menuordersearch
rajaiemanesh.com

ذهن ثروتمند , آسان سازی موفقیت ,

مشاهده سبد خرید

تومان
برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه
پکیج ویژه
ذهن ثروتمند
مدل کالا
آسان سازی موفقیت
تصاویر بیشتر
ذهن ثروتمند
(6)
(0)
آسان سازی موفقیت
وضعیت کالا : موجود
تعداد عدد
قیمت کالا
29,900 تومان
ذهن ثروتمند
 
آیا دوست دارید که پول و ثروت به طور طبیعی و به راحتی وارد زندگیتان شود ؟
آیا دوست دارید پول و ثروت فراوانی را به زندگیتان جذب کنید ؟

فرق بین افراد ثروتمند با افراد فقیر در ذهنشان است . آنچه که افراد ثروتمند از آن به عنوان نقطه ی قوت خود برای کسب پول و ثروت یاد می کنند ذهنیت ثروتمند است .

حالا چه چیزی در ذهن افراد ثروتمند وجود دارد که باعث ثروتمند شدن آن ها می شود ؟ آن چیز باورهای ثروت سازی است که در ذهن ثروتمند آن ها وجود دارد .

باورهای ما نقش تعیین کننده ای در زندگی ما دارند . از آنجا که باورها از تکرار بارها و بارهای یک فکر در ذهن ما به وجود می آید و بعد از اینکه این فکر بر اثر تکرار بسیار زیاد از سد ضمیرخودآگاه عبور کرد و در ضمیر ناخودآگاه وارد شد و در آن به تثبیت رسید آنگاه تبدیل به یک باور می شود .

پس فهمیدیم که باورها از جنس افکار ما می باشد که در اثر تکرار بسیار زیاد در ضمیر ناخودآگاه ما تثبیت شده اند . از آنجایی که افکار ما دارای فرکانس مخصوص به خود می باشند و از طرفی تمامی آنچه که در این جهان وجود دارد از انرژی است که دارای فرکانس مخصوص به خود می باشد پس کافی است که ما با خواسته ی خود هم فرکانس شویم تا آن را به زندگی خود جذب کنیم .

بر اهمین اساس ذهن افراد ثروتمند سرشار از باورهای ثروت ساز است که این باورها هم فرکانس با پول و ثروت هستند و به همین خاطر است که افرادی که صاحب ذهنی ثروت ساز هستند پول و ثروت ، به راحتی و خیلی طبیعی به زندگیشان وارد می شود و پول و ثروت جزئی جدا نشدنی از زندگی آن هاست چون این افراد در ذهن ثروتمند خود باورهای ثروت سازی دارند که همواره پول و ثروت را مانند آهنربایی به زندگیشان جذب می کند .

برای دستیابی به ذهنی ثرتمند محصول " ذهن ثروتمند " آمده شده که در آن باورهایی وجود دارد که بعد از استفاده از آن و تکرار مداوم آن برای ضمیر ناخودآگاهتان و برنامه ریزی ضمیرناخودآگاهتان با این باورهای جدید شاهد ورود پول و ثروت به راحتی و به طور طبیعی به زندگیتان خواهید بود .

 
در این محصول نرم افزارهایی مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای کامپیوتر و موبایل وجود دارد که با نصب آنها روی کامپیوتر و موبایلتان می توانید با وارد کردن تصاویر و عبارات تاکیدی دلخواه ، از این نرم افزارها برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه خود استفاده کنید به این صورت که هم زمان که در حال انجام کارهایتان با کامپیوتر و موبایلتان هستید ، تصاویر و عبارات تاکیدی با سرعت بالا که فقط قابل درک برای ضمیر ناخودآگاهتان می باشند بر روی کامپیوتر و موبایلتان نشان داده می شوند و ضمیر ناخودآگاهتان با دیدن تصاویر و عبارات تاکیدی به راحتی برنامه ریزی مجدد می شود و باورهای مثبت و قدرتمند در آن بوجود می آید و در نهایت این باورها باعث محقق شدن اهداف و آرزوهایتان می شود  .
 
 
نرم افزار فارسی پیام های پنهان
نرم افزار فارسی پیام های پنهان برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص کامپیوتر (ویندوز)نرم افزار پیام های پنهان
نرم افزار پیام های پنهان برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص موبایل (اندروید)
 

نرم افزار فارسی پیام های پنهان شامل 690 پیام آماده در 37 موضوع مختلف به صورت پیش فرض می باشد و شما می توانید به تعداد نامحدود در زمینه های مختلف عبارات تاکیدی و تصاویر دلخواهتان را در نرم افزار وارد کنید . این نرم افزار نیاز به اینترنت ندارد و کار کردن با آن بسیار راحت است .
 
 
نرم افزار فارسی پیام های پنهان
 


تنها عاملی که می تواند آینده ی شما را تغییر دهد ، تغییر باورهای شماست و آنچه که شما در آینده خواهید بود به باورهایی بستگی دارد که در ضمیر ناخودآگاهتان وجود دارد ، با توجه به اینکه ضمیر ناخودآگاه فقط به باورهایی می رسد که برای آن ها برنامه ریزی شده باشد پس ما باید دو کار را انجام دهیم : اول پاکسازی ضمیر ناخودآگاه از باورهای محدودکننده ی قدیمی و دوم برنامه ریزی مجدد آن با باورهای مثبت قدرتمند ، به همین خاطر برای پاکسازی ، ما از یک روش بسیار قدرتمند استفاده می کنیم و برای آن هم دو فایل صوتی پاکسازی آماده شده است که با استفاده از آن ها می توانید به پاکسازی ضمیر ناخودآگاه خود بپردازید.

 
پاکسازی ضمیر ناخودآگاه
 


همچنین در این محصول کتاب " آموزش خودهیپنوتیزم کاربردی " وجود دارد که روشی سریع و راحت برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه را به شما آموزش می دهد که با استفاده از این روش به راحتی می توانید ضمیر خودآگاه خود را کنار زده و ضمیر ناخودآگاهتان را برای رسیدن به هر باوری که می خواهید ، برنامه ریزی کنید تا ضمیر ناخودآگاهتان آن باور را در دنیای شما تبدیل به واقعیت کند .

 
آموزش خود هیپنوتیزم
 


همچنین در این محصول یک " موج مغزی تتا " وجود دارد که دارای فرکانس 4 تا 8 هرتز می باشد . موج تتا علاوه بر اینکه باعث آرامش ذهن ، سلامتی جسم و افزایش خلاقیت و حافظه می شود ، مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه نیز می باشد یعنی در حالت تتا ، ضمیر خودآگاه کنار رفته و ضمیر ناخودآگاه آماده ی پذیرش باورهای جدید و برنامه ریزی مجدد می باشد تا شما بتوانید باورهای لازم برای رسیدن به اهداف و آرزوهایتان را در ضمیر ناخودآگاه خود بوجود آورید  .
 
موج مغزی تتاتعداد 131 باور منفی و محدود کننده درباره ی پول و ثروت وجود دارد که اکثر این باورها در ضمیر ناخودآگاه فقرا برنامه ریزی شده است و باعث شده که فقرا فقیر باقی بمانند و هر کدام از این باورها هم که در ضمیر ناخودآگاه شما وجود داشته باشد  به شما اجازه نمی دهد در مدار پول و ثروت قرار بگیرید و مانع ثروتمند شدن شما می شود ، بر همین اساس یک کتاب PDF که شامل " 1200 باور ثروت ساز " میباشد در این محصول وجود دارد که می توانید از عبارات تاکیدی موجود در این فایل برای وارد کردن در نرم افزار پیام های پنهان و همچنین تکرار آن ها توسط خودتان استفاده کنید ، وقتی با تکرار زیاد این باورها در ضمیر ناخودآگاه شما برنامه ریزی شود شما را در مدار ثروت و نعمت و فراوانی قرار می دهد تا بعد از آن پول و ثروت خیلی راحت و به طور طبیعی وارد زندگیتان شود .
 
1200 باور ثروت سازضمیر ناخودآگاه یک سیستم تمام خودکار هدف جوست که فقط به باورهایی می رسد که برای آن برنامه ریزی شده باشد که مهم ترین و کلیدی ترین بحث موفقیت و رسیدن به اهداف ، بحث باورهاست  و برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاهتان با باورهای موفقیت ساز در واقع حلقه ی گمشده ی تحقق اهداف و آرزوهای شماست . وقتی شما ضمیر ناخودآگاهتان را با باورهای موفقیت ساز برنامه ریزی کنید در واقع یک میانبر زده اید برای رسیدن به اهداف و آرزوهایتان ، بر همین اساس در این محصول یک کتاب  PDF که شامل " 1500 باور موفقیت ساز " می باشد آماده شده که می توانید با استفاده از این فایل ضمیر ناخودآگاه خود را با باورهایی موفقیت ساز برنامه ریزی کنید تا در نهایت باعث موفقیت شما و تحقق اهداف و آرزوهایتان شود .

