menuordersearch
rajaiemanesh.com

جریان نامحدود پول و ثروت ,

مشاهده سبد خرید

تومان
برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه
پکیج ویژه
۱۳۹۶/۳/۸ دوشنبه
(0)
(0)
جریان نامحدود پول و ثروت
جریان نامحدود پول و ثروت
خوب یا بد بودن پول صرفا بستگی به باوری دارد که از پول در ذهن ما شکل گرفته است . اسکناس هایی که ما در دست می گیریم صرفا کاغذهای رنگ آمیزی شده ای است نه بیشتر و نه پول واقعی ، بلکه پول انرژی است که می تواند هزینه هر کاری باشد . حالا این کار می تواند کاری باشد برای رضای خدا که به همه مردم سود برساند یا کاری باشد برای قتل عام و کشتار مردم بی دفاع .
 
 این جمله را از الان تا به اخر عمر در ذهن خود حک کنیم ، پول فقط و یک مفهوم ذهنی است یا به عبارتی نوعی انرژی است
 
وقتی که ما باورهای ثروت ساز داشته باشیم ذهن ما این انرژی را طبق قانون جذب به سمت ما جذب خواهد کرد بدونه اینکه ما بخواهیم تلاش فراوانی کنیم .    
                                                                                            
طبق قانون جذب شبیه ، شبیه را جذب می کند و ذهنی که سرشار از باورهای ثروت ساز شده است هر روز ثروت بیشتری را مانند آهنربا به سوی خود جذب می کند . از این به بعد به یاد داشته باشید که پول یک مفهوم ذهنی است و نوعی انرژی نه صرفا اسکناس های کاغذی نقاشی شده .

وقتی که ما می گوییم پول یک مفهوم ذهنی و نوعی انرژی است این انرژی در سراسر کائنات به مقدار نامتناهی وجود دارد به شکلی که اگر همه مردم دنیا از ازل تا به ابد نهایت ثروت و دارایی خود را از خدا بخواهند و خدای رحمان بخواهد همه آن ها را یکجا برآورده کند به اندازه سر سوزنی از این ثروت کم نمی شود .
                                                          
 این جا فرصت را مغتنم می شماریم و به یک باور محدود کننده اشاره می کنیم ، بسیاری از افراد فکر می کنند پول و ثروت در دنیا تمام شده است و بخش عظیمی از آن در دست ثروتمندان و بخش کمی هم در دست دیگران است . حالا ما باید برای به دست آوردن پول به سختی کار کنیم و یک پول بخور و نمیر به دست آوریم ولی این یعنی" پول و ثروتی که در دنیا وجود دارد متناهی است" که این نقص است برای خدا یعنی خدا پولش تمام شده است و ثروتش به انتها رسیده است حال آنکه می دانیم که خداوند از هر گونه نقص مبراست و برای او حد و مقدار مطرح نیست . اگر او بخواهد نهایت آرزوی هر کسی را به او ببخشد به اندازه سر سوزنی هم از ثروت و دارایی او کم نمی شود . در دنیا ما فراوانی داریم ، فراوانی یعنی بیشتر از کافی ، یعنی اگر نهایت درخواست مردم دنیا را مقدار کافی در نظر بگیریم ، باز هم در دنیا نعمت وجود دارد آن هم نه به مقدارمحدود و مشخص بلکه به مقدار نا محدود ، به طوری که اگر همه خلایق از جمادات گرفته تا انسان ها نهایت خواسته خود را درخواست کنند و به همه آن ها همان مقداری که خواسته اند داده شود ، باز هم به مقدار نامحدود نعمت در دنیا باقی خواهد ماند که دیگر کسی خواستار آن نیست ، چون خداوند بی منتهاست و حد و حدود ندارد و نعمت های او نیز انتهایی ندارد .
                         
باز هم تکرار می کنیم که پول را نباید به معنای اسکناس های کاغذی در نظر گرفت بلکه معنای واقعی آن انرژی است که در سراسر جهان وجود دارد پس این اصل اساسی را به یاد داشته باشید که پول به مقدار بسیاربسیار فراوان در همه جهات ما وجود دارد و فقط کافی است که راه این انرژی را به سمت خود باز کنیم .  

 یعنی باید باورهای محدود کننده که پول را از ما دور می کند را با باورهای ثروت ساز جایگزین کنیم . وقتی که درآمدمان ماهی یک میلیون تومان است یعنی به اندازه یک میلیون انرژی به سمت خود جذب کرده ایم و این انرژی تبدیل به کالا و خدمات شده است که برای آن پول داده ایم مانند غذا ، خوراک ، پوشاک ، مسکن ، ماشین ، خانه و . . . . . .  با این کار انرژی از طریق ما به دیگران انتقال پیدا کرده است .

 در نظر داشته باشید که هر روز چقدر پول به سمت شما و خانواده تان و همسایگانتان و همکارانتان می رسد و دائما جریان دارد که همانند رودی می ماند. حالا جمع این پول ها را در نظر بگیرید که وارد بقالی سر کوچه تان می شود ، حالا جریانی که به بانک وارد می شود را در نظر بگیرید که عظیم تر است ، جریانی که به دولت وارد می شود، باز هم عظیم تر می شود و جریانی که به کشور هایی مانند چین که اقتصاد اول دنیا هستند وارد می شود را در نظر بگیرید که عظیم تر و عظیم تر می شود و در مرحله آخر جریانی را تصور کنید که به کائنات وارد می شود تا هر موجودی از ان بهره مند شود بله همه موجودات نه فقط انسان .    
                                            
به یاد داشته باشید این جریان پول و ثروت که همانند رودی می ماند را به عنوان یک مفهوم کاملا ذهنی معرفی کردیم که نامحدود و لایتناهی است و هیچ راهی و هیچ مقیاسی برای اندازه گیری میزان بزرگی آن وجود ندارد.

همه ما در کنار این رود عظیم قرار داریم که عرض آن انقدر زیاد است که طرف دیگر آن قابل مشاهده نیست و عمق آن آنقدر ژرف و عمیق است که قابل دستیابی نیست و همه ما داریم به اندازه ظرف هایمان از این رود عظیم بهره می گیریم و این ظرف فقط و فقط و فقط باورها و افکار ماست .

کسی که گرفتار باورهای محدود کننده است ظرف کوچکی می آورد تا بتواند شب را روز و روز را شب کند چون یکی از باورهای محدود کننده ای که اغلب مردم دارند این است که پول فساد می آورد و اگر ثروتمند شوند از خدا دور می شوند پس بهتر است که در فقر و فلاکت بمانند و دیگری که وجود خود را سرشار از باورهای ثروت ساز کرده و جایی برای باورهای محدود کننده نگذاشته است با ظرفی بسیار بسیار عظیم می آید و میلیاردها میلیارد ثروت را بدست می آورد و از آن بهره مند می شود مانند ثروتمندان دنیا که بر این باور هستند که هر چه بیشتر ثروتمندتر باشند بیشتر می توانند منشا اثر باشند ، بیشتر می توانند به دیگران خدمت کنند و راه را برای دیگران هموار کنند .      
                                                    
پس فهمیدیم که خوب یا بد بودن پول فقط بستگی به حالت ذهنی ما دارد . پول فقط و فقط یک حالت ذهنی و یک انرژی است که در سراسر جهان وجود دارد و در دسترس همگان است و ما با باورهایی که در ذهن داریم مشخص می کنیم که تا به چه اندازه از این انرژی بهره مند شویم .     
 جریان نامحدود پول و ثروت
جریان نامحدود پول و ثروت
 جریان نامحدود پول و ثروت
جریان نامحدود پول و ثروت
 جریان نامحدود پول و ثروت
جریان نامحدود پول و ثروت
 جریان نامحدود پول و ثروت
جریان نامحدود پول و ثروت
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر