menuordersearch
rajaiemanesh.com

نابغه زیست , آسان سازی موفقیت ,

مشاهده سبد خرید

تومان
برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه
پکیج ویژه
نابغه زیست
مدل کالا
آسان سازی موفقیت
تصاویر بیشتر
نابغه زیست
(3)
(0)
آسان سازی موفقیت
وضعیت کالا : موجود
تعداد عدد
قیمت کالا
29,900 تومان
نابغه زیست

آیا در حل مسائل زیست مشکل دارید ؟
آیا در کنکور موفق به کسب درصد بالایی نمی شوید ؟
آیا مطالعه و یادگیری زیست برای شما سخت و کسالت آور است ؟
آیا هیچ وقت نتوانسته اید نمره دلخواهتان را در زیست کسب کنید ؟
 
چطور است که برای بعضی افراد مطالعه و یادگیری زیست سخت و کسالت آور است و حل مسائل زیست دشوار و گاه غیر ممکن است و از زیست نمره پایینی می گیرند و در آزمون کنکور درصد پایینی را کسب می کنند ؟

اما در مقابل افرادی هستند که با علاقه بسیار زیادی زیست می خوانند طوری که گویا زیست جزئی جدانشدنی از زندگی آن هاست . زیست را خیلی راحت و سریع یاد می گیرند و از پس هر مسئله ی زیست به راحتی برمی آیند .

همانطور که در مقاله ی " راز موفقیت در کنکور و امتحانات " گفته شد تنها تفاوت این افراد باورهایی است که در ضمیرناخودآگاه این برنامه ریزی شده است .

در کتاب " قدرت بیکران ضمیرناخودآگاه " اهداف اشاره شد که ضمیرناخودآگاه ما بسیار قدرتمند است طوری که کارهایی همچون تنفس ، تپش قلب ، تغذیه ی 70 میلیارد سلول بدن و هزاران کار دیگر را بدونه اینکه ما از آن ها خبری داشته باشیم با دقتی رویایی حتی زمانی که ما خواب هستیم بسیار استادانه و عالی انجام می دهد .

 
ضمیرناخودآگاه یک ماشین هدف جوست که همیشه به چیزی می رسد که به عنوان باور در آن برنامه ریزی شده باشد .

تا زمانی که ما گرفتار باورهای منفی و محدود کننده درباره زیست در ضمیرناخودآگاه خود باشیم نتیجه چیزی نیست جز همین وضعیت نامطلوبی که الان داریم ، چون ضمیرناخودآگاه ما به چیزی می رسد که برای آن برنامه ریزی شده باشد .

وقتی که ما باور داریم زیست سخت است ، یادگیری زیست دشوار است و من نمی توانم از پس مسائل زیست بربیایم ، باید نتیجه ی آن گرفتن نمره پایین در امتحانات و کسب درصد ضعیف در کنکور باشد ، باید نسبت به زیست بی انگیزه و بی میل و علاقه و فراری باشیم چون ضمیرناخودآگاه ما با باورهای منفی و محدود کننده درباره زیست برنامه ریزی شده است و ما باید نتیجه ی باورهایمان را در زندگیمان ببینیم .

تنها راهی که بتوانیم این وضعیت را به وضعیت مطلوب خود تغییر دهیم تغییر باورها و برنامه ریزی مجدد ضمیرناخودآگاهمان است با باورهای قدرتمندی همانند باورهای افرادی که خیلی راحت و با علاقه زیست را یاد می گیرند و به راحتی از پس هر مسئله ی زیست بر می آیند .

استفاده از محصول " نابغه زیست " دقیقا همین کار را می کند تا ما با استفاده از  روش برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه که در این محصول وجود دارد باورهای قدیمی ، منفی و محدودکننده خود را درباره ی زیست با باورهای جدید ، مثبت و قدرتمند جایگزین کنیم .

بعد از اینکه باورهای جدید ، مثبت و قدرتمند را در رابطه با زیست را در ضمیرناخودآگاه خود برنامه ریزی کردیم حالا نوبت ضمیر ناخودآگاه است که آن باورها را در زندگیمان محقق کند ، چون ضمیرناخودآگاه یک ماشین هدف جوست که همیشه به چیزهایی می رسد که برای آن برنامه ریزی شده باشد .

وقتی که برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه شما با باورهای مثبت و قدرتمند در رابطه ی زیست تغییر کرد آن زمان با انگیزه و علاقه ی زیاد ، طی ساعات طولانی تر با تمرکز بالا و حافظه ای متمرکز و بهتر به مطالعه ی زیست می پردازید که باعث می شود که راحت تر زیست را یاد بگیرید و از پس مسائل آن بربیایید و در امتحانات نمره ی بالا بگیرید و در آزمون کنکور درصد بالایی کسب کنید تا در نهایت ضمیر ناخودآگاهتان موفقیت شما را در زمینه ی زیست رقم زده باشد .

البته استفاده از محصول " نابغه زیست " به این معنا نیست که شما دیگر نیاز به تمرین زیست ندارید چون همانطور که در مقاله ی " کلید تحقق آرزوها " اشاره شد مکانیسم تحقق اهداف دارای سه گام است : 1. فعالیت های ذهنی 2. اقدامات عملی 3. نتیجه که وزن گام اول 80%، وزن گام دوم 20% و وزن گام سوم 0% است به این معنا که برای رسیدن به هر هدفی ، اگر شما فعالیت های ذهنی و اقدامات عملی لازم را انجام دهید هدف شما در ایستگاه نتیجه محکوم به شدن است .

وقتی که شما از محصول " نابغه زیست " استفاده می کنید این می شود 80% مسیر موفقیت اما 20% باقی مانده مسیر به تلاش و تمرین های شما بستگی دارد .

به یاد داشته باشید که فعالیت های ذهنی هدف را به سمت شما می آورد و به شما نزدیک می کند و اقدامات عملی شما را به سمت هدف می برد و به هدف نزدیک می کند .
 
پس به امید خدای رحمان با انجام فعالیت های ذهنی واقدامات عملی لازم ، موفقیت شما حتمی است .
 
 
در این محصول نرم افزارهایی مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای کامپیوتر و موبایل وجود دارد که با نصب آنها روی کامپیوتر و موبایلتان می توانید با وارد کردن تصاویر و عبارات تاکیدی دلخواه ، از این نرم افزارها برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه خود استفاده کنید به این صورت که هم زمان که در حال انجام کارهایتان با کامپیوتر و موبایلتان هستید ، تصاویر و عبارات تاکیدی با سرعت بالا که فقط قابل درک برای ضمیر ناخودآگاهتان می باشند بر روی کامپیوتر و موبایلتان نشان داده می شوند و ضمیر ناخودآگاهتان با دیدن تصاویر و عبارات تاکیدی به راحتی برنامه ریزی مجدد می شود و باورهای مثبت و قدرتمند در آن بوجود می آید و در نهایت این باورها باعث محقق شدن اهداف و آرزوهایتان می شود  .
 
 
نرم افزار فارسی پیام های پنهان
نرم افزار فارسی پیام های پنهان برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص کامپیوتر (ویندوز)نرم افزار پیام های پنهان
نرم افزار پیام های پنهان برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص موبایل (اندروید)
 

نرم افزار فارسی پیام های پنهان شامل 690 پیام آماده در 37 موضوع مختلف به صورت پیش فرض می باشد و شما می توانید به تعداد نامحدود در زمینه های مختلف عبارات تاکیدی و تصاویر دلخواهتان را در نرم افزار وارد کنید . این نرم افزار نیاز به اینترنت ندارد و کار کردن با آن بسیار راحت است .
 
 
نرم افزار فارسی پیام های پنهان
 


تنها عاملی که می تواند آینده ی شما را تغییر دهد ، تغییر باورهای شماست و آنچه که شما در آینده خواهید بود به باورهایی بستگی دارد که در ضمیر ناخودآگاهتان وجود دارد ، با توجه به اینکه ضمیر ناخودآگاه فقط به باورهایی می رسد که برای آن ها برنامه ریزی شده باشد پس ما باید دو کار را انجام دهیم : اول پاکسازی ضمیر ناخودآگاه از باورهای محدودکننده ی قدیمی و دوم برنامه ریزی مجدد آن با باورهای مثبت قدرتمند ، به همین خاطر برای پاکسازی ، ما از یک روش بسیار قدرتمند استفاده می کنیم و برای آن هم دو فایل صوتی پاکسازی آماده شده است که با استفاده از آن ها می توانید به پاکسازی ضمیر ناخودآگاه خود بپردازید.

 
پاکسازی ضمیر ناخودآگاه
 


همچنین در این محصول کتاب " آموزش خودهیپنوتیزم کاربردی " وجود دارد که روشی سریع و راحت برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه را به شما آموزش می دهد که با استفاده از این روش به راحتی می توانید ضمیر خودآگاه خود را کنار زده و ضمیر ناخودآگاهتان را برای رسیدن به هر باوری که می خواهید ، برنامه ریزی کنید تا ضمیر ناخودآگاهتان آن باور را در دنیای شما تبدیل به واقعیت کند .

 
آموزش خود هیپنوتیزم
 


همچنین در این محصول یک " موج مغزی تتا " وجود دارد که دارای فرکانس 4 تا 8 هرتز می باشد . موج تتا علاوه بر اینکه باعث آرامش ذهن ، سلامتی جسم و افزایش خلاقیت و حافظه می شود ، مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه نیز می باشد یعنی در حالت تتا ، ضمیر خودآگاه کنار رفته و ضمیر ناخودآگاه آماده ی پذیرش باورهای جدید و برنامه ریزی مجدد می باشد تا شما بتوانید باورهای لازم برای رسیدن به اهداف و آرزوهایتان را در ضمیر ناخودآگاه خود بوجود آورید  .
 
موج مغزی تتاتعداد 131 باور منفی و محدود کننده درباره ی پول و ثروت وجود دارد که اکثر این باورها در ضمیر ناخودآگاه فقرا برنامه ریزی شده است و باعث شده که فقرا فقیر باقی بمانند و هر کدام از این باورها هم که در ضمیر ناخودآگاه شما وجود داشته باشد  به شما اجازه نمی دهد در مدار پول و ثروت قرار بگیرید و مانع ثروتمند شدن شما می شود ، بر همین اساس یک کتاب PDF که شامل " 1200 باور ثروت ساز " میباشد در این محصول وجود دارد که می توانید از عبارات تاکیدی موجود در این فایل برای وارد کردن در نرم افزار پیام های پنهان و همچنین تکرار آن ها توسط خودتان استفاده کنید ، وقتی با تکرار زیاد این باورها در ضمیر ناخودآگاه شما برنامه ریزی شود شما را در مدار ثروت و نعمت و فراوانی قرار می دهد تا بعد از آن پول و ثروت خیلی راحت و به طور طبیعی وارد زندگیتان شود .
 
1200 باور ثروت سازضمیر ناخودآگاه یک سیستم تمام خودکار هدف جوست که فقط به باورهایی می رسد که برای آن برنامه ریزی شده باشد که مهم ترین و کلیدی ترین بحث موفقیت و رسیدن به اهداف ، بحث باورهاست  و برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاهتان با باورهای موفقیت ساز در واقع حلقه ی گمشده ی تحقق اهداف و آرزوهای شماست . وقتی شما ضمیر ناخودآگاهتان را با باورهای موفقیت ساز برنامه ریزی کنید در واقع یک میانبر زده اید برای رسیدن به اهداف و آرزوهایتان ، بر همین اساس در این محصول یک کتاب  PDF که شامل " 1500 باور موفقیت ساز " می باشد آماده شده که می توانید با استفاده از این فایل ضمیر ناخودآگاه خود را با باورهایی موفقیت ساز برنامه ریزی کنید تا در نهایت باعث موفقیت شما و تحقق اهداف و آرزوهایتان شود .

 
1500 باور موفقیت ساز
 


وقتی که شما ضمیر ناخودآگاهتان را با باورهای مثبت و قدرتمند برنامه ریزی کنید 99% مسیر را طی کرده اید و 1% باقی مانده با کمترین تلاش فیزیکی شما را به مقصد اهداف و آرزوهایتان می رساند

 
 
برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه
با گوش دادن به فایل های صوتی حاوی پیام های پنهان و دیدن تصاویر و عبارات تاکیدی بر روی کامپیوتر تان به راحتی ضمیرناخودآگاه خود را برای تحقق اهداف و آرزوهایتان برنامه ریزی کنید


 
نابغه زیست خلاصه آنچه با خرید محصول " نابغه زیست " به دست می آورید نابغه زیست
 


فایل صوتی چهار فایل صوتی ترکیبی با کلام 6 لایه مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای " نابغه زیست " (مجموعا به مدت 60 دقیقه و حجم 84 مگابایت)

فایل صوتی سه فایل صوتی پاکسازی با کلام 6 لایه مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای " نابغه زیست " (مجموعا به مدت 45 دقیقه و حجم 63 مگابایت)

فایل صوتی دو فایل صوتی سابلیمینال (بیکلام) 3 لایه مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای " نابغه زیست " (مجموعا به مدت 30 دقیقه و حجم 42 مگابایت)

فایل صوتی دو فایل صوتی با کلام 2 لایه مخصوص پاکسازی ضمیر ناخودآگاه ( مجموعا به مدت 60 دقیقه و حجم 84 مگابایت )

فایل صوتی یک موج تتا مخصوص برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه ( به مدت 1 ساعت و 30 دقیقه و حجم 81 مگابایت )

نرم افزار پیام های پنهان  نرم افزار فارسی پیام های پنهان برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص کامپیوتر ( ویندوز )

نرم افزار پیام های پنهاننرم افزار پیام های پنهان برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص موبایل ( اندروید )

فایل pdf  کتاب الکترونیک " آموزش خودهیپنوتیزم کاربردی " برای برنامه ریزی سریع و راحت ضمیر ناخودآگاه ( 5 صفحه )

فایل pdf کتاب الکترونیک " 1200 باور ثروت ساز " ( 51 صفحه )

فایل pdf  کتاب الکترونیک " 1500 باور موفقیت ساز " ( 64 صفحه )

فایل pdf  راهنمای استفاده از محصول ( 13 صفحه )
 
 


تاکیدات پنهان محصول " نابغه زیست "

من یک نابغه ی زیست هستم 

من همیشه در زیست نفر اول هستم 

نابغه ی زیست بودن در DNA من نهادینه شده است 

من همه ی مسائل زیست را به راحتی و به سرعت حل می کنم 

زیست بسیار بسیار آسان است 

من عاشق زیست هستم 

مهارت های حل مسائل زیست من بسیار حیرت انگیز است 

مسائل زیست خود راه حلشان را به من نشان می دهند 

من زیست را به راحتی و به سرعت می آموزم 

من بر مسائل زیست تسلط بسیار بالایی دارم 

من استعداد فوق العاده ای در زیست و حل مسائل آن دارم 

تسلط من بر زیست باور نکردنی است 

من استاد به تمام معنای زیست هستم 

من عمق هر مسئله ای را به راحتی و به سرعت می بینم 

ژن زیست یک نابغه ی زیست در من وجود دارد 

زیست بسیار جذاب و دوست داشتنی است 

من نابغه ترین زیست شناس تاریخ هستم 

من زیست را با تمرکز کامل مطالعه می کنم 

انگیزه ی من برای یادگیری زیست بسیار بالاست 

من نابغه ی زیست به دنیا آمده ام 

من توانایی و مهارت های باور نکردنی در حل مسائل زیست دارم 

من استاد حل مسائل زیست هستم 

من از زیست لذت می برم 

حل مسائل زیست برای من بسیار لذت بخش و عالیست 

ذهن من یک ابر کامپیوتر فوق العاده قدرتمند حل مسائل زیست است 

من همیشه جواب درست را به راحتی می یابم 

من با زیست زندگی می کنم 

من بسیار باهوش و نابغه هستم 


 
نمودار تغییر قیمت
نطرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

1 نظر
بتی دانش
چهارشنبه سیزدهم دی ۹۶
پاسخ
()
()
سلام ميخواستم بدونم کسي تا به حال از محصولات شما نتيجه گرفته ؟
پاسخ مدیر سایت
با سلام بله تمام محصولات با دارای گارانتی می باشد ، برای اطمینان خاطر شما در قسمت دانلود های رایگان تعداد 11 فایل سابلیمینال به عنوان هدیه برای کاربران عزیز آماده شده است و شما برای اطمینان بیشتر می توانید فایل سابلیمینال اختصاصی خود را سفارش دهید تا فایل ها با صدای خودتان و عبارات تاکیدی مد نظر خودتان تهیه شود ، موفق و پیروز باشید .