menuordersearch
rajaiemanesh.com

جذب نعمت و فراوانی , آسان سازی موفقیت ,

مشاهده سبد خرید

تومان
برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه
پکیج ویژه
جذب نعمت و فراوانی
مدل کالا
آسان سازی موفقیت
تصاویر بیشتر
جذب نعمت و فراوانی
(5)
(0)
آسان سازی موفقیت
وضعیت کالا : موجود
تعداد عدد
قیمت کالا
29,900 تومان
جذب نعمت و فراوانی

دوست دارید فقط اتفاقات خوب برای شما بیفتد ؟
دوست دارید ثروت ، آسایش و آرامش زندگیتان را احاطه کند ؟

دوست دارید که همه ی چیزهای خوب دنیا جدب زندگیتان شوند ؟
دوست دارید که فراوانی ، نعمت و ثروت در زندگی تان جریان یابد ؟
 
تحقیقات نشان داده که در میان همه ی مردم دنیا فقط 5% از آن ها توانسته اند به هر آنچه در زندگی می خواهند برسند . این افراد زندگی پر از نعمت و فراوانی دارند ، هر آنچه را که بخواهند به راحتی به دست می آورند ، همیشه بهترین اتفاقات برای آن ها می افتد ، هر جا که می روند ثروت و خوشبختی و رفاه به دنبال آن ها می رود .

در مقابل افرادی هستند که اهدافشان محقق نمی شود ، مدام در زندگیشان اتفاقات بد رخ می دهد و در رسیدن به آرزوهایشان ناکام می مانند .

دلیل این تفاوت را می توان در کتاب " کلید تحقق آرزوها " پیدا کرد ، آنجا که اشاره شد باورهای ما در واقع افکاری هستند که دارای فرکانس مخصوص به خود می باشند که رویدادها و چیزهایی را به سمت ما جذب می کنند که هم فرکانس با آن هاست چون همه چیز در این دنیا از انرژی است و هر انرژی فرکانس مخصوص به خود را دارد و ما چیزها و رویدادهایی را به سمت خود جذب می کنیم که هم فرکانس و هم مدار با افکار و باورهای ما باشند .

افرادی که همواره به سمت زندگی خود نعمت و فراوانی را جذب می کنند به خاطر این است که باورهای از این جنس و هم فرکانس با نعمت و فراوانی دارند که باعث می شود همواره خوشبختی ، رفاه ، آسایش و آرامش را به زندگیشان جذب کنند پس می توان گفت کلید جذب نعمت و فراوانی دائمی هم فرکانس شدن با آن هاست .

بهترین روش برای هم فرکانس شدن با نعمت و فراوانی اول شکرگذاری است که خیلی سریع ما را در فرکانس جذب نعمت و فراوانی قرار می دهد و راه دیگر ایجاد باورهایی هم فرکانس با نعمت و فراوانی است .

در محصول " جذب نعمت و فراوانی " تاکیداتی وجود دارد که وقتی با گوش دادن مداوم به فایل های صوتی و تکرار بارها و بارهای آن تبدیل به باوری جدید در ضمیرناخودآگاه شما شود آنگاه ، نعمت و فراوانی به طور طبیعی به زندگی شما وارد خواهد شد و شما آن ها را خیلی راحت به زندگی خود جذب خواهید کرد .

 
در این محصول نرم افزارهایی مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای کامپیوتر و موبایل وجود دارد که با نصب آنها روی کامپیوتر و موبایلتان می توانید با وارد کردن تصاویر و عبارات تاکیدی دلخواه ، از این نرم افزارها برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه خود استفاده کنید به این صورت که هم زمان که در حال انجام کارهایتان با کامپیوتر و موبایلتان هستید ، تصاویر و عبارات تاکیدی با سرعت بالا که فقط قابل درک برای ضمیر ناخودآگاهتان می باشند بر روی کامپیوتر و موبایلتان نشان داده می شوند و ضمیر ناخودآگاهتان با دیدن تصاویر و عبارات تاکیدی به راحتی برنامه ریزی مجدد می شود و باورهای مثبت و قدرتمند در آن بوجود می آید و در نهایت این باورها باعث محقق شدن اهداف و آرزوهایتان می شود  .
 
 
نرم افزار فارسی پیام های پنهان
نرم افزار فارسی پیام های پنهان برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص کامپیوتر (ویندوز)نرم افزار پیام های پنهان
نرم افزار پیام های پنهان برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص موبایل (اندروید)
 

نرم افزار فارسی پیام های پنهان شامل 690 پیام آماده در 37 موضوع مختلف به صورت پیش فرض می باشد و شما می توانید به تعداد نامحدود در زمینه های مختلف عبارات تاکیدی و تصاویر دلخواهتان را در نرم افزار وارد کنید . این نرم افزار نیاز به اینترنت ندارد و کار کردن با آن بسیار راحت است .
 
 
نرم افزار فارسی پیام های پنهان
 


تنها عاملی که می تواند آینده ی شما را تغییر دهد ، تغییر باورهای شماست و آنچه که شما در آینده خواهید بود به باورهایی بستگی دارد که در ضمیر ناخودآگاهتان وجود دارد ، با توجه به اینکه ضمیر ناخودآگاه فقط به باورهایی می رسد که برای آن ها برنامه ریزی شده باشد پس ما باید دو کار را انجام دهیم : اول پاکسازی ضمیر ناخودآگاه از باورهای محدودکننده ی قدیمی و دوم برنامه ریزی مجدد آن با باورهای مثبت قدرتمند ، به همین خاطر برای پاکسازی ، ما از یک روش بسیار قدرتمند استفاده می کنیم و برای آن هم دو فایل صوتی پاکسازی آماده شده است که با استفاده از آن ها می توانید به پاکسازی ضمیر ناخودآگاه خود بپردازید.

 
پاکسازی ضمیر ناخودآگاه
 


همچنین در این محصول کتاب " آموزش خودهیپنوتیزم کاربردی " وجود دارد که روشی سریع و راحت برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه را به شما آموزش می دهد که با استفاده از این روش به راحتی می توانید ضمیر خودآگاه خود را کنار زده و ضمیر ناخودآگاهتان را برای رسیدن به هر باوری که می خواهید ، برنامه ریزی کنید تا ضمیر ناخودآگاهتان آن باور را در دنیای شما تبدیل به واقعیت کند .

 
آموزش خود هیپنوتیزم
 


همچنین در این محصول یک " موج مغزی تتا " وجود دارد که دارای فرکانس 4 تا 8 هرتز می باشد . موج تتا علاوه بر اینکه باعث آرامش ذهن ، سلامتی جسم و افزایش خلاقیت و حافظه می شود ، مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه نیز می باشد یعنی در حالت تتا ، ضمیر خودآگاه کنار رفته و ضمیر ناخودآگاه آماده ی پذیرش باورهای جدید و برنامه ریزی مجدد می باشد تا شما بتوانید باورهای لازم برای رسیدن به اهداف و آرزوهایتان را در ضمیر ناخودآگاه خود بوجود آورید  .
 
موج مغزی تتاتعداد 131 باور منفی و محدود کننده درباره ی پول و ثروت وجود دارد که اکثر این باورها در ضمیر ناخودآگاه فقرا برنامه ریزی شده است و باعث شده که فقرا فقیر باقی بمانند و هر کدام از این باورها هم که در ضمیر ناخودآگاه شما وجود داشته باشد  به شما اجازه نمی دهد در مدار پول و ثروت قرار بگیرید و مانع ثروتمند شدن شما می شود ، بر همین اساس یک کتاب PDF که شامل " 1200 باور ثروت ساز " میباشد در این محصول وجود دارد که می توانید از عبارات تاکیدی موجود در این فایل برای وارد کردن در نرم افزار پیام های پنهان و همچنین تکرار آن ها توسط خودتان استفاده کنید ، وقتی با تکرار زیاد این باورها در ضمیر ناخودآگاه شما برنامه ریزی شود شما را در مدار ثروت و نعمت و فراوانی قرار می دهد تا بعد از آن پول و ثروت خیلی راحت و به طور طبیعی وارد زندگیتان شود .
 
1200 باور ثروت سازضمیر ناخودآگاه یک سیستم تمام خودکار هدف جوست که فقط به باورهایی می رسد که برای آن برنامه ریزی شده باشد که مهم ترین و کلیدی ترین بحث موفقیت و رسیدن به اهداف ، بحث باورهاست  و برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاهتان با باورهای موفقیت ساز در واقع حلقه ی گمشده ی تحقق اهداف و آرزوهای شماست . وقتی شما ضمیر ناخودآگاهتان را با باورهای موفقیت ساز برنامه ریزی کنید در واقع یک میانبر زده اید برای رسیدن به اهداف و آرزوهایتان ، بر همین اساس در این محصول یک کتاب  PDF که شامل " 1500 باور موفقیت ساز " می باشد آماده شده که می توانید با استفاده از این فایل ضمیر ناخودآگاه خود را با باورهایی موفقیت ساز برنامه ریزی کنید تا در نهایت باعث موفقیت شما و تحقق اهداف و آرزوهایتان شود .

 
1500 باور موفقیت ساز
 


وقتی که شما ضمیر ناخودآگاهتان را با باورهای مثبت و قدرتمند برنامه ریزی کنید 99% مسیر را طی کرده اید و 1% باقی مانده با کمترین تلاش فیزیکی شما را به مقصد اهداف و آرزوهایتان می رساند

 
 
برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه
با گوش دادن به فایل های صوتی حاوی پیام های پنهان و دیدن تصاویر و عبارات تاکیدی بر روی کامپیوتر تان به راحتی ضمیرناخودآگاه خود را برای تحقق اهداف و آرزوهایتان برنامه ریزی کنید 
جذب نعمت و فراوانی خلاصه آنچه با خرید محصول " جذب نعمت و فراوانی " به دست می آورید جذب نعمت و فراوانی
 


فایل صوتی چهار فایل صوتی ترکیبی با کلام 6 لایه مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای " جذب نعمت و فراوانی " ( مجموعا به مدت 60 دقیقه و حجم 84 مگابایت )

فایل صوتی سه فایل صوتی پاکسازی با کلام 6 لایه مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای " جذب نعمت و فراوانی "  ( مجموعا به مدت 45 دقیقه و حجم 63 مگابایت )

فایل صوتی دو فایل صوتی سابلیمینال (بیکلام) 3 لایه مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای " جذب نعمت و فراوانی "  ( مجموعا به مدت 30 دقیقه و حجم 42 مگابایت )

فایل صوتی دو فایل صوتی با کلام 2 لایه مخصوص پاکسازی ضمیر ناخودآگاه ( مجموعا به مدت 60 دقیقه و حجم 84 مگابایت )

فایل صوتی یک موج تتا مخصوص برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه ( به مدت 1 ساعت و 30 دقیقه و حجم 81 مگابایت )

نرم افزار پیام های پنهان  نرم افزار فارسی پیام های پنهان برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص کامپیوتر ( ویندوز )

نرم افزار پیام های پنهاننرم افزار پیام های پنهان برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص موبایل ( اندروید )

فایل pdf  کتاب الکترونیک " آموزش خودهیپنوتیزم کاربردی " برای برنامه ریزی سریع و راحت ضمیر ناخودآگاه ( 5 صفحه )

فایل pdf کتاب الکترونیک " 1200 باور ثروت ساز " ( 51 صفحه )

فایل pdf  کتاب الکترونیک " 1500 باور موفقیت ساز " ( 64 صفحه )

فایل pdf  راهنمای استفاده از محصول ( 13 صفحه )

 


تاکیدات پنهان محصول " جذب نعمت و فراوانی "

من آغوشم را برای جذب فراوانی ها باز کرده ام 

همه ی چیزهای خوب وارد زندگی ام می شوند 

زندگی ام در خیر و برکت فرو رفته است 

من لایق ثروت و سعادت و سلامت و فراوانی هستم 

ثروت  و نعمت و فراوانی در زندگی ام جریان دارد 

پول و ثروت حلال و فراوان زندگی ام را احاطه کرده است 

من همیشه در رفاه و فراوانی زندگی می کنم 

من به طور طبیعی پول و ثروت فراوانی را به زندگی ام جذب می کنم 

من هر روز از دنیا نعمت و فراوانی جذب می کنم 

هر روز شادی بیشتری را به زندگی ام جذب می کنم 

زندگی من غرق در عشق و محبت است 

آسایش و آرامش و سعادت و خوشبختی زندگی ام را احاطه کرده است 

رونق در همه ی جنبه های زندگی ام جریان دارد 

سپاسگذاری  و قدردانی من هر روز بیشتر و بیشتر می شود 

همیشه بهترین و زیبا ترین اتفاق ها برایم می افتند 

جهان همیشه بهترین هدیه ها را برای زندگی ام به ارمغان می آورد 

هر چیزی را که بخواهم به راحتی به دست می آورم 

زندگی ام هر روز بهتر و بهتر می شود 

من لایق عشق و محبت و صمیمیت و احترام هستم 

نعمت های زندگی ام هر روز بیشتر و بیشتر می شود 

نعمت و فراوانی همواره جذب زندگی من می شود 

به خاطر همه ی نعمت های زندگی ام خدا را همواره شکر می کنم 

شکر گذاری کار همیشگی من است 

 
نمودار تغییر قیمت
نطرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر