menuordersearch
rajaiemanesh.com

افزایش هوش , آسان سازی موفقیت ,

مشاهده سبد خرید

تومان
برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه
پکیج ویژه
افزایش هوش
مدل کالا
آسان سازی موفقیت
تصاویر بیشتر
افزایش هوش
(2)
(0)
آسان سازی موفقیت
وضعیت کالا : موجود
تعداد عدد
قیمت کالا
29,900 تومان
افزایش هوش

دوست دارید که هوش خود را افزایش دهید ؟
دوست دارید که مسائل را به راحتی حل کنید ؟
دوست دارید که سرعت پیشرفت خود را در همه ی زمینه ها چند برابر کنید ؟

همه ما ابوعلی سینا دانشمند و نابغه ی برجسته ی ایرانی را می شناسیم . در وصف خدمات ابوعلی سینا همین بس که توانست در رشته های مختلف از جمله ریاضیات ، فلسفه ، پزشکی ، نجوم ، علوم غریبه و ادبیات به یک نابغه تبدیل شود طوری که 450 کتاب در زمینه های گوناگون نوشته که مهمترین آنها کتاب قانون می باشد که پایه و اساس علوم پزشکی نوین مدیون این کتاب است .

وقتی از ابن سینا پیرامون دلیل موفقیتش می پرسند می گوید :

4 ساله بودم که استادم مرا "نابغه" خطاب می کرد ، او به من گفت هر روز این جمله را چندین بار تکرار کنم "حافظه ی من هر روز بهتر و بهتر می شود" . به توصیه استادم عمل کردم و هر روز چندین بار این جمله را تکرار می کردم چنانچه باورم میشد .

از طرفی مادر ابوعلی سینا وقتی که می خواست او را صدا کند از لفظ "نابغه" استفاده می کرد .

مثال دیگری که می توان به آن اشاره کرد ادیسون است . ادیسون در کودکی به دلیل کودن بودن از مدرسه اخراج شد ولی در نهایت به یک نابغه ی مخترع تبدیل می شود که دارای 1093 اختراع اساسی و مهم است . وی در مورد زندگی اش می گوید :

16 ساله بودم که به جرم کودن بودن از مدرسه اخراجم کردند ، روز یا شبی را به یاد نمی آورم که از پدرم کتک نخورده باشم .

 موفقیت من دو دلیل مهم داشت : یکی پشتکار فراوانی که داشتم و دیگری مادرم که علی رغم بد اخلاقی های پدرم به شدت مرا دوست داشت و همیشه با شوق تمام مرا "نابغه" خطاب می کرد طوری که باورم شد نابغه هستم و به این جایی که هستم رسیدم .

وقتی به زندگی نامه ابوعلی سینا و ادیسون نگاه می کنیم یک نقطه ی اشتراک در بین آن ها به چشم می خورد و آن هم این است که هر دوی آن ها توسط فرد دیگری با عنوان "نابغه" مورد خطاب قرار گرفته اند طوری که به این باور رسیدند که واقعا نابغه هستند و بعد از آن هر کدام تبدیل به یک نابغه شدند .

وقتی به داستان موفقیت این دو دانشمند و مخترع نابغه نگاه می کنیم دو نکته بسیار چشم گیر است ، یکی تکرار کلمه نابغه و دیگری ایجاد باور نابغه بودن در آنهاست  .  یعنی در اثر تکرار کلمه نابغه باور نابغه بودن در آن ها شکل گرفته است .

برای اینکه به نقش تعیین کننده باورها در موفقیت افراد هر چه بیشتر پی ببریم توجه شما را به یک تحقیق علمی جلب می کنم . تحقیقات 25 ساله دانشگاه ییل آمریکا (بزرگترین و معتبرترین دانشگاه تحقیقاتی آمریکا) روی 12000 دانشجو نشان داده که تمام تلاش ها ، برنامه ریزی ها ، مطالعه های روزانه و شب بیداری ها تنها  15% مسیر موفقیت و دستیابی به هدف را تشکیل می دهد و 85% سهم باقی مانده به انگیزه ، نگرش و باورهای دانش آموزان و دانشجویان بستگی دارد .

 
85% سهم موفقیت علمی به باورهای دانش آموزان و دانش جویان بستگی دارد .

تحقیقات علمی نشان داده قدرتی که با تکرار در ما تولید باور می کند ضمیرناخودآگاه است .  از آن جا که ضمیرناخودآگاه مانند یک کودک بسیار ساده لوح است با تکرار هر چیزی آن را باور می کند چون رمز ورود به ضمیرناخودآگاه تکرار است وتکرار و تکرار .

برای پی بردن به قدرت نامحدود ضمیرناخودآگاه همین بس که کار تنفس ، تپش قلب ، خون رسانی به اعضای مختلف بدن ، رشد 70 میلیارد سلول بدن ، گوارش و هضم غذا و هزاران کار دیگر را بدونه آنکه ما حتی از آن خبر داشته باشیم استادانه و بسیار دقیق و عالی انجام می دهد .

 
جدید ترین یافته های علمی قدرت ضمیرناخودآگاه را 30 برابر قدرتمند ترین سوپر کامپیوتر دنیا دانسته است که البته در سال های آینده با پیشرفت بیشتر علم این عدد حتما خیلی بیشتر می شود چون قدرت ضمیر ناخودآگاه نامحدود است .

اگر ضمیرناخودآگاه را به سرزمینی تشبیه کنیم که یک در دارد ، ضمیرناخودآگاه همانند نگهبان دروازه سرزمین ضمیرناخودآگاه است یا به عبارتی هر چیزی که بخواهد وارد ضمیرناخودآگاه شود ابتدا باید از فیلتر ضمیر خودآگاه عبور کند . اما با تکرار سد ضمیر خودآگاه شکسته می شود و راه برای ورود به ضمیرناخودآگاه باز می گردد .

قدرت ضمیرناخودآگاه بسیار نامحدود است طوری که فرمانروای بی چون و چرای ذهن و بدن است و از طرفی با خرد لایتناهی در ارتباط است که برای تحقق هر هدف اگر لازم باشد ، در ذهن یا در بدن تغییراتی را ایجاد می کند و یا اگر لازم باشد با خرد لایتناهی ارتباط برقرار می کند تا اتفاقات لازم برای تحقق هدف رخ بدهد .

ما هم در اینجا می خواهیم همانطور که ابوعلی سینا و ادیسون با تکرار و ایجاد باور به اهداف خود رسیدند و تبدیل به نابغه شدند ما هم با تکرار یک سری عبارات تاکیدی باورهای جدیدی را در ضمیرناخودآگاه خود برنامه ریزی کنیم تا ضمیرناخودآگاه با همان دقت رویایی که کار رشد 70 میلیارد سلول بدن را انجام می دهد ما را به اهدافمان برساند .

از آن جا که ضمیرناخودآگاه مدیریت کامل ذهن و بدن را بر عهده دارد و با خرد لایتناهی در ارتباط است ما فقط باید باور رسیدن به هدف را در آن برنامه ریزی کنیم تا ضمیرناخودآگاه که یک ماشین هدف جوست همانطور که بدن و ذهن ما را به شیوه ای عالی و استادانه مدیریت می کند ما را به اهدافمان برساند .

 
چگونه می شود با تغییر برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه هوش خود را افزایش دهیم ؟

حال برای اینکه بدانیم چگونه می شود با تغییر برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه هوش خود را افزایش دهیم به تعریفی از هوش که در کتاب" قدرت بیکران ضمیر ناخودآگاه " آورده شد اشاره می کنیم که در آنجا آمد که ما اگر یک سینما داشته باشیم با 400 صندلی ، سینما همان ذهن و آن 400 صندلی همان حافظه یا ظرفیت ذهن می باشند یا به عبارتی می توان گفت که حافظه همان ظرفیت ذهن ماست .
 
محتوای ذهن همه انسان ها از یک چیز ساخته شده است و آن هم سوژه است که در انگلیسی به آن SUBJECT می گوییم که این سابجکت یک ما به ازایی در نظام بیرون دارد که به آن OBJECT می گوییم .

برای فهم بهتر موضوع به یک مثال بپردازیم . مثلا وقتی که ما یک لیوان را روی میز داریم به این لیوان ، شی یا OBJECT می گوییم که به صورت دیداری می باشد و به آن تصویر که در ذهن ما قرار دارد SUBJECT می گوییم یا سوژه پس ذهن ما پر است از سوژه ها . حال آن 400 صندلی را به خاطر بیاورید ، آن 400 صندلی می شود 400 سوژه داخل ذهن .
 
پس سوژه ها عناصری هستند که محتویات ذهن ما را تشکیل می دهند
 
هوش ساختار و نحوه چینش محتویات ذهن یا همان سوژه هاست طوری که هرچقدر این ساختار بهتر باشد سوژه های موجود در ذهن بهتر کنار هم قرار می گیرند و در نتیجه روند حل هر مسئله یا پاسخگویی به سوالات راحت تر انجام می گیرد .
 
اما این شکل گیری ساختار یا همان هوش در دست کیست ؟ در دست ضمیرناخودآگاه چون وقتی که شما این باور را در ضمیرناخودآگاه خود برنامه ریزی می کنید که " شما انسان باهوشی هستید " در واقع ضمیرناخودآگاه باید ساختاری را برای چینش محتویات ذهن شما فراهم کند که با استعداد و باهوش بودن را در دنیای شما تبدیل به یک واقعیت کند و ضمیرناخودآگاه هم با همان دقتی که عمل تنفس ، تپش قلب و رشد اعضای بدن و هزاران کار دیگر را انجام می دهد این کار را به نحو احسنت خود به انجام می رساند پس شما فقط باور باهوش بودن را در ضمیرناخودآگاه برنامه ریزی کنید بقیه کار را به ضمیر ناخودآگاه واگذار کنید به یاد داشته باشید که

 
ضمیر ناخودآگاه یک ماشین تمام اتوماتیک است که به چیزهایی می رسد که برای آن برنامه ریزی شده باشد

در محصول " افزایش هوش " تاکیداتی وجود دارد که وقتی با گوش دادن و تکرار مداوم به یک باور تبدیل می شوند آن گاه ضمیرناخودآگاه موظف می شود که باور باهوش بودن را در شما محقق کند و شما را تبدیل به انسان باهوشی کند .
 
در این محصول نرم افزارهایی مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای کامپیوتر و موبایل وجود دارد که با نصب آنها روی کامپیوتر و موبایلتان می توانید با وارد کردن تصاویر و عبارات تاکیدی دلخواه ، از این نرم افزارها برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه خود استفاده کنید به این صورت که هم زمان که در حال انجام کارهایتان با کامپیوتر و موبایلتان هستید ، تصاویر و عبارات تاکیدی با سرعت بالا که فقط قابل درک برای ضمیر ناخودآگاهتان می باشند بر روی کامپیوتر و موبایلتان نشان داده می شوند و ضمیر ناخودآگاهتان با دیدن تصاویر و عبارات تاکیدی به راحتی برنامه ریزی مجدد می شود و باورهای مثبت و قدرتمند در آن بوجود می آید و در نهایت این باورها باعث محقق شدن اهداف و آرزوهایتان می شود  .
 
 
نرم افزار فارسی پیام های پنهان
نرم افزار فارسی پیام های پنهان برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص کامپیوتر (ویندوز)نرم افزار پیام های پنهان
نرم افزار پیام های پنهان برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص موبایل (اندروید)
 

نرم افزار فارسی پیام های پنهان شامل 690 پیام آماده در 37 موضوع مختلف به صورت پیش فرض می باشد و شما می توانید به تعداد نامحدود در زمینه های مختلف عبارات تاکیدی و تصاویر دلخواهتان را در نرم افزار وارد کنید . این نرم افزار نیاز به اینترنت ندارد و کار کردن با آن بسیار راحت است .
 
 
نرم افزار فارسی پیام های پنهان
 


تنها عاملی که می تواند آینده ی شما را تغییر دهد ، تغییر باورهای شماست و آنچه که شما در آینده خواهید بود به باورهایی بستگی دارد که در ضمیر ناخودآگاهتان وجود دارد ، با توجه به اینکه ضمیر ناخودآگاه فقط به باورهایی می رسد که برای آن ها برنامه ریزی شده باشد پس ما باید دو کار را انجام دهیم : اول پاکسازی ضمیر ناخودآگاه از باورهای محدودکننده ی قدیمی و دوم برنامه ریزی مجدد آن با باورهای مثبت قدرتمند ، به همین خاطر برای پاکسازی ، ما از یک روش بسیار قدرتمند استفاده می کنیم و برای آن هم دو فایل صوتی پاکسازی آماده شده است که با استفاده از آن ها می توانید به پاکسازی ضمیر ناخودآگاه خود بپردازید.

 
پاکسازی ضمیر ناخودآگاه
 


همچنین در این محصول کتاب " آموزش خودهیپنوتیزم کاربردی " وجود دارد که روشی سریع و راحت برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه را به شما آموزش می دهد که با استفاده از این روش به راحتی می توانید ضمیر خودآگاه خود را کنار زده و ضمیر ناخودآگاهتان را برای رسیدن به هر باوری که می خواهید ، برنامه ریزی کنید تا ضمیر ناخودآگاهتان آن باور را در دنیای شما تبدیل به واقعیت کند .

 
آموزش خود هیپنوتیزم
 


همچنین در این محصول یک " موج مغزی تتا " وجود دارد که دارای فرکانس 4 تا 8 هرتز می باشد . موج تتا علاوه بر اینکه باعث آرامش ذهن ، سلامتی جسم و افزایش خلاقیت و حافظه می شود ، مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه نیز می باشد یعنی در حالت تتا ، ضمیر خودآگاه کنار رفته و ضمیر ناخودآگاه آماده ی پذیرش باورهای جدید و برنامه ریزی مجدد می باشد تا شما بتوانید باورهای لازم برای رسیدن به اهداف و آرزوهایتان را در ضمیر ناخودآگاه خود بوجود آورید  .
 
موج مغزی تتاتعداد 131 باور منفی و محدود کننده درباره ی پول و ثروت وجود دارد که اکثر این باورها در ضمیر ناخودآگاه فقرا برنامه ریزی شده است و باعث شده که فقرا فقیر باقی بمانند و هر کدام از این باورها هم که در ضمیر ناخودآگاه شما وجود داشته باشد  به شما اجازه نمی دهد در مدار پول و ثروت قرار بگیرید و مانع ثروتمند شدن شما می شود ، بر همین اساس یک کتاب PDF که شامل " 1200 باور ثروت ساز " میباشد در این محصول وجود دارد که می توانید از عبارات تاکیدی موجود در این فایل برای وارد کردن در نرم افزار پیام های پنهان و همچنین تکرار آن ها توسط خودتان استفاده کنید ، وقتی با تکرار زیاد این باورها در ضمیر ناخودآگاه شما برنامه ریزی شود شما را در مدار ثروت و نعمت و فراوانی قرار می دهد تا بعد از آن پول و ثروت خیلی راحت و به طور طبیعی وارد زندگیتان شود .
 
1200 باور ثروت سازضمیر ناخودآگاه یک سیستم تمام خودکار هدف جوست که فقط به باورهایی می رسد که برای آن برنامه ریزی شده باشد که مهم ترین و کلیدی ترین بحث موفقیت و رسیدن به اهداف ، بحث باورهاست  و برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاهتان با باورهای موفقیت ساز در واقع حلقه ی گمشده ی تحقق اهداف و آرزوهای شماست . وقتی شما ضمیر ناخودآگاهتان را با باورهای موفقیت ساز برنامه ریزی کنید در واقع یک میانبر زده اید برای رسیدن به اهداف و آرزوهایتان ، بر همین اساس در این محصول یک کتاب  PDF که شامل " 1500 باور موفقیت ساز " می باشد آماده شده که می توانید با استفاده از این فایل ضمیر ناخودآگاه خود را با باورهایی موفقیت ساز برنامه ریزی کنید تا در نهایت باعث موفقیت شما و تحقق اهداف و آرزوهایتان شود .

 
1500 باور موفقیت ساز
 


وقتی که شما ضمیر ناخودآگاهتان را با باورهای مثبت و قدرتمند برنامه ریزی کنید 99% مسیر را طی کرده اید و 1% باقی مانده با کمترین تلاش فیزیکی شما را به مقصد اهداف و آرزوهایتان می رساند

 
 
برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه
با گوش دادن به فایل های صوتی حاوی پیام های پنهان و دیدن تصاویر و عبارات تاکیدی بر روی کامپیوتر تان به راحتی ضمیرناخودآگاه خود را برای تحقق اهداف و آرزوهایتان برنامه ریزی کنید


 
افزایش هوش خلاصه آنچه با خرید محصول " افزایش هوش " به دست می آورید افزایش هوش
 


فایل صوتی چهار فایل صوتی ترکیبی با کلام 6 لایه مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای " افزایش هوش " (مجموعا به مدت 60 دقیقه و حجم 84 مگابایت)

فایل صوتی سه فایل صوتی پاکسازی با کلام 6 لایه مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای " افزایش هوش " (مجموعا به مدت 45 دقیقه و حجم 63 مگابایت)

فایل صوتی دو فایل صوتی سابلیمینال (بیکلام) 3 لایه مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای " افزایش هوش " (مجموعا به مدت 30 دقیقه و حجم 42 مگابایت)

فایل صوتی دو فایل صوتی با کلام 2 لایه مخصوص پاکسازی ضمیر ناخودآگاه ( مجموعا به مدت 60 دقیقه و حجم 84 مگابایت )

فایل صوتی یک موج تتا مخصوص برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه ( به مدت 1 ساعت و 30 دقیقه و حجم 81 مگابایت )

نرم افزار پیام های پنهان  نرم افزار فارسی پیام های پنهان برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص کامپیوتر ( ویندوز )

نرم افزار پیام های پنهاننرم افزار پیام های پنهان برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص موبایل ( اندروید )

فایل pdf  کتاب الکترونیک " آموزش خودهیپنوتیزم کاربردی " برای برنامه ریزی سریع و راحت ضمیر ناخودآگاه ( 5 صفحه )

فایل pdf کتاب الکترونیک " 1200 باور ثروت ساز " ( 51 صفحه )

فایل pdf  کتاب الکترونیک " 1500 باور موفقیت ساز " ( 64 صفحه )

فایل pdf  راهنمای استفاده از محصول ( 13 صفحه ) 
تاکیدات پنهان محصول " افزایش هوش "

من باهوش ترین نابغه تاریخ هستم 

من از هوش فوق العاده بالایی برخوردار هستم 

ضریب هوشی من هر روز بیشتر و بیشتر می شود 

ضریب هوشی بالا در DNA من نهادینه شده است 

خداوند هوشی سرشار به من هدیه داده است 

ضریب هوشی بالا حالت طبیعی من است 

ذهن من به هوشی بی نهایت متصل است 

من بسیار باهوش و با استعداد هستم 

من از هوشی مافوق انسانی برخوردار هستم 

هوش و استعداد من باور نکردنی است 

من بیشترین ضریب هوشی دنیا را دارم 

من از هوشی کیهانی و باور نکردنی برخوردار هستم 

من می توانم هر مسئله ای را به راحتی و به سرعت حل کنم 

ضریب هوشی ذهن من مافوق بشری است 

مردم از هوش سرشار من شگفت زده می شوند 

ذهن من فوق العاده قدرتمند است 

من از هوش سرشاری برخوردار هستم 

من در هر شرایطی به راحتی تمرکز می کنم 

من بسیار باهوش و زیرک هستم 

من انسان باهوشی هستم که توانایی انجام هر کاری را دارم 

من هر مسئله ای را خیلی راحت و سریع حل می کنم 

خداوند بیشترین هوش تاریخ را به من داده است 


 
نمودار تغییر قیمت
نطرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر