menuordersearch
rajaiemanesh.com

جذب همسر رویایی , آسان سازی موفقیت ,

مشاهده سبد خرید

تومان
برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه
پکیج ویژه
پیشنهاد ما
جذب همسر رویایی
مدل کالا
آسان سازی موفقیت
تصاویر بیشتر
جذب همسر رویایی
(15)
(0)
آسان سازی موفقیت
وضعیت کالا : موجود
تعداد عدد
قیمت کالا
29,900 تومان
جذب همسر رویایی

دوست دارید که به راحتی با همسر دلخواه خود ازدواج کنید ؟
 
چند بار شده افرادی را به سمت خود جذب کرده اید که شباهت زیادی با هم داشته اند ؟ اگر به زوج های جوان نگاهی بیندازید می توان به راحتی فهمید که بسیار شبیه به یکدیگرند . دلیل آن هم این است که

 
جذب همسر با توجه با باورهایی که در ضمیر ناخودآگاهتان وجود دارد صورت می گیرد

برای جذب همسر دلخواه باید ابتدا صفات مورد نظرتان که دوست دارید در همسرتان باشد را روی کاغذ با وضوح کامل بنویسید ، بعد از اینکه خصوصیات همسر دلخواهتان را مشخص کردید باید باور رسیدن به چنین فردی را در ضمیر ناخودآگاهتان به وجود آورید .

درکتاب " کلید تحقق آرزوها " اشاره شد که باورهای ما در واقع افکاری هستند که دارای فرکانس مخصوص به خود می باشند و اشاره شد که هر چیزی که در این دنیاست از انرژی تشکیل شده و هر انرژی دارای فرکانس مخصوص به خود می باشد و ما طبق فرکانس افکار و باورهایمان افراد و رویداد ها را به زندگی خود جذب می کنیم .

وقتی که ما مشخص کردیم که دوست داریم که همسر دلخواهمان چه صفاتی داشته باشد و سپس باور رسیدن به آن را در ضمیر ناخودآگاهمان به وجود آوردیم آنگاه در مدار و فرکانس فرد مورد نظرمان قرار می گیریم و در زمان و مکان درست او را به سمت خود جذب می کنیم .

تا به حال توجه کرده اید افرادی که وارد زندگی شما می شوند شباهت زیادی با هم دارند و یا اتفاقاتی که در زندگیتان می افتد بسیار شبیه به هم است. این به خاطر باورهای شماست . باورهای شما دارای فرکانس مخصوص به خود می باشد که افراد رویداد ها و چیزهایی را به زندگی شما جذب می کند که هم فرکانس با افکار و باورهای شما باشد .

اولین کاری که شما برای جذب همسر دلخواهتان باید انجام بدهید این  است که اگر باورهای بدی نسبت به خودتان دارید را تغییر بدهید و به یک حس ارزشمندی و عزت نفس درباره ی خودتان برسید و خود را لایق یک عشق ماندگار و یک همسر صادق و وفادار بدانید . وقتی که به این باور رسیدید آنگاه جذب همسر دلخواهتان به طور طبیعی اتفاق می افتد چون شما چیزهایی را در زندگی خود می بینید که آن ها را باور کرده باشید .

خیلی از افراد فکر می کنند که اگر ظاهر خوبی داشته باشند و یا اگر از موقعیت های اجتماعی خوبی برخوردار باشند می توانند همسر ایده آلی برای خود پیدا کنند اما اگر نگاهی به اطرافیان خود بیندازید خواهید دید که افراد زیادی بوده اند که که ظاهر خوبی داشته اند و از موقعیت اجتماعی خوبی هم برخوردار بوده اند ولی یا نتوانسته اند همسر دلخواه خود را پیدا کنند و یا اگر ازدواج کرده اند از همسر خود راضی نیستند و یا از هم جدا شده اند دلیل آن هم این است که ما افرادی را به زندگی خود جذب می کنیم که هم فرکانس با باورهایی است که در ضمیر ناخودآگاه خود به وجود آورده ایم ، در مقابل افراد زیادی وجود دارند که با وجود اینکه ظاهر متوسطی داشته اند و از موقعیت اجتماعی خوبی هم برخوردار نبوده اند ، نه ثروتی و نه شهرتی ولی با همسر دلخواه خود ازدواج کرده اند و زندگی آرام وزیبایی دارند زیرا آن ها باور کرده اند که لایق یک عشق ماندگار و همسری لایق و وفادار هستند که در کنار هم زندگی زیبایی داشته باشند .

 
وقتی که ما بتوانیم باور رسیدن به همسر دلخواهمان را در ضمیر ناخودآگاهمان به وجود آوریم آنگاه در مدار و فرکانس آن قرار می گیریم و آن زمان است که ورود آن فرد به زندگی ما به صورت طبیعی اتفاق می افتد .

 
در این محصول نرم افزارهایی مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای کامپیوتر و موبایل وجود دارد که با نصب آنها روی کامپیوتر و موبایلتان می توانید با وارد کردن تصاویر و عبارات تاکیدی دلخواه ، از این نرم افزارها برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه خود استفاده کنید به این صورت که هم زمان که در حال انجام کارهایتان با کامپیوتر و موبایلتان هستید ، تصاویر و عبارات تاکیدی با سرعت بالا که فقط قابل درک برای ضمیر ناخودآگاهتان می باشند بر روی کامپیوتر و موبایلتان نشان داده می شوند و ضمیر ناخودآگاهتان با دیدن تصاویر و عبارات تاکیدی به راحتی برنامه ریزی مجدد می شود و باورهای مثبت و قدرتمند در آن بوجود می آید و در نهایت این باورها باعث محقق شدن اهداف و آرزوهایتان می شود  .
 
 
نرم افزار فارسی پیام های پنهان
نرم افزار فارسی پیام های پنهان برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص کامپیوتر (ویندوز)نرم افزار پیام های پنهان
نرم افزار پیام های پنهان برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص موبایل (اندروید)
 

نرم افزار فارسی پیام های پنهان شامل 690 پیام آماده در 37 موضوع مختلف به صورت پیش فرض می باشد و شما می توانید به تعداد نامحدود در زمینه های مختلف عبارات تاکیدی و تصاویر دلخواهتان را در نرم افزار وارد کنید . این نرم افزار نیاز به اینترنت ندارد و کار کردن با آن بسیار راحت است .
 
 
نرم افزار فارسی پیام های پنهان
 


تنها عاملی که می تواند آینده ی شما را تغییر دهد ، تغییر باورهای شماست و آنچه که شما در آینده خواهید بود به باورهایی بستگی دارد که در ضمیر ناخودآگاهتان وجود دارد ، با توجه به اینکه ضمیر ناخودآگاه فقط به باورهایی می رسد که برای آن ها برنامه ریزی شده باشد پس ما باید دو کار را انجام دهیم : اول پاکسازی ضمیر ناخودآگاه از باورهای محدودکننده ی قدیمی و دوم برنامه ریزی مجدد آن با باورهای مثبت قدرتمند ، به همین خاطر برای پاکسازی ، ما از یک روش بسیار قدرتمند استفاده می کنیم و برای آن هم دو فایل صوتی پاکسازی آماده شده است که با استفاده از آن ها می توانید به پاکسازی ضمیر ناخودآگاه خود بپردازید.

 
پاکسازی ضمیر ناخودآگاه
 


همچنین در این محصول کتاب " آموزش خودهیپنوتیزم کاربردی " وجود دارد که روشی سریع و راحت برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه را به شما آموزش می دهد که با استفاده از این روش به راحتی می توانید ضمیر خودآگاه خود را کنار زده و ضمیر ناخودآگاهتان را برای رسیدن به هر باوری که می خواهید ، برنامه ریزی کنید تا ضمیر ناخودآگاهتان آن باور را در دنیای شما تبدیل به واقعیت کند .

 
آموزش خود هیپنوتیزم
 


همچنین در این محصول یک " موج مغزی تتا " وجود دارد که دارای فرکانس 4 تا 8 هرتز می باشد . موج تتا علاوه بر اینکه باعث آرامش ذهن ، سلامتی جسم و افزایش خلاقیت و حافظه می شود ، مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه نیز می باشد یعنی در حالت تتا ، ضمیر خودآگاه کنار رفته و ضمیر ناخودآگاه آماده ی پذیرش باورهای جدید و برنامه ریزی مجدد می باشد تا شما بتوانید باورهای لازم برای رسیدن به اهداف و آرزوهایتان را در ضمیر ناخودآگاه خود بوجود آورید  .
 
موج مغزی تتاتعداد 131 باور منفی و محدود کننده درباره ی پول و ثروت وجود دارد که اکثر این باورها در ضمیر ناخودآگاه فقرا برنامه ریزی شده است و باعث شده که فقرا فقیر باقی بمانند و هر کدام از این باورها هم که در ضمیر ناخودآگاه شما وجود داشته باشد  به شما اجازه نمی دهد در مدار پول و ثروت قرار بگیرید و مانع ثروتمند شدن شما می شود ، بر همین اساس یک کتاب PDF که شامل " 1200 باور ثروت ساز " میباشد در این محصول وجود دارد که می توانید از عبارات تاکیدی موجود در این فایل برای وارد کردن در نرم افزار پیام های پنهان و همچنین تکرار آن ها توسط خودتان استفاده کنید ، وقتی با تکرار زیاد این باورها در ضمیر ناخودآگاه شما برنامه ریزی شود شما را در مدار ثروت و نعمت و فراوانی قرار می دهد تا بعد از آن پول و ثروت خیلی راحت و به طور طبیعی وارد زندگیتان شود .
 
1200 باور ثروت سازضمیر ناخودآگاه یک سیستم تمام خودکار هدف جوست که فقط به باورهایی می رسد که برای آن برنامه ریزی شده باشد که مهم ترین و کلیدی ترین بحث موفقیت و رسیدن به اهداف ، بحث باورهاست  و برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاهتان با باورهای موفقیت ساز در واقع حلقه ی گمشده ی تحقق اهداف و آرزوهای شماست . وقتی شما ضمیر ناخودآگاهتان را با باورهای موفقیت ساز برنامه ریزی کنید در واقع یک میانبر زده اید برای رسیدن به اهداف و آرزوهایتان ، بر همین اساس در این محصول یک کتاب  PDF که شامل " 1500 باور موفقیت ساز " می باشد آماده شده که می توانید با استفاده از این فایل ضمیر ناخودآگاه خود را با باورهایی موفقیت ساز برنامه ریزی کنید تا در نهایت باعث موفقیت شما و تحقق اهداف و آرزوهایتان شود .

 
1500 باور موفقیت ساز
 


وقتی که شما ضمیر ناخودآگاهتان را با باورهای مثبت و قدرتمند برنامه ریزی کنید 99% مسیر را طی کرده اید و 1% باقی مانده با کمترین تلاش فیزیکی شما را به مقصد اهداف و آرزوهایتان می رساند

 
 
برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه
با گوش دادن به فایل های صوتی حاوی پیام های پنهان و دیدن تصاویر و عبارات تاکیدی بر روی کامپیوتر تان به راحتی ضمیرناخودآگاه خود را برای تحقق اهداف و آرزوهایتان برنامه ریزی کنید


 
جذب همسر رویایی خلاصه آنچه با خرید محصول " جذب همسر رویایی " به دست می آورید جذب همسر رویایی
 


فایل صوتی چهار فایل صوتی ترکیبی با کلام 6 لایه مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای " جذب همسر رویایی " ( مجموعا به مدت 130 دقیقه و حجم 180 مگابایت )

فایل صوتی سه فایل صوتی پاکسازی با کلام 6 لایه مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای " جذب همسر رویایی "  ( مجموعا به مدت 100 دقیقه و حجم 103 مگابایت )

فایل صوتی دو فایل صوتی سابلیمینال (بیکلام) 3 لایه مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای " جذب همسر رویایی "  ( مجموعا به مدت 50 دقیقه و حجم 68 مگابایت )

فایل صوتی دو فایل صوتی با کلام 2 لایه مخصوص پاکسازی ضمیر ناخودآگاه ( مجموعا به مدت 60 دقیقه و حجم 84 مگابایت )

فایل صوتی یک موج تتا مخصوص برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه ( به مدت 1 ساعت و 30 دقیقه و حجم 81 مگابایت )

نرم افزار پیام های پنهان  نرم افزار فارسی پیام های پنهان برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص کامپیوتر ( ویندوز )

نرم افزار پیام های پنهاننرم افزار پیام های پنهان برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص موبایل ( اندروید )

فایل pdf  کتاب الکترونیک " آموزش خودهیپنوتیزم کاربردی " برای برنامه ریزی سریع و راحت ضمیر ناخودآگاه ( 5 صفحه )

فایل pdf کتاب الکترونیک " 1200 باور ثروت ساز " ( 51 صفحه )

فایل pdf  کتاب الکترونیک " 1500 باور موفقیت ساز " ( 64 صفحه )

فایل pdf  راهنمای استفاده از محصول ( 13 صفحه )
تاکیدات پنهان محصول " جذب همسر رویایی "


من خیلی راحت و سریع با همسر ایده آلم ازدواج می کنم 

من به زودی با همسر ایده آلم دیدار می کنم 

من بسیار با عزت نفس هستم 

من با همسر رویایی ام بسیار خوشبخت می شوم 

من خودم را دوست دارم و به خودم احترام می گذارم 

من عاشق زندگی ام هستم و هر لحظه از آن لذت می برم 

هدف من ، ازدواج با همسر ایده آلم است 

من آماده ی جذب همسر دلخواهم هستم 


من تا آخر عمر زندگی بسیار زیبایی را با همسر ایده آلم خواهم داشت 

خداوند بهترین تقدیر ها را برایم رقم می زند 

ایمان و باور دارم که به زودی با همسر ایده آلم ازدواج خواهم کرد 

زندگی سراسر شادی و آرامش با همسر ایده آلم در انتظار من است 

قلب من برای دریافت عشقی ماندگار باز است 

من بر معیارهای همسر ایده آلم آگاهی دارم 

بین من و همسر رویایی ام عشق و محبت فراوان وجود دارد 

ضمیر خودآگاه و ناخودآگاه من در توافق کامل برای ازدواج من با همسر ایده آلم هستند

همیشه و در همه حال بر خداوند رحمان توکل می کنم 

ازدواج من با همسر ایده آلم تقدیر من است 

زندگی با همسر ایده آلم خوشبختی و عاقبت بخیری را برای من به همراه می آورد 

خداوند رحمان همیشه بهترین تقدیر ها را برایم رقم می زند


من همیشه فرکانس جذب همسر رویایی ام را به نظام هستی می فرستم 

من رابطه ای گرم و صمیمی با همسر ایده آلم خواهم داشت 

من همسری خوش اخلاق را به زندگی ام جذب می کنم 

من احساس می کنم که زندگی ام سرشار از شور و نشاط و انرژی است 

من سرشار از عزت نفس هستم 

ذهن قدرتمند من همسر ایده آلم را به زندگی ام جذب می کند 

ازدواج من با همسر ایده آلم بسیار راحت و آسان است 

اعتماد به نفس حالت طبیعی من است 

خدا را هزاران بار شکر می کنم که به من کمک می کند تا با همسر ایده آلم ازدواج کنم 

من شخصیتی الهی ، زیبا و دوست داشتنی دارم 

من همیشه شاد و خوشحال و سرحال هستم 

ذهن من سرشار از باورهای مثبت درباره ی ازدواج و همسر آینده ام است 

من زندگی زیبایی با همسر آینده ام خواهم داشت 

همسری صادق و وفادار نصیبم می شود 

من لایق زندگی زیبایی هستم 

من آماده ی ورود همسر ایده آلم به زندگی ام هستم 

هم اکنون خدای رحمان به صلاح ترین همسر دنیا را وارد زندگی ام می کند 

ایمان ، عشق ، صداقت و اخلاق ملاک های اصلی من است و من همسری با همین خصوصیات را جذب می کنم 

من همسری مومن و با ایمان را به زندگی ام جذب می کنم به خاطر همه ی نعمت های زندگی ام خدا را هزاران بار شکر می کنم 

من لایق بهترین همسر دنیا هستم 

ضمیرناخودآگاهم دقیقا می داند که چگونه مرا به همسر ایده آلم برساند 

زندگی زیبا ، با همسری شایسته تقدیر الهی من است 

من به یک عشق الهی بی نهایت متصل هستم 

به زودی همسری ایده آل نصیبم می شود که با هم زندگی بسیار زیبایی تا آخر عمر خواهیم داشت 

بهترین همسر دنیا نصیبم می شود 

شادی من در زندگی هر روز بیشتر و بیشتر می شود 

همسری فرشته صفت نصیبم می شود 

من همسری شایسته ، برای شریک زندگی ام هستم 

همیشه از خود فرکانس عشق و محبت را به دنیا می فرستم 

من خودم را دوست دارم و به خودم احترام می گذارم 

من حضور همسر دلخواهم را در زندگی ام احساس می کنم

من همسری شایسته و متعهد را به زندگی ام جذب می کنم 

من آماده ی ورود همسر دلخواهم به زندگی ام هستم 

من بسیار خوشبخت هستم 

من همسری مهربان و با محبت را به زندگی ام جذب می کنم 

من رابطه ای گرم و صمیمی با همسرم خواهم داشت 

من به زودی همسر ایده آلم را به زندگی ام جذب می کنم 

من با همسرآینده ام بسیار خوشبخت خواهم شد 

من انسان لایق و شایسته ای هستم 


عشق و محبت به مقدار فراوان در زندگی ام جریان دارد 

من بسیار شاد و خوشحال هستم و به زودی همسر ایده آلم را به زندگی ام جذب می کنم 

خدا را هزاران بار شکر می کنم که به من کمک می کند همسر ایده آلم را در ذهن تجسم و در دل احساس کنم 

