افزایش سرعت مطالعه با تند خوانی , آسان سازی موفقیت ,

مشاهده سبد خرید

تومان
برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه
پکیج ویژه
افزایش سرعت مطالعه با تندخوانی
مدل کالا
آسان سازی موفقیت
تصاویر بیشتر
موفقیت تحصیلی - افزایش سرعت مطالعه با تند خوانی
(3)
(0)
آسان سازی موفقیت
وضعیت کالا : موجود
تعداد عدد
قیمت کالا
29,900 تومان
افزایش سرعت مطالعه با تند خوانی

دوست دارید سرعت مطالعه ی خود را بیشتر کنید ؟
دوست دارید با صرف زمان کمتر نتیجه ی بهتری بگیرید ؟
دوست دارید به راحتی بتوانید کتاب های بیشتری را مطالعه کنید ؟

 امتحان و کنکور دارید ولی وقت کافی برای خواندن درس هایتان ندارید؟

 
اغلب افرادی که به نوعی با مطالعه سروکار دارند دوست دارند که سرعت مطالعه ی خود را افزایش دهند چون به راحتی می توانند با صرف زمان کمتری کتاب ها بیشتری را مطالعه کنند و نتیجه ی بهتری بگیرند . اگر دانش آموزان و دانش جویان بتوانند مهارت تند خوانی را فرا بگیرند و سرعت مطالعه ی خود را افزایش بدهند به راحتی می توانند با صرف زمان کمتری مطالب درسی را بیاموزند و با خیال راحت تری برای امتحان آماده شوند و از طرفی نگران کم بودن زمان آماده شدن برای امتحان نباشند و بتوانند زمان بیشتری را به کارهای دیگر مانند تفریح و با خانواده بودن بگذرانند .

همانطور که در کتاب " قدرت بیکران ضمیر ناخودآگاه " اشاره شد دستیابی به هر هدفی لازمه برداشتن سه گام است :

 1. اقدامات عملی که 20% مسیر را شامل می شود

 2. فعالیت های ذهنی که 80% مسیر را شمامل می شود

 3. ایستگاه نتیجه که سهم آن 0% است یا به عبارتی وقتی که ما اقدامات عملی لازم را برداریم و فعالیت های ذهنی لازم را انجام دهیم و ضمیر ناخودآگاه خود را برای موفقیت و رسیدن به هدف برنامه ریزی کنیم ، هدف در ایستگاه سوم محکوم به شدن است .

افزایش سرعت مطالعه و تند خوانی نیز از این قاعده مستثنا نیست . ما برای اینکه بتوانیم سرعت مطالعه ی خود را افزایش دهیم علاوه بر اینکه باید اقداماتی عملی لازم را برداریم باید ضمیر ناخودآگاه خود را برای رسیدن به این هدف برنامه ریزی کنیم چون ما برای اینکه سرعت تند خوانی خود را افزایش بدهیم و به یک فرد تند خوان تبدیل شویم باید انگیزه ، علاقه و انرژی لازم را داشته باشیم ، در هنگام مطالعه از تمرکز بالایی برخوردار باشیم و از مطالعه لذت ببریم ، چشمانمان باید با یک بار دیدن تعداد بیشتری از کلمات را اسکن کند و به حافظه بسپارد یا به عبارتی به جای کلمه خوانی باید عبارت خوانی کنیم و در مرحله ی بعد کلمات دیده شده باید  به خوبی در حافظه طبقه بندی شود و در هنگام نیاز به راحتی در دسترس قرار گیرد .

با توجه به اینکه علاقه ، انگیزه ، انرژی ما ، تمرکز حواس ، مدیریت عملکرد چشم و حافظه در دست ضمیر ناخودآگاه است ، اگر برای موفقیت برنامه ریزی شود می تواند بهترین نتیجه را برای ما به ارمغان خواهد آورد . همانطور که در کتاب " قدرت بیکران ضمیر ناخودآگاه " اشاره شد ضمیر ناخودآگاه از قدرتی مافوق تصور برخوردار است که کار تنفس ، تپش قلب ، خون رسانی به همه ی اعضای بدن و تغذیه ی 70 میلیارد سلول بدن تنها گوشه ای از قدرت بی نهایت ضمیر ناخودآگاه است ، اگر ما بتوانیم باور رسیدن به هدف تند خوانی و افزایش سرعت مطالعه را در آن برنامه ریزی کنیم همانطور که کار تنفس و تپش قلب را حتی زمانی که ما خواب هستیم با دقتی رویایی انجام می دهد ما را نیز استادانه و بسیار عالی به هدف تند خوانی خواهد رسانید به یاد داشته باشید که

 
ضمیر ناخودآگاه یک ماشین تمام اتوماتیک است که به باورهایی می رسد که برای آن برنامه ریزی شده باشد .
 
در این محصول نرم افزارهایی مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای کامپیوتر و موبایل وجود دارد که با نصب آنها روی کامپیوتر و موبایلتان می توانید با وارد کردن تصاویر و عبارات تاکیدی دلخواه ، از این نرم افزارها برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه خود استفاده کنید به این صورت که هم زمان که در حال انجام کارهایتان با کامپیوتر و موبایلتان هستید ، تصاویر و عبارات تاکیدی با سرعت بالا که فقط قابل درک برای ضمیر ناخودآگاهتان می باشند بر روی کامپیوتر و موبایلتان نشان داده می شوند و ضمیر ناخودآگاهتان با دیدن تصاویر و عبارات تاکیدی به راحتی برنامه ریزی مجدد می شود و باورهای مثبت و قدرتمند در آن بوجود می آید و در نهایت این باورها باعث محقق شدن اهداف و آرزوهایتان می شود  .
 
 
نرم افزار فارسی پیام های پنهان
نرم افزار فارسی پیام های پنهان برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص کامپیوتر (ویندوز)نرم افزار پیام های پنهان
نرم افزار پیام های پنهان برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص موبایل (اندروید)
 

نرم افزار فارسی پیام های پنهان شامل 690 پیام آماده در 37 موضوع مختلف به صورت پیش فرض می باشد و شما می توانید به تعداد نامحدود در زمینه های مختلف عبارات تاکیدی و تصاویر دلخواهتان را در نرم افزار وارد کنید . این نرم افزار نیاز به اینترنت ندارد و کار کردن با آن بسیار راحت است .
 
 
نرم افزار فارسی پیام های پنهان
 


تنها عاملی که می تواند آینده ی شما را تغییر دهد ، تغییر باورهای شماست و آنچه که شما در آینده خواهید بود به باورهایی بستگی دارد که در ضمیر ناخودآگاهتان وجود دارد ، با توجه به اینکه ضمیر ناخودآگاه فقط به باورهایی می رسد که برای آن ها برنامه ریزی شده باشد پس ما باید دو کار را انجام دهیم : اول پاکسازی ضمیر ناخودآگاه از باورهای محدودکننده ی قدیمی و دوم برنامه ریزی مجدد آن با باورهای مثبت قدرتمند ، به همین خاطر برای پاکسازی ، ما از یک روش بسیار قدرتمند استفاده می کنیم و برای آن هم دو فایل صوتی پاکسازی آماده شده است که با استفاده از آن ها می توانید به پاکسازی ضمیر ناخودآگاه خود بپردازید.

 
پاکسازی ضمیر ناخودآگاه
 


همچنین در این محصول کتاب " آموزش خودهیپنوتیزم کاربردی " وجود دارد که روشی سریع و راحت برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه را به شما آموزش می دهد که با استفاده از این روش به راحتی می توانید ضمیر خودآگاه خود را کنار زده و ضمیر ناخودآگاهتان را برای رسیدن به هر باوری که می خواهید ، برنامه ریزی کنید تا ضمیر ناخودآگاهتان آن باور را در دنیای شما تبدیل به واقعیت کند .

 
آموزش خود هیپنوتیزم
 


همچنین در این محصول یک " موج مغزی تتا " وجود دارد که دارای فرکانس 4 تا 8 هرتز می باشد . موج تتا علاوه بر اینکه باعث آرامش ذهن ، سلامتی جسم و افزایش خلاقیت و حافظه می شود ، مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه نیز می باشد یعنی در حالت تتا ، ضمیر خودآگاه کنار رفته و ضمیر ناخودآگاه آماده ی پذیرش باورهای جدید و برنامه ریزی مجدد می باشد تا شما بتوانید باورهای لازم برای رسیدن به اهداف و آرزوهایتان را در ضمیر ناخودآگاه خود بوجود آورید  .
 
موج مغزی تتاتعداد 131 باور منفی و محدود کننده درباره ی پول و ثروت وجود دارد که اکثر این باورها در ضمیر ناخودآگاه فقرا برنامه ریزی شده است و باعث شده که فقرا فقیر باقی بمانند و هر کدام از این باورها هم که در ضمیر ناخودآگاه شما وجود داشته باشد  به شما اجازه نمی دهد در مدار پول و ثروت قرار بگیرید و مانع ثروتمند شدن شما می شود ، بر همین اساس یک کتاب PDF که شامل " 1200 باور ثروت ساز " میباشد در این محصول وجود دارد که می توانید از عبارات تاکیدی موجود در این فایل برای وارد کردن در نرم افزار پیام های پنهان و همچنین تکرار آن ها توسط خودتان استفاده کنید ، وقتی با تکرار زیاد این باورها در ضمیر ناخودآگاه شما برنامه ریزی شود شما را در مدار ثروت و نعمت و فراوانی قرار می دهد تا بعد از آن پول و ثروت خیلی راحت و به طور طبیعی وارد زندگیتان شود .
 
1200 باور ثروت سازضمیر ناخودآگاه یک سیستم تمام خودکار هدف جوست که فقط به باورهایی می رسد که برای آن برنامه ریزی شده باشد که مهم ترین و کلیدی ترین بحث موفقیت و رسیدن به اهداف ، بحث باورهاست  و برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاهتان با باورهای موفقیت ساز در واقع حلقه ی گمشده ی تحقق اهداف و آرزوهای شماست . وقتی شما ضمیر ناخودآگاهتان را با باورهای موفقیت ساز برنامه ریزی کنید در واقع یک میانبر زده اید برای رسیدن به اهداف و آرزوهایتان ، بر همین اساس در این محصول یک کتاب  PDF که شامل " 1500 باور موفقیت ساز " می باشد آماده شده که می توانید با استفاده از این فایل ضمیر ناخودآگاه خود را با باورهایی موفقیت ساز برنامه ریزی کنید تا در نهایت باعث موفقیت شما و تحقق اهداف و آرزوهایتان شود .

 
1500 باور موفقیت ساز
 


وقتی که شما ضمیر ناخودآگاهتان را با باورهای مثبت و قدرتمند برنامه ریزی کنید 99% مسیر را طی کرده اید و 1% باقی مانده با کمترین تلاش فیزیکی شما را به مقصد اهداف و آرزوهایتان می رساند

 
 
برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه
با گوش دادن به فایل های صوتی حاوی پیام های پنهان و دیدن تصاویر و عبارات تاکیدی بر روی کامپیوتر تان به راحتی ضمیرناخودآگاه خود را برای تحقق اهداف و آرزوهایتان برنامه ریزی کنید


 
افزایش سرعت مطالعه خلاصه آنچه با خرید محصول " افزایش سرعت مطالعه با تند خوانی " به دست می آورید افزایش سرعت مطالعه
 


فایل صوتی چهار فایل صوتی ترکیبی با کلام 6 لایه مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای " افزایش سرعت مطالعه با تند خوانی " (مجموعا به مدت 60 دقیقه و حجم 84 مگابایت)

فایل صوتی سه فایل صوتی پاکسازی با کلام 6 لایه مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای " افزایش سرعت مطالعه با تند خوانی " (مجموعا به مدت 45 دقیقه و حجم 63 مگابایت)

فایل صوتی دو فایل صوتی سابلیمینال (بیکلام) 3 لایه مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای " افزایش سرعت مطالعه با تند خوانی " (مجموعا به مدت 30 دقیقه و حجم 42 مگابایت)

فایل صوتی دو فایل صوتی با کلام 2 لایه مخصوص پاکسازی ضمیر ناخودآگاه ( مجموعا به مدت 60 دقیقه و حجم 84 مگابایت )

فایل صوتی یک موج تتا مخصوص برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه ( به مدت 1 ساعت و 30 دقیقه و حجم 81 مگابایت )

نرم افزار پیام های پنهان  نرم افزار فارسی پیام های پنهان برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص کامپیوتر ( ویندوز )

نرم افزار پیام های پنهاننرم افزار پیام های پنهان برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص موبایل ( اندروید )

فایل pdf  کتاب الکترونیک " آموزش خودهیپنوتیزم کاربردی " برای برنامه ریزی سریع و راحت ضمیر ناخودآگاه ( 5 صفحه )

فایل pdf کتاب الکترونیک " 1200 باور ثروت ساز " ( 51 صفحه )

فایل pdf  کتاب الکترونیک " 1500 باور موفقیت ساز " ( 64 صفحه )

فایل pdf  راهنمای استفاده از محصول ( 13 صفحه ) 
تاکیدات پنهان محصول " افزایش سرعت مطالعه با تندخوانی "

تمرکز و آرامش من در هنگام مطالعه فوق العاده بالاست 

من از مطالعه فوق العاده لذت می برم 

سرعت مطالعه ی من هر روز بیشتر و بیشتر می شود 

من تندخوان ترین انسان تاریخ هستم 

من به سرعت کلمات جدید را درک می کنم

همه از سرعت تندخوانی من بسیار شگفت زده می شوند 

من عاشق تند خوانی هستم 

من با اشتیاقی سوزان تمرین تندخوانی می کنم 

سرعت تندخوانی من فوق العاده و حیرت انگیز است 

من عبارات و پاراگراف ها را به سرعت درک می کنم 

سرعت تندخوانی من مافوق بشری است 

من با سرعت بالا و با درک کامل مطالب را مطالعه می کنم 

من به سرعت می توانم حجم عظیمی از اطلاعات را پردازش کنم 

همه از توانایی تندخوانی من تعجب زده می شوند 

من خدا را به خاطر مهارت تندخوانی ام شکر می کنم 

من فوق العاده سریع مطالعه می کنم 

من یک حافظه ی عکاسی دارم 

من هر کتابی را فوق العاده سریع مطالعه می کنم 

من صدها صفحه را در عرض چند دقیقه می خوانم 

سرعت تندخوانی من مافوق تصور است 

هر آنچه را که بخوانم با جزئیات کامل به یاد می آورم 

من می توانم یک کتاب بزرگ را با سرعت بسیار زیاد بخوانم 

چشمان من قادر است در یک لحظه کل مطالب را در حافظه ام ثبت کند 


 
نمودار تغییر قیمت
نطرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

3 نظر
امین
سه شنبه پانزدهم خرداد ۹۷
پاسخ
(0)
()
سلام.با اين روش به چه سرعتي در مطالعه (کلمه در دقيقهwpm ) ميشه رسيد؟؟
پاسخ مدیر سایت
برای افزایش سرعت مطالعه خود باید دو کار را انجام بدهید : اول برنامه ریزی ذهنی(در سطح ضمیر ناخودآگاه) و اقدامات عملی(در سطح ضمیر خودآگاه) که سهم فعالیت های ذهنی در موفقیت شما 80% و سهم اقدامات عملی 20% است که شما با استفاده از پکیج افزایش سرعت مطالعه با تند خوانی 80% برنامه ریزی ذهنی خود را انجام میدهید و می ماند 20% اقدامات عملی که آن هم با پشتکار شما مطمئنا به بهترین وجه انجام می شود که اگر مرحله اول بدرستی انجام شود ، مرحله دوم هم به بهترین وجه انجام می شود و شما به هدف خود می رسید ، موفق باشید .
شرکت سازنده