menuordersearch
rajaiemanesh.com

نابغه سخنرانی , آسان سازی موفقیت ,

مشاهده سبد خرید

تومان
برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه
پکیج ویژه
نابغه سخنرانی
مدل کالا
آسان سازی موفقیت
تصاویر بیشتر
نابغه سخنرانی
(4)
(0)
آسان سازی موفقیت
وضعیت کالا : موجود
تعداد عدد
قیمت کالا
29,900 تومان
نابغه سخنرانی

آیا از سخنرانی کردن در جمع ترس دارید ؟
آیا دوست دارید که بتوانید با سخنرانی خود معجزه کنید ؟
آیا دوست دارید که بتوانید خیلی راحت در جمع صحبت کنید ؟
آیا شما باید یک ارائه یا سخنرانی خوب داشته باشید ولی از خراب شدن آن می ترسید ؟
 
شاید یکی از بزرگترین ترس هایی که بیشتر افراد با آن سرو کار دارند ترس از سخنرانی و صحبت کردن در جمع باشد . افرادی که مهارت صحبت کردن در جمع و سخنرانی را ندارند خیلی اوقات حرف هایی برای گفتن دارند ولی ترس بر آن ها غلبه می کند و موفق به گفتن آن ها نمی شوند و مجبور می شوند بیشتر اوقات ساکت بنشینند .

امکان دارد این افراد بخواهند درکلاس درس یا در محل کارشان و یا هر جای دیگری ارائه ای داشته باشند ولی چون از سخنرانی می ترسند در انجام این کار با مشکل روبه رو می شوند  و یا حتی گاهی اوقات مشکل ترس از صحبت کردن در جمع باعث جدایی زوج های جوان شده طوری که همسران چنین کسانی از ساکت بودن همسرشان در جمع بسیار ناراضی بوده اند .

ولی در مقابل افرادی هستند که خیلی راحت و زیبا صحبت می کنند و پیام خود را بیان می کنند . انگار که با صحبت های خود معجزه می کنند و از قدرت قانع کنندگی بالایی برخوردار هستند .

اگر ما بتوانیم خوب صحبت کنیم این مهارت در جاهای بسیار زیادی به کار ما می آید ، تقریبا هر کاری که ما بخواهیم انجام دهیم نیاز به برقراری ارتباط با دیگران و انتقال پیام به آنهاست . اما خوب صحبت کردن به کار بعضی افراد بیشتر می آید مانند فروشندگان ، بازاریابان ، و افرادی مانند منشی ها ، مدیران ، صاحبان کسب و کار و افرادی که در امرآموزش هستند مانند اساتید ، معلمان ، مدرسان و هر کسی که به نحوی نیاز به برقراری ارتباط و قانع کردن دیگران دارد .

گاهی اوقات امکان دارد که ما تمرینهایی را در جهت بهبود مهارت سخنرانی خود نیز انجام دهیم ولی باز هم به موفقیتی که می خواهیم نرسیم ، با وجود اینکه بسیار ضروری می بینیم که به مهارت سخنرانی و خوب صحبت کردن دست پیدا کنیم .

ما که خیلی دوست داریم بتوانیم به یک سخنران خوب تبدیل شویم ولی چرا موفق به این کار نمی شویم ؟ دلیل آن در کجاست ؟

دلیل آن را می توان اینگونه بیان کرد که وقی که ما می خواهیم خوب صحبت کنیم این خواستن در سطح ضمیر خودآگاه ما اتفاق می افتد که طبق آنچه در کتاب " قدرت بیکران ضمیر ناخودآگاه " گفته شد این می شود 20% کار ولی 80% باقی مانده به باورهایی بستگی دارد که در ضمیر ناخودآگاه ما وجود دارد و آن را برنامه ریزی کرده است .

وقتی که ما در ضمیر ناخودآگاه خود گرفتار باورهای منفی و محدود کننده باشیم آنگاه هر چه قدر که تلاش کنیم که بتوانیم خوب صحبت کنیم ، در این کار موفق نمی شویم چون در این حالت باورهای ضمیر خودآگاه و ناخودآگاه ما در تضاد با یکدیگر قرار دارند یا به عبارتی ما در سطح ضمیر خودآگاه می خواهیم یک سخنران خوب شویم ولی در سطح ضمیر ناخودآگاه با باورهای منفی و محدود کننده ای که داریم عملا با آن مخالفت می کنیم و این مثل این می ماند که در عین حال که داریم گاز می دهیم محکم ترمز را هم گرفته ایم و نتیجه این می شود که در رسیدن به هدف خود ناکام می مانیم .

وقتی که ما بتوانیم ضمیر ناخودآگاه خود را با باورهای مثبت و قدرتمند برنامه ریزی کنیم آن زمان است که در واقع توانسته ایم ضمیر ناخودآگاه خود را با ضمیر خودآگاهمان همسو و هم جهت کنیم و در این زمان است که با کمی سعی و تلاش به راحتی می توانیم به یک سخنران خوب تبدیل شویم .

در محصول " نابغه ی سخنرانی " یک سری عبارات تاکیدی که لیست آن در زیر آمده است بارها و بارها تکرار شده است و گوش دادن مداوم شما به این فایل های صوتی باعث می شود که این تاکیدات به صورت باورهایی در ضمیرناخودآگاه شما شکل بگیرد و چون ضمیرناخودآگاه یک سیستم تمام خودکار است که فقط به باورهایی می رسد که برای آن برنامه ریزی شده باشد پس باور یک سخنران خوب بودن را که حالا  در ضمیرناخودآگاه شما با گوش دادن مداوم به فایل های صوتی بوجود آمده در دنیای شما تبدیل به واقعیت می کند و از شما یک سخنران ماهر می سازد .

 
در این محصول نرم افزارهایی مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای کامپیوتر و موبایل وجود دارد که با نصب آنها روی کامپیوتر و موبایلتان می توانید با وارد کردن تصاویر و عبارات تاکیدی دلخواه ، از این نرم افزارها برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه خود استفاده کنید به این صورت که هم زمان که در حال انجام کارهایتان با کامپیوتر و موبایلتان هستید ، تصاویر و عبارات تاکیدی با سرعت بالا که فقط قابل درک برای ضمیر ناخودآگاهتان می باشند بر روی کامپیوتر و موبایلتان نشان داده می شوند و ضمیر ناخودآگاهتان با دیدن تصاویر و عبارات تاکیدی به راحتی برنامه ریزی مجدد می شود و باورهای مثبت و قدرتمند در آن بوجود می آید و در نهایت این باورها باعث محقق شدن اهداف و آرزوهایتان می شود  .
 
 
نرم افزار فارسی پیام های پنهان
نرم افزار فارسی پیام های پنهان برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص کامپیوتر (ویندوز)نرم افزار پیام های پنهان
نرم افزار پیام های پنهان برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص موبایل (اندروید)
 

نرم افزار فارسی پیام های پنهان شامل 690 پیام آماده در 37 موضوع مختلف به صورت پیش فرض می باشد و شما می توانید به تعداد نامحدود در زمینه های مختلف عبارات تاکیدی و تصاویر دلخواهتان را در نرم افزار وارد کنید . این نرم افزار نیاز به اینترنت ندارد و کار کردن با آن بسیار راحت است .
 
 
نرم افزار فارسی پیام های پنهان
 


تنها عاملی که می تواند آینده ی شما را تغییر دهد ، تغییر باورهای شماست و آنچه که شما در آینده خواهید بود به باورهایی بستگی دارد که در ضمیر ناخودآگاهتان وجود دارد ، با توجه به اینکه ضمیر ناخودآگاه فقط به باورهایی می رسد که برای آن ها برنامه ریزی شده باشد پس ما باید دو کار را انجام دهیم : اول پاکسازی ضمیر ناخودآگاه از باورهای محدودکننده ی قدیمی و دوم برنامه ریزی مجدد آن با باورهای مثبت قدرتمند ، به همین خاطر برای پاکسازی ، ما از یک روش بسیار قدرتمند استفاده می کنیم و برای آن هم دو فایل صوتی پاکسازی آماده شده است که با استفاده از آن ها می توانید به پاکسازی ضمیر ناخودآگاه خود بپردازید.

 
پاکسازی ضمیر ناخودآگاه
 


همچنین در این محصول کتاب " آموزش خودهیپنوتیزم کاربردی " وجود دارد که روشی سریع و راحت برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه را به شما آموزش می دهد که با استفاده از این روش به راحتی می توانید ضمیر خودآگاه خود را کنار زده و ضمیر ناخودآگاهتان را برای رسیدن به هر باوری که می خواهید ، برنامه ریزی کنید تا ضمیر ناخودآگاهتان آن باور را در دنیای شما تبدیل به واقعیت کند .

 
آموزش خود هیپنوتیزم
 


همچنین در این محصول یک " موج مغزی تتا " وجود دارد که دارای فرکانس 4 تا 8 هرتز می باشد . موج تتا علاوه بر اینکه باعث آرامش ذهن ، سلامتی جسم و افزایش خلاقیت و حافظه می شود ، مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه نیز می باشد یعنی در حالت تتا ، ضمیر خودآگاه کنار رفته و ضمیر ناخودآگاه آماده ی پذیرش باورهای جدید و برنامه ریزی مجدد می باشد تا شما بتوانید باورهای لازم برای رسیدن به اهداف و آرزوهایتان را در ضمیر ناخودآگاه خود بوجود آورید  .
 
موج مغزی تتاتعداد 131 باور منفی و محدود کننده درباره ی پول و ثروت وجود دارد که اکثر این باورها در ضمیر ناخودآگاه فقرا برنامه ریزی شده است و باعث شده که فقرا فقیر باقی بمانند و هر کدام از این باورها هم که در ضمیر ناخودآگاه شما وجود داشته باشد  به شما اجازه نمی دهد در مدار پول و ثروت قرار بگیرید و مانع ثروتمند شدن شما می شود ، بر همین اساس یک کتاب PDF که شامل " 1200 باور ثروت ساز " میباشد در این محصول وجود دارد که می توانید از عبارات تاکیدی موجود در این فایل برای وارد کردن در نرم افزار پیام های پنهان و همچنین تکرار آن ها توسط خودتان استفاده کنید ، وقتی با تکرار زیاد این باورها در ضمیر ناخودآگاه شما برنامه ریزی شود شما را در مدار ثروت و نعمت و فراوانی قرار می دهد تا بعد از آن پول و ثروت خیلی راحت و به طور طبیعی وارد زندگیتان شود .
 
1200 باور ثروت سازضمیر ناخودآگاه یک سیستم تمام خودکار هدف جوست که فقط به باورهایی می رسد که برای آن برنامه ریزی شده باشد که مهم ترین و کلیدی ترین بحث موفقیت و رسیدن به اهداف ، بحث باورهاست  و برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاهتان با باورهای موفقیت ساز در واقع حلقه ی گمشده ی تحقق اهداف و آرزوهای شماست . وقتی شما ضمیر ناخودآگاهتان را با باورهای موفقیت ساز برنامه ریزی کنید در واقع یک میانبر زده اید برای رسیدن به اهداف و آرزوهایتان ، بر همین اساس در این محصول یک کتاب  PDF که شامل " 1500 باور موفقیت ساز " می باشد آماده شده که می توانید با استفاده از این فایل ضمیر ناخودآگاه خود را با باورهایی موفقیت ساز برنامه ریزی کنید تا در نهایت باعث موفقیت شما و تحقق اهداف و آرزوهایتان شود .

 
1500 باور موفقیت ساز
 


وقتی که شما ضمیر ناخودآگاهتان را با باورهای مثبت و قدرتمند برنامه ریزی کنید 99% مسیر را طی کرده اید و 1% باقی مانده با کمترین تلاش فیزیکی شما را به مقصد اهداف و آرزوهایتان می رساند

 
 
برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه
با گوش دادن به فایل های صوتی حاوی پیام های پنهان و دیدن تصاویر و عبارات تاکیدی بر روی کامپیوتر تان به راحتی ضمیرناخودآگاه خود را برای تحقق اهداف و آرزوهایتان برنامه ریزی کنید


 
نابغه سخنرانی خلاصه آنچه با خرید محصول " نابغه سخنرانی " به دست می آورید نابغه سخنرانی
 


فایل صوتی چهار فایل صوتی ترکیبی با کلام 6 لایه مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای " نابغه سخنرانی " (مجموعا به مدت 60 دقیقه و حجم 84 مگابایت)

فایل صوتی سه فایل صوتی پاکسازی با کلام 6 لایه مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای " نابغه سخنرانی " (مجموعا به مدت 45 دقیقه و حجم 63 مگابایت)

فایل صوتی دو فایل صوتی سابلیمینال (بیکلام) 3 لایه مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای " نابغه سخنرانی " (مجموعا به مدت 30 دقیقه و حجم 42 مگابایت)

فایل صوتی دو فایل صوتی با کلام 2 لایه مخصوص پاکسازی ضمیر ناخودآگاه ( مجموعا به مدت 60 دقیقه و حجم 84 مگابایت )

فایل صوتی یک موج تتا مخصوص برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه ( به مدت 1 ساعت و 30 دقیقه و حجم 81 مگابایت )

نرم افزار پیام های پنهان  نرم افزار فارسی پیام های پنهان برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص کامپیوتر ( ویندوز )

نرم افزار پیام های پنهاننرم افزار پیام های پنهان برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص موبایل ( اندروید )

فایل pdf  کتاب الکترونیک " آموزش خودهیپنوتیزم کاربردی " برای برنامه ریزی سریع و راحت ضمیر ناخودآگاه ( 5 صفحه )

فایل pdf کتاب الکترونیک " 1200 باور ثروت ساز " ( 51 صفحه )

فایل pdf  کتاب الکترونیک " 1500 باور موفقیت ساز " ( 64 صفحه )

فایل pdf  راهنمای استفاده از محصول ( 13 صفحه )
 
 


تاکیدات پنهان محصول " نابغه ی سخنرانی "

من یک نابغه ی سخنرانی هستم 

نابغه ی سخنرانی بودن در DNA من نهادینه شده است 

فن بیان من هر روز بهتر و بهتر می شود 

من نابغه ترین سخنران تاریخ هستم 

من به راحتی در جمع زیادی سخنرانی می کنم 

فن بیان من فوق العاده و عالیست 

قدرت قانع کنندگی من بسیار بالاست 

من یک نابغه ی کلامی هستم 

من عاشق سخنرانی کردن در جمع هستم 

من بسیار جذاب و زیبا و دوست داشتنی سخنرانی می کنم 

من سخنرانی های بسیار با ارزشی را انجام می دهم 

من از اینکه در مرکز توجه دیگران قرار دارم بسیار خوشحال و راحتم 

من از بودن در جمع احساس لذت می کنم 

من خودم را باور دارم 

من به راحتی توجه جمع زیادی را به خود معطوف نگه می دارم 

من خیلی گرم و صمیمی صحبت می کنم 

ارتباط چشمی من با مخاطبانم بسیار عالیست 

در هنگام سخنرانی همه ی مطالب را به خوبی به یاد می آورم 

من عاشق سخنرانی کردن برای جمع بزرگی هستم 

من خیلی راحت از کلمات استفاد می کنم 

من بر سخنرانی ام تسلط کامل دارم 

من در هنگام سخنرانی از آرامش و تمرکز بالایی برخوردار هستم 

زبان بدن من در هنگام سخنرانی با پیام من بسیار هماهنگ است 

صدای من نشان دهنده ی آرامش و اعتماد به نفس درونی من است 

من خیلی راحت و روان صحبت می کنم 

 
نمودار تغییر قیمت
نطرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر