menuordersearch
rajaiemanesh.com

مغناطیس پول و ثروت , آسان سازی موفقیت ,

مشاهده سبد خرید

تومان
برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه
پکیج ویژه
مغناطیس پول و ثروت
مدل کالا
آسان سازی موفقیت
تصاویر بیشتر
مغناطیس پول و ثروت
(21)
(0)
آسان سازی موفقیت
وضعیت کالا : موجود
تعداد عدد
قیمت کالا
29,900 تومان
مغناطیس پول و ثروت

آیا دوست دارید هر جا که می روید پول و ثروت به دنبالتان بیاید ؟
آیا دوست دارید که پول و ثروت را به جزئی جدانشدنی از زندگیتان تبدیل کنید ؟
آیا دوست دارید همانند یک مغناطیس قدرتمند پول و ثروت را به زندگی خود جذب کنید ؟


 
شاید دیده باشید افرادی که از صبح تا شب کار می کنند و به دنبال پول درآوردن هستند اما هر چه قدر که بیشتر تلاش می کنند کمتر موفق می شوند ولی در مقابل افرادی وجود دارند که شاید مثل این افراد تلاش زیادی هم نکنند ولی از درآمد بالاتری برخوردار هستند . این افراد هر جا می روند مانند یک مغناطیس قوی  پول را جذب می کنند و کافی است که دست به اقدام بسیار ساده ای بزنند تا پول فراوانی به دست آورند ، در واقع این افراد پول و ثروت را به جزئی جدا نشدنی از زندگی خود تبدیل کرده اند .

برای اینکه به دلیل آن پی ببریم باید به مطالبی رجوع کنیم که در کتاب " کلید تحقق آرزوها " گفته شد ، همان طور که در این کتاب اشاره شد مکانیزم تحقق اهداف دارای سه گام است :

اقدامات عملی : که 20% مسیر رسیدن به موفقیت را شامل می شود .

فعالیت های ذهنی : که 80% مسیر رسیدن به موفقیت را شامل می شود .

ایستگاه نتیجه : که سهم آن 0% است یا به عبارتی اگر ما برای رسیدن به هدفی اقدامات عملی لازم را برداریم و باور رسیدن به هدف را در ضمیر ناخودآگاه خود برنامه ریزی کنیم آنگاه هدف ما در ایستگاه سوم محکوم به شدن است .
 
پس طبق گفته ی بالا تمام تلاش های که در سطح خودآگاه ذهن ما صورت می گیرد فقط 20% مسیر رسیدن به هدف را شامل می شود ولی 80% مسیر باقی مانده به باورهایی بستگی دارد که در درباره ی پول و ثروت در ضمیر ناخودآگاه ما وجود دارد .

وقتی که ما از صبح تا شب برای رسیدن به پول و ثروت تلاش فیزیکی می کنیم ولی در ضمیر ناخودآگاه خود گرفتار باورهای منفی و محدود کننده درباره پول و ثروت هستیم این یعنی ضمیر خودآگاه و ناخودآگاه ما در تضاد با یکدیگر عمل می کنند یعنی اینکه ما در سطح خودآگاه می خواهیم به پول برسیم ولی در سطح ناخودآگاه از آن فراری هستیم و نتیجه می شود همین که می بینیم ، هر چه قدر که بیشتر تلاش می کنیم کمتر موفق می شویم چون وقتی ضمیر خودآگاه و ناخودآگاه در تضاد با هم قرار می گیرند همیشه ضمیر ناخودآگاه برنده میدان است چون قدرت ضمیر ناخودآگاه 2 میلیون برابر ضمیر خودآگاه است .
 
شما وقتی ثروتمند واقعی هستید که ناخودآگاه ثروتمندانه بیندیشید نه فقط خودآگاه
 
پس برای اینکه موفق شویم باید باورهای محدود کننده ای که درباره ی پول و ثروت در ضمیر ناخودآگاه خود داریم را با باورهای مثبت و قدرتمند درباره پول و ثروت جایگزین کنیم تا در نهایت بتوانیم ضمیر ناخودآگاهمان را با ضمیر خودآگاهمان همسو و هم جهت کنیم و بتوانیم خود را در مدار و فرکانس پول و ثروت قرار دهیم و آن را همانند یک مغناطیس قدرتمند به زندگی خود جذب کنیم .
 
برای رسیدن به هدف مغناطیس پول و ثروت شدن ما باورهای مثبت و قدرتمندی را در این زمینه در قالب فایل های صوتی آماده کرده ایم که شما با گوش دادن به این فایل های صوتی و تکرار بارها و بارهای آن ها به راحتی می توانید باورهای مثبت و قدرتمند در زمینه ی پول و ثروت را در ضمیرناخودآگاهنتان به وجود  آورید .

شما می توانید با گوش دادن مداوم به فایل های صوتی محصول " مغناطیس پول و ثروت " به راحتی ضمیرناخودآگاهتان را با باورهای جدید ثروت ساز برنامه ریزی مجدد کنید .
 
در این محصول نرم افزارهایی مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای کامپیوتر و موبایل وجود دارد که با نصب آنها روی کامپیوتر و موبایلتان می توانید با وارد کردن تصاویر و عبارات تاکیدی دلخواه ، از این نرم افزارها برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه خود استفاده کنید به این صورت که هم زمان که در حال انجام کارهایتان با کامپیوتر و موبایلتان هستید ، تصاویر و عبارات تاکیدی با سرعت بالا که فقط قابل درک برای ضمیر ناخودآگاهتان می باشند بر روی کامپیوتر و موبایلتان نشان داده می شوند و ضمیر ناخودآگاهتان با دیدن تصاویر و عبارات تاکیدی به راحتی برنامه ریزی مجدد می شود و باورهای مثبت و قدرتمند در آن بوجود می آید و در نهایت این باورها باعث محقق شدن اهداف و آرزوهایتان می شود  .
 
 
نرم افزار فارسی پیام های پنهان
نرم افزار فارسی پیام های پنهان برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص کامپیوتر (ویندوز)نرم افزار پیام های پنهان
نرم افزار پیام های پنهان برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص موبایل (اندروید)
 

نرم افزار فارسی پیام های پنهان شامل 690 پیام آماده در 37 موضوع مختلف به صورت پیش فرض می باشد و شما می توانید به تعداد نامحدود در زمینه های مختلف عبارات تاکیدی و تصاویر دلخواهتان را در نرم افزار وارد کنید . این نرم افزار نیاز به اینترنت ندارد و کار کردن با آن بسیار راحت است .
 
 
نرم افزار فارسی پیام های پنهان
 


تنها عاملی که می تواند آینده ی شما را تغییر دهد ، تغییر باورهای شماست و آنچه که شما در آینده خواهید بود به باورهایی بستگی دارد که در ضمیر ناخودآگاهتان وجود دارد ، با توجه به اینکه ضمیر ناخودآگاه فقط به باورهایی می رسد که برای آن ها برنامه ریزی شده باشد پس ما باید دو کار را انجام دهیم : اول پاکسازی ضمیر ناخودآگاه از باورهای محدودکننده ی قدیمی و دوم برنامه ریزی مجدد آن با باورهای مثبت قدرتمند ، به همین خاطر برای پاکسازی ، ما از یک روش بسیار قدرتمند استفاده می کنیم و برای آن هم دو فایل صوتی پاکسازی آماده شده است که با استفاده از آن ها می توانید به پاکسازی ضمیر ناخودآگاه خود بپردازید.

 
پاکسازی ضمیر ناخودآگاه
 


همچنین در این محصول کتاب " آموزش خودهیپنوتیزم کاربردی " وجود دارد که روشی سریع و راحت برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه را به شما آموزش می دهد که با استفاده از این روش به راحتی می توانید ضمیر خودآگاه خود را کنار زده و ضمیر ناخودآگاهتان را برای رسیدن به هر باوری که می خواهید ، برنامه ریزی کنید تا ضمیر ناخودآگاهتان آن باور را در دنیای شما تبدیل به واقعیت کند .

 
آموزش خود هیپنوتیزم
 


همچنین در این محصول یک " موج مغزی تتا " وجود دارد که دارای فرکانس 4 تا 8 هرتز می باشد . موج تتا علاوه بر اینکه باعث آرامش ذهن ، سلامتی جسم و افزایش خلاقیت و حافظه می شود ، مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه نیز می باشد یعنی در حالت تتا ، ضمیر خودآگاه کنار رفته و ضمیر ناخودآگاه آماده ی پذیرش باورهای جدید و برنامه ریزی مجدد می باشد تا شما بتوانید باورهای لازم برای رسیدن به اهداف و آرزوهایتان را در ضمیر ناخودآگاه خود بوجود آورید  .
 
موج مغزی تتاتعداد 131 باور منفی و محدود کننده درباره ی پول و ثروت وجود دارد که اکثر این باورها در ضمیر ناخودآگاه فقرا برنامه ریزی شده است و باعث شده که فقرا فقیر باقی بمانند و هر کدام از این باورها هم که در ضمیر ناخودآگاه شما وجود داشته باشد  به شما اجازه نمی دهد در مدار پول و ثروت قرار بگیرید و مانع ثروتمند شدن شما می شود ، بر همین اساس یک کتاب PDF که شامل " 1200 باور ثروت ساز " میباشد در این محصول وجود دارد که می توانید از عبارات تاکیدی موجود در این فایل برای وارد کردن در نرم افزار پیام های پنهان و همچنین تکرار آن ها توسط خودتان استفاده کنید ، وقتی با تکرار زیاد این باورها در ضمیر ناخودآگاه شما برنامه ریزی شود شما را در مدار ثروت و نعمت و فراوانی قرار می دهد تا بعد از آن پول و ثروت خیلی راحت و به طور طبیعی وارد زندگیتان شود .
 
1200 باور ثروت سازضمیر ناخودآگاه یک سیستم تمام خودکار هدف جوست که فقط به باورهایی می رسد که برای آن برنامه ریزی شده باشد که مهم ترین و کلیدی ترین بحث موفقیت و رسیدن به اهداف ، بحث باورهاست  و برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاهتان با باورهای موفقیت ساز در واقع حلقه ی گمشده ی تحقق اهداف و آرزوهای شماست . وقتی شما ضمیر ناخودآگاهتان را با باورهای موفقیت ساز برنامه ریزی کنید در واقع یک میانبر زده اید برای رسیدن به اهداف و آرزوهایتان ، بر همین اساس در این محصول یک کتاب  PDF که شامل " 1500 باور موفقیت ساز " می باشد آماده شده که می توانید با استفاده از این فایل ضمیر ناخودآگاه خود را با باورهایی موفقیت ساز برنامه ریزی کنید تا در نهایت باعث موفقیت شما و تحقق اهداف و آرزوهایتان شود .

 
1500 باور موفقیت ساز
 


وقتی که شما ضمیر ناخودآگاهتان را با باورهای مثبت و قدرتمند برنامه ریزی کنید 99% مسیر را طی کرده اید و 1% باقی مانده با کمترین تلاش فیزیکی شما را به مقصد اهداف و آرزوهایتان می رساند

 
 
برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه
با گوش دادن به فایل های صوتی حاوی پیام های پنهان و دیدن تصاویر و عبارات تاکیدی بر روی کامپیوتر تان به راحتی ضمیرناخودآگاه خود را برای تحقق اهداف و آرزوهایتان برنامه ریزی کنید


 
مغناطیس پول و ثروت خلاصه آنچه با خرید محصول " مغناطیس پول و ثروت " به دست می آورید مغناطیس پول و ثروت
 


فایل صوتی چهار فایل صوتی ترکیبی با کلام 6 لایه مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای " مغناطیس پول و ثروت " (مجموعا به مدت 60 دقیقه و حجم 84 مگابایت)

فایل صوتی سه فایل صوتی پاکسازی با کلام 6 لایه مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای " مغناطیس پول و ثروت " (مجموعا به مدت 45 دقیقه و حجم 63 مگابایت)

فایل صوتی دو فایل صوتی سابلیمینال (بیکلام) 3 لایه مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای " مغناطیس پول و ثروت " (مجموعا به مدت 30 دقیقه و حجم 42 مگابایت)

فایل صوتی دو فایل صوتی با کلام 2 لایه مخصوص پاکسازی ضمیر ناخودآگاه ( مجموعا به مدت 60 دقیقه و حجم 84 مگابایت )

فایل صوتی یک موج تتا مخصوص برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه ( به مدت 1 ساعت و 30 دقیقه و حجم 81 مگابایت )

نرم افزار پیام های پنهان  نرم افزار فارسی پیام های پنهان برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص کامپیوتر ( ویندوز )

نرم افزار پیام های پنهاننرم افزار پیام های پنهان برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص موبایل ( اندروید )

فایل pdf  کتاب الکترونیک " آموزش خودهیپنوتیزم کاربردی " برای برنامه ریزی سریع و راحت ضمیر ناخودآگاه ( 5 صفحه )

فایل pdf کتاب الکترونیک " 1200 باور ثروت ساز " ( 51 صفحه )

فایل pdf  کتاب الکترونیک " 1500 باور موفقیت ساز " ( 64 صفحه )

فایل pdf  راهنمای استفاده از محصول ( 13 صفحه )
 

 

تاکیدات پنهان محصول " مغناطیس پول و ثروت "

من یک مغناطیس قدرتمند پول و ثروت هستم 

پول و ثروت و فراوانی در زندگی ام جریان دارد 

پول درآوردن بسیار بسیار راحت است 

پول و ثروت به راحتی و به مقدار فراوان به زندگی ام جذب می شود 

من صاحب ذهنی ثروت ساز هستم 

ذهن من پول و ثروت فراوانی را به زندگی ام جذب می کند 

من به خاطر پول و ثروت فراوان از خدای رحمان سپاسگذاری می کنم 

من احساس بسیار خوبی درباره پول و ثروت دارم 

پول و ثروت انرژیست و به زندگی من انرژی می بخشد 

من همیشه از خود فرکانس پول و ثروت را به جهان می فرستم 

من به پول و ثروت اجازه می دهم به راحتی در زندگی ام جریان یابند 

ذهن من فقط موفقیت و ثروت را برایم به ارمغان می آورد 

من همیشه از خود فرکانس نعمت و فراوانی را به جهان می فرستم 

پول و ثروت به مقدار فراوان در جهان وجود دارد 

من روزی خود را از خدای خود می گیرم 

هر روز ثروتمند تر می شوم 

من در فراوانی مالی و وفور نعمت الهی هستم 

عشق خدا از آسمان برایم طلا ، ثروت ، دولت و مکنت را به ارمغان می آورد 

ذهن من سرشار از مفاهیم الهی و ثروت ساز است 

ضمیرناخودآگاه من همیشه به دنبال جذب پول و ثروت فراوان است 

هر جا که می روم پول و ثروت به دنبال من است 

فرکانس افکار من ، هم فرکانس با پول و ثروت و فراوانی است 

پول درآوردن در این روزگار کار بسیار راحت و آسانی است 


 
نمودار تغییر قیمت
نطرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

7 نظر
abdullah abdullah
جمعه سوم آبان ۹۸
پاسخ
()
()
سلام اين فايل ها را هر موقع روز يا شب ميتوانيم به صورت نامحدود گوش کنيم و يا خير زماني خاصي بايد استفاده شود؟
پاسخ مدیر سایت
با سلام ، وقت شما بخیر و خوشی ، خیر محدودیتی وجود نداره ، موفق و سربلند باشید
arisa
دوشنبه هفدهم تیر ۹۸
پاسخ
()
()
سلام من اين محصول رو چند دقيقه پيش خريداري کردم و پول هم از حسابم کم شد اما تو مرحله اخر براي دريافت محصول لود صفحه با مشکل مواجه شد تو ايميلم چيزي دريافت نکردم ممنون ميشم راهنماييم کنيد
پاسخ مدیر سایت
با سلام وقت شما بخیر و خوشی لینک دانلود محصول خریداری شده به ایمیلتون ارسال شد موفق باشید
زهرا
جمعه هفدهم اسفند ۹۷
پاسخ
()
()
درودکليه فايل هاي صوتي از حمله فايل امواج تتا را بايد جداگانه گوش کرد؟اينطوري خيلي وقت گيره و با توجه به زمان هر فايل بايد روزانه حداقل ۵ ساعت وقت گذاشت.
پاسخ مدیر سایت
با سلام ، وقت شما بخیر و شادی ، شما یک دور به فایل ها گوش میدید و با هر کدوم از فایل ها که رابطه بهتری برقرار کردید همون رو به صورت مداوم گوش می دید ، زمان هر فایل حدودا 15 دقیقه است ، موفق باشید .
امین گازرانی
شنبه نهم تیر ۹۷
پاسخ
(0)
()
سلام.بسته هاي ثروت خيلي مشابه هم هستند.چه تفاوتي با هم دارند؟پ
پاسخ مدیر سایت
با سلام همه ی محصولات کسب ثروت ضمیر ناخودآگاه را برای کسب پول و ثروت برنامه ریزی می کنند و تفاوت آن ها را می توانید در عبارات تاکیدی به کار رفته در هر کدام از محصولات مشاهده کنید ، هم چنین کاربرد هر محصول در توضیحات محصول درج شده است ، موفق باشید .
حسین هاشم زاده
دوشنبه چهاردهم خرداد ۹۷
پاسخ
()
()
سلاممن اين محصول را خريدم و مراحل خريد را کلاً طي کردم ولي هيچ محصولي برام ارسال نشد.
پاسخ مدیر سایت
با سلام لینک دانلود برای شما ارسال شده ، موفق باشید .
علی بگعان
یکشنبه ششم خرداد ۹۷
پاسخ
(0)
()
سلام نرم افزارآسان سازي موفقيت برا اندرويد ميخوام چطوري خريد کنم راهنمايي بفرماييد کل مجموعه جذب ثروت چطوري خريد کنم
پاسخ مدیر سایت
با سلام نرم افزار پیام های پنهان برای اندروید همراه همه محصولات سایت موجود می باشد ، شما با خرید هر کدام از محصولات سایت ، این نرم افزار را نیز دریافت می کنید ، برای نحوه ی خرید از سایت به صفحه " راهنمای خرید " که در انتهای منوی اول سایت وجود دارد مراجعه کنید و یا از طریق تلگرام یا پیام رسان سروش به شماره 09184075205 پیام بدهید ، موفقیت شما آرزوی قلبی ماست .
اعظم محمدرضایی
دوشنبه بیست و سوم بهمن ۹۶
پاسخ
(0)
()
من فرکانس ثروتمند شدن بر روي گوشيمو درخواست ميکنم
پاسخ مدیر سایت
با سلام ، منظورتون رو از فرکانس ثروتمند شدن متوجه نشدم ، لطفا از طریق تلگرام به شماره ی 09184075205 پیام بدهید تا سریع تر به درخواست شما رسیدگی شود ، برای شما آرزوی موفقیت می کنم .