menuordersearch
rajaiemanesh.com

فراوانی پول و ثروت , آسان سازی موفقیت ,

مشاهده سبد خرید

تومان
برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه
پکیج ویژه
فراوانی پول و ثروت
مدل کالا
آسان سازی موفقیت
تصاویر بیشتر
فراوانی پول و ثروت
(9)
(0)
آسان سازی موفقیت
وضعیت کالا : موجود
تعداد عدد
قیمت کالا
29,900 تومان
فراوانی پول و ثروت

آیا دوست دارید پول و ثروت فراوانی وارد زندگیتان شود ؟
آیا دوست دارید که پول و ثروت را به جزئی جدانشدنی از زندگیتان تبدیل کنید ؟
آیا دوست دارید برای همیشه  پولدار و ثروتمند شوید ؟
 
خداوند رحمان پول و ثروت فراوانی را آفریده است . فراوانی به معنای بیشتر از کافی می باشد . یعنی پول و ثروتی  که خداوند در این جهان آفریده بسیار بیشتر از نیاز همه ی مردم دنیاست به طوری که اگر همه ی مردم نهایت درخواست خود را از خدا بخواهند باز پول و ثروت فراوانی وجود خواهد داشت که هیچ کسی خواهان آن نیست که این معنای فراوانی پول و ثروت است .

اما سوال این است که چرا با وجود اینکه این همه پول و ثروت در دنیا وجود دارد مردم از نداشتن پول و ثروت رنج می برند ؟ جواب این سوال را باید در باورهای این افراد جستجو کرد . این افراد در ذهن حود باورهای فقیرانه ای دارند . باورهایی که از کمبود و نداری حکایت می کند که برخلاف واقعیت دنیاست که خداوند آن را سرشار از نعمت و ثروت و فراوانی آفریده است .

حالا برای اینکه ما بتوانیم از این ثروت بی نهایت بهره مند شویم باید باورهایی را در ضمیرناخودآگاه خود برنامه ریزی کنیم که اجازه ی ورود این ثروت عظیم و فراوان را به ما بدهد که اگر چنین شود آنگاه پول و ثروت به طور طبیعی و خیلی راحت وارد زندگی ما می شود و پول و ثروت هر جا که باشند سراغ خانه ی ما را می گیرند .

بر همین اساس در محصول " فراوانی پول و ثروت " مهمترین و کلیدی ترین باورها برای پولدار شدن قرار گرفته است که وقتی با تکرار وارد ضمیرناخودآگاه شما شود آنگاه خودتان از تغییر زندگی و نتایجی که می گیرید تعجب خواهید کرد ، آن زمان صورت دیگری از دنیا را مشاهده می کنید ، پول و ثروت فراوانی به شما روی می آورد و خیلی راحت و به طور طبیعی وارد زندگیتان می شود .
 
در این محصول نرم افزارهایی مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای کامپیوتر و موبایل وجود دارد که با نصب آنها روی کامپیوتر و موبایلتان می توانید با وارد کردن تصاویر و عبارات تاکیدی دلخواه ، از این نرم افزارها برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه خود استفاده کنید به این صورت که هم زمان که در حال انجام کارهایتان با کامپیوتر و موبایلتان هستید ، تصاویر و عبارات تاکیدی با سرعت بالا که فقط قابل درک برای ضمیر ناخودآگاهتان می باشند بر روی کامپیوتر و موبایلتان نشان داده می شوند و ضمیر ناخودآگاهتان با دیدن تصاویر و عبارات تاکیدی به راحتی برنامه ریزی مجدد می شود و باورهای مثبت و قدرتمند در آن بوجود می آید و در نهایت این باورها باعث محقق شدن اهداف و آرزوهایتان می شود  .
 
 
نرم افزار فارسی پیام های پنهان
نرم افزار فارسی پیام های پنهان برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص کامپیوتر (ویندوز)نرم افزار پیام های پنهان
نرم افزار پیام های پنهان برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص موبایل (اندروید)
 

نرم افزار فارسی پیام های پنهان شامل 690 پیام آماده در 37 موضوع مختلف به صورت پیش فرض می باشد و شما می توانید به تعداد نامحدود در زمینه های مختلف عبارات تاکیدی و تصاویر دلخواهتان را در نرم افزار وارد کنید . این نرم افزار نیاز به اینترنت ندارد و کار کردن با آن بسیار راحت است .
 
 
نرم افزار فارسی پیام های پنهان
 


تنها عاملی که می تواند آینده ی شما را تغییر دهد ، تغییر باورهای شماست و آنچه که شما در آینده خواهید بود به باورهایی بستگی دارد که در ضمیر ناخودآگاهتان وجود دارد ، با توجه به اینکه ضمیر ناخودآگاه فقط به باورهایی می رسد که برای آن ها برنامه ریزی شده باشد پس ما باید دو کار را انجام دهیم : اول پاکسازی ضمیر ناخودآگاه از باورهای محدودکننده ی قدیمی و دوم برنامه ریزی مجدد آن با باورهای مثبت قدرتمند ، به همین خاطر برای پاکسازی ، ما از یک روش بسیار قدرتمند استفاده می کنیم و برای آن هم دو فایل صوتی پاکسازی آماده شده است که با استفاده از آن ها می توانید به پاکسازی ضمیر ناخودآگاه خود بپردازید.

 
پاکسازی ضمیر ناخودآگاه
 


همچنین در این محصول کتاب " آموزش خودهیپنوتیزم کاربردی " وجود دارد که روشی سریع و راحت برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه را به شما آموزش می دهد که با استفاده از این روش به راحتی می توانید ضمیر خودآگاه خود را کنار زده و ضمیر ناخودآگاهتان را برای رسیدن به هر باوری که می خواهید ، برنامه ریزی کنید تا ضمیر ناخودآگاهتان آن باور را در دنیای شما تبدیل به واقعیت کند .

 
آموزش خود هیپنوتیزم
 


همچنین در این محصول یک " موج مغزی تتا " وجود دارد که دارای فرکانس 4 تا 8 هرتز می باشد . موج تتا علاوه بر اینکه باعث آرامش ذهن ، سلامتی جسم و افزایش خلاقیت و حافظه می شود ، مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه نیز می باشد یعنی در حالت تتا ، ضمیر خودآگاه کنار رفته و ضمیر ناخودآگاه آماده ی پذیرش باورهای جدید و برنامه ریزی مجدد می باشد تا شما بتوانید باورهای لازم برای رسیدن به اهداف و آرزوهایتان را در ضمیر ناخودآگاه خود بوجود آورید  .
 
موج مغزی تتاتعداد 131 باور منفی و محدود کننده درباره ی پول و ثروت وجود دارد که اکثر این باورها در ضمیر ناخودآگاه فقرا برنامه ریزی شده است و باعث شده که فقرا فقیر باقی بمانند و هر کدام از این باورها هم که در ضمیر ناخودآگاه شما وجود داشته باشد  به شما اجازه نمی دهد در مدار پول و ثروت قرار بگیرید و مانع ثروتمند شدن شما می شود ، بر همین اساس یک کتاب PDF که شامل " 1200 باور ثروت ساز " میباشد در این محصول وجود دارد که می توانید از عبارات تاکیدی موجود در این فایل برای وارد کردن در نرم افزار پیام های پنهان و همچنین تکرار آن ها توسط خودتان استفاده کنید ، وقتی با تکرار زیاد این باورها در ضمیر ناخودآگاه شما برنامه ریزی شود شما را در مدار ثروت و نعمت و فراوانی قرار می دهد تا بعد از آن پول و ثروت خیلی راحت و به طور طبیعی وارد زندگیتان شود .
 
1200 باور ثروت سازضمیر ناخودآگاه یک سیستم تمام خودکار هدف جوست که فقط به باورهایی می رسد که برای آن برنامه ریزی شده باشد که مهم ترین و کلیدی ترین بحث موفقیت و رسیدن به اهداف ، بحث باورهاست  و برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاهتان با باورهای موفقیت ساز در واقع حلقه ی گمشده ی تحقق اهداف و آرزوهای شماست . وقتی شما ضمیر ناخودآگاهتان را با باورهای موفقیت ساز برنامه ریزی کنید در واقع یک میانبر زده اید برای رسیدن به اهداف و آرزوهایتان ، بر همین اساس در این محصول یک کتاب  PDF که شامل " 1500 باور موفقیت ساز " می باشد آماده شده که می توانید با استفاده از این فایل ضمیر ناخودآگاه خود را با باورهایی موفقیت ساز برنامه ریزی کنید تا در نهایت باعث موفقیت شما و تحقق اهداف و آرزوهایتان شود .

 
1500 باور موفقیت ساز
 


وقتی که شما ضمیر ناخودآگاهتان را با باورهای مثبت و قدرتمند برنامه ریزی کنید 99% مسیر را طی کرده اید و 1% باقی مانده با کمترین تلاش فیزیکی شما را به مقصد اهداف و آرزوهایتان می رساند

 
 
برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه
با گوش دادن به فایل های صوتی حاوی پیام های پنهان و دیدن تصاویر و عبارات تاکیدی بر روی کامپیوتر تان به راحتی ضمیرناخودآگاه خود را برای تحقق اهداف و آرزوهایتان برنامه ریزی کنید 
فراوانی پول و ثروت خلاصه آنچه با خرید محصول " فراوانی پول و ثروت " به دست می آورید فراوانی پول و ثروت
 


فایل صوتی چهار فایل صوتی ترکیبی با کلام 6 لایه مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای " فراوانی پول و ثروت " ( مجموعا به مدت 60 دقیقه و حجم 84 مگابایت )

فایل صوتی سه فایل صوتی پاکسازی با کلام 6 لایه مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای " فراوانی پول و ثروت "  ( مجموعا به مدت 45 دقیقه و حجم 63 مگابایت )

فایل صوتی دو فایل صوتی سابلیمینال (بیکلام) 3 لایه مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای " فراوانی پول و ثروت "  ( مجموعا به مدت 30 دقیقه و حجم 42 مگابایت )

فایل صوتی دو فایل صوتی با کلام 2 لایه مخصوص پاکسازی ضمیر ناخودآگاه ( مجموعا به مدت 60 دقیقه و حجم 84 مگابایت )

فایل صوتی یک موج تتا مخصوص برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه ( به مدت 1 ساعت و 30 دقیقه و حجم 81 مگابایت )

نرم افزار پیام های پنهان  نرم افزار فارسی پیام های پنهان برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص کامپیوتر ( ویندوز )

نرم افزار پیام های پنهاننرم افزار پیام های پنهان برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص موبایل ( اندروید )

فایل pdf  کتاب الکترونیک " آموزش خودهیپنوتیزم کاربردی " برای برنامه ریزی سریع و راحت ضمیر ناخودآگاه ( 5 صفحه )

فایل pdf کتاب الکترونیک " 1200 باور ثروت ساز " ( 51 صفحه )

فایل pdf  کتاب الکترونیک " 1500 باور موفقیت ساز " ( 64 صفحه )

فایل pdf  راهنمای استفاده از محصول ( 13 صفحه ) 
تاکیدات پنهان محصول " فراوانی پول و ثروت "

پول بسیار فراوان است

پول درآوردن کار راحتی است

پول درآوردن برای من کار راحتی است

پول درآوردن در این زمانه کار راحتی است

حالا بهترین زمان براي پولدار شدن من است

خداوند اراده کرده که ثروت و نعمت و فراوانی به زندگی ام سرازیر شود

پول و ثروت و برکت و نعمت به سمت من می آیند

زندگیم پر از وفور نعمت و فراوانی است

من به خاطر وجود پول و ثروت در زندگی ام از خدای رحمان سپاسگذاری و قدردانی میکنم

من به رشد فراوانی در جهان اعتقاد دارم

من لایق دریافت پول و ثروت فراوان هستم

هیچ محدودیتی برای مقدار پول و ثروتی که می توانم داشته باشم وجود ندارد

من به راحتی پول و ثروت فراوانی را به دست می آورم

من لایق یک زندگی پر از نعمت و فراوانی هستم

من پول و ثروت فراوانی را ایجاد می کنم

پول و ثروت فراوان به راحتی از منابع مختلف به سوی من جریان دارد

زندگی ام غرق در ثروت و برکت و نعمت و فراوانی است

من شایستگی و لیاقت داشتن پول و ثروت فراوان را دارم

من می توانم جریان پول و ثروت و نعمت و فراوانی را به زندگی ام احساس کنم

من از مال و ثروتم در راه رشد و تعالی معنوی خود و دیگران استفاده می کنم

من به وجود فراوانی در زندگی ام اعتقاد و ایمان دارم

هر روز شادی و فراوانی در زندگی ام بیشتر و بیشتر می شود

من می توانم رشد روزانه وفور نعمت و فراوانی را در زندگی ام احساس کنم

من با جدیت و صدق نیت برای رسیدن به اهدافم تلاش می کنم


 
نمودار تغییر قیمت
نطرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

5 نظر
علیرضا پورصالحی
جمعه هشتم آذر ۹۸
پاسخ
()
()
سلاممن اين محصول رو خريدمولي فقط پي دي اف پاکسازي برام قابل دانلود هستميشه راهنمايي بفرماييديا دوباره ارسال کنيد ممنون ميشم
پاسخ مدیر سایت
با سلام ، وقت شما بخیر و خوشی ، لینک دانلود به ایمیلتون ارسال شده ، موفق و سربلند باشید
مصطفی درویش متولی
جمعه دوازدهم بهمن ۹۷
پاسخ
()
()
ايا گوش دادن به موج تتا نياز به هدفون دارد؟
پاسخ مدیر سایت
با سلام بله بهتر هست با هندزفری گوش کنید
بی بی فاطمه موسوی
سه شنبه دوم بهمن ۹۷
پاسخ
()
()
راستش من بين محصولات که درباره جذب ثروت بود انتخاب کردن برام سخت بود فکر کردم که همه اش شبيه هم هستند اگر با توجه به اطلاعاتي که شما داريد نظرتون اينه که محصول فراواني پول و ثروت رو بگيرم، باشه منم همون رو ميگيرم.فقط يک سوال داشتم فرق اين محصول با نابغه پول و ثروت چيه؟
پاسخ مدیر سایت
فرقشون فقط در عبارات تاکیدی هست که در اون ها وجود داره ، در بحث ثروت مهمترین باور ، باور به فراوانی هست ، یعنی شما باور داشته باشید که ثروت موجود در دنیا ببشتر از کافی است و اگر همه مردم دنیا نهایت آرزوهایشان را از خدا بخواهند و خداوند هم همه ی آن ها را برآورده کند باز هم ثروت بی نهایتی وجود خواهد داشت که کسی خواهان آن نیست ، چون رمز معرفت خداوند پی بردن به مفهوم " نامحدود بودن خداوند " است ، وقتی که این موضوع رو به خوبی درک کردید که خداوند بی نهایت است پس تجلیات خداوند هم بی نهایت است ، یعنی قدرت خداوند بی نهایت است ، یعنی ثروت خداوند بی نهایت است ، یعنی علم خداوند بی نهایت است ، یعنی بخشش خداوند بی نهایت است و . . . ، لینک دانلود محصول فراوانی پول و ثروت به ایمیل شما ارسال شد ، موفق باشید
مصطفی درویش متولی
سه شنبه دوم بهمن ۹۷
پاسخ
()
()
ممنون از شما بابت محصولات عالي ، فايل پاکسازي نياز به تمرکز داره يا سابليمينال هست؟ همزمان ميشه همراه فايل ها موج تتا رو پلي کرد؟
پاسخ مدیر سایت
با سلام وقت شما بخیر و خوشی ، بله در فایل های پاکسازی یک لایه پیام های ناخودآگاه وجود دارد اگر با توجه گوش داده شود بهتر هست چون باعث برنامه ریزی ضمیر خودآگاه و ناخودآگاه همزمان با هم می شود ، لازم نیست که فایل های پاکسازی رو با موج تتا گوش کنید چون فایل های پاکسازی حاوی پیام های پنهان برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه هستند ، موفق باشید .
مصطفی درویش متولی
جمعه بیست و هشتم دی ۹۷
پاسخ
()
()
سلام من اين فايل را تهيه کردم.3 فايل پاکسازي و 4 فايل ترکيبي و 2 فايل سابليمينال داره. روزي 2 ساعت رو فقط 4 تاي ترکيبي رو گوش بدم يا نه از اولين فايل تا اخرين فايل رو يک بار گوش بدم ؟سوال دوم اينکه هر 4 فايل ترکيبي بايد گوش داده بشه يا هرکدومشو که راحت تر بودم؟
پاسخ مدیر سایت
با سلام ، وقت شما بخیر و خوشی ، با هر کدوم از فایل ها که رابطه بهتری برقرار کردید به همون گوش بدید ، سعی کنید به یک فایل با کلام گوش بدید چون تعداد تکرار در این فایل ها دو برابر فایل های بیکلام هست که باعث میشه زودتر به نتیجه برسید ، از طرفی باعث برنامه ریزی ضمیر خودآگاه شما علاوه بر ضمیر ناخودآگاه شما می شود ، موفق باشید .