menuordersearch
rajaiemanesh.com

پول باید در گردش باشد ,

مشاهده سبد خرید

تومان
برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه
پکیج ویژه
۱۳۹۶/۳/۱۷ چهارشنبه
(0)
(0)
پول باید در گردش باشد
پول باید در گردش باشد
وقتی که نگاهی الهی به پول داشته باشیم آن گاه با پول می توانیم به شادی ، نشاط ، گشاده رویی ، آرامش ، برخورداری از نعمت  های الهی ، رفاه ، امنیت ، علم و ثروت و توانگری دست یافت . افکار ما در نهایت زندگی واقعی ما را رقم می زند . وقتی که در افکار خود به پول احترام بگذاریم و برای آن ارزش قائل شدیم و آن را نعمت الهی خداوند دیدیم که خداوند آن را به اشرف مخلوقات خود داده که زندگی بهشت گونه ای را برای خود رقم بزند آن گاه پول هم به ما علاقه مند می شود و هر کجا که باشد آدرس خانه ما را می گیرد و در خانه ما را می کوبد .

هر چقدر که احساس مثبت تری نسبت به پول داشته باشیم آن گاه مغناطیس ما برای جذب پول قوی تر می شود و پول بیشتری به سوی خود جذب می کنیم . همان طور که نباید احساس بدی نسبت به پول داشته باشیم از طرفی ما نباید پول را برای خود تبدیل به بتی کنیم . پول دوست ندارد که  به آن دست اندازی شود و احتکارش کنند پول دوست دارد که همواره در جریان باشد در بین مردم دست به دست شود تا انرژی خود را به زندگی مردم دهد تا زندگی مردم تبدیل به یک زندگی الهی پر نعمت شود. اجازه بدهید در ارتباط با گردش پول داستانی را بگوییم که چطور گردش پول به زندگی ما نعمت می دهد و دوباره به خودمان برمی گردد.
 

 درست هنگامی که همه در یک بدهکاری بسر می برند و هر کدام بر منبای اعتبارشان زندگی را گذران می کردند . ناگهان ، یک مرد ثروتمندی وارد شهر می شود . او وارد تنها هتلی که در این شهر است می شود ، یکصد هزار تومان را روی پیشخوان هتل می گذارد و برای بازدید اتاق هتل و انتخاب آن به طبقه بالا می رود .

صاحب هتل پول را بر می دارد و در این فاصله می رود و بدهی خودش را به قصاب می پردازد. قصاب پول را برمی دارد و با عجله به مزرعه پرورش دام می رود و بدهی خود را به دامدار می پردازد . دامدار، پول را با شتاب برای پرداخت بدهی اش به تامین کننده خوراک دام می دهد . تامین کننده خوراک دام برای پرداخت بدهی خود پول را با شتاب به تعمیرکار خودرو که به او بدهکار بود می دهد . تعمیرکار خودرو با شتاب پول را به هتل می آورد زیرا او به صاحب هتل بدهکار بود چون هنگامیکه دوست خودش را یکشب به هتل آورد بود، اتاق را به اعتبار کرایه کرده بود تا بعدا پولش را بپردازد . حالا هتل دار پول را روی پیشخوان گذاشته است. در این هنگام مرد ثروتمند پس از بازدید اتاق های هتل بر می گردد و یکصد هزار تومان خود را برمی دارد و می گوید از اتاق ها خوشش نیامد و شهر را ترک می کند . در این فرایند هیچکس صاحب پول نشده است. ولی به هر حال همه شهروندان در این هنگام بدهی به هم ندارند همه بدهی هایشان را پرداخته اند و با یک انتظار خوشبینانه ای به آینده نگاه می کنند.
 
یکی از قوانینی که درباره پول باید بدانیم این است که پول باید در گردش باشد و نباید آن را در یک جا نگه داریم به یاد داشته باشید که پول صرفا یک انرژی است که که باید بین مردم دست به دست شود تا به زندگی مردم نعمت و فراوانی را هدیه کند.

 چرا ثروتمندان ثروتمند میشوند؟ ثروتمندان ادبیات مالی را میشناسند . انسان های ثروتمند همیشه پول زیادی را به بنیاد های خیریه می بخشند ولی انسان های فقیر می گویند وقتی که پول اضافی داشتم آن را می بخشم ، مشکل این جاست که هیچ وقت پول اضافی در نمی آورند و همیشه هم برای به دست آوردن پول بیشتر سخت کار می کنند . در حالی که باید روی قانون پول که ببخش تا به دست آوری متمرکز شوند نه اینکه دریافت کن بعد ببخش را شعار خود قرار دهند.

 در مورد بخشش پول شیطان القا می کند که اگر پولت را ببخشی فقیر می شوی ولی خداوند رحمان می فرماید : اگر پولت را ببخشی هفتصد برابر می شود . سوره بقره آیه 261 : کسانی که اموال خود را در راه رضای خدا انفاق می کنند همانند بذری است که هفت خوشه برویاند که در هر خوشه یکصد دانه باشد و خداوند آن را برای هر کس که بخواهد دو یا چند برابر می کند و خداوند وسیع و داناست .  
                                                               
 پول باید در گردش باشد
پول باید در گردش باشد
 پول باید در گردش باشد
پول باید در گردش باشد
 پول باید در گردش باشد
پول باید در گردش باشد
  پول باید در گردش باشد
پول باید در گردش باشد
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر