menuordersearch
rajaiemanesh.com

نابغه پول و ثروت , آسان سازی موفقیت ,

مشاهده سبد خرید

تومان
برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه
پکیج ویژه
نابغه پول و ثروت
مدل کالا
آسان سازی موفقیت
تصاویر بیشتر
نابغه پول و ثروت
(8)
(0)
آسان سازی موفقیت
وضعیت کالا : موجود
تعداد عدد
قیمت کالا
29,900 تومان
نابغه پول و ثروت

دوست دارید ورود پول و ثروت را به زندگیتان راحت و آسان صورت گیرد؟
دوست دارید که پول و ثروت را به جزئی جدانشدنی از زندگی خود تبدیل کنید ؟
 
شاید تا به الان افرادی را دیده باشید که با وجود سعی و تلاش فراوان ، پول کمی به دست می آورند و یا اینکه درآمد آن ها از یک حد مشخصی بالاتر نمی رود ؟ یا شاید افرادی را دیده باشید که به پول نیاز دارند و برای به دست آوردن آن سعی و تلاش زیادی هم می کنند و دست به هر کاری می زنند ولی با این وجود راه به جایی نمی برند !!!

ولی در مقابل افرادی هستند که با وجود اینکه سعی و تلاش زیادی هم نمی کنند ولی درآمد بسیار بالایی دارند ! یا افرادی هستند که حتی شغلی هم ندارند ولی به محض اینکه بخواهند پول به دست آورند ، ایده ای به ذهنشان می رسد که با اجرای آن ایده خیلی راحت و سریع به پول فراوانی می رسند.

بعضی از افراد هم هستند که وارد هر کاری که می شوند به موفقیت و ثروت فراوانی می رسند طوری که خود این افراد می گویند که اگر ما دست به خاکستر بزنیم طلا می شود انگار که این افراد مغناطیس پول و ثروت هستند که هرجایی که می روند پول و ثروت را به خود جذب می کنند ولی همکاران همین افراد که دقیقا همان کار آن ها را انجام می دهند اما نتیجه ای کاملا متفاوت می گیرند و خبری از درآمد بالا نیست مثلا شاید دیده باشید دو مغازه ی لباس فروشی که دیوار به دیوار هم هستند و از لحاظ شکل ظاهری و اجناس داخل مغازه کاملا شبیه به هم اند ولی یکی درآمد بالایی دارد ولی برای دیگری خبری از درآمد نیست !

اما واقعا تفاوت این دو گروه در کجاست ؟

این افراد که در ظاهر هیچ تفاوتی با هم ندارند ولی تفاوت اصلی آنها را می توان در باورهای این افراد جستجو کرد .همانطور که در کتاب " کلید تحقق آرزوها " گفته شد باورهای ما در واقع افکاری هستند که بارها و بارها در ذهن ما تکرار شده اند و به صورت باور در ضمیر ناخودآگاه ما شکل گرفته اند که هر فکری دارای فرکانس مخصوص به خود می باشد و از طرفی در همین کتاب اشاره شد که همه ی دنیا از انرژی تشکیل شده است و مهمترین مشخصه ی انرژی این است که دارای فرکانس است و فیزیک کوانتوم می گوید دو انرژی هم فرکانس یکدیگر را جذب می کنند .

تفاوتی که فرکانس افکار ما با بقیه ی کائنات دارد این است که فرکانس افکار و باورهای ما قابل تغییر هستند ولی فرکانس بقیه ی کائنات همواره ثابت است .

پس می توانیم نتیجه بگیریم که ما بر اساس باورهایمان که دارای فرکانس مشخصی است افراد ، اتفاقات ، اشیاء و هر چیز دیگری که با افکار و باورهای ما هم فرکانس باشند را به سمت خود جذب می کنیم .
 
درواقع فرکانس باورهای ما مشخص می کند که در چه مداری قرار بگیریم
 
 وقتی که ما به دنبال پول و ثروت می رویم ولی به آن نمی رسیم معلوم است که در ضمیرناخودآگاه ما باورهای منفی و محدودکننده ای درباره ی پول و ثروت وجود دارد که باعث شده ما در مداری قرار بگیریم که در آن مدار خبری از پول و ثروت نیست یا به عبارتی پول و ثروت در مداری با فرکانس دیگری وجود دارد که ما قادر به دست یابی به آن مدار نیستیم در واقع فرکانس باورهای ما با فرکانس مداری که پول و ثروت در آن قرار دارد یکی نیست .
 
غنا و ثروت یک عامل درونی است و پول صرفا یک عامل بیرونی است ، پول نتیجه ثروتمند شدن ما از درون است .
 
پس در نتیجه برای اینکه بتوانیم خود را در مدار پول و ثروت قرار دهیم باید فرکانس یا همان مدارمان را تغییر دهیم که این میسر نمی شود مگر با تغیرر باورهایمان ،  وقتی که چنین اتفاقی افتاد و ما در مدار ثروت قرار گرفتیم آن زمان است که  در زمان و مکان درست از نظر کائنات به پول و ثروت می رسیم .
 
هر چه را که ذهن باور کند روزگاری در زندگی ما به واقعیت تبدیل خواهد کرد .
 
وقتی که ما برای رسیدن به پول و ثروت دست به اقدام می زنیم و شروع می کنیم به سعی و تلاش ، طبق آنچه در کتاب" قدرت بیکران ضمیر ناخودآگاه " گفته شد این می شود 20% مسیر رسیدن به هدف ولی 80% مسیر باقی مانده به فعالیت های ذهنی و باورهایی بستگی دارد که در ضمیر ناخودآگاه ما وجود دارد که اگر ضمیرناخودآگاه ما با باورهایی منفی و محدود کننده درباره پول و ثروت برنامه ریزی شده باشد اقدامات عملی ، ما را به پول و ثروت نمی رساند چون در این حالت اقدامات عملی که در سطح ضمیرخودآگاه انجام می گیرد با باورهایی که در سطح ضمیرناخودآگاه ما وجود دارند در تضادند و از آنجایی که قدرت ضمیرناخودآگاه 2 میلیون برابر ضمیر خودآگاه است وقتی که این دو در مقابل هم قرار میگیرند همیشه ضمیرناخودآگاه پیروز بی رقیب میدان است .

پس برای اینکه ما بتوانیم به هدف ثروتمند شدن برسیم باید ضمیر ناخودآگاه را با ضمیرخودآگاه خود همسو و هم جهت کنیم و این کار میسر نمی شود مگر با تغییر باورهای ضمیرناخودآگاه .

در محصول نابغه ی پول و ثروت عبارات تاکیدی به کار رفته است که وقتی با گوش دادن مداوم شما به فایل های صوتی این محصول به صورت باور در ضمیر ناخودآگاه شما شکل بگیرند آن زمان است که فرکانس شما و در نتیجه مدار شما تغییر خواهد کرد و آن زمان است که ورود پول و ثروت را به زندگی خود مشاهده خواهید کرد .
 
در این محصول نرم افزارهایی مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای کامپیوتر و موبایل وجود دارد که با نصب آنها روی کامپیوتر و موبایلتان می توانید با وارد کردن تصاویر و عبارات تاکیدی دلخواه ، از این نرم افزارها برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه خود استفاده کنید به این صورت که هم زمان که در حال انجام کارهایتان با کامپیوتر و موبایلتان هستید ، تصاویر و عبارات تاکیدی با سرعت بالا که فقط قابل درک برای ضمیر ناخودآگاهتان می باشند بر روی کامپیوتر و موبایلتان نشان داده می شوند و ضمیر ناخودآگاهتان با دیدن تصاویر و عبارات تاکیدی به راحتی برنامه ریزی مجدد می شود و باورهای مثبت و قدرتمند در آن بوجود می آید و در نهایت این باورها باعث محقق شدن اهداف و آرزوهایتان می شود  .
 
 
نرم افزار فارسی پیام های پنهان
نرم افزار فارسی پیام های پنهان برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص کامپیوتر (ویندوز)نرم افزار پیام های پنهان
نرم افزار پیام های پنهان برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص موبایل (اندروید)
 

نرم افزار فارسی پیام های پنهان شامل 690 پیام آماده در 37 موضوع مختلف به صورت پیش فرض می باشد و شما می توانید به تعداد نامحدود در زمینه های مختلف عبارات تاکیدی و تصاویر دلخواهتان را در نرم افزار وارد کنید . این نرم افزار نیاز به اینترنت ندارد و کار کردن با آن بسیار راحت است .
 
 
نرم افزار فارسی پیام های پنهان
 


تنها عاملی که می تواند آینده ی شما را تغییر دهد ، تغییر باورهای شماست و آنچه که شما در آینده خواهید بود به باورهایی بستگی دارد که در ضمیر ناخودآگاهتان وجود دارد ، با توجه به اینکه ضمیر ناخودآگاه فقط به باورهایی می رسد که برای آن ها برنامه ریزی شده باشد پس ما باید دو کار را انجام دهیم : اول پاکسازی ضمیر ناخودآگاه از باورهای محدودکننده ی قدیمی و دوم برنامه ریزی مجدد آن با باورهای مثبت قدرتمند ، به همین خاطر برای پاکسازی ، ما از یک روش بسیار قدرتمند استفاده می کنیم و برای آن هم دو فایل صوتی پاکسازی آماده شده است که با استفاده از آن ها می توانید به پاکسازی ضمیر ناخودآگاه خود بپردازید.

 
پاکسازی ضمیر ناخودآگاه
 


همچنین در این محصول کتاب " آموزش خودهیپنوتیزم کاربردی " وجود دارد که روشی سریع و راحت برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه را به شما آموزش می دهد که با استفاده از این روش به راحتی می توانید ضمیر خودآگاه خود را کنار زده و ضمیر ناخودآگاهتان را برای رسیدن به هر باوری که می خواهید ، برنامه ریزی کنید تا ضمیر ناخودآگاهتان آن باور را در دنیای شما تبدیل به واقعیت کند .

 
آموزش خود هیپنوتیزم
 


همچنین در این محصول یک " موج مغزی تتا " وجود دارد که دارای فرکانس 4 تا 8 هرتز می باشد . موج تتا علاوه بر اینکه باعث آرامش ذهن ، سلامتی جسم و افزایش خلاقیت و حافظه می شود ، مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه نیز می باشد یعنی در حالت تتا ، ضمیر خودآگاه کنار رفته و ضمیر ناخودآگاه آماده ی پذیرش باورهای جدید و برنامه ریزی مجدد می باشد تا شما بتوانید باورهای لازم برای رسیدن به اهداف و آرزوهایتان را در ضمیر ناخودآگاه خود بوجود آورید  .
 
موج مغزی تتاتعداد 131 باور منفی و محدود کننده درباره ی پول و ثروت وجود دارد که اکثر این باورها در ضمیر ناخودآگاه فقرا برنامه ریزی شده است و باعث شده که فقرا فقیر باقی بمانند و هر کدام از این باورها هم که در ضمیر ناخودآگاه شما وجود داشته باشد  به شما اجازه نمی دهد در مدار پول و ثروت قرار بگیرید و مانع ثروتمند شدن شما می شود ، بر همین اساس یک کتاب PDF که شامل " 1200 باور ثروت ساز " میباشد در این محصول وجود دارد که می توانید از عبارات تاکیدی موجود در این فایل برای وارد کردن در نرم افزار پیام های پنهان و همچنین تکرار آن ها توسط خودتان استفاده کنید ، وقتی با تکرار زیاد این باورها در ضمیر ناخودآگاه شما برنامه ریزی شود شما را در مدار ثروت و نعمت و فراوانی قرار می دهد تا بعد از آن پول و ثروت خیلی راحت و به طور طبیعی وارد زندگیتان شود .
 
1200 باور ثروت سازضمیر ناخودآگاه یک سیستم تمام خودکار هدف جوست که فقط به باورهایی می رسد که برای آن برنامه ریزی شده باشد که مهم ترین و کلیدی ترین بحث موفقیت و رسیدن به اهداف ، بحث باورهاست  و برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاهتان با باورهای موفقیت ساز در واقع حلقه ی گمشده ی تحقق اهداف و آرزوهای شماست . وقتی شما ضمیر ناخودآگاهتان را با باورهای موفقیت ساز برنامه ریزی کنید در واقع یک میانبر زده اید برای رسیدن به اهداف و آرزوهایتان ، بر همین اساس در این محصول یک کتاب  PDF که شامل " 1500 باور موفقیت ساز " می باشد آماده شده که می توانید با استفاده از این فایل ضمیر ناخودآگاه خود را با باورهایی موفقیت ساز برنامه ریزی کنید تا در نهایت باعث موفقیت شما و تحقق اهداف و آرزوهایتان شود .

 
1500 باور موفقیت ساز
 


وقتی که شما ضمیر ناخودآگاهتان را با باورهای مثبت و قدرتمند برنامه ریزی کنید 99% مسیر را طی کرده اید و 1% باقی مانده با کمترین تلاش فیزیکی شما را به مقصد اهداف و آرزوهایتان می رساند

 
 
برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه
با گوش دادن به فایل های صوتی حاوی پیام های پنهان و دیدن تصاویر و عبارات تاکیدی بر روی کامپیوتر تان به راحتی ضمیرناخودآگاه خود را برای تحقق اهداف و آرزوهایتان برنامه ریزی کنید 
نابغه پول و ثروت خلاصه آنچه با خرید محصول " نابغه پول و ثروت " به دست می آورید نابغه پول و ثروت
 


فایل صوتی چهار فایل صوتی ترکیبی با کلام 6 لایه مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای " نابغه پول و ثروت " ( مجموعا به مدت 60 دقیقه و حجم 84 مگابایت )

فایل صوتی سه فایل صوتی پاکسازی با کلام 6 لایه مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای " نابغه پول و ثروت "  ( مجموعا به مدت 45 دقیقه و حجم 63 مگابایت )

فایل صوتی دو فایل صوتی سابلیمینال (بیکلام) 3 لایه مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای " نابغه پول و ثروت "  ( مجموعا به مدت 30 دقیقه و حجم 42 مگابایت )

فایل صوتی دو فایل صوتی با کلام 2 لایه مخصوص پاکسازی ضمیر ناخودآگاه ( مجموعا به مدت 60 دقیقه و حجم 84 مگابایت )

فایل صوتی یک موج تتا مخصوص برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه ( به مدت 1 ساعت و 30 دقیقه و حجم 81 مگابایت )

نرم افزار پیام های پنهان  نرم افزار فارسی پیام های پنهان برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص کامپیوتر ( ویندوز )

نرم افزار پیام های پنهاننرم افزار پیام های پنهان برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص موبایل ( اندروید )

فایل pdf  کتاب الکترونیک " آموزش خودهیپنوتیزم کاربردی " برای برنامه ریزی سریع و راحت ضمیر ناخودآگاه ( 5 صفحه )

فایل pdf کتاب الکترونیک " 1200 باور ثروت ساز " ( 51 صفحه )

فایل pdf  کتاب الکترونیک " 1500 باور موفقیت ساز " ( 64 صفحه )

فایل pdf  راهنمای استفاده از محصول ( 13 صفحه )
تاکیدات پنهان محصول " نابغه پول و ثروت "
 
من یک نابغه ی پول و ثروت هستم 

نابغه ی پول و ثروت بودن در DNA من نهادینه شده است 

هر روز پول و ثروت و فراوانی بیشتری به زندگی ام وارد می شود 

من یک نابغه ی کسب و کار هستم 

زندگی ام غرق در پول و ثروت و فراوانی است 

من همیشه پول و ثروت فراوانی را به دست می آورم 

درآمدهای میلیونی از منابعی نامحدود به زندگی ام جریان دارد 

من یک نابغه ی مالی هستم 

همیشه سود فراوانی را به دست می آورم 

هر روز برکت و روزی من بیشتر می شود 

نعمت و فراوانی در زندگی ام جریان دارد 

پول و ثروت هر جا که باشد سراغ خانه ی مرا می گیرند 

من به راحتی بودجه های فراوان را مدیریت می کنم 

من حس ششم بسیار قوی برای جذب پول و ثروت دارم 

من می توانم پول و ثروت و فرصت های پولساز را پیش بینی کنم 

پول و ثروت همیشه جذب من می شود 

من یک آهنربای قدرتمند جذب پول و ثروت هستم 

ناخودآگاه من همیشه به دنبال جذب پول و ثروت فراوان است 

همیشه پول و ثروت فراوانی در زندگی ام جریان دارد 

هر جا که می روم پول و ثروت به دنبال من است 

من پول و ثروت نامحدودی را در زندگی ام جذب می کنم 

همه ی راه هایی که در آن ها پول فراوانی وجود دارد خود را به من نشان می دهد 
 

 
نمودار تغییر قیمت
نطرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر