آرزوهای شماست . وقتی شما ضمیر ناخودآگاهتان را با باورهای موفقیت ساز برنامه ریزی کنید در واقع یک میانبر زده اید برای رسیدن به اهداف و آرزوهایتان ، بر همین اساس در این محصول یک کتاب  PDF که شامل " 1500 باور موفقیت ساز " می باشد آماده شده که می توانید با استفاده از این فایل ضمیر ناخودآگاه خود را با باورهایی موفقیت ساز برنامه ریزی کنید تا در نهایت باعث موفقیت شما و تحقق اهداف و آرزوهایتان شود .

 
1500 باور موفقیت ساز
 


وقتی که شما ضمیر ناخودآگاهتان را با باورهای مثبت و قدرتمند برنامه ریزی کنید 99% مسیر را طی کرده اید و 1% باقی مانده با کمترین تلاش فیزیکی شما را به مقصد اهداف و آرزوهایتان می رساند

 
 
برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه
با گوش دادن به فایل های صوتی حاوی پیام های پنهان و دیدن تصاویر و عبارات تاکیدی بر روی کامپیوتر تان به راحتی ضمیرناخودآگاه خود را برای تحقق اهداف و آرزوهایتان برنامه ریزی کنید


 
نابغه یادگیری خلاصه آنچه با خرید محصول " نابغه یادگیری " به دست می آورید نابغه یادگیری
 


فایل صوتی چهار فایل صوتی ترکیبی با کلام 6 لایه مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای " نابغه یادگیری " (مجموعا به مدت 60 دقیقه و حجم 84 مگابایت)

فایل صوتی سه فایل صوتی پاکسازی با کلام 6 لایه مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای " نابغه زبان یادگیری " (مجموعا به مدت 45 دقیقه و حجم 63 مگابایت)

فایل صوتی دو فایل صوتی سابلیمینال (بیکلام) 3 لایه مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای " نابغه زبان یادگیری " (مجموعا به مدت 30 دقیقه و حجم 42 مگابایت)

فایل صوتی دو فایل صوتی با کلام 2 لایه مخصوص پاکسازی ضمیر ناخودآگاه ( مجموعا به مدت 60 دقیقه و حجم 84 مگابایت )

فایل صوتی یک موج تتا مخصوص برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه ( به مدت 1 ساعت و 30 دقیقه و حجم 81 مگابایت )

نرم افزار پیام های پنهان  نرم افزار فارسی پیام های پنهان برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص کامپیوتر ( ویندوز )

نرم افزار پیام های پنهاننرم افزار پیام های پنهان برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص موبایل ( اندروید )

فایل pdf  کتاب الکترونیک " آموزش خودهیپنوتیزم کاربردی " برای برنامه ریزی سریع و راحت ضمیر ناخودآگاه ( 5 صفحه )

فایل pdf کتاب الکترونیک " 1200 باور ثروت ساز " ( 51 صفحه )

فایل pdf  کتاب الکترونیک " 1500 باور موفقیت ساز " ( 64 صفحه )

فایل pdf  راهنمای استفاده از محصول ( 13 صفحه ) 
تاکیدات پنهان محصول " نابغه ی یادگیری "

من یک نابغه ی یادگیری هستم 

قدرت یادگیری بالا در DNA من نهادینه شده است 

قدرت یادگیری من هر روز بیشتر و بیشتر و بیشتر می شود 

قدرت یادگیری و گیرایی من بسیار بالاست 

قدرت یادگیری من در حد یک نابغه است 

من بالاترین قدرت یادگیری تاریخ را دارم 

من برای یادگیری هر چیزی بسیار آماده هستم 

هر چیزی را که اراده کنم به راحتی و به سرعت یاد می گیرم 

توانایی یادگیری من در حداکثر مقدار ممکن است 

من اشتیاقی سوزان برای یادگیری دارم 

من از یادگیری مهارت های جدید بسیار لذت می برم 

همه ی مفاهیم را به راحتی و به سرعت یاد می گیرم 

من فوق العاده باهوش و با استعداد هستم 

هر مهارتی را به راحتی و به سرعت یاد می گیرم 

من از قدرت ذهنی فوق العاده بالایی برخوردار هستم 

من در هر کاری بسیار ماهر و استاد هستم 

گیرایی من بسیار حیرت انگیز است 

من همه ی علوم را به راحتی و به سرعت می آموزم 

من استاد هر چیزی هستم 

مهارت های من بسیار حیرت انگیز و عالیست 

سرعت و قدرت یاد گیری من فوق العاده بالاست 

یادگیری سریع در DNA من نهادینه شده است 

هر چیزی را که بخواهم خیلی سریع و راحت می آموزم 

سرعت یادگیری من هر روز بیشتر می شود 

پتانسیل یادگیری من بسیار فوق العاده است 

من اشتیاقی سوزان برای یادگیری دارم 

من عاشق یادگیری مطالب جدید هستم 

هر مطلبی را خیلی سریع و راحت می آموزم 

گیرایی مطلب من فوق العاده بالاست 

هر چیزی را در همان بار اول ، خیلی سریع و راحت می آموزم 

همه از قدرت یادگیری من تعجب می کنند 

سرعت یادگیری من در حد یک نابغه است 


 
نمودار تغییر قیمت
نطرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر