menuordersearch
rajaiemanesh.com

دست یابی به آرزوها با قانون جذب , آسان سازی موفقیت ,

مشاهده سبد خرید

تومان
برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه
پکیج ویژه
دست یابی به آرزوها با قانون جذب
مدل کالا
آسان سازی موفقیت
تصاویر بیشتر
دست یابی به آرزوها با قانون جذب
(4)
(0)
آسان سازی موفقیت
وضعیت کالا : موجود
تعداد عدد
قیمت کالا
29,900 تومان
دست یابی به آرزوها با قانون جذب

دوست دارید با قانون جذب رویاهایتان را به زندگیتان جذب کنید ؟
 
شاید دیده باشید افرادی را که خیلی راحت پول درمی آورند ! فقط چیزهای خوب در زندگی آن ها اتفاق می افتد ، به هر چیزی که در زندگی می خواهند به راحتی می رسند ، اما در مقابل افرادی هستند که با وجود سعی و تلاش فراوان در سیدن به آرزوهایشان ناکام می مانند ؟

اما دلیل این تفاوت در کجاست ؟ همانطور که در کتاب  " کلید تحقق آرزوها " گفته شد باورهای ما از جنس افکار می باشند که در ضمیر ناخودآگاه قرار گرفته اند و هر کدام دارای فرکانس خاصی هستند و از طرفی در فیزیک اثبات می شود که همه ی جهان از انرژی است و مهمترین مشخصه ی انرژی این است که هر انرژی دارای فرکانس مخصوص به خود می باشد پس هر چیزی در این دنیا دارای فرکانس مخصوص به خود است و فیزیک کوانتوم می گوید که دو انرژی هم فرکانس یکدیگر را جذب می کنند .
 
فرکانس باورهای ما مشخص می کند که ما در چه مداری با چه فرکانسی قرار بگیریم که با توجه به مداری که در آن قرار می گیریم ، اتفاق ها رویداد ها و چیزهایی را به سمت خود جذب می کنیم که در آن مدار با آن فرکانس قرار گرفته است چون اشاره شد که انرژی های هم فرکانس همدیگر را جذب می کنند یا به عبارتی هر فکر ما دارای فرکانس مخصوص به خود می باشد که وقتی با چیزی هم فرکانس می شوند در یک مدار قرار می گیرند و آن را به سمت خود جذب می کند .

برای رسیدن به هر آرزویی ، ما از همین روش استفاده می کنیم . گفتیم که همه چیز از انرژی است و دارای فرکانس خاصی می باشد پس آرزوی ما هم از این قاعده مستثنا نیست و آن هم از جنس انرژی است با فرکانس مخصوص به خود ، پس ما باید باورهایی در ضمیر ناخودآگاه خود برنامه ریزی کنیم که هم فرکانس با آرزویمان باشد ، وقتی که فرکانس باورهای ما با فرکانس آرزویمان یکی شد در واقع هم فرکانسی رخ می دهد و ما با آرزویمان در یک مدار قرار می گیریم وطبق قانون فیزیک دو انرژی هم فرکانس یکدیگر را جذب می کنند پس ما در زمان و مکان درست از نظر کائنات به هدف خود می رسیم .

برای رسیدن به آرزو ما باید سه گام بر داریم :

 1. اقدامات عملی که سهم این مرحله 20% است

 2. فعالیت های ذهنی که سهم این مرحله 80% است

 3. ایستگاه نتیجه که سهم این مرحله 0% است یعنی اگر ما اقدامات عملی لازم را برای رسیدن آرزویمان برداریم و از طرفی باور رسیدن به آرزویمان را در ضمیرناخودآگاهمان برنامه ریزی کنیم هدف ما در ایستگاه سوم که ایستگاه نتیجه است محکوم به شدن است .

همانطور که در کتاب" کلید تحقق آرزوها " گفته شد اقدامات عملی هم تابعی از فعالیت های ذهنی و برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه ماست یعنی اگر ما باور رسیدن به ماشین رویاییمان را در ضمیرناخودآگاهمان برنامه ریزی کنیم و آن باور را به وجود آوریم ضمیر ناخودآگاهمان شرایطی را به وجود می آورد که ما به آرزویمان برسیم چون

 
ضمیر ناخودآگاه یک سیستم تمام اتوماتیک هدف جوست که فقط به باورهایی می رسد که برای آن برنامه ریزی شده باشد

وقتی که ما بتوانیم باور رسیدن به آرزویمان را در ضمیرناخودآگاهمان برنامه ریزی کنیم آنگاه ضمیرناخودآگاهمان شرایطی را فراهم می کند ، اتفاقاتی را برای ما پیش می آورد ، ما را با افرادی آشنا می کند و هر کار دیگری که لازم باشد انجام می دهد تا در نهایت ما را آرزویمان برساند  .
 
در این محصول نرم افزارهایی مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای کامپیوتر و موبایل وجود دارد که با نصب آنها روی کامپیوتر و موبایلتان می توانید با وارد کردن تصاویر و عبارات تاکیدی دلخواه ، از این نرم افزارها برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه خود استفاده کنید به این صورت که هم زمان که در حال انجام کارهایتان با کامپیوتر و موبایلتان هستید ، تصاویر و عبارات تاکیدی با سرعت بالا که فقط قابل درک برای ضمیر ناخودآگاهتان می باشند بر روی کامپیوتر و موبایلتان نشان داده می شوند و ضمیر ناخودآگاهتان با دیدن تصاویر و عبارات تاکیدی به راحتی برنامه ریزی مجدد می شود و باورهای مثبت و قدرتمند در آن بوجود می آید و در نهایت این باورها باعث محقق شدن اهداف و آرزوهایتان می شود  .
 
 
نرم افزار فارسی پیام های پنهان
نرم افزار فارسی پیام های پنهان برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص کامپیوتر (ویندوز)نرم افزار پیام های پنهان
نرم افزار پیام های پنهان برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص موبایل (اندروید)
 

نرم افزار فارسی پیام های پنهان شامل 690 پیام آماده در 37 موضوع مختلف به صورت پیش فرض می باشد و شما می توانید به تعداد نامحدود در زمینه های مختلف عبارات تاکیدی و تصاویر دلخواهتان را در نرم افزار وارد کنید . این نرم افزار نیاز به اینترنت ندارد و کار کردن با آن بسیار راحت است .
 
 
نرم افزار فارسی پیام های پنهان
 


تنها عاملی که می تواند آینده ی شما را تغییر دهد ، تغییر باورهای شماست و آنچه که شما در آینده خواهید بود به باورهایی بستگی دارد که در ضمیر ناخودآگاهتان وجود دارد ، با توجه به اینکه ضمیر ناخودآگاه فقط به باورهایی می رسد که برای آن ها برنامه ریزی شده باشد پس ما باید دو کار را انجام دهیم : اول پاکسازی ضمیر ناخودآگاه از باورهای محدودکننده ی قدیمی و دوم برنامه ریزی مجدد آن با باورهای مثبت قدرتمند ، به همین خاطر برای پاکسازی ، ما از یک روش بسیار قدرتمند استفاده می کنیم و برای آن هم دو فایل صوتی پاکسازی آماده شده است که با استفاده از آن ها می توانید به پاکسازی ضمیر ناخودآگاه خود بپردازید.

 
پاکسازی ضمیر ناخودآگاه
 


همچنین در این محصول کتاب " آموزش خودهیپنوتیزم کاربردی " وجود دارد که روشی سریع و راحت برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه را به شما آموزش می دهد که با استفاده از این روش به راحتی می توانید ضمیر خودآگاه خود را کنار زده و ضمیر ناخودآگاهتان را برای رسیدن به هر باوری که می خواهید ، برنامه ریزی کنید تا ضمیر ناخودآگاهتان آن باور را در دنیای شما تبدیل به واقعیت کند .

 
آموزش خود هیپنوتیزم
 


همچنین در این محصول یک " موج مغزی تتا " وجود دارد که دارای فرکانس 4 تا 8 هرتز می باشد . موج تتا علاوه بر اینکه باعث آرامش ذهن ، سلامتی جسم و افزایش خلاقیت و حافظه می شود ، مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه نیز می باشد یعنی در حالت تتا ، ضمیر خودآگاه کنار رفته و ضمیر ناخودآگاه آماده ی پذیرش باورهای جدید و برنامه ریزی مجدد می باشد تا شما بتوانید باورهای لازم برای رسیدن به اهداف و آرزوهایتان را در ضمیر ناخودآگاه خود بوجود آورید  .
 
موج مغزی تتاتعداد 131 باور منفی و محدود کننده درباره ی پول و ثروت وجود دارد که اکثر این باورها در ضمیر ناخودآگاه فقرا برنامه ریزی شده است و باعث شده که فقرا فقیر باقی بمانند و هر کدام از این باورها هم که در ضمیر ناخودآگاه شما وجود داشته باشد  به شما اجازه نمی دهد در مدار پول و ثروت قرار بگیرید و مانع ثروتمند شدن شما می شود ، بر همین اساس یک کتاب PDF که شامل " 1200 باور ثروت ساز " میباشد در این محصول وجود دارد که می توانید از عبارات تاکیدی موجود در این فایل برای وارد کردن در نرم افزار پیام های پنهان و همچنین تکرار آن ها توسط خودتان استفاده کنید ، وقتی با تکرار زیاد این باورها در ضمیر ناخودآگاه شما برنامه ریزی شود شما را در مدار ثروت و نعمت و فراوانی قرار می دهد تا بعد از آن پول و ثروت خیلی راحت و به طور طبیعی وارد زندگیتان شود .
 
1200 باور ثروت سازضمیر ناخودآگاه یک سیستم تمام خودکار هدف جوست که فقط به باورهایی می رسد که برای آن برنامه ریزی شده باشد که مهم ترین و کلیدی ترین بحث موفقیت و رسیدن به اهداف ، بحث باورهاست  و برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاهتان با باورهای موفقیت ساز در واقع حلقه ی گمشده ی تحقق اهداف و آرزوهای شماست . وقتی شما ضمیر ناخودآگاهتان را با باورهای موفقیت ساز برنامه ریزی کنید در واقع یک میانبر زده اید برای رسیدن به اهداف و آرزوهایتان ، بر همین اساس در این محصول یک کتاب  PDF که شامل " 1500 باور موفقیت ساز " می باشد آماده شده که می توانید با استفاده از این فایل ضمیر ناخودآگاه خود را با باورهایی موفقیت ساز برنامه ریزی کنید تا در نهایت باعث موفقیت شما و تحقق اهداف و آرزوهایتان شود .

 
1500 باور موفقیت ساز
 


وقتی که شما ضمیر ناخودآگاهتان را با باورهای مثبت و قدرتمند برنامه ریزی کنید 99% مسیر را طی کرده اید و 1% باقی مانده با کمترین تلاش فیزیکی شما را به مقصد اهداف و آرزوهایتان می رساند

 
 
برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه
با گوش دادن به فایل های صوتی حاوی پیام های پنهان و دیدن تصاویر و عبارات تاکیدی بر روی کامپیوتر تان به راحتی ضمیرناخودآگاه خود را برای تحقق اهداف و آرزوهایتان برنامه ریزی کنید 
دست یابی به آرزوها با قانون جذب خلاصه آنچه با خرید محصول " دست یابی به آرزوها با قانون جذب " به دست می آورید دست یابی به آرزوها با قانون جذب
 


فایل صوتی چهار فایل صوتی ترکیبی با کلام 6 لایه مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای " دست یابی به آرزوها با قانون جذب " ( مجموعا به مدت 60 دقیقه و حجم 84 مگابایت )

فایل صوتی سه فایل صوتی پاکسازی با کلام 6 لایه مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای " دست یابی به آرزوها با قانون جذب "  ( مجموعا به مدت 45 دقیقه و حجم 63 مگابایت )

فایل صوتی دو فایل صوتی سابلیمینال (بیکلام) 3 لایه مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای " دست یابی به آرزوها با قانون جذب "  ( مجموعا به مدت 30 دقیقه و حجم 42 مگابایت )

فایل صوتی دو فایل صوتی با کلام 2 لایه مخصوص پاکسازی ضمیر ناخودآگاه ( مجموعا به مدت 60 دقیقه و حجم 84 مگابایت )

فایل صوتی یک موج تتا مخصوص برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه ( به مدت 1 ساعت و 30 دقیقه و حجم 81 مگابایت )

نرم افزار پیام های پنهان  نرم افزار فارسی پیام های پنهان برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص کامپیوتر ( ویندوز )

نرم افزار پیام های پنهاننرم افزار پیام های پنهان برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص موبایل ( اندروید )

فایل pdf  کتاب الکترونیک " آموزش خودهیپنوتیزم کاربردی " برای برنامه ریزی سریع و راحت ضمیر ناخودآگاه ( 5 صفحه )

فایل pdf کتاب الکترونیک " 1200 باور ثروت ساز " ( 51 صفحه )

فایل pdf  کتاب الکترونیک " 1500 باور موفقیت ساز " ( 64 صفحه )

فایل pdf  راهنمای استفاده از محصول ( 13 صفحه )
تاکیدات پنهان محصول " دستیابی به آرزوها با قانون جذب "

من خیلی راحت و سریع همه ی اهداف و آرزوهایم را به زندگی ام جذب می کنم 

زندگی من پر از شادی و خوشحالی و احساس مثبت است 

بر روی اهدافم تمرکز فوق العاده ای دارم 

ذهنم سرشار از افکار مثبت است 

خداوند همه ی شرایط را برای تحقق اهدافم فراهم می کند 

من همیشه بر نعمت ها و اتفاقات مثبت زندگیم تمرکز می کنم 

افکار زیبایم نعمت های فراوانی را به زندگیم جذب می کند 

من همیشه ارتعاشات جذب آرزوهایم را به نظام هستی ارسال می کنم 

من توانایی رسیدن به همه ی اهداف و آرزوهایم را دارم 

همیشه شکرگذار نعمت های بیشمار زندگی زیبایم هستم 

حس من فوق العاده و عالیست 

خداوند مرا به همه ی اهداف و آرزوهایم می رساند 

خداوند لیاقت رسیدن به همه ی اهدافم را به من داده است 

من همیشه با خواسته هایم هم فرکانس هستم 

اهداف و آرزوهایم دوان دوان به سمت من می آیند 

من همیشه از خود ارتعاش جذب خواسته هایم را به نظام هستی ارسال می کنم 

من همیشه به چیزهایی که دوست دارم توجه می کنم 

نظام هستی همه ی شرایط را فراهم می کند تا به اهداف و آرزوهایم برسم 

من مسئولیت تمام اهداف و آرزوهایم را بر عهده می گیرم 

باور رسیدن به اهداف و آرزوهایم در ضمیرناخودآگاهم وجود دارد 

احساس من لحظه به لحظه بهتر و بهتر می شود

من همیشه مثبت فکر می کنم 

من با تمام وجود ایمان و باور دارم که به همه ی اهداف وآرزوهایم دست پیدا می کنم 

باور رسیدن به اهداف و آرزوهایم در ضمیرناخودآگاه من برنامه ریزی شده است 

افکار ، احساسات و اهداف من همه همسو و هم جهت اند 

ذهن من سرشار از افکار مثبت درباره ی رسیدن به اهدافم است 

خداوند تا رسیدن به اهدافم یار و پشتیبان من است 

شکرگذاری ، نعمت های زندگی ام را هر روز بیشتر و بیشتر می کند 

افکار قدرتمندم هر چه بیشتر مرا به سمت زندگی زیبایم نزدیک تر و نزدیک تر می کند 

ضمیر خودآگاه و  ناخودآگاه من در توافق کامل برای تحقق اهداف و آرزوهایم هستند 

 
نمودار تغییر قیمت
نطرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

1 نظر
کورش نادریان
چهارشنبه سی ام خرداد ۹۷
پاسخ
()
()
سلام من يکي از محصولات خوب شما رو خريدم ولي لينک دانلود برام نيامده اگر ممکن هست راهنمايي بفرماييد ممنون
پاسخ مدیر سایت
با عرض سلام لینک دانلود به ایمیل شما ارسال شده است ، لطفا ایمیلتان را بررسی کنید ، موفق باشید .