menuordersearch
rajaiemanesh.com

اعتماد به نفس پولادین , آسان سازی موفقیت ,

مشاهده سبد خرید

تومان
برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه
پکیج ویژه
اعتماد به نفس پولادین
مدل کالا
آسان سازی موفقیت
تصاویر بیشتر
اعتماد به نفس پولادین
(8)
(0)
آسان سازی موفقیت
وضعیت کالا : موجود
تعداد عدد
قیمت کالا
29,900 تومان
اعتماد به نفس پولادین

آیا از نداشتن اعتماد به نفس رنج می برید ؟
آیا دوست دارید که به راحتی اعتماد به نفستان را افزایش دهید ؟

آیا به خاطر نداشتن اعتماد به نفس در انجام دادن کارهایتان دچار مشکل می شوید ؟
 
شاید افرادی را دیده باشید که جرات گفتن حرف خود  را ندارند ، خیلی وقت ها از گرفتن حق خود منصرف می شوند چون خود را باور ندارند . در بسیاری از کارها شکست می خورند و یا حتی وارد کاری که آن را دوست دارند ، نمی شوند ولی در مقابل افرادی هستند که با شجاعت تمام کارهایشان را انجام می دهند ، محکم صحبت می کنند ، در هنگام صحبت کردن برق شجاعت در چشمانشان می درخشد ، در هر کاری که وارد می شوند با خود باوری که دارند موفق می شوند و در نهایت می توان گفت که این افراد ، افرادی با اعتماد به نفس هستند .

اما تفاوت افراد با اعتماد به نفس و افرادی که خود را باور ندارند در چیست ؟

برای پاسخ به این سوال اول بگویید چی کسی دوست ندارد که با اعتماد به نفس باشد ؟ معلوم است که هیچ کس ، اما چرا خیلی از افراد از اعتماد به نفس قابل قبولی برخوردار نیستند ؟ چرا افراد با وجود اینکه می خواهند با اعتماد به نفس باشند ولی نمی توانند ؟

چون اعتماد به نفس امری است که در سطح ناخودآگاه انسان ها اتفاق می افتد . وقتی که ما می خواهیم با اعتماد به نفس باشیم این خواستن در سطح خودآگاه ما صورت می گیرد ولی دلیل اینکه ، علی رغم اینکه ما در سطح خودآگاه می خواهیم با اعتماد به نفس باشیم و نیستیم ، به خاطر باورهای منفی و محدود کننده ای است که در سطح ضمیر ناخودآگاه خود داریم یا به عبارتی باور داشتن اعتماد به نفسی عالی را در ضمیر ناخودآگاه خود به وجود نیاورده ایم به همین خاطر است که با وجود اینکه می خواهیم انسان با اعتماد به نفسی باشیم ولی چون ضمیر ناخودآگاهمان با باورهای منفی  و محدود کننده برنامه ریزی شده است نمی توانیم به این هدف برسیم .

در چنین حالتی ضمیرخودآگاه و ناخودآگاه در تضاد با یکدیگر قرار می گیرند یعنی ما در سطح خودآگاه می خواهیم که با اعتماد به نفس باشیم ولی در سطح ناخودآگاه با آن مخالفت می کنیم یا به عبارتی باور داشتن اعتماد به نفس بالا در ما وجود ندارد مثل این می ماند که در عین حال که داریم گاز می دهیم ، محکم ترمز را هم گرفته ایم به همین خاطر نمی توانیم به هدف خود برسیم .

پس برای اینکه بتوانیم به اعتماد به نفس بالایی برسیم باید علاوه بر اینکه در سطح خودآگاه خواهان رسیدن به اعتماد به نفس بالا هستیم در سطح ناخودآگاه هم باور رسیدن به این هدف را در خود به وجود آوریم . وقتی که توانستیم ضمیرناخودآگاهمان را با خودآگاهمان هم جهت کنیم و باور رسیدن به اعتماد به نفس بالا را در آن برنامه ریزی کنیم آن زمان است که به راحتی مانند یک انسان با اعتماد به نفس برخورد خواهیم کرد .

در محصول " افزایش اعتماد به نفس " عبارات تاکیدی مثبتی که لیست آن در زیرآمده است بارها و بارها برای ضمیرناخودآگاهتان تکرار می شود و گوش دادن مداوم شما به این محصول باعت می شود که عبارات به صورت باور در ضمیرناخودآگاه شما شکل بگیرد و ضمیرناخودآگاهتان این باور را در دنیای شما به صورت انسانی با اعتماد به نفس بالا به واقعیت تبدیل کند .

 
در این محصول نرم افزارهایی مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای کامپیوتر و موبایل وجود دارد که با نصب آنها روی کامپیوتر و موبایلتان می توانید با وارد کردن تصاویر و عبارات تاکیدی دلخواه ، از این نرم افزارها برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه خود استفاده کنید به این صورت که هم زمان که در حال انجام کارهایتان با کامپیوتر و موبایلتان هستید ، تصاویر و عبارات تاکیدی با سرعت بالا که فقط قابل درک برای ضمیر ناخودآگاهتان می باشند بر روی کامپیوتر و موبایلتان نشان داده می شوند و ضمیر ناخودآگاهتان با دیدن تصاویر و عبارات تاکیدی به راحتی برنامه ریزی مجدد می شود و باورهای مثبت و قدرتمند در آن بوجود می آید و در نهایت این باورها باعث محقق شدن اهداف و آرزوهایتان می شود  .
 
 
نرم افزار فارسی پیام های پنهان
نرم افزار فارسی پیام های پنهان برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص کامپیوتر (ویندوز)نرم افزار پیام های پنهان
نرم افزار پیام های پنهان برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص موبایل (اندروید)
 

نرم افزار فارسی پیام های پنهان شامل 690 پیام آماده در 37 موضوع مختلف به صورت پیش فرض می باشد و شما می توانید به تعداد نامحدود در زمینه های مختلف عبارات تاکیدی و تصاویر دلخواهتان را در نرم افزار وارد کنید . این نرم افزار نیاز به اینترنت ندارد و کار کردن با آن بسیار راحت است .
 
 
نرم افزار فارسی پیام های پنهان
 


تنها عاملی که می تواند آینده ی شما را تغییر دهد ، تغییر باورهای شماست و آنچه که شما در آینده خواهید بود به باورهایی بستگی دارد که در ضمیر ناخودآگاهتان وجود دارد ، با توجه به اینکه ضمیر ناخودآگاه فقط به باورهایی می رسد که برای آن ها برنامه ریزی شده باشد پس ما باید دو کار را انجام دهیم : اول پاکسازی ضمیر ناخودآگاه از باورهای محدودکننده ی قدیمی و دوم برنامه ریزی مجدد آن با باورهای مثبت قدرتمند ، به همین خاطر برای پاکسازی ، ما از یک روش بسیار قدرتمند استفاده می کنیم و برای آن هم دو فایل صوتی پاکسازی آماده شده است که با استفاده از آن ها می توانید به پاکسازی ضمیر ناخودآگاه خود بپردازید.

 
پاکسازی ضمیر ناخودآگاه
 


همچنین در این محصول کتاب " آموزش خودهیپنوتیزم کاربردی " وجود دارد که روشی سریع و راحت برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه را به شما آموزش می دهد که با استفاده از این روش به راحتی می توانید ضمیر خودآگاه خود را کنار زده و ضمیر ناخودآگاهتان را برای رسیدن به هر باوری که می خواهید ، برنامه ریزی کنید تا ضمیر ناخودآگاهتان آن باور را در دنیای شما تبدیل به واقعیت کند .

 
آموزش خود هیپنوتیزم
 


همچنین در این محصول یک " موج مغزی تتا " وجود دارد که دارای فرکانس 4 تا 8 هرتز می باشد . موج تتا علاوه بر اینکه باعث آرامش ذهن ، سلامتی جسم و افزایش خلاقیت و حافظه می شود ، مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه نیز می باشد یعنی در حالت تتا ، ضمیر خودآگاه کنار رفته و ضمیر ناخودآگاه آماده ی پذیرش باورهای جدید و برنامه ریزی مجدد می باشد تا شما بتوانید باورهای لازم برای رسیدن به اهداف و آرزوهایتان را در ضمیر ناخودآگاه خود بوجود آورید  .
 
موج مغزی تتاتعداد 131 باور منفی و محدود کننده درباره ی پول و ثروت وجود دارد که اکثر این باورها در ضمیر ناخودآگاه فقرا برنامه ریزی شده است و باعث شده که فقرا فقیر باقی بمانند و هر کدام از این باورها هم که در ضمیر ناخودآگاه شما وجود داشته باشد  به شما اجازه نمی دهد در مدار پول و ثروت قرار بگیرید و مانع ثروتمند شدن شما می شود ، بر همین اساس یک کتاب PDF که شامل " 1200 باور ثروت ساز " میباشد در این محصول وجود دارد که می توانید از عبارات تاکیدی موجود در این فایل برای وارد کردن در نرم افزار پیام های پنهان و همچنین تکرار آن ها توسط خودتان استفاده کنید ، وقتی با تکرار زیاد این باورها در ضمیر ناخودآگاه شما برنامه ریزی شود شما را در مدار ثروت و نعمت و فراوانی قرار می دهد تا بعد از آن پول و ثروت خیلی راحت و به طور طبیعی وارد زندگیتان شود .
 
1200 باور ثروت سازضمیر ناخودآگاه یک سیستم تمام خودکار هدف جوست که فقط به باورهایی می رسد که برای آن برنامه ریزی شده باشد که مهم ترین و کلیدی ترین بحث موفقیت و رسیدن به اهداف ، بحث باورهاست  و برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاهتان با باورهای موفقیت ساز در واقع حلقه ی گمشده ی تحقق اهداف و آرزوهای شماست . وقتی شما ضمیر ناخودآگاهتان را با باورهای موفقیت ساز برنامه ریزی کنید در واقع یک میانبر زده اید برای رسیدن به اهداف و آرزوهایتان ، بر همین اساس در این محصول یک کتاب  PDF که شامل " 1500 باور موفقیت ساز " می باشد آماده شده که می توانید با استفاده از این فایل ضمیر ناخودآگاه خود را با باورهایی موفقیت ساز برنامه ریزی کنید تا در نهایت باعث موفقیت شما و تحقق اهداف و آرزوهایتان شود .

 
1500 باور موفقیت ساز
 


وقتی که شما ضمیر ناخودآگاهتان را با باورهای مثبت و قدرتمند برنامه ریزی کنید 99% مسیر را طی کرده اید و 1% باقی مانده با کمترین تلاش فیزیکی شما را به مقصد اهداف و آرزوهایتان می رساند

 
 
برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه
با گوش دادن به فایل های صوتی حاوی پیام های پنهان و دیدن تصاویر و عبارات تاکیدی بر روی کامپیوتر تان به راحتی ضمیرناخودآگاه خود را برای تحقق اهداف و آرزوهایتان برنامه ریزی کنید


 
اعتماد به نفس پولادین خلاصه آنچه با خرید محصول " اعتماد به نفس پولادین " به دست می آورید اعتماد به نفس پولادین
 


فایل صوتی چهار فایل صوتی ترکیبی با کلام 6 لایه مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای " اعتماد به نفس پولادین " (مجموعا به مدت 60 دقیقه و حجم 84 مگابایت)

فایل صوتی سه فایل صوتی پاکسازی با کلام 6 لایه مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای " اعتماد به نفس پولادین " (مجموعا به مدت 45 دقیقه و حجم 63 مگابایت)

فایل صوتی دو فایل صوتی سابلیمینال (بیکلام) 3 لایه مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای " اعتماد به نفس پولادین " (مجموعا به مدت 30 دقیقه و حجم 42 مگابایت)

فایل صوتی دو فایل صوتی با کلام 2 لایه مخصوص پاکسازی ضمیر ناخودآگاه ( مجموعا به مدت 60 دقیقه و حجم 84 مگابایت )

فایل صوتی یک موج تتا مخصوص برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه ( به مدت 1 ساعت و 30 دقیقه و حجم 81 مگابایت )

نرم افزار پیام های پنهان  نرم افزار فارسی پیام های پنهان برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص کامپیوتر ( ویندوز )

نرم افزار پیام های پنهاننرم افزار پیام های پنهان برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص موبایل ( اندروید )

فایل pdf  کتاب الکترونیک " آموزش خودهیپنوتیزم کاربردی " برای برنامه ریزی سریع و راحت ضمیر ناخودآگاه ( 5 صفحه )

فایل pdf کتاب الکترونیک " 1200 باور ثروت ساز " ( 51 صفحه )

فایل pdf  کتاب الکترونیک " 1500 باور موفقیت ساز " ( 64 صفحه )

فایل pdf  راهنمای استفاده از محصول ( 13 صفحه )


 
 
تاکیدات پنهان محصول  " افزایش اعتماد به نفس "
 
من بسیار با اعتماد به نفس هستم 

من از اعتماد به نفس فوق العاده بالایی برخوردار هستم 

اعتماد به نفس بالا در DNA من نهادینه شده است 

اعتماد به نفسم هر روز بیشتر و بیشتر می شود 

اعتماد به نفس حالت طبیعی من است 

خدا را به خاطر اعتماد به نفس فوق العاده ام شکر می کنم 

خداوند همیشه حامی و پشتیبان من است 

اعتماد به نفسم  فوق العاده و عالیست 

با هر نفسی که می کشم وجودم را سرشار از اعتماد به نفس می کنم 

من صاحب اعتماد به نفسی پولادین و فوق العاده ام 

من با اعتماد به نفس کامل همه کارهایم را به انجام می رسانم 

من احساس اعتماد به نفس عمیقی در خود می کنم 

هر روز اعتقاد و باورم به خودم بیشتر و بیشتر می شود 

من در اجتماع احساس آسایش و آرامش بسیار زیادی می کنم 

چشمانم از اعتماد به نفس بسیار می درخشد 

مردم مرا به خاطر اعتماد به نفس بالایم تحسین می کنند 

اعتماد به نفس به طور طبیعی در زندگی ام جریان دارد 

من از اعتماد به نفس فوق العاده ام لذت می برم 

من با اعتماد به نفس فوق العاده ام همه را تحت تاثیر قرار می دهم 

اعتماد به نفسم به من قدرت می بخشد تا به زندگی رویایی ام دست پیدا کنم 

اعتماد به نفس فوق العاده ام زندگی ام را هر روز بهتر و بهتر می کند 

من از فعالیت های گروهی لذت می برم 


 
نمودار تغییر قیمت
نطرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

7 نظر
محمد نظری
دوشنبه چهارم فروردین ۹۹
پاسخ
()
()
سلام و خسته نباشيد من فايل اعتماد به نفس خريد تو زيپ باز ميکنم فايل اعتماد به نفس باز نميشه ممنون ميشم ارسال کنيد
پاسخ مدیر سایت
با سلام وقت شما بخیر فایل به ایمیلتون ارسال شد موفق باشید
مریم عقیلی
چهارشنبه بیست و هفتم شهریور ۹۸
پاسخ
()
()
سلام . من هزينه رو برداخت کردم براي بکيج اعتماد بنفس ولي همچنان نوشته در صف بررسي.مشکل چيه؟ لطفا بررسي کنيد
پاسخ مدیر سایت
با سلام ، وقت شما بخیر و شادی ، لینک دانلود به ایمیل شما ارسال شد ، مراجعه کنید و دانلود بفرمائید ، موفق و سربلند باشید
مجید عبداللهی
دوشنبه بیست و چهارم تیر ۹۸
پاسخ
()
()
با سلام و خسته نباشيد خدمت آقاي رجائي منش ببخشيد من فايل اعتماد به نفش پولادين رو خريداري کردم همه ضميمه ها باز ميکنه به جز فايل اعتماد به نفس ممنون ميشم واسم ارسال کنين.
پاسخ مدیر سایت
با سلام وقت شما بخیر و خوشی براتون ارسال شد موفق باشید
فرشته صادقی
سه شنبه یکم آبان ۹۷
پاسخ
()
()
سلام ، فايل اعتماد به نفس خيلي زياد برام تاثير گذار بوده ، من قبل ازاين ازچند فايل مشابه دراين زمينه استفاده کرده بودم ولي نتيجه محسوسي نداشت...با اين فايل تفاوت روکاملا حس کردم ، روش به کاررفته دراين فايلها به نظرم خيلي منطقي و عالي بود ، کارکرد همزمان روي خوداگاه وناخودآگاه با روش مناسب وتاًثير گذار ، درمواردي که ضعف داشتم بهبود قابل توجهي مي بينم ....هرچند هنوز باحالت ايده آلم فاصله زيادي دارم ، متشکرم ، موفق باشيد
پاسخ مدیر سایت
سلام ، از اینکه فایل ها برای شما تاثیر گذار بوده بسیار خوشحالیم و برای شما آرزوی موفقیت داریم ، موفق و سربلند باشید .
مرتضی ایمانی
یکشنبه بیست و نهم مهر ۹۷
پاسخ
()
()
سلام شب بخير.ممنون از فايلهايي که يکماه پيش برام فرستاديد.لکنت زبانم بهتر شده.سپاسگزارم
پاسخ مدیر سایت
با سلام بسیار خوشحالیم که محصولات برای شما تاثیرگذار بوده ، موفق باشید
هاشم حلیمی
دوشنبه چهارم تیر ۹۷
پاسخ
()
()
سلام عزيز جان. نياز به 1 يا 2 محصولتان دارم. يکي از آنها اعتماد به نفس پولادين رو ميخواهم و يکي ديگه را هر طور که شما صلاح بدونيد ميخواهم. مثلا پاکسازي ذهن. در ضمن آن دو نرم افزار مخصوص گوشي و کامپيوتر را هم مي‌خواهم.اگه صلاح ميدونيد اقدام به خريد کنم عزيز جان.متشکرم
پاسخ مدیر سایت
با سلام ، وقت شما بخیر ، همه ی این موارد که فرمودید در محصول " اعتماد به نفس پولادین " وجود دارد ، هر طور که مایل هستید ، در خدمت شما هستیم ، موفق باشید .
فرشته صادقی
چهارشنبه سی ام خرداد ۹۷
پاسخ
(0)
()
سلاممن دوسه روزپيش فايل اعتمادبه نقس رو ازسايت شماخريدم .... وحالا يک سوال داشتم : درپوشه ي اعتمادبه نفس 3 فايل پاکسازي 4 فايل ترکيبي و2 فايل سابليمينال هست .ترتيب استفاده ازاين فايلها به چه صورت هست؟ بايد به روش وترتيب خاصي اين فايلها روگوش کنم يافرقي نمي کنه؟ من فايلهاي سابليمينال رو شبها قبل ازخواب وبقيه فايلها رو درروز وقتي مشغول انجام کارهاي روزانه هستم گوش مي کنم اين روش درسته يانه؟ ممنون مي شم راهنمايي کنيد.درضمن به خاطر سايت بسيارخوب وکاربردي تون ازشماخيلي متشکرم وبراي شما آرزوي موفقيت روزافزون دارم
پاسخ مدیر سایت
با سلام ، گوش دادن به فایل ها ترتیب خاصی ندارد ، با توجه به اینکه موج مغزی در فایل استفاده نشده محدودیتی در گوش دادن به فایل ها وجود ندارد و هر چقدر که بیشتر گوش کنید اثر آن را زودتر خواهید دید ، از بین همه ی فایل ها اگر با فایلی ارتباط بهتری برقرار کردید می توانید از همان فایل برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه خود استفاده کنید ، اگر زمان کافی برای گوش دادن به همه ی فایل ها دارید به همه ی آن ها گوش بدهید ولی اگر زمانتان کم است حداقل در طول شبانه روز به 2 فایل به صورت مستمر گوش دهید ، موفق باشید .