menuordersearch
rajaiemanesh.com

باور محدود کننده درباره ی پول ,

مشاهده سبد خرید

تومان
برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه
پکیج ویژه
۱۳۹۶/۳/۹ سه شنبه
(0)
(0)
باور محدود کننده درباره ی پول
باور محدود کننده درباره ی پول
خیلی از ما گرفتار این باور محدود کننده هستیم که فکر می کنیم که پول فقط با سخت کار کردن به دست می آید و اگر کسی بدونه اینکه سخت کار کند به ثروت فراوان برسد حتما از راه حلال نبوده است .

 ما در دنیا خود را بنده ای می دانیم که صاحبمان خدای رحمان است که خالق همه کائنات است و معیار ما برای انجام کارها قوانین الهی است ، پولی که از طریق حرص زدن و خوردن حق دیگران به دست آید از دیدگاه قوانین الهی مردود است و مورد قبول واقع نمی شود .

 افکار ما خالق زندگی ما هستند ، اگر ما برای پول درآوردن به دنبال یک راه آسان باشیم که ما را صاحب درآمد میلیاردی کند و در عین حال هم کاملا حلال و در چارچوب قوانین الهی باشد ، مطمئن باشید که این راه را پیدا خواهید کرد و به این هدف خواهید رسید . به یاد داشته باشید که سیستم RAS مغز ما به عنوان ابزاری برای ذهن همواره این پیغام را می دهد که آنچه که شما می خواهید هم اکنون وجود دارد و شما فقط باید منتظر پیدا کردن راه ان باشید.                                  
تمام صحبت ما درباره باورهای محدود کننده است که دست و پای ما را بسته اند و اجازه پیشرفت را به ما نمی دهند ، به همین خاطر لازم است به یکی از مواردی که باورهای محدود کننده را در ما به وجود می آورد و به شدت آن دامن می زند اشاره کنیم ، بیشتر فیلم هایی که به نحوی آن ها را مشاهده می کنیم مانند تلوزیون ، سینما و . . . . و آهنگ هایی  که گوش می دهیم و اخبار که از تلوزیون گوش می دهیم همه این ها ذهن ما را برای فقر برنامه ریزی می کنند و این کار باعث ایجاد باورهای محدود کننده در ما می شود .

 این فیلم ها و اخبار معمولا این باور را به ما القا می کند که پول فساد آور است و دلیل جنایت های موجود در دنیاست ولی واقعیت این است که روزانه میلیاردها میلیارد پول صرف کارهای خداپسندانه می شود ولی متاسفانه این جور چیزها در فیلم ها و اخبار جایی ندارند .

بیشتر اخباری که از تلوزیون پخش می شود درباره قتل و غارت و فقر و نداری و ناراحتی و انواع درد ها و رنج هاست ولی واقعیت این است که در خیلی جاها هم خبرهای بسیار خوبی درباره صلح و آرامش و کسب ثروت و زندگی پر از شادمانی وجود دارد ولی متاسفانه خیلی کم به این ها پرداخته می شود .

 یکی از کارهای مهمی که باید انجام بدهیم این است که استفاده از تلوزیون و پیگیری انواع و اقسام خبرها به طریق گوناگون را در زندگی خود به حداقل ممکن برسانیم ، یکی از بزرگترین مزایای این کار این است وقتی  خود را از هیاهوی دنیای رسانه دور نگه داریم ، در ذهن ما آرامش ساکن می شود و طبق قانون جذب ما هم از همین نوع آرامش را به زندگی خود جذب می کنیم  و وقتی ذهن آرامی داشته باشیم بسیار بهتر می توانیم بر اهداف خود تمرکز کنیم .

وقتی که ما بتوانیم بر اهداف خود متمرکز شویم این افکار متمرکز یک اعلانیست برای کائنات که به کائنات اعلام می دارد که ما خواستار چه چیزی هستیم و از آنجا که هر آنچه که ما در این دنیا می بینیم نمونه تنزل یافته یک مفهوم ذهنی از عالم بالاتر است ، هر چه قدر که بیشتر فکر خود را متمرکز کنیم سریع تر صورت مادی فکر ما در این دنیا محقق می شود .      
                                                               
  چه زمانی می توانیم هر قدر پول که استحقاق آن را داریم و آن را می خواهیم بدست آوریم ؟ زمانی که بتوانیم باور های محدود کننده ای که در ما وجود دارد را شناسایی کنیم و آن ها را که همانند سدی مانع از جاری شدن سیل به سوی ما می شود کنار بزنیم .                                                                                                    
 یکی  از باورهای محدود کننده ای که با ما همراه است این است که کسب درآمد خیلی زیاد کار غیر اخلاقی است چون این کار با ضرر رساندن به فقرا و محیط زیست همراه است .

 به یاد داشته باشیم که پول به خودی  خود خنثی است و این ما هستیم که با توجه به نیتی که داریم و نحوه استفاده از آن مشخص می  کنیم که این نعمت خدادادی در چه زمینه ای مصرف شود . خیلی از افراد پول را به شیوهای سازنده مورد استفاده قرار می دهند بدونه اینکه به دیگران و محیط زیست ضرر برسانند . بلکه می توانند با هزینه پول در مصارفی که به نفع مردم است باعث سود رساندن به مردم و آگاهی دادن به مردم درباره محیط زیست باشند .

با استفاده از پول می توانیم باعث رشد معنوی دیگران شویم و هر چه قدر به سوی جهانی سرشار از معنویت پیش برویم زندگی همه مردم  دنیا متعادل تر شده و شاهد دنیایی زیباتر خواهیم بود . پول به خودی خود فقط نوعی انرژی خنثی است که ما با معنویت یا در مقابل با حرص و طمع می توانیم از آن استفاده کنیم . در واقع می توان پول را به عنوان یک ابزار تلقی کرد که ابزار به خودی خود کاری از پیش نمی برند بلکه نحوه استفاده ما خیر بودن یا شر بودن آنها را مشخص می کند.

 
 باور محدود کننده درباره ی پول
باور محدود کننده درباره ی پول
 باور محدود کننده درباره ی پول
باور محدود کننده درباره ی پول
 باور محدود کننده درباره ی پول
باور محدود کننده درباره ی پول
  باور محدود کننده درباره ی پول
باور محدود کننده درباره ی پول
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر