menuordersearch
rajaiemanesh.com

جذب ایده های پولساز و ثروت آفرین , آسان سازی موفقیت ,

مشاهده سبد خرید

تومان
برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه
پکیج ویژه
جذب ایده های پولساز و ثروت آفرین
مدل کالا
آسان سازی موفقیت
تصاویر بیشتر
جذب ایده های پولساز و ثروت آفرین
(4)
(0)
آسان سازی موفقیت
وضعیت کالا : موجود
تعداد عدد
قیمت کالا
29,900 تومان
جذب ایده های پولساز و ثروت آفرین

به دنبال ایده یا فرصت های پولساز هستید ولی آن ها را نمی یابید ؟
می خواهید کسب و کاری را راه اندازی کنید ولی ایده ی برای آن ندارید ؟
دوست دارید که به راحتی ایده ها ی پولساز و ثروت آفرین را به زندگی خود جذب کنید ؟
 
شاید شما به دنبال راه اندازی کسب و کار پر درآمدی هستید ولی مشکلتان نبود یک ایده ی پولساز و ثروت آفرین است ! هر چقدر سعی می کنید که ایده ای را پیدا کنید ولی هیچ ایده ای به ذهنتان نمی رسد که آن را اجرا کنید ولی دوستتان یک ایده ای را اجرا می کند و به پول فراوانی می رسد و شما تعجب می کنید که این ایده یا فرصت جلوی چشمان شما بوده است ولی شما آن را ندیده اید ، پس چطور شد که دوست شما آن فرصت را دید و با عملی کردن آن به سود فراوانی رسید ؟ تفاوت در کجاست ؟

تنها تفاوت در باورهای شماست . در کتاب" کلید تحقق آرزوها "اشاره شد که ما همواره چیزهایی را به سمت خود جذب می کنیم که با آن ها هم فرکانس شده ایم و این هم فرکانسی از باورهای ما سرچشمه می گیرد به عبارتی ما آن چیزی را در زندگی خود می بینیم که به باور آن رسیده باشیم .

کسی که دارای ذهنی ایده پرداز باشد ، معلوم است که چنین فردی دارای باورهای بسیار قدرتمندی است که این باورها همواره ایده های ثروت سازی را به زندگی او جذب می کند . اگر شما بتوانید باورهایتان را تغییر دهید آن زمان است که می توانید به راحتی ایده هایی هم فرکانس با باورهای جدیدتان جذب کنید  .

باورهای شما در واقع افکاری هستند که دارای فرکانس خاصی می باشند و مشخص می کنند که شما در چه مداری قرار بگیرید  ، وقتی که شما دارای باورهای مثبت و قدرتمندی باشید آن گاه در مداری قرار خواهید گرفت که پر از ایده های ثروت ساز است.

اگر گرفتار باورهای محدود کننده ای باشید که پول نیست ، پول به سختی به دست می آید ، هیچ ایده ای برای ثروتمند شدن وجود ندارد و باورهایی از این قبیل باورها ، شما را در  مداری قرار می دهد که در آن هیچ ایده ی ثروت سازی وجود نخواهد داشت ،  ولی وقتی باورهای خود را با باورهای مثبت و ثروت ساز جایگزین کنید آنگاه در مداری قرار خواهید گرفت که همانند مغناطیسی قدرتمند ایده های ثروت ساز را به سمت خود جذب می کنید و وقتی که باورهایتان تغییر کرد ، ایده های ثروت ساز به راحتی به ذهنتان خطور می کند .

در محصول " جذب ایده های پولساز و ثروت آفرین " باورهایی قدرتمند و ثروت سازی وجود دارد که وقتی با گوش دادن مداوم و تکرار زیاد در ضمیرناخودآگاه شما به عنوان باور جدید برنامه ریزی شود در نهایت نمود آن در دنیای بیرونی شما می شود جذب ایده های ثروت ساز ، نتیجه می شود دیدن ایده ها و فرصت هایی که قبلا پیش چشمان شما بوده و شما آن ها را نمی دیدید ولی حالا با داشتن باورهایی جدید و ثروت ساز به راحتی ایده ها و فرصت های پولساز و ثروت آفرین را می بینید .
 
در این محصول نرم افزارهایی مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای کامپیوتر و موبایل وجود دارد که با نصب آنها روی کامپیوتر و موبایلتان می توانید با وارد کردن تصاویر و عبارات تاکیدی دلخواه ، از این نرم افزارها برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه خود استفاده کنید به این صورت که هم زمان که در حال انجام کارهایتان با کامپیوتر و موبایلتان هستید ، تصاویر و عبارات تاکیدی با سرعت بالا که فقط قابل درک برای ضمیر ناخودآگاهتان می باشند بر روی کامپیوتر و موبایلتان نشان داده می شوند و ضمیر ناخودآگاهتان با دیدن تصاویر و عبارات تاکیدی به راحتی برنامه ریزی مجدد می شود و باورهای مثبت و قدرتمند در آن بوجود می آید و در نهایت این باورها باعث محقق شدن اهداف و آرزوهایتان می شود  .
 
 
نرم افزار فارسی پیام های پنهان
نرم افزار فارسی پیام های پنهان برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص کامپیوتر (ویندوز)نرم افزار پیام های پنهان
نرم افزار پیام های پنهان برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص موبایل (اندروید)
 

نرم افزار فارسی پیام های پنهان شامل 690 پیام آماده در 37 موضوع مختلف به صورت پیش فرض می باشد و شما می توانید به تعداد نامحدود در زمینه های مختلف عبارات تاکیدی و تصاویر دلخواهتان را در نرم افزار وارد کنید . این نرم افزار نیاز به اینترنت ندارد و کار کردن با آن بسیار راحت است .
 
 
نرم افزار فارسی پیام های پنهان
 


تنها عاملی که می تواند آینده ی شما را تغییر دهد ، تغییر باورهای شماست و آنچه که شما در آینده خواهید بود به باورهایی بستگی دارد که در ضمیر ناخودآگاهتان وجود دارد ، با توجه به اینکه ضمیر ناخودآگاه فقط به باورهایی می رسد که برای آن ها برنامه ریزی شده باشد پس ما باید دو کار را انجام دهیم : اول پاکسازی ضمیر ناخودآگاه از باورهای محدودکننده ی قدیمی و دوم برنامه ریزی مجدد آن با باورهای مثبت قدرتمند ، به همین خاطر برای پاکسازی ، ما از یک روش بسیار قدرتمند استفاده می کنیم و برای آن هم دو فایل صوتی پاکسازی آماده شده است که با استفاده از آن ها می توانید به پاکسازی ضمیر ناخودآگاه خود بپردازید.

 
پاکسازی ضمیر ناخودآگاه
 


همچنین در این محصول کتاب " آموزش خودهیپنوتیزم کاربردی " وجود دارد که روشی سریع و راحت برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه را به شما آموزش می دهد که با استفاده از این روش به راحتی می توانید ضمیر خودآگاه خود را کنار زده و ضمیر ناخودآگاهتان را برای رسیدن به هر باوری که می خواهید ، برنامه ریزی کنید تا ضمیر ناخودآگاهتان آن باور را در دنیای شما تبدیل به واقعیت کند .

 
آموزش خود هیپنوتیزم
 


همچنین در این محصول یک " موج مغزی تتا " وجود دارد که دارای فرکانس 4 تا 8 هرتز می باشد . موج تتا علاوه بر اینکه باعث آرامش ذهن ، سلامتی جسم و افزایش خلاقیت و حافظه می شود ، مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه نیز می باشد یعنی در حالت تتا ، ضمیر خودآگاه کنار رفته و ضمیر ناخودآگاه آماده ی پذیرش باورهای جدید و برنامه ریزی مجدد می باشد تا شما بتوانید باورهای لازم برای رسیدن به اهداف و آرزوهایتان را در ضمیر ناخودآگاه خود بوجود آورید  .
 
موج مغزی تتاتعداد 131 باور منفی و محدود کننده درباره ی پول و ثروت وجود دارد که اکثر این باورها در ضمیر ناخودآگاه فقرا برنامه ریزی شده است و باعث شده که فقرا فقیر باقی بمانند و هر کدام از این باورها هم که در ضمیر ناخودآگاه شما وجود داشته باشد  به شما اجازه نمی دهد در مدار پول و ثروت قرار بگیرید و مانع ثروتمند شدن شما می شود ، بر همین اساس یک کتاب PDF که شامل " 1200 باور ثروت ساز " میباشد در این محصول وجود دارد که می توانید از عبارات تاکیدی موجود در این فایل برای وارد کردن در نرم افزار پیام های پنهان و همچنین تکرار آن ها توسط خودتان استفاده کنید ، وقتی با تکرار زیاد این باورها در ضمیر ناخودآگاه شما برنامه ریزی شود شما را در مدار ثروت و نعمت و فراوانی قرار می دهد تا بعد از آن پول و ثروت خیلی راحت و به طور طبیعی وارد زندگیتان شود .
 
1200 باور ثروت سازضمیر ناخودآگاه یک سیستم تمام خودکار هدف جوست که فقط به باورهایی می رسد که برای آن برنامه ریزی شده باشد که مهم ترین و کلیدی ترین بحث موفقیت و رسیدن به اهداف ، بحث باورهاست  و برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاهتان با باورهای موفقیت ساز در واقع حلقه ی گمشده ی تحقق اهداف و آرزوهای شماست . وقتی شما ضمیر ناخودآگاهتان را با باورهای موفقیت ساز برنامه ریزی کنید در واقع یک میانبر زده اید برای رسیدن به اهداف و آرزوهایتان ، بر همین اساس در این محصول یک کتاب  PDF که شامل " 1500 باور موفقیت ساز " می باشد آماده شده که می توانید با استفاده از این فایل ضمیر ناخودآگاه خود را با باورهایی موفقیت ساز برنامه ریزی کنید تا در نهایت باعث موفقیت شما و تحقق اهداف و آرزوهایتان شود .

 
1500 باور موفقیت ساز
 


وقتی که شما ضمیر ناخودآگاهتان را با باورهای مثبت و قدرتمند برنامه ریزی کنید 99% مسیر را طی کرده اید و 1% باقی مانده با کمترین تلاش فیزیکی شما را به مقصد اهداف و آرزوهایتان می رساند

 
 
برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه
با گوش دادن به فایل های صوتی حاوی پیام های پنهان و دیدن تصاویر و عبارات تاکیدی بر روی کامپیوتر تان به راحتی ضمیرناخودآگاه خود را برای تحقق اهداف و آرزوهایتان برنامه ریزی کنید 
جذب ایده های پولساز و ثروت آفرین خلاصه آنچه با خرید محصول " جذب ایده های پولساز و ثروت آفرین " به دست می آورید جذب ایده های پولساز و ثروت آفرین
 


فایل صوتی چهار فایل صوتی ترکیبی با کلام 6 لایه مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای " جذب ایده های پولساز و ثروت آفرین " ( مجموعا به مدت 60 دقیقه و حجم 84 مگابایت )

فایل صوتی سه فایل صوتی پاکسازی با کلام 6 لایه مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای " جذب ایده های پولساز و ثروت آفرین "  ( مجموعا به مدت 45 دقیقه و حجم 63 مگابایت )

فایل صوتی دو فایل صوتی سابلیمینال (بیکلام) 3 لایه مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای " جذب ایده های پولساز و ثروت آفرین "  ( مجموعا به مدت 30 دقیقه و حجم 42 مگابایت )

فایل صوتی دو فایل صوتی با کلام 2 لایه مخصوص پاکسازی ضمیر ناخودآگاه ( مجموعا به مدت 60 دقیقه و حجم 84 مگابایت )

فایل صوتی یک موج تتا مخصوص برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه ( به مدت 1 ساعت و 30 دقیقه و حجم 81 مگابایت )

نرم افزار پیام های پنهان  نرم افزار فارسی پیام های پنهان برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص کامپیوتر ( ویندوز )

نرم افزار پیام های پنهاننرم افزار پیام های پنهان برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص موبایل ( اندروید )

فایل pdf  کتاب الکترونیک " آموزش خودهیپنوتیزم کاربردی " برای برنامه ریزی سریع و راحت ضمیر ناخودآگاه ( 5 صفحه )

فایل pdf کتاب الکترونیک " 1200 باور ثروت ساز " ( 51 صفحه )

فایل pdf  کتاب الکترونیک " 1500 باور موفقیت ساز " ( 64 صفحه )

فایل pdf  راهنمای استفاده از محصول ( 13 صفحه )
تاکیدات پنهان محصول " جذب ایده های ثروت ساز "

همیشه ایده های پولساز زیادی به ذهن من خطور می کند 

فرصت های پولساز را به راحتی می بینم و دست به اقدام می زنم 

هر روز ایده های خلاقانه ای به ذهنم خطور می کند 

همیشه ایده های کسب و کارهای فوق العاده به ذهنم خطور می کند 

من یک مغناطیس جذب ایده های پولساز هستم 

اطراف من پر از فرصت ها و ایده های ثروت آفرین است 

الهام و ایده های بسیار ناب به ذهنم خطور می کند 

فرصت ها و ایده ها همیشه در زمان و مکان مناسب می رسند 

ذهن من یک تولید کننده قدرتمند ایده های ناب و ثروت ساز است 

ایده ها و فرصت های پولساز هر روز بیشتر و بیشتر می شود 

ذهن من همیشه بهترین فرصت های ناب و پولساز را دریافت می کنم 

فرصت ها و ایده های پولساز خود را به من نشان می دهند 

من همیشه به چندین فرصت توجه می کنم 

من همیشه فرصت ها و ایده های پولسازی  را می بینم که دیگران نمی بینند 

همیشه ایده های جدید و عالی به ذهنم خطور می کند 

بهترین ایده های پولساز و ثروت آفرین دنیا به ذهنم می رسد 

ذهن من یک مغناطیس جذب ایده های ثروت ساز است 

ایده ها و فرصت های پولساز زیادی در دنیا وجود دارد 

بیشمار فرصت های پولساز و ایده های ثروت آفرین در دنیا وجود دارد 

ایده های ثروت سازی به ذهنم خطور می کند که مرا ثروتمند ترین انسان تاریخ می کند 

ذهن من سرشار از باورهای الهی و ثروت ساز است 

من ذهنی بسیار ثروتمند دارم 

افکار من هم فرکانس با ایده های ثروت ساز و ثروت آفرین زیادی است 

من همیشه از خود فرکانس جذب ایده های پولساز و ثروت آفرین را به نظام هستی می فرستم 

من همیشه هم فرکانس با پول و ثروت و فراوانی هستم 

ایده های پولساز و ثروت آفرین خیلی راحت و سریع به ذهنم خطور می کند 


 
نمودار تغییر قیمت