جذب درآمد رویایی , آسان سازی موفقیت ,

مشاهده سبد خرید

تومان
برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه
پکیج ویژه
جذب درآمد رویایی
مدل کالا
آسان سازی موفقیت
تصاویر بیشتر
جذب درآمد رویایی
(2)
(0)
آسان سازی موفقیت
وضعیت کالا : موجود
تعداد عدد
قیمت کالا
29,900 تومان
جذب درآمد رویایی

از درآمد پایینی برخوردارید ؟
می خواهید درآمدتان را افزایش دهید ؟
هر چه قدر که تلاش می کنید نمی توانید به درآمد بالایی برسید ؟
 
افراد بسیاری هستند که با وجود تلاش زیادی که در کسب و کار خود دارند اما نمی توانند به درآمد دلخواه خود دست یابند . این افراد تمام سعی و تلاش خود را می کنند تا بتوانند درآمد خود را بیشتر کنند ولی هر چه قدر تلاش می کنند درآمد آنها از یک حد مشخصی بالاتر نمی رود و همواره از ناکافی بودن درآمد خود ناراضی اند .

ولی در مقابل افرادی هستند که با وجود اینکه شاید تلاش کمتری نسبت به گروه اول داشته باشند ولی از درآمد به مراتب بیشتری برخوردار هستند و درآمدشان هر روز بیشتر می شود با وجود اینکه شاید کار متفاوتی نسبت به گروه اول انجام ندهند ولی نتایج بسیار متفاوتی می گیرند .

اما چرا درآمد های این دو گروه اینقدر متفاوت است ؟

برای پی بردن به دلیل آن می توان به مطالب گفته شده در کتاب " کلید تحقق آرزوها " اشاره کرد که ما همواره چیزهایی را به زندگی خود جذب می کنیم که هم فرکانس و هم مدار با باورهای ما باشند . وقتی به دو گروه بالا نگاه می کنیم شاید از لحاظ ظاهری هیچ تفاوتی با هم نداشته باشند و شاید حتی گروه اول اقدامات عملی بهتری را هم انجام دهند ولی دلیل اینکه گروه دوم از درآمد بالاتری برخوردارند را می توان در باورهای متفاوت آن ها دانست

باورها از جنس افکار هستند و هر فکر دارای فرکانس مخصوص به خود می باشد و ما همیشه چیزهایی را به سمت خود جذب می کنیم که هم فرکانس با باورهای ما باشد که در نهایت باورهای ماست که واقعیت زندگی ما را رقم می زند .

در کتاب " قدرت بیکران ضمیر ناخودآگاه " اشاره شد تحقق اهداف و آرزوها دارای سه گام است که شامل اقدامات عملی ، فعالیت های ذهنی و ایستگاه نتیجه است . وقتی که ما مانند گروه اول اقدامات عملی را انجام می دهیم این می شود 20% کار ولی برای رسیدن به هدف باید 80% باقی مانده ی مسیر را نیز طی کنیم آن هم با فعالیت های ذهنی و برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه با باورهای مثبت ، قدرتمند و ثروت ساز .

وقتی که ما گرفتار باورهای محدود کننده باشیم نتیجه این می شود که با وجود سعی و تلاشی که داریم به درآمد بالایی نمی رسیم و دلیل آن هم تضادی است که در سطح ضمیر خودآگاه و ناخودآگاه ما وجود دارد . در واقع ما با اقدامات عملی که انجام می دهیم می خواهیم که به درآمد بالایی برسیم که این اقدامات در سطح ضمیرخودآگاه صورت می گیرد چون ما از آن آگاه هستیم و به اراده ی خود آن ها را انجام می دهیم ولی در سطح ضمیر ناخودآگاه با رسیدن به درآمد بالا مخالفت می کنیم چون دارای باورهای منفی و محدود کننده ای هستیم و این شرایط مثل این است که هم زمان که ترمز را گرفته ایم داریم گاز می دهیم و به همین خاطر ماشین موفقیت زندگیمان به سمت هدف حرکت نمی کند در چنین شرایطی می گوییم که ضمیر خودآگاه با ناخودآگاهمان در تضاد با هم اند .

 
ما زمانی واقعا ثروتمند می شویم که ناخودآگاه ثروتمندانه بیندیشیم نه فقط خودآگاه

پس کاری که ما باید انجام دهیم این است که باورهای مثبت و قدرتمندی را در ضمیر ناخودآگاه خود برنامه ریزی کنیم تا بدین ترتیب توانسته باشیم تضاد را از بین ببریم و ضمیر ناخودآگاه خود را با ضمیر خودآگاه همسو و هم جهت کرده باشیم و در چنین شرایطی است که نتیجه می شود کسب موفقیت و افزایش درآمد ، حالا هر چه قدر بیشتر تلاش کنیم بیشتر موفق می شویم.

در محصول " جذب درآمد رویایی " یک سری باورهای مثبت و قدرتمند و ثروت ساز وجود دارد که وقتی در ضمیرناخودآگاه شما به عنوان باور جدید با گوش دادن مداوم به فایل های صوتی برنامه ریزی شود شرایطی را فراهم می کند تا شما درآمد رویاییتان را تجربه کنید .
 
در این محصول نرم افزارهایی مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای کامپیوتر و موبایل وجود دارد که با نصب آنها روی کامپیوتر و موبایلتان می توانید با وارد کردن تصاویر و عبارات تاکیدی دلخواه ، از این نرم افزارها برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه خود استفاده کنید به این صورت که هم زمان که در حال انجام کارهایتان با کامپیوتر و موبایلتان هستید ، تصاویر و عبارات تاکیدی با سرعت بالا که فقط قابل درک برای ضمیر ناخودآگاهتان می باشند بر روی کامپیوتر و موبایلتان نشان داده می شوند و ضمیر ناخودآگاهتان با دیدن تصاویر و عبارات تاکیدی به راحتی برنامه ریزی مجدد می شود و باورهای مثبت و قدرتمند در آن بوجود می آید و در نهایت این باورها باعث محقق شدن اهداف و آرزوهایتان می شود  .
 
 
نرم افزار فارسی پیام های پنهان
نرم افزار فارسی پیام های پنهان برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص کامپیوتر (ویندوز)نرم افزار پیام های پنهان
نرم افزار پیام های پنهان برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص موبایل (اندروید)
 

نرم افزار فارسی پیام های پنهان شامل 690 پیام آماده در 37 موضوع مختلف به صورت پیش فرض می باشد و شما می توانید به تعداد نامحدود در زمینه های مختلف عبارات تاکیدی و تصاویر دلخواهتان را در نرم افزار وارد کنید . این نرم افزار نیاز به اینترنت ندارد و کار کردن با آن بسیار راحت است .
 
 
نرم افزار فارسی پیام های پنهان
 


تنها عاملی که می تواند آینده ی شما را تغییر دهد ، تغییر باورهای شماست و آنچه که شما در آینده خواهید بود به باورهایی بستگی دارد که در ضمیر ناخودآگاهتان وجود دارد ، با توجه به اینکه ضمیر ناخودآگاه فقط به باورهایی می رسد که برای آن ها برنامه ریزی شده باشد پس ما باید دو کار را انجام دهیم : اول پاکسازی ضمیر ناخودآگاه از باورهای محدودکننده ی قدیمی و دوم برنامه ریزی مجدد آن با باورهای مثبت قدرتمند ، به همین خاطر برای پاکسازی ، ما از یک روش بسیار قدرتمند استفاده می کنیم و برای آن هم دو فایل صوتی پاکسازی آماده شده است که با استفاده از آن ها می توانید به پاکسازی ضمیر ناخودآگاه خود بپردازید.

 
پاکسازی ضمیر ناخودآگاه
 


همچنین در این محصول کتاب " آموزش خودهیپنوتیزم کاربردی " وجود دارد که روشی سریع و راحت برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه را به شما آموزش می دهد که با استفاده از این روش به راحتی می توانید ضمیر خودآگاه خود را کنار زده و ضمیر ناخودآگاهتان را برای رسیدن به هر باوری که می خواهید ، برنامه ریزی کنید تا ضمیر ناخودآگاهتان آن باور را در دنیای شما تبدیل به واقعیت کند .

 
آموزش خود هیپنوتیزم
 


همچنین در این محصول یک " موج مغزی تتا " وجود دارد که دارای فرکانس 4 تا 8 هرتز می باشد . موج تتا علاوه بر اینکه باعث آرامش ذهن ، سلامتی جسم و افزایش خلاقیت و حافظه می شود ، مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه نیز می باشد یعنی در حالت تتا ، ضمیر خودآگاه کنار رفته و ضمیر ناخودآگاه آماده ی پذیرش باورهای جدید و برنامه ریزی مجدد می باشد تا شما بتوانید باورهای لازم برای رسیدن به اهداف و آرزوهایتان را در ضمیر ناخودآگاه خود بوجود آورید  .
 
موج مغزی تتاتعداد 131 باور منفی و محدود کننده درباره ی پول و ثروت وجود دارد که اکثر این باورها در ضمیر ناخودآگاه فقرا برنامه ریزی شده است و باعث شده که فقرا فقیر باقی بمانند و هر کدام از این باورها هم که در ضمیر ناخودآگاه شما وجود داشته باشد  به شما اجازه نمی دهد در مدار پول و ثروت قرار بگیرید و مانع ثروتمند شدن شما می شود ، بر همین اساس یک کتاب PDF که شامل " 1200 باور ثروت ساز " میباشد در این محصول وجود دارد که می توانید از عبارات تاکیدی موجود در این فایل برای وارد کردن در نرم افزار پیام های پنهان و همچنین تکرار آن ها توسط خودتان استفاده کنید ، وقتی با تکرار زیاد این باورها در ضمیر ناخودآگاه شما برنامه ریزی شود شما را در مدار ثروت و نعمت و فراوانی قرار می دهد تا بعد از آن پول و ثروت خیلی راحت و به طور طبیعی وارد زندگیتان شود .
 
1200 باور ثروت سازضمیر ناخودآگاه یک سیستم تمام خودکار هدف جوست که فقط به باورهایی می رسد که برای آن برنامه ریزی شده باشد که مهم ترین و کلیدی ترین بحث موفقیت و رسیدن به اهداف ، بحث باورهاست  و برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاهتان با باورهای موفقیت ساز در واقع حلقه ی گمشده ی تحقق اهداف و آرزوهای شماست . وقتی شما ضمیر ناخودآگاهتان را با باورهای موفقیت ساز برنامه ریزی کنید در واقع یک میانبر زده اید برای رسیدن به اهداف و آرزوهایتان ، بر همین اساس در این محصول یک کتاب  PDF که شامل " 1500 باور موفقیت ساز " می باشد آماده شده که می توانید با استفاده از این فایل ضمیر ناخودآگاه خود را با باورهایی موفقیت ساز برنامه ریزی کنید تا در نهایت باعث موفقیت شما و تحقق اهداف و آرزوهایتان شود .

 
1500 باور موفقیت ساز
 


وقتی که شما ضمیر ناخودآگاهتان را با باورهای مثبت و قدرتمند برنامه ریزی کنید 99% مسیر را طی کرده اید و 1% باقی مانده با کمترین تلاش فیزیکی شما را به مقصد اهداف و آرزوهایتان می رساند

 
 
برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه
با گوش دادن به فایل های صوتی حاوی پیام های پنهان و دیدن تصاویر و عبارات تاکیدی بر روی کامپیوتر تان به راحتی ضمیرناخودآگاه خود را برای تحقق اهداف و آرزوهایتان برنامه ریزی کنید 
جذب درآمد رویایی خلاصه آنچه با خرید محصول " جذب درآمد رویایی " به دست می آورید جذب درآمد رویایی
 


فایل صوتی چهار فایل صوتی ترکیبی با کلام 6 لایه مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای " جذب درآمد رویایی " ( مجموعا به مدت 60 دقیقه و حجم 84 مگابایت )

فایل صوتی سه فایل صوتی پاکسازی با کلام 6 لایه مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای " جذب درآمد رویایی "  ( مجموعا به مدت 45 دقیقه و حجم 63 مگابایت )

فایل صوتی دو فایل صوتی سابلیمینال (بیکلام) 3 لایه مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای " جذب درآمد رویایی "  ( مجموعا به مدت 30 دقیقه و حجم 42 مگابایت )

فایل صوتی دو فایل صوتی با کلام 2 لایه مخصوص پاکسازی ضمیر ناخودآگاه ( مجموعا به مدت 60 دقیقه و حجم 84 مگابایت )

فایل صوتی یک موج تتا مخصوص برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه ( به مدت 1 ساعت و 30 دقیقه و حجم 81 مگابایت )

نرم افزار پیام های پنهان  نرم افزار فارسی پیام های پنهان برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص کامپیوتر ( ویندوز )

نرم افزار پیام های پنهاننرم افزار پیام های پنهان برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص موبایل ( اندروید )

فایل pdf  کتاب الکترونیک " آموزش خودهیپنوتیزم کاربردی " برای برنامه ریزی سریع و راحت ضمیر ناخودآگاه ( 5 صفحه )

فایل pdf کتاب الکترونیک " 1200 باور ثروت ساز " ( 51 صفحه )

فایل pdf  کتاب الکترونیک " 1500 باور ثروت ساز " ( 64 صفحه )

فایل pdf  راهنمای استفاده از محصول ( 13 صفحه )

 


تاکیدات پنهان محصول " جذب درآمد رویایی "

من هر روز پول و ثروت بیشتری را به زندگی ام جذب می کنم 

درآمد من هر روز بیشتر و بیشتر می شود 

فرصت های پولساز زیادی به ذهنم خطور می کند 

هر روز جریان های درآمدی جدیدتری به زندگی ام وارد می شود 

درآمدم به راحتی چند برابر می شود 

ذهن من یک مغناطیس جذب درآمد بالاست 

من  یک نابغه ی ثروت ساز هستم 

نظام هستی هر روز جریان عظیمی از پول و ثروت را به زندگی ام سرازیر می کند 

من خیلی راحت میلیون میلیون پول به دست می آورم 

پول و ثروت به مقدار فراوان در جهان وجود دارد 

من خیلی راحت و سریع پول و ثروت فراوانی را به دست می آورم 

ایده ها و توانایی های من ثروت فراوانی را برایم به ارمغان می آورد 

شغل و تخصص من بسیار پولساز و ثروت آفرین است 

هر مقدار که در توانم باشد به دیگران می بخشم

همیشه رونق اقتصادی وجود دارد و من همواره به فراوانی و ثروت فکر می کنم 

من همیشه احساس خوبی دارم 

هر آنچه را که بخواهم به راحتی به دست می آورم 

من همیشه هم فرکانس با نعمت و ثروت و فراونی هستم 

من یک مغناطیس قدرتمند پول و ثروت هستم 

پول درآوردن راحت ترین کار دنیاست 

پول درآوردن در این زمان بسیار راحت است 

من به راحتی از شغلم به درآمد بالایی می رسم 
 
نمودار تغییر قیمت
نطرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
شرکت سازنده