menuordersearch
rajaiemanesh.com

چگونه به هدفم می رسم ؟ ,

مشاهده سبد خرید

تومان
برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه
پکیج ویژه
۱۳۹۶/۳/۱۱ پنج شنبه
(0)
(0)
چگونه به هدفم می رسم ؟
چگونه به هدفم می رسم ؟
 یکی از بزرگترین اشتباهاتی که دیگران مرتکب می شوند این است که تصور می کنند ابتدا باید راه رسیدن به اهداف خود را بدانند و بعد اقدام به تصویرسازی کنند و فکر خود را به سمت آن هدف سوق بدهند اما این یک اشتباه بسیار بزرگ است یک مثال درباره خودم میزنم من در زمان دانشجویی ام در فکر راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی در شهرم بودم که بتوانم به همه شهر سرویس بدهم در آن زمان با توجه به اطلاعاتی که داشتم می دانستم که برای راه اندازی چنین فروشگاهی به پول زیادی نیاز دارم و از طرفی می دانستم انجام چنین کاری وقت زیادی را از من می گیرد و من را بسیار به خود مشغول خواهد کرد ولی بدونه توجه به این مسائل فقط ذهن خود را درگیر مسئله کردم و شروع کردم به فکر کردن به فروشگاه اینترنتی که با سرمایه ی کم راه اندازی شده و کارها به صورت خودکار انجام می شود .

 مدت ها ذهن خود را درگیر کردم تا بالاخره راه را یافتم که چگونه با هزینه حداقلی و کاملا خودکار چنین فروشگاهی را با درآمد میلیونی راه اندازی کنم واقعا خارق العاده بود ، چیزی شبیه یک معجزه ، ذهن من درگیر شده بود و راه را یافته بود و از راهی که حتی فکرش را نمی کردم راه حل مسئله را به من نشان داد پس همین جا به شما عرض می کنم که وقتی که هدف خود را معین کردید اصلا نگران نباشید که چگونه باید به آن هدف برسید ، مطمئن باشید که راه حل وجود دارد فقط باید صبور باشید و اجازه بدهید که کائنات در کار باشند و راه را به شما نشان دهند .                                                  
 حال میبینیم که خدای رحمان چه شرایطی را برای ما فراهم کرده تا به اهداف خود برسیم و تمامی این ها بستگی به باورهای ما دارد . پس بار دیگر تکرار می کنم که چیزی که بسیار بسیار مهم است باور های ماست اگر با تمام وجود ایمان داشته باشیم که به اهداف خود می رسیم همین طور خواهد شد چون خداوند رحمان کائنات را رام انسان که اشرف مخلوقات است آفریده است و کائنات را موظف کرده  اوامر انسان را اطاعت کنند ، ما فقط باید به قوانین این نظام که به شکلی فوق العاده ، مهندسی شده آگاهی پیدا کنیم و ایمان داشته باشیم که به اهداف خود می رسیم و این کار را با ایجاد باورهای قدرتمند در خود انجام بدهیم .      
                                                      
 وقتی که ما هدفی را برای خود تعیین می کنیم گاهی اوقات شرایطی پیش می آید که زمان رسیدن به هدف طولانی می شود یعنی زمان رسیدن به جواب سوال "چگونه به هدفم میرسم؟ "به درازا می کشد.

باید به این نکته توجه کنیم که ما در ذهن خود باورهای محدود کننده ای داریم باید این باورهای محدود کننده را با باورهای ثروت ساز جایگزین کنیم و این فرایند خود به زمان نیاز دارد .

فرض کنید که ما زمانی به جواب سوال " چگونه به هدفم می رسم؟ "دست پیدا کنیم که باورهای محدود کننده هنوز در ذهن ما خود نمایی می کند و به ما چنین القا می کند که تو کوچکتر از آن هستی که بتوانی چنین کاری را انجام بدهی یعنی جواب بدست آمده خارج از حدود باورهای ماست ، به یاد داشته باشیم که همه ما برای انجام کارهایمان از باور هایمان مشاوره می گیریم در چنین شرایطی در غل و زنجیر باورهای محدود کننده مان گرفتار می شویم راهی را که دقیقا ما را به هدفمان می رساند را باور نمی کنیم باید مدتی صبر کنیم تا باورهای محدود کننده مان جای خود را به باورهای ثروت ساز بدهد تا وقتی جواب  سوال "چگونه به هدفم میرسم؟ " را دریافتیم آن را باور کنیم و آن را عملی بدانیم .

کار ما فقط این است که ذهن خود را با افکار مربوط به هدف خود درگیر کنیم و به ذهنمان اجازه دهیم که با استفاده از سیستم مسیر یاب خود راه تحقق هدف را برای ما پیدا کند و در وقت مناسب ان را به ما نشان دهد.    
  
 چگونه به هدفم می رسم ؟
چگونه به هدفم می رسم ؟
 چگونه به هدفم می رسم ؟
چگونه به هدفم می رسم ؟
 چگونه به هدفم می رسم ؟
چگونه به هدفم می رسم ؟
  چگونه به هدفم می رسم ؟
چگونه به هدفم می رسم ؟
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر