menuordersearch
rajaiemanesh.com

رتبه برتر کنکور سراسری , آسان سازی موفقیت ,

مشاهده سبد خرید

تومان
برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه
پکیج ویژه
پیشنهاد ما
رتبه برتر کنکور سراسری
مدل کالا
آسان سازی موفقیت
تصاویر بیشتر
رتبه برتر کنکور سراسری
(5)
(1)
آسان سازی موفقیت
وضعیت کالا : موجود
تعداد عدد
قیمت کالا
29,900 تومان
رتبه برتر کنکور سراسری

می ترسید که زحمت هایتان به ثمر ننشیند ؟
دوست دارید خیلی راحت نتیجه ی تمام زحماتتان را از کنکور بگیرید ؟

در جلسه ی کنکور با اضطراب ، استرس ، حواس پرتی و چیزهای دیگری روبه رو می شوید ؟
آزمون کنکور در پیش دارید و با وجود اینکه خوب درس خوانده اید از نتیجه ی آن نگران هستید ؟
برای کنکور کم درس خوانده اید ولی می خواهید نتیجه ی آن را تمام و کمال در نتیجه ی کنکور خود ببینید ؟شما محصول " قبولی در رشته ی دلخواه " را نیز همراه این محصول  دریافت می کنید .
 

برای موفقیت در کنکور سراسری ، نکته ی بسیار مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که موفقیت در کنکور نیاز به دو آمادگی دارد ،  یکی آمادگی ذهنی و دیگری آمادگی علمی  .

برای اینکه به نقش تعیین کننده باورها در موفقیت افراد هر چه بیشتر پی ببریم توجه شما را به یک تحقیق علمی جلب می کنم . تحقیقات 25 ساله دانشگاه ییل آمریکا (بزرگترین و معتبرترین دانشگاه تحقیقاتی آمریکا) روی 12000 دانشجو نشان داده که تمام تلاش ها ، برنامه ریزی ها ، مطالعه های روزانه و شب بیداری ها تنها  15% مسیر موفقیت و دستیابی به هدف را تشکیل می دهد و 85% سهم باقی مانده به انگیزه ، نگرش و باورهای دانش آموزان و دانشجویان بستگی دارد .

 
تمام تلاش های شبانه روزی فقط 15% مسیر موفقیت را شامل می شود و 85% سهم باقی مانده به باورهای دانش آموزان و دانش جویان بستگی دارد.
 
کتاب خواندن ، تست زدن ، آزمون آزمایشی و . . . همه 15% سهم موفقیت شما را شامل میشود ولی 85% مسیر قبولی در کنکور به آمادگی ذهنی و باورهایی  بستگی دارد که در ضمیر ناخودآگاه شما برنامه ریزی شده است .

شما باید با اعتماد به نفس در جلسه ی کنکور حاضر شوید ، باید آرامش خود را حفظ کنید و دچار اضطراب و استرس نشوید تا بتوانید جواب سوال ها را بدهید ، حافظه تان باید به خوبی در دسترس باشد تا جواب سوال ها را به راحتی به خاطر بیاورید که همه ی این ها به ضمیر ناخودآگاهتان بستگی دارد که چگونه برنامه ریزی شده باشد  .

برنامه ریزی ضمیرناخودآگاهتان مشخص می کند که چه شرایطی در جلسه ی کنکور برای شما اتفاق بیفتد ، اگر ضمیر ناخودآگاهتان را درست برنامه ریزی کرده باشید آنگاه در جلسه ی کنکور اعتماد به نفس زیادی به شما می دهد ، دسترسی به اطلاعات موجود در حافظه تان را راحت تر می کند تا بتوانید جواب سوال ها را به راحتی به یاد بیاورید ، حس آرامش و تمرکز را در جلسه ی کنکور در شما به وجود می آورد تا در آرامش کامل بتوانید با تمرکز بر جواب ها به راحتی سوالات را پاسخ دهید چون همانطور که در کتاب " راز موفقیت در امتحانات  و کنکور " گفته شد ضمیر ناخودآگاه ماست که با توجه به اینکه برای شکست برنامه ریزی شده باشد یا برای پیروزی در ما احساس ایجاد می کند حال یا احساس آرامش برای رسیدن به موفقیت یا احساس اضطراب و استرس برای شکست که تمام آن به برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه شما بستگی دارد .
 
اگر ضمیر ناخودآگاهتان را برای شکست برنامه ریزی کنید اگر تلاش بسیار زیادی هم برای موفقیت در کنکور کرده باشید تمام تلاش های شما می شود 15% کار ولی 85% کار را که برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه بوده را انجام نداده اید و ضمیرناخودآگاه کافی است در جلسه ی کنکور برای شما اضطراب یا استرس به وجود آورد ، یا تمرکز فکرتان را کم کند یا کاری کند که به راحتی مطالب را به یاد نیاورید آنگاه هر چه تلاش کرده اید به راحتی از بین می رود و شما در جلسه ی کنکور رد می شوید ولی اگر آن را برای موفقیت برنامه ریزی کنید همانطور که کار تنفس و تپش قلب را با دقتی رویایی انجام می دهد موفقیت شما را در کنکور رقم می زند به یاد داشته باشید که

 
ضمیر ناخودآگاه یک سیستم تمام اتوماتیک است که به چیزهایی می رسد که برای آن برنامه ریزی شده باشد
 
 
همراه محصول " رتبه برتر کنکور سراسری " شما یکی از محصولات زیر را به دلخواه و انتخاب خودتان دریافت می کنید .

اگر رشته ی مورد نظر شما در لیست زیر وجود ندارد از قسمت نظرات همین صفحه و یا ایمیل به آدرس rajaiemanesh@chmail.ir رشته ی مورد نظرتان را به ما اعلام کنید تا برای شما آماده شود .گروه علوم تجربی

محصول  قبولی در رشته ی " پزشکی "
محصول  قبولی در رشته ی " دندان پزشکی "
محصول  قبولی در رشته ی " داروسازی "
محصول  قبولی در رشته ی " بیوتکنولوژی "
محصول  قبولی در رشته ی " فیزیوتراپی "
محصول  قبولی در رشته ی " رادیولوژی "
محصول  قبولی در رشته ی " دامپزشکی "
محصول  قبولی در رشته ی " پرستاری "
محصول  قبولی در رشته ی " هوشبری "
محصول  قبولی در رشته ی " اتاق عمل  "
محصول  قبولی در رشته ی " مامایی "
محصول  قبولی در رشته ی " علوم آزمایشگاهی "


گروه علوم ریاضی

محصول  قبولی در رشته ی " مهندسی برق "
محصول  قبولی در رشته ی " مهندسی مکانیک "
محصول  قبولی در رشته ی " مهندسی کامپیوتر "
محصول  قبولی در رشته ی " مهندسی عمران "
محصول  قبولی در رشته ی " مهندسی شیمی "
محصول  قبولی در رشته ی " مهندسی صنایع "
محصول  قبولی در رشته ی " مهندسی هوافضا "
محصول  قبولی در رشته ی " مهندسی معماری "
محصول  قبولی در رشته ی " مهندسی نفت "
محصول  قبولی در رشته ی " مهندسی پزشکی "


گروه علوم انسانی


محصول  قبولی در رشته ی " حقوق "
محصول  قبولی در رشته ی " علوم قضائی "
محصول  قبولی در رشته ی " روانشناسی "
محصول  قبولی در رشته ی " آموزش ابتدائی "
محصول  قبولی در رشته ی " زبان و ادبیات فارسی "
محصول  قبولی در رشته ی " معارف اسلامی و حقوق "
محصول  قبولی در رشته ی " مدیریت مالی "
محصول  قبولی در رشته ی " مدیریت بازرگانی "
محصول  قبولی در رشته ی " حسابداری "
محصول  قبولی در رشته ی " علوم سیاسی "
محصول  قبولی در رشته ی " فلسفه و حکمت اسلامی "

 
در این محصول نرم افزارهایی مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای کامپیوتر و موبایل وجود دارد که با نصب آنها روی کامپیوتر و موبایلتان می توانید با وارد کردن تصاویر و عبارات تاکیدی دلخواه ، از این نرم افزارها برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه خود استفاده کنید به این صورت که هم زمان که در حال انجام کارهایتان با کامپیوتر و موبایلتان هستید ، تصاویر و عبارات تاکیدی با سرعت بالا که فقط قابل درک برای ضمیر ناخودآگاهتان می باشند بر روی کامپیوتر و موبایلتان نشان داده می شوند و ضمیر ناخودآگاهتان با دیدن تصاویر و عبارات تاکیدی به راحتی برنامه ریزی مجدد می شود و باورهای مثبت و قدرتمند در آن بوجود می آید و در نهایت این باورها باعث محقق شدن اهداف و آرزوهایتان می شود  .
 
 
نرم افزار فارسی پیام های پنهان
نرم افزار فارسی پیام های پنهان برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص کامپیوتر (ویندوز)نرم افزار پیام های پنهان
نرم افزار پیام های پنهان برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص موبایل (اندروید)
 

نرم افزار فارسی پیام های پنهان شامل 690 پیام آماده در 37 موضوع مختلف به صورت پیش فرض می باشد و شما می توانید به تعداد نامحدود در زمینه های مختلف عبارات تاکیدی و تصاویر دلخواهتان را در نرم افزار وارد کنید . این نرم افزار نیاز به اینترنت ندارد و کار کردن با آن بسیار راحت است .
 
 
نرم افزار فارسی پیام های پنهان
 


تنها عاملی که می تواند آینده ی شما را تغییر دهد ، تغییر باورهای شماست و آنچه که شما در آینده خواهید بود به باورهایی بستگی دارد که در ضمیر ناخودآگاهتان وجود دارد ، با توجه به اینکه ضمیر ناخودآگاه فقط به باورهایی می رسد که برای آن ها برنامه ریزی شده باشد پس ما باید دو کار را انجام دهیم : اول پاکسازی ضمیر ناخودآگاه از باورهای محدودکننده ی قدیمی و دوم برنامه ریزی مجدد آن با باورهای مثبت قدرتمند ، به همین خاطر برای پاکسازی ، ما از یک روش بسیار قدرتمند استفاده می کنیم و برای آن هم دو فایل صوتی پاکسازی آماده شده است که با استفاده از آن ها می توانید به پاکسازی ضمیر ناخودآگاه خود بپردازید.

 
پاکسازی ضمیر ناخودآگاه
 


همچنین در این محصول کتاب " آموزش خودهیپنوتیزم کاربردی " وجود دارد که روشی سریع و راحت برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه را به شما آموزش می دهد که با استفاده از این روش به راحتی می توانید ضمیر خودآگاه خود را کنار زده و ضمیر ناخودآگاهتان را برای رسیدن به هر باوری که می خواهید ، برنامه ریزی کنید تا ضمیر ناخودآگاهتان آن باور را در دنیای شما تبدیل به واقعیت کند .

 
آموزش خود هیپنوتیزم
 


همچنین در این محصول یک " موج مغزی تتا " وجود دارد که دارای فرکانس 4 تا 8 هرتز می باشد . موج تتا علاوه بر اینکه باعث آرامش ذهن ، سلامتی جسم و افزایش خلاقیت و حافظه می شود ، مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه نیز می باشد یعنی در حالت تتا ، ضمیر خودآگاه کنار رفته و ضمیر ناخودآگاه آماده ی پذیرش باورهای جدید و برنامه ریزی مجدد می باشد تا شما بتوانید باورهای لازم برای رسیدن به اهداف و آرزوهایتان را در ضمیر ناخودآگاه خود بوجود آورید  .
 
موج مغزی تتاتعداد 131 باور منفی و محدود کننده درباره ی پول و ثروت وجود دارد که اکثر این باورها در ضمیر ناخودآگاه فقرا برنامه ریزی شده است و باعث شده که فقرا فقیر باقی بمانند و هر کدام از این باورها هم که در ضمیر ناخودآگاه شما وجود داشته باشد  به شما اجازه نمی دهد در مدار پول و ثروت قرار بگیرید و مانع ثروتمند شدن شما می شود ، بر همین اساس یک کتاب PDF که شامل " 1200 باور ثروت ساز " میباشد در این محصول وجود دارد که می توانید از عبارات تاکیدی موجود در این فایل برای وارد کردن در نرم افزار پیام های پنهان و همچنین تکرار آن ها توسط خودتان استفاده کنید ، وقتی با تکرار زیاد این باورها در ضمیر ناخودآگاه شما برنامه ریزی شود شما را در مدار ثروت و نعمت و فراوانی قرار می دهد تا بعد از آن پول و ثروت خیلی راحت و به طور طبیعی وارد زندگیتان شود .
 
1200 باور ثروت سازضمیر ناخودآگاه یک سیستم تمام خودکار هدف جوست که فقط به باورهایی می رسد که برای آن برنامه ریزی شده باشد که مهم ترین و کلیدی ترین بحث موفقیت و رسیدن به اهداف ، بحث باورهاست  و برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاهتان با باورهای موفقیت ساز در واقع حلقه ی گمشده ی تحقق اهداف و آرزوهای شماست . وقتی شما ضمیر ناخودآگاهتان را با باورهای موفقیت ساز برنامه ریزی کنید در واقع یک میانبر زده اید برای رسیدن به اهداف و آرزوهایتان ، بر همین اساس در این محصول یک کتاب  PDF که شامل " 1500 باور موفقیت ساز " می باشد آماده شده که می توانید با استفاده از این فایل ضمیر ناخودآگاه خود را با باورهایی موفقیت ساز برنامه ریزی کنید تا در نهایت باعث موفقیت شما و تحقق اهداف و آرزوهایتان شود .

 
1500 باور موفقیت ساز
 


وقتی که شما ضمیر ناخودآگاهتان را با باورهای مثبت و قدرتمند برنامه ریزی کنید 99% مسیر را طی کرده اید و 1% باقی مانده با کمترین تلاش فیزیکی شما را به مقصد اهداف و آرزوهایتان می رساند

 
 
برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه
با گوش دادن به فایل های صوتی حاوی پیام های پنهان و دیدن تصاویر و عبارات تاکیدی بر روی کامپیوتر تان به راحتی ضمیرناخودآگاه خود را برای تحقق اهداف و آرزوهایتان برنامه ریزی کنید


 
رتبه برتر کنکور سراسری خلاصه آنچه با خرید محصول " رتبه برتر کنکور سراسری " به دست می آورید رتبه برتر کنکور سراسری
 


فایل صوتی چهار فایل صوتی ترکیبی با کلام 6 لایه مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای " رتبه برتر کنکور سراسری " (مجموعا به مدت 60 دقیقه و حجم 84 مگابایت)

فایل صوتی سه فایل صوتی پاکسازی با کلام 6 لایه مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای " رتبه برتر کنکور سراسری " (مجموعا به مدت 45 دقیقه و حجم 63 مگابایت)

فایل صوتی دو فایل صوتی سابلیمینال (بیکلام) 3 لایه مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای " رتبه برتر کنکور سراسری " (مجموعا به مدت 30 دقیقه و حجم 42 مگابایت)

فایل صوتی چهار فایل صوتی ترکیبی با کلام 6 لایه مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای " قبولی در رشته ی دلخواه " (مجموعا به مدت 60 دقیقه و حجم 84 مگابایت)

فایل صوتی سه فایل صوتی پاکسازی با کلام 6 لایه مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای " قبولی در رشته ی دلخواه " (مجموعا به مدت 45 دقیقه و حجم 63 مگابایت)

فایل صوتی دو فایل صوتی سابلیمینال (بیکلام) 3 لایه مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای " قبولی در رشته ی دلخواه " (مجموعا به مدت 30 دقیقه و حجم 42 مگابایت)

فایل صوتی دو فایل صوتی با کلام 2 لایه مخصوص پاکسازی ضمیر ناخودآگاه ( مجموعا به مدت 60 دقیقه و حجم 84 مگابایت )

فایل صوتی یک موج تتا مخصوص برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه ( به مدت 1 ساعت و 30 دقیقه و حجم 81 مگابایت )

نرم افزار پیام های پنهان  نرم افزار فارسی پیام های پنهان برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص کامپیوتر ( ویندوز )

نرم افزار پیام های پنهاننرم افزار پیام های پنهان برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص موبایل ( اندروید )

فایل pdf  کتاب الکترونیک " آموزش خودهیپنوتیزم کاربردی " برای برنامه ریزی سریع و راحت ضمیر ناخودآگاه ( 5 صفحه )

فایل pdf کتاب الکترونیک " 1200 باور ثروت ساز " ( 51 صفحه )

فایل pdf  کتاب الکترونیک " 1500 باور موفقیت ساز " ( 64 صفحه )

فایل pdf  راهنمای استفاده از محصول ( 13 صفحه )
 تاکیدات پنهان محصول " رتبه ی برتر کنکور سراسری "

من  به راحتی رتبه برتر کنکور می شوم 

کنکور بسیار بسیار آسان است 

رتبه برتر کنکور شدن در DNAمن نهادینه شده است 

در جلسه کنکور اعتماد به نفس و آرامش فراوانی دارم 

همه سوالات کنکور برای من بسیار راحت هستند 

هر سوالی را خیلی راحت و سریع پاسخ می دهم 

رتبه برتر کنکور شدن تقدیر من است 

با ایمان و اعتماد به نفس کامل رتبه برتر کنکور می شوم 

من از کنکور دادن بسیار لذت می برم 

خداوند را هزاران بار شکر می کنم که به من کمک می کند تا رتبه برتر کنکور شوم 

من با موفقیت کامل کنکور را پشت سر می گذارم 

خداوند را به خاطر همه ی نعمت هایش شکر و سپاس می گویم 

با اعتماد به نفس وآرامش بسیار زیاد ، کنکور می دهم 

من با آمادگی کامل در جلسه ی کنکور حاضر می شوم 

رتبه ی برتر کنکور شدن شایسته ی من است 

موفقیت در کنکور بسیار بسیار آسان است 

راه حل هر مسئله ای خیلی راحت و سریع به ذهنم خطور می کند 

در هنگام جواب دادن به سوال ها از تمرکز و آرامش فوق العاده ای برخوردار هستم 

با توکل بر خدای رحمان در هر کاری موفق می شوم 

خداوند اراده کرده که رتبه ی برتر کنکور شوم 

من لیاقت موفقیت در کنکور را دارم 

من ایمان و باور دارم که رتبه برتر کنکور می شوم نمونه تاکیدات موجود در محصول " قبولی در رشته ی دلخواه "


تاکیدات پنهان موجود در محصول " قبولی در رشته ی دندانپزشکی "


قبولی در رشته ی دندانپزشکی بسیار بسیار آسان است

قبولی در رشته ی دندانپزشکی در DNA من نهادینه شده است .

با اعتماد به نفس و آرامش کامل در رشته ی دندانپزشکی قبول می شوم

خیلی راحت در رشته ی دندانپزشکی قبول می شوم

قبولی در رشته ی دندانپزشکی تقدیر من است

با ایمان و اعتماد به نفس کامل در رشته ی دندانپزشکی قبول می شوم

من لیاقت قبولی در رشته ی دندانپزشکی را دارم

من برای قبولی در رشته ی دندانپزشکی میل و اشتیاق فراوانی دارم

موفقیت در رشته ی دندانپزشکی انتظار مرا می کشد

من به راحتی در رشته ی دندانپزشکی قبول می شوم

موفقیت من در رشته ی دندانپزشکی 100% و تضمین شده است

 من عاشق رشته ی دندانپزشکی هستم

من در رشته ی دندانپزشکی موفق می شوم

من از قبولی در رشته ی دندانپزشکی بسیار لذت می برم

خودآگاه و ناخودآگاه من برای قبولی در رشته ی دندانپزشکی هماهنگ و هم جهتند

با ایمان و توکل بر خدا به راحتی در رشته دندانپزشکی قبول می شوم

با تمام وجود ایمان و باور دارم که به راحتی در رشته دندانپزشکی قبول می شوم

من موفقیت در رشته ی دندانپزشکی را در ذهن تجسم و در دل احساس می کنم

ذهن من سرشار از باورهای مثبت درباره ی قبولی در رشته ی دندانپزشکی است

باور قبولی در رشته ی دندانپزشکی در ضمیرناخودآگاه من وجود دارد

ضمیرناخودآگاهم همه ی شرایط را فراهم می کند تا در رشته ی دندانپزشکی قبول شوم


 
نمودار تغییر قیمت
نطرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

8 نظر
زهره پرویزی
پنج شنبه بیست و سوم آبان ۹۸
پاسخ
()
()
سلام،من محصول رتبه برتر کنکور رو خريدم ولي نمي‌دونم بايد چجوري ازش استفاده کنم،ممنون ميشم برام بگيدو اينکه لطفاً محصول قبولي در رشته دندانپزشکي رو هم برام ارسال کنيد نفرستادينممنونم
پاسخ مدیر سایت
با سلام ، وقت شما بخیر و خوشی ، فایل های صوتی رو یک دور گوش بدید با هر کدوم که رابطه بهتری برقرار کردید همون رو ادامه بدید ، زمان گوش دادن و تعداد دفعات هم به خودتون بستگی داره ، هر چقدر که باهاش راحت تر هستید ، فایل قبولی در رشته دلخواه هم به ایمیلتون ارسال شده ، موفق و سربلند باشید .
زهره
شنبه هجدهم آبان ۹۸
پاسخ
()
()
سلام،من اين محصول رو الان خريدم ،ولي متأسفانه نميتونم دانلود کنم،ميزنه خطا،ميشه خواهش کنم لينک هاي دانلودو برام ايميل کنيد،ممنون
پاسخ مدیر سایت
با سلام ، وقت شما بخیر و خوشی ، لینک های دانلود به ایمیل شما ارسال شد ، موفق و سربلند باشید .
ملیکا موذنی
چهارشنبه یازدهم اردیبهشت ۹۸
پاسخ
()
()
سلام من پکيج کنکور سراسريتونو خريدم لينک دانلود برام ارسال نشده بود ولي بعد از دو ساعت تلاش تونستم لينکايي که تو pdf بود رو کپي و دانلود کنم اما بعد از دانلود با نرم افزار مخصوص همه ي فايلا رو تونستم از زيپ خارج کنم بجز دقيقا اصل چيزي که ميخواستم😐۲تا فايل کنکور سراسري و رشته دلخواه براي من باز نميشن واصلا هيچ سابي تا الان نتونستم پيدا کنم لطفا پيگيري کنيد
پاسخ مدیر سایت
با سلام لینک دانلود به ایمیل شما ارسال شده موفق باشید
الهام لطفی
سه شنبه دهم اردیبهشت ۹۸
پاسخ
()
()
سلام من محصول رو خريداري کردم ولي چند فايل مثل کنکور سراسري و انتخاب رشته اصلا باز نميشه چه کنم
پاسخ مدیر سایت
با سلام وقت شما بخیر و خوشی لینک دانلود به ایمیل شما ارسال شده ، از این لینک ها برای دانلود محصول استفاده کنید ، موفق باشید .
الهام
شنبه چهاردهم بهمن ۹۶
پاسخ
()
()
محصولتون گارانتي يا تضمين هم داره؟
پاسخ مدیر سایت
با سلام ، بله ، محصول قبولی در رشته ی دلخواه با صدای خودتان آماده می شود تا اطمینان کامل به این محصول داشته باشید ، به امید موفقیت شما .
بتی دانش
پنج شنبه چهاردهم دی ۹۶
پاسخ
()
()
ببخشيد که خيلي مزاحم ميشم لطفا محصول قبولي در رشته دندانپزشکي رو به ايميلم بفرستيد چون جزء اونا نبود
پاسخ مدیر سایت
با سلام محصول " قبولی در رشته ی دندانپزشکی " به محض آماده شدن به ایمیل شما ارسال می شود .
بتی دانش
پنج شنبه چهاردهم دی ۹۶
پاسخ
()
()
ببخشيد مشکلم حل شدツ