افزایش ساعات مطالعه , آسان سازی موفقیت ,

مشاهده سبد خرید

تومان
برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه
پکیج ویژه
افزایش ساعات مطالعه
مدل کالا
آسان سازی موفقیت
تصاویر بیشتر
افزایش ساعات مطالعه
(2)
(0)
آسان سازی موفقیت
وضعیت کالا : موجود
تعداد عدد
قیمت کالا
29,900 تومان
افزایش ساعات مطالعه

انگیزه ای برای مطالعه ندارید ؟
در هنگام مطالعه خواب آلود می شوید ؟
دوست دارید ساعات طولانی و با انرژی فراوان مطالعه کنید ؟
باید برای امتحانات یا کنکور آماده شوید ولی هنوز نتوانسته اید خود را آماده کنید ؟
 
شاید شما دانش آموز یا دانشجو و یا هر کس دیگری باشید که نیاز دارد ساعات مطالعه ی خود را طولانی تر کنید تا بتوانید خود را برای امتحان پایان ترم ، کنکور یا هر چیز دیگری آماده کنید ، اما به محض اینکه کتاب را باز می کنید احساس خواب آلودگی به شما دست می دهد ؟ بعد از مدت کوتاهی که مطالعه کردید دچار حواس پرتی می شوید و انرژیتان به شدت کاهش می یابد و از خودتان سوال می کنید من که می خواهم مطالعه کنم ولی چرا چنین حالاتی برایم پیش می آید ؟

جواب سوال این جاست که تمام این خواب آلودگی ها ، بی حوصله گی ها ، حواس پرتی ها و کم شدن انرژی زیر سر ضمیر ناخودآگاه شماست ، شما در سطح خودآگاه هیچ کدام از این ها را نمی خواستید بلکه خواهان مطالعه و آمادگی بودید ولی ضمیر ناخودآگاهتان تمام این حالات را برای شما به وجود آورده است چرا ؟ چون شما در ضمیر ناخودآگاهتان باورهای منفی و محدود کننده ای درباره طالعه دارید و ضمیر ناخودآگاهتان برای هر چیزی که برنامه ریزی شود به آن خواهد رسید ، حالا هم چون با باورهای محدود کننده برنامه ریزی شده است به همان چیز رسیده است .

چون ضمیر ناخودآگاهتان برای لذت بردن از مطالعه  برنامه ریز نشده است پس برای اینکه شما را به شکست بکشاند انگیزه ی لازم برای مطالعه را به شما نمی دهد ، شما را بی علاقه می کند ، شما را در هنگام مطالعه خواب آلوده می کند ، حواستان را پرت می کند و  . . . . تا در نهایت شما را به شکست بکشاند چون شما باور لذت بردن از مطالعه را در آن برنامه ریزی نکرده بودید  .
 
حتما مقاله ی " راز موفقیت در کنکور و امتحانات " را از اینجا مطالعه کنید
 
ولی وقتی که شما بتوانید باور لذت بردن از مطالعه برای ساعات طولانی را در ضمیر ناخودآگاهتان برنامه ریزی کنید آن گاه خواهید دید که با علاقه و انگیزه ی زیاد در حالی که کاملا شاد ، سرحال و پر انرژی هستید ساعت های طولانی به مطالعه می پردازید طوری که گذر زمان را احساس نمی کنید و مطالعه کردن جزئی از زندگیتان می شود .

با تغییر باورها و برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاهتان به راحتی می توانید ساعت های طولانی با لذت به مطالعه بپردازید و به راحتی در امتحانات کنکور و آزمون ها را با موفقیت پشت سر بگذارید و مطالعه را برای خود به امری لذت بخش تبدیل کنید .
 
در این محصول نرم افزارهایی مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای کامپیوتر و موبایل وجود دارد که با نصب آنها روی کامپیوتر و موبایلتان می توانید با وارد کردن تصاویر و عبارات تاکیدی دلخواه ، از این نرم افزارها برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه خود استفاده کنید به این صورت که هم زمان که در حال انجام کارهایتان با کامپیوتر و موبایلتان هستید ، تصاویر و عبارات تاکیدی با سرعت بالا که فقط قابل درک برای ضمیر ناخودآگاهتان می باشند بر روی کامپیوتر و موبایلتان نشان داده می شوند و ضمیر ناخودآگاهتان با دیدن تصاویر و عبارات تاکیدی به راحتی برنامه ریزی مجدد می شود و باورهای مثبت و قدرتمند در آن بوجود می آید و در نهایت این باورها باعث محقق شدن اهداف و آرزوهایتان می شود  .
 
 
نرم افزار فارسی پیام های پنهان
نرم افزار فارسی پیام های پنهان برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص کامپیوتر (ویندوز)نرم افزار پیام های پنهان
نرم افزار پیام های پنهان برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص موبایل (اندروید)
 

نرم افزار فارسی پیام های پنهان شامل 690 پیام آماده در 37 موضوع مختلف به صورت پیش فرض می باشد و شما می توانید به تعداد نامحدود در زمینه های مختلف عبارات تاکیدی و تصاویر دلخواهتان را در نرم افزار وارد کنید . این نرم افزار نیاز به اینترنت ندارد و کار کردن با آن بسیار راحت است .
 
 
نرم افزار فارسی پیام های پنهان
 


تنها عاملی که می تواند آینده ی شما را تغییر دهد ، تغییر باورهای شماست و آنچه که شما در آینده خواهید بود به باورهایی بستگی دارد که در ضمیر ناخودآگاهتان وجود دارد ، با توجه به اینکه ضمیر ناخودآگاه فقط به باورهایی می رسد که برای آن ها برنامه ریزی شده باشد پس ما باید دو کار را انجام دهیم : اول پاکسازی ضمیر ناخودآگاه از باورهای محدودکننده ی قدیمی و دوم برنامه ریزی مجدد آن با باورهای مثبت قدرتمند ، به همین خاطر برای پاکسازی ، ما از یک روش بسیار قدرتمند استفاده می کنیم و برای آن هم دو فایل صوتی پاکسازی آماده شده است که با استفاده از آن ها می توانید به پاکسازی ضمیر ناخودآگاه خود بپردازید.

 
پاکسازی ضمیر ناخودآگاه
 


همچنین در این محصول کتاب " آموزش خودهیپنوتیزم کاربردی " وجود دارد که روشی سریع و راحت برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه را به شما آموزش می دهد که با استفاده از این روش به راحتی می توانید ضمیر خودآگاه خود را کنار زده و ضمیر ناخودآگاهتان را برای رسیدن به هر باوری که می خواهید ، برنامه ریزی کنید تا ضمیر ناخودآگاهتان آن باور را در دنیای شما تبدیل به واقعیت کند .

 
آموزش خود هیپنوتیزم
 


همچنین در این محصول یک " موج مغزی تتا " وجود دارد که دارای فرکانس 4 تا 8 هرتز می باشد . موج تتا علاوه بر اینکه باعث آرامش ذهن ، سلامتی جسم و افزایش خلاقیت و حافظه می شود ، مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه نیز می باشد یعنی در حالت تتا ، ضمیر خودآگاه کنار رفته و ضمیر ناخودآگاه آماده ی پذیرش باورهای جدید و برنامه ریزی مجدد می باشد تا شما بتوانید باورهای لازم برای رسیدن به اهداف و آرزوهایتان را در ضمیر ناخودآگاه خود بوجود آورید  .
 
موج مغزی تتاتعداد 131 باور منفی و محدود کننده درباره ی پول و ثروت وجود دارد که اکثر این باورها در ضمیر ناخودآگاه فقرا برنامه ریزی شده است و باعث شده که فقرا فقیر باقی بمانند و هر کدام از این باورها هم که در ضمیر ناخودآگاه شما وجود داشته باشد  به شما اجازه نمی دهد در مدار پول و ثروت قرار بگیرید و مانع ثروتمند شدن شما می شود ، بر همین اساس یک کتاب PDF که شامل " 1200 باور ثروت ساز " میباشد در این محصول وجود دارد که می توانید از عبارات تاکیدی موجود در این فایل برای وارد کردن در نرم افزار پیام های پنهان و همچنین تکرار آن ها توسط خودتان استفاده کنید ، وقتی با تکرار زیاد این باورها در ضمیر ناخودآگاه شما برنامه ریزی شود شما را در مدار ثروت و نعمت و فراوانی قرار می دهد تا بعد از آن پول و ثروت خیلی راحت و به طور طبیعی وارد زندگیتان شود .
 
1200 باور ثروت سازضمیر ناخودآگاه یک سیستم تمام خودکار هدف جوست که فقط به باورهایی می رسد که برای آن برنامه ریزی شده باشد که مهم ترین و کلیدی ترین بحث موفقیت و رسیدن به اهداف ، بحث باورهاست  و برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاهتان با باورهای موفقیت ساز در واقع حلقه ی گمشده ی تحقق اهداف و آرزوهای شماست . وقتی شما ضمیر ناخودآگاهتان را با باورهای موفقیت ساز برنامه ریزی کنید در واقع یک میانبر زده اید برای رسیدن به اهداف و آرزوهایتان ، بر همین اساس در این محصول یک کتاب  PDF که شامل " 1500 باور موفقیت ساز " می باشد آماده شده که می توانید با استفاده از این فایل ضمیر ناخودآگاه خود را با باورهایی موفقیت ساز برنامه ریزی کنید تا در نهایت باعث موفقیت شما و تحقق اهداف و آرزوهایتان شود .

 
1500 باور موفقیت ساز
 


وقتی که شما ضمیر ناخودآگاهتان را با باورهای مثبت و قدرتمند برنامه ریزی کنید 99% مسیر را طی کرده اید و 1% باقی مانده با کمترین تلاش فیزیکی شما را به مقصد اهداف و آرزوهایتان می رساند

 
 
برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه
با گوش دادن به فایل های صوتی حاوی پیام های پنهان و دیدن تصاویر و عبارات تاکیدی بر روی کامپیوتر تان به راحتی ضمیرناخودآگاه خود را برای تحقق اهداف و آرزوهایتان برنامه ریزی کنید


 
افزایش ساعات مطالعه خلاصه آنچه با خرید محصول " افزایش ساعات مطالعه " به دست می آورید افزایش ساعت مطالعه
 


فایل صوتی چهار فایل صوتی ترکیبی با کلام 6 لایه مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای " افزایش ساعات مطالعه " (مجموعا به مدت 60 دقیقه و حجم 84 مگابایت)

فایل صوتی سه فایل صوتی پاکسازی با کلام 6 لایه مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای " افزایش ساعات مطالعه " (مجموعا به مدت 45 دقیقه و حجم 63 مگابایت)

فایل صوتی دو فایل صوتی سابلیمینال (بیکلام) 3 لایه مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای " افزایش ساعات مطالعه " (مجموعا به مدت 30 دقیقه و حجم 42 مگابایت)

فایل صوتی دو فایل صوتی با کلام 2 لایه مخصوص پاکسازی ضمیر ناخودآگاه ( مجموعا به مدت 60 دقیقه و حجم 84 مگابایت )

فایل صوتی یک موج تتا مخصوص برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه ( به مدت 1 ساعت و 30 دقیقه و حجم 81 مگابایت )

نرم افزار پیام های پنهان  نرم افزار فارسی پیام های پنهان برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص کامپیوتر ( ویندوز )

نرم افزار پیام های پنهاننرم افزار پیام های پنهان برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص موبایل ( اندروید )

فایل pdf  کتاب الکترونیک " آموزش خودهیپنوتیزم کاربردی " برای برنامه ریزی سریع و راحت ضمیر ناخودآگاه ( 5 صفحه )

فایل pdf کتاب الکترونیک " 1200 باور ثروت ساز " ( 51 صفحه )

فایل pdf  کتاب الکترونیک " 1500 باور موفقیت ساز " ( 64 صفحه )

فایل pdf  راهنمای استفاده از محصول ( 13 صفحه ) 
تاکیدات پنهان محصول " افزیش ساعات مطالعه "

من عاشق مطالعه هستم 

من به راحتی و با کمال لذت ساعت های طولانی مطالعه می کنم 

عشق به مطالعه در DNA من نهادینه شده است 

در هنگام مطالعه احساس زندگی می کنم 

در هنگام مطالعه احساس بسیار شگفت انگیزی دارم 

من از مطالعه بسیار لذت می برم 

من در هنگام مطالعه احساس راحتی بسیار زیادی می کنم 

هر بار که مطالعه می کنم مغز من قوی تر و قوی تر می شود 

من از یادگیری مطالب پیچیده بسیار لذت می برم

من مشتاقانه انتظار زمان مطالعه را می کشم 

ساعات مطالعه ی من هر روز بیشتر می شود 

من بسیار پر انرژی و با انگیزه هستم 

من قادر به انجام هر کاری هستم 

من در هر کاری خیلی راحت موفق می شوم 

مطالعه من را باهوش تر می کند 

مطالعه آگاهی من را بیشتر می کند 

من با انگیزه بسیار زیاد مطالعه می کنم 

در هنگام مطالعه احساس بسیار خوبی به من دست می دهد 

مطالعه احساس مرا بسیار زیبا می کند 

مطالعه جزئی جدانشدنی از زندگی من است 

من با مطالعه زندگی می کنم 

مطالعه کردن برای من بسیار لذت بخش و عالیست 

 
نمودار تغییر قیمت
نطرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

1 نظر
محمد
جمعه بیست و یکم دی ۹۷
پاسخ
()
()
سلام ، اگه فايل پاکسازي رو مثلا صبح وافزايش ساعت مطالعه رو شب گوش بديم تاثير البوم ها کمتر نمي شه ؟ يا فقط افزايش مطالعه رو گوش بدم بهتره يا همراه با پاکسازي گوش بدم ؟ لطفا اينم جواب بدين که پاکسازي افسردگي رو هم ازبين مي بره يا نه ؟ خواهشا اينم جواب بدين فايل پاکسازي ، خودگاه فيلتر مي کنه داراي پيام پنهان هست يا نه ؟ خيلي خيلي مچکرم ممنون ازشما
پاسخ مدیر سایت
با سلام ، وقت شما بخیر و خوشی ، فایل های پاکسازی رو می تونید هر زمان که خواستید با فایل برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه گوش بدید ، پاکسازی یعنی هر چه بیشتر به خدا نزدیک تر و نزدیک تر بشیم چون خدا منبع همه خواسته هاست و هر چقدر به خدا نزدیک تر بشیم هم انسان قدرتمند تری میشیم و هم خواسته هامون زودتر محقق میشه ، در مورد سوال آخرتون هم بله در فایل های پاکسازی یک لایه پیام های پنهان وجود داره ، موفق باشید .
شرکت سازنده