menuordersearch
rajaiemanesh.com

زندگی خود را به یک شاهکار تبدیل کنید ,

مشاهده سبد خرید

تومان
برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه
پکیج ویژه
۱۳۹۶/۳/۵ جمعه
(0)
(0)
زندگی خود را به یک شاهکار تبدیل کنید
زندگی خود را به یک شاهکار تبدیل کنید
اگر ما دنیا را به پازلی تشبیه کنیم هر کدام از ما قطعه ای از این پازل هستیم . خداوند رحمان مجموعه کائنات را برای تحقق هدفی واحد آفریده که هر کدام از ما انسان های منحصر به فرد با اهداف منحصر به فردی هستیم ، هر کدام از ما به این دنیا آمده ایم تا به هدف منحصر به