باور رسیدن به همسر ایده آلم در ضمیر ناخودآگاهم وجود دارد 

من همسری زیبا و خوش ظاهر را به زندگی ام جذب می کنم 

من خیلی زود با کسی ازدواج می کنم که به صلاح من باشد 

ضمیر خودآگاه و ناخودآگاهم در جذب همسر ایده آلم با هم همسو و هم جهت اند 

من با تمام وجود ایمان دارم که به زودی با همسر مورد علاقه ام ازدواج می کنم 

من احساس بسیار خوبی نسبت به ازدواج دارم 

من همه را دوست دارم و همه نیز مرا دوست دارند 

من بسیار گرم و صمیمی رفتار می کنم 

من همسری راستگو و صادق را به زندگی ام جذب می کنم 

همه عاشق شخصیت زیبا و دوست داشتنی من می شوند 

من به زودی با همسر دلخواهم ازدواج می کنم و عشق بین ما الهی و ماندگار است 

زندگی من با عشق و همه ی چیزهای خوب احاطه شده است 

من همیشه بهترین روابط را به زندگی ام جذب می کنم 

من حضور همسر دلخواهم را در زندگی ام احساس میکنم 

من خیلی راحت همسر دلخواهم را به زندگی ام جذب می کنم 

من به راحتی ازدواج می کنم 


زندگی با همسر ایده آلم احساس بسیار زیبایی را در من به وجود می آورد 

افکار قدرتمند من همسر ایده آلم را به زندگی ام وارد می کنند 

من آمادگی کامل برای ازدواج را دارم 

ازدواج با همسر دلخواهم بسیار راحت و آسان است 

با تمام وجود ایمان و باور دارم که روند ازدواج من هم اکنون آغاز می شود 

همسری را انتخاب می کنم که مرا بسیار دوست دارد 

من خیلی زود با همسر ایده آلم ازدواج می کنم 

ازدواج من با همسر ایده آلم امری بسیار عادی و راحت است 

من قلبم را برای جذب همسر رویایی ام باز می کنم 

خداوند رحمان اراده کرده که زندگی سرشار از عشق و محبت داشته باشم 

همه را می بخشم و زندگی زیبایم را در آغوش می گیرم 

خداوند به صلاح ترین همسر دنیا را وارد زندگیم می کند 

فکر کردن به ازدواج و همسر رویایی ام احساس بسیار زیبایی را در من به وجود می آورد 

پیدا کردن همسر رویایی ام بسیار راحت و آسان است 

همسر رویایی ام در حال ورود به زندگی من است 

باور ازدواج من با همسری ایده آل ، در ضمیر ناخودآگاهم برنامه ریزی شده است 

همسری که من انتخاب می کنم با من بسیار مهربان است 

من از عزت نفس و اعتماد به نفس فوق العاده ای برخودار هستم 

من همسری را انتخاب می کنم که با هم بسیار خوشبخت باشیم 

من شایسته ی همسر رویایی ام هستم 


زندگی من با همسر رویایی ام برای همیشه خوب و عالی باقی خواهد ماند 

من تا آخر عمر با همسر رویایی ام عاشقانه زندگی می کنم 

من لایق یک زندگی زیبا با همسر رویایی ام  هستم 

من آماده ی ورود همسر رویایی ام به زندگی ام هستم 

من همیشه از خود فرکانس عشق و محبت را به نظام هستی ارسال می کنم 

من عاشقانه خودم را دوست دارم 


من حضور همسر دلخواهم را در زندگی ام احساس میکنم 

همسر رویایی ام خیلی زود و راحت وارد زندگی ام می شود 

من به زودی ازدواج خواهم کرد 

همسر رویایی ام در حال ورود به زندگی من است 

عشق و دوست داشتن در لحظه لحظه ی زندگی ام جریان دارد 

من همسری دوست داشتنی و قابل اعتماد را به زندگی ام جذب می کنم 

ازدواج با همسر ایده آلم حق طبیعی زندگی من است 

من آغوشم را برای دریافت محبت و عشق باز کرده ام 

زندگی من هر روز و از هر جهت بهتر و بهتر می شود
 
من لایق عشقی الهی و ماندگار هستم 


 
نمودار تغییر قیمت
نطرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

8 نظر
زری حسینی
سه شنبه دوازدهم آذر ۹۸
پاسخ
()
()
سلام خسته نباشينمن اين بسته رو خريدم قسمت اولش همسر رويايي_پاکسازي۱۸۷ مگابايته ۳ باره دانلودش ميکنم هيچي داخلش نيست؟
پاسخ مدیر سایت
با سلام ، وقت شما بخیر و خوشی ، از لینک های دانلودی استفاده کنید که به ایمیل شما ارسال شده ، موفق و سربلند باشید
فاطمه عربپور
دوشنبه بیست و پنجم شهریور ۹۸
پاسخ
()
()
سلام من ازدواج کردم و در يه زمينه هايي از همسرم راضي نسجيستم البته ايشون رو دوست دارم و دلم ميخواد باهاشون زندگي کنم اين محصول خوبه يا محصول ديگه اي در اين زمينه داريد؟
پاسخ مدیر سایت
با سلام ، وقت شما بخیر و خوشی ، به پیام هایی که در محصول وجود داره نگاه کنید ببینید اون چیزی که مد نظر شما هست ، در عبارات تاکیدی وجود داره یا نه ، اگرم خواستید می تونید درخواست فایل اختصاصی بدید تا محصولی با صدای خودتون و عبارات تاکیدی مد نظر خودتون آماده بشه ، موفق و سربلند باشید .
ليلى حسنى
یکشنبه بیست و چهارم شهریور ۹۸
پاسخ
()
()
سلام با نرم افزاري که برام فرستاديد بعضياش باز شد ، ولي وقتي همون فايل پاکسازي ضمير ناخوداگاه ک خيلي خوب بود يادمه،اون باز نشد، اون برام مهمتره ، ميشه فقط فايلاي مربوط به پاکسازي ضميرناخوداگاه ب روش هواوپونوپونو رو برام بفرستيد ، یادمه دوتا فايل بود ک صوتي بودن ، و مدام مانتراهارو تکرار ميکرد در دوسطح خوداگاه و ناخوداگاه ک از خودتون پرسيده بودم ، سپاسگزارم
پاسخ مدیر سایت
با سلام ، ارسال شد ، موفق و سربلند باشید
ليلى حسنى
یکشنبه بیست و چهارم شهریور ۹۸
پاسخ
()
()
سلام وقت بخيرسوالي داشتم.ايا گريه کردن حالت منفي يا ارتعاش منفي دارهمثلا من گاها فقط با گريه وصحبت با خدا اروم ميشميا وقت پاکسازي گريه ميکنم
پاسخ مدیر سایت
با سلام ، گریه کردن اگر در آغوش خدا باشه خیلی هم خوبه مثل بچه ای که به آغوش مادرش پناه میبره و توی آغوش مادرش آروم میشه ، ولی گریه کردن از مسائل و مشکلات روزگار که حالت گله و شکایت داره بله منفی هست و ارتعاش منفی داره ، گریه کردن موقع پاکسازی هم چون با یاد خدا همراه اون هم خوبه چون باز اون هم توی آغوش خدائید و دارید گریه می کنید ، سربلند باشید
ليلى حسنى
یکشنبه بیست و چهارم شهریور ۹۸
پاسخ
()
()
سلام لطفا توضيحاتش ک چندبار و ترتيبش و ...برام ميفرستيداگر هم اينجا مشکله،ايميل بفرستيد
پاسخ مدیر سایت
با سلام ، گوش دادن به فایل ها ترتیب خاصی نداره ، پیشنهاد می کنم اگر وقت کافی برای گوش دادن به فایل ها ندارید با توجه به عبارات تاکیدی که در هر فایل وجود دارد یکی از فایل ها را انتخاب کنید و به آن ها گوش دهید اگر هم وقت کافی دارید به همه ی فایل ها گوش دهید ، موفق باشید
ليلى حسنى
یکشنبه بیست و چهارم شهریور ۹۸
پاسخ
()
()
سلام.وقت بخيرمن خواستم‌ از سايت شما خريدکنممنتها همش ميزنه خطا و موفق نشدچکاربايد کنم؟ اگرميشه شماره کارت بدين پرداخت کنم.و فيششو بفرستمتلگرامي ميشه دريافت کرد فايلهارو
پاسخ مدیر سایت
با سلام ، وقت شما بخیر و خوشی ، بله ، شماره کارت برای شما ارسال شد ، موفق باشید
f.a ma
دوشنبه بیست و یکم مرداد ۹۸
پاسخ
()
()
سلام پکيج قانون جذب آرزوها رو رو خريدم اما لينکي به ايميلم نيومده
پاسخ مدیر سایت
با سلام ، وقت شما بخیر و خوشی ، لطفا به ایمیلتون مراجعه کنید ، موفق باشید