 
1500 باور موفقیت ساز
 


وقتی که شما ضمیر ناخودآگاهتان را با باورهای مثبت و قدرتمند برنامه ریزی کنید 99% مسیر را طی کرده اید و 1% باقی مانده با کمترین تلاش فیزیکی شما را به مقصد اهداف و آرزوهایتان می رساند

 
 
برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه
با گوش دادن به فایل های صوتی حاوی پیام های پنهان و دیدن تصاویر و عبارات تاکیدی بر روی کامپیوتر تان به راحتی ضمیرناخودآگاه خود را برای تحقق اهداف و آرزوهایتان برنامه ریزی کنید


 
ذهن ثروتمند خلاصه آنچه با خرید محصول " ذهن ثروتمند " به دست می آورید ذهن ثروتمند
 


فایل صوتی چهار فایل صوتی ترکیبی با کلام 6 لایه مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای " ذهن ثروتمند " ( مجموعا به مدت 60 دقیقه و حجم 84 مگابایت )

فایل صوتی سه فایل صوتی پاکسازی با کلام 6 لایه مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای " ذهن ثروتمند "  ( مجموعا به مدت 45 دقیقه و حجم 63 مگابایت )

فایل صوتی دو فایل صوتی سابلیمینال (بیکلام) 3 لایه مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای " ذهن ثروتمند "  ( مجموعا به مدت 30 دقیقه و حجم 42 مگابایت )

فایل صوتی دو فایل صوتی با کلام 2 لایه مخصوص پاکسازی ضمیر ناخودآگاه ( مجموعا به مدت 60 دقیقه و حجم 84 مگابایت )

فایل صوتی یک موج تتا مخصوص برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه ( به مدت 1 ساعت و 30 دقیقه و حجم 81 مگابایت )

نرم افزار پیام های پنهان  نرم افزار فارسی پیام های پنهان برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص کامپیوتر ( ویندوز )

نرم افزار پیام های پنهاننرم افزار پیام های پنهان برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص موبایل ( اندروید )

فایل pdf  کتاب الکترونیک " آموزش خودهیپنوتیزم کاربردی " برای برنامه ریزی سریع و راحت ضمیر ناخودآگاه ( 5 صفحه )

فایل pdf کتاب الکترونیک " 1200 باور ثروت ساز " ( 51 صفحه )

فایل pdf  کتاب الکترونیک " 1500 باور موفقیت ساز " ( 64 صفحه )

فایل pdf  راهنمای استفاده از محصول ( 13 صفحه ) 
تاکیدات پنهان محصول " ذهن ثروتمند "

پول و ثروت به راحتی به سمت من می آیند

من صاحب ذهنی پولساز و ثروت آفرین هستم

پول و ثروت انرژی است  و به زندگی من انرژی می بخشد

من بسیار سخاوتمندانه با پول و ثروتم برخورد می کنم

زندگی من سرشار از رفاه ، موفقیت ، کامیابی و پول و ثروت است

انرژی ناشی از پول و ثروت در اطراف من به مقدار فراوان وجود دارد

من طرز فکری ناشی از موفقیت و فراوانی دارم

من نسبت به پول احساس قدردانی و احترام  دارم

من همیشه  از خود فرکانس موفقیت ، فروانی و ثروت را به نظام هستی می فرستم

من ضمیر ناخودآگاهم را برای جذب موفقیت و ثروت راهنمایی می کنم

افکار مثبت من نسبت به پول ، باعث جذب بیشتر آن می شود

من با استفاده از پول و ثروت به خودم و دیگران کمک می کنم

من هم فرکانس با پول و ثروت و فراوانی هستم

هدایتگر درونی ام مرا به سوی وفور نعمت و فراوانی هدایت می کند

من درباره پول و فراوانی بسیار مثبت فکر می کنم

موفقیت و پول و ثروت و فراوانی به طور طبیعی در زندگی من جریان دارد

الهام ها و ایده های پولساز زیادی به ذهنم وارد می شود که مرا به راحتی صاحب ثروت فراوانی می کند

من به توانایی هایم ایمان و اعتقاد دارم

بدست آوردن پول بسیار بسیار آسان است

من شایسته پول و ثروت فراوانی هستم

من با درستکاری و صداقت پول و ثروت فراوانی بدست می آورم

من از مال و ثروتم در راه رشد و تعالی معنوی خود و دیگران استفاده می کنم

زندگی ام غرق در ثروت و برکت و نعمت و فراوانی است

من با جدیت و صدق نیت برای رسیدن به اهدافم تلاش می کنم


 
نمودار تغییر قیمت