menuordersearch
rajaiemanesh.com

جذب شغل رویایی , آسان سازی موفقیت ,

مشاهده سبد خرید

تومان
برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه
پکیج ویژه
جذب شغل رویایی
مدل کالا
آسان سازی موفقیت
تصاویر بیشتر
جذب شغل رویایی
(8)
(0)
آسان سازی موفقیت
وضعیت کالا : موجود
تعداد عدد
قیمت کالا
29,900 تومان
جذب شغل رویایی

بیکار هستید و به دنبال شغل می گردید ؟
از پیدا کردن شغل دلخواهتان نا امید شده اید ؟

دوست دارید به راحتی در کار مورد علاقه تان مشغول به کار شوید ؟

از شغل کنونیتان ناراضی هستید و می خواهید به کار دیگری مشغول شوید ؟

شاید شما جزء افرادی باشید که دنبال کار می گردند و با وجود سعی و تلاش بسیار زیادی که دارند ولی نمی توانند کاری برای خود پیدا کنند و در نهایت می گویند که خیلی تلاش کردم ولی کار نیست ، کو کار ؟!

دلیل اینکه چنین افرادی نمی توانند کار پیدا کنند به خاطر باور های محدود کنند های است که در ضمیرناخودآگاه خود دارند . این افراد وقتی که به دنبال کار می گردند ، آگهی های استخدامی روزنامه ها را جستجو می کنند و یا در اینترنت جستجو می کنند و هر راه دیگری که به ذهنشان می رسد را انجام می دهند همه ی این ها کارها اقدامات عملی است که در سطح ضمیر خودآگاه خود انجام می دهند ولی غافل از اینکه در سطح ضمیر ناخودآگاه خود گرفتار باورهای منفی و محدود کننده هستند که در تضاد با ضمیر خودآگاهشان است یا به عبارتی این افراد در سطح خودآگاه ذهن خود به دنبال کار می گردند ولی در سطح ناخودآگاه با آن مخالفت می کنند مانند اینکه در عین حال که دارند گاز می دهند محکم تر مز را گرفته اند و به همین خاطر نمی توانند به هدفشان برسند .

 

زمانی ضمیرخودآگاه و ناخودآگاه در مقابل با هم قرار بگیرند همیشه ضمیرناخودآگاه برنده است چون قدرت ضمیر ناخودآگاه 2 میلیون برابر ضمیر خودآگاه است و نتیجه می شود همین که می بینید با وجود اینکه برای پیدا کردن شغل زیاد تلاش می کنید ولی به نتیجه ای نمی رسید .

پس برای رسیدن به شغل دلخواه خود باید ابتدا ضمیرناخودآگاهتان را با باورهای مثبت و قدرتمند برنامه ریزی مجدد کنید تا بدین ترتیب توانسته باشید آن را با ضمیر خودآگاهتان همسو و هم جهت کرده باشید و در چنین شرایطی است که کافی است فقط قدم کوچکی بردارید تا به راحتی شغل مورد علاقه ی خویش را جذب زندگیتان کنید .

در محصول " جذب شغل رویایی " تاکیدات مثبتی وجود دارد که وقتی با گوش دادن مداوم شما به فایل های صوتی و تکرار بارها و بارهای آن ها در ضمیرناخودآگاه شما تبدیل به یک باور جدید شوند آنگاه نمود آن در دنیای بیرونی شما این می شود که می توانید به راحتی به شغل مورد علاقه ی خود دست پیدا کنید .

 
در این محصول نرم افزارهایی مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای کامپیوتر و موبایل وجود دارد که با نصب آنها روی کامپیوتر و موبایلتان می توانید با وارد کردن تصاویر و عبارات تاکیدی دلخواه ، از این نرم افزارها برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه خود استفاده کنید به این صورت که هم زمان که در حال انجام کارهایتان با کامپیوتر و موبایلتان هستید ، تصاویر و عبارات تاکیدی با سرعت بالا که فقط قابل درک برای ضمیر ناخودآگاهتان می باشند بر روی کامپیوتر و موبایلتان نشان داده می شوند و ضمیر ناخودآگاهتان با دیدن تصاویر و عبارات تاکیدی به راحتی برنامه ریزی مجدد می شود و باورهای مثبت و قدرتمند در آن بوجود می آید و در نهایت این باورها باعث محقق شدن اهداف و آرزوهایتان می شود  .
 
 
نرم افزار فارسی پیام های پنهان
نرم افزار فارسی پیام های پنهان برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص کامپیوتر (ویندوز)نرم افزار پیام های پنهان
نرم افزار پیام های پنهان برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص موبایل (اندروید)
 

نرم افزار فارسی پیام های پنهان شامل 690 پیام آماده در 37 موضوع مختلف به صورت پیش فرض می باشد و شما می توانید به تعداد نامحدود در زمینه های مختلف عبارات تاکیدی و تصاویر دلخواهتان را در نرم افزار وارد کنید . این نرم افزار نیاز به اینترنت ندارد و کار کردن با آن بسیار راحت است .
 
 
نرم افزار فارسی پیام های پنهان
 


تنها عاملی که می تواند آینده ی شما را تغییر دهد ، تغییر باورهای شماست و آنچه که شما در آینده خواهید بود به باورهایی بستگی دارد که در ضمیر ناخودآگاهتان وجود دارد ، با توجه به اینکه ضمیر ناخودآگاه فقط به باورهایی می رسد که برای آن ها برنامه ریزی شده باشد پس ما باید دو کار را انجام دهیم : اول پاکسازی ضمیر ناخودآگاه از باورهای محدودکننده ی قدیمی و دوم برنامه ریزی مجدد آن با باورهای مثبت قدرتمند ، به همین خاطر برای پاکسازی ، ما از یک روش بسیار قدرتمند استفاده می کنیم و برای آن هم دو فایل صوتی پاکسازی آماده شده است که با استفاده از آن ها می توانید به پاکسازی ضمیر ناخودآگاه خود بپردازید.

 
پاکسازی ضمیر ناخودآگاه
 


همچنین در این محصول کتاب " آموزش خودهیپنوتیزم کاربردی " وجود دارد که روشی سریع و راحت برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه را به شما آموزش می دهد که با استفاده از این روش به راحتی می توانید ضمیر خودآگاه خود را کنار زده و ضمیر ناخودآگاهتان را برای رسیدن به هر باوری که می خواهید ، برنامه ریزی کنید تا ضمیر ناخودآگاهتان آن باور را در دنیای شما تبدیل به واقعیت کند .

 
آموزش خود هیپنوتیزم
 


همچنین در این محصول یک " موج مغزی تتا " وجود دارد که دارای فرکانس 4 تا 8 هرتز می باشد . موج تتا علاوه بر اینکه باعث آرامش ذهن ، سلامتی جسم و افزایش خلاقیت و حافظه می شود ، مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه نیز می باشد یعنی در حالت تتا ، ضمیر خودآگاه کنار رفته و ضمیر ناخودآگاه آماده ی پذیرش باورهای جدید و برنامه ریزی مجدد می باشد تا شما بتوانید باورهای لازم برای رسیدن به اهداف و آرزوهایتان را در ضمیر ناخودآگاه خود بوجود آورید  .
 
موج مغزی تتاتعداد 131 باور منفی و محدود کننده درباره ی پول و ثروت وجود دارد که اکثر این باورها در ضمیر ناخودآگاه فقرا برنامه ریزی شده است و باعث شده که فقرا فقیر باقی بمانند و هر کدام از این باورها هم که در ضمیر ناخودآگاه شما وجود داشته باشد  به شما اجازه نمی دهد در مدار پول و ثروت قرار بگیرید و مانع ثروتمند شدن شما می شود ، بر همین اساس یک کتاب PDF که شامل " 1200 باور ثروت ساز " میباشد در این محصول وجود دارد که می توانید از عبارات تاکیدی موجود در این فایل برای وارد کردن در نرم افزار پیام های پنهان و همچنین تکرار آن ها توسط خودتان استفاده کنید ، وقتی با تکرار زیاد این باورها در ضمیر ناخودآگاه شما برنامه ریزی شود شما را در مدار ثروت و نعمت و فراوانی قرار می دهد تا بعد از آن پول و ثروت خیلی راحت و به طور طبیعی وارد زندگیتان شود .
 
1200 باور ثروت سازضمیر ناخودآگاه یک سیستم تمام خودکار هدف جوست که فقط به باورهایی می رسد که برای آن برنامه ریزی شده باشد که مهم ترین و کلیدی ترین بحث موفقیت و رسیدن به اهداف ، بحث باورهاست  و برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاهتان با باورهای موفقیت ساز در واقع حلقه ی گمشده ی تحقق اهداف و آرزوهای شماست . وقتی شما ضمیر ناخودآگاهتان را با باورهای موفقیت ساز برنامه ریزی کنید در واقع یک میانبر زده اید برای رسیدن به اهداف و آرزوهایتان ، بر همین اساس در این محصول یک کتاب  PDF که شامل " 1500 باور موفقیت ساز " می باشد آماده شده که می توانید با استفاده از این فایل ضمیر ناخودآگاه خود را با باورهایی موفقیت ساز برنامه ریزی کنید تا در نهایت باعث موفقیت شما و تحقق اهداف و آرزوهایتان شود .

 
1500 باور موفقیت ساز
 


وقتی که شما ضمیر ناخودآگاهتان را با باورهای مثبت و قدرتمند برنامه ریزی کنید 99% مسیر را طی کرده اید و 1% باقی مانده با کمترین تلاش فیزیکی شما را به مقصد اهداف و آرزوهایتان می رساند

 
 
برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه
با گوش دادن به فایل های صوتی حاوی پیام های پنهان و دیدن تصاویر و عبارات تاکیدی بر روی کامپیوتر تان به راحتی ضمیرناخودآگاه خود را برای تحقق اهداف و آرزوهایتان برنامه ریزی کنید 
جذب شغل رویایی خلاصه آنچه با خرید محصول " جذب شغل رویایی " به دست می آورید جذب شغل رویایی
 


فایل صوتی چهار فایل صوتی ترکیبی با کلام 6 لایه مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای " جذب شغل رویایی " ( مجموعا به مدت 60 دقیقه و حجم 84 مگابایت )

فایل صوتی سه فایل صوتی پاکسازی با کلام 6 لایه مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای " جذب شغل رویایی "  ( مجموعا به مدت 45 دقیقه و حجم 63 مگابایت )

فایل صوتی دو فایل صوتی سابلیمینال (بیکلام) 3 لایه مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای " جذب شغل رویایی "  ( مجموعا به مدت 30 دقیقه و حجم 42 مگابایت )

فایل صوتی دو فایل صوتی با کلام 2 لایه مخصوص پاکسازی ضمیر ناخودآگاه ( مجموعا به مدت 60 دقیقه و حجم 84 مگابایت )

فایل صوتی یک موج تتا مخصوص برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه ( به مدت 1 ساعت و 30 دقیقه و حجم 81 مگابایت )

نرم افزار پیام های پنهان  نرم افزار فارسی پیام های پنهان برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص کامپیوتر ( ویندوز )

نرم افزار پیام های پنهاننرم افزار پیام های پنهان برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص موبایل ( اندروید )

فایل pdf  کتاب الکترونیک " آموزش خودهیپنوتیزم کاربردی " برای برنامه ریزی سریع و راحت ضمیر ناخودآگاه ( 5 صفحه )

فایل pdf کتاب الکترونیک " 1200 باور ثروت ساز " ( 51 صفحه )

فایل pdf  کتاب الکترونیک " 1500 باور موفقیت ساز " ( 64 صفحه )

فایل pdf  راهنمای استفاده از محصول ( 13 صفحه )
تاکیدات پنهان محصول " جذب شغل رویایی "

همیشه بهترین فرصت های شغلی به من پیشنهاد می شود 

من صاحب شغل رویایی ام هستم 

هر روز پیشنهادهای شغلی جدیدی را دریافت می کنم 

شرکت های بزرگ و کوچک خواهان استخدام من هستند 

من در هر آزمون استخدامی موفق می شوم 

من در هر مصاحبه شغلی با اعتماد به نفس کامل موفق می شوم 

من به کاری مشغول می شوم که درآمد بالایی دارد 

به من همواره پیشنهادهای کاری بسیار زیادی می شود 

همه دوست دارند من را استخدام کنند 

فرصت های شغلی هر روز بیشتر و بیشتر می شود 

همه کارفرمایان اشتیاق بسیار زیادی برای استخدام من دارند 

مهارت های من تقاضاهای بسیار زیادی دارد 

بیشمار فرصت شغلی برای من وجود دارد 

من همواره از خود فرکانس جذب شغل رویایی ام را به نظام هستی ارسال می کنم 

همه دوست دارند با حقوق بالا مرا استخدام کنند 

هر روز پیشنهاد های شغلی بیشتری را دریافت می کنم 

همه ی شرکت ها ، بسیار اشتیاق دارند که من را استخدام کنند 

من همواره هم فرکانس با شغل رویایی ام هستم 

من به کاری مشغول می شوم که به آن علاقه زیادی دارم 

ضمیرخودآگاه و ناخودآگاهم در توافق کامل برای جذب شغل رویای ام هستند 

کار کردن در شغل رویایی ام احساس بسیار عالی را در من بوجود می آورد 

من شغل رویایی ام را در دل احساس و در ذهن تجسم می کنم 

 
نمودار تغییر قیمت
نطرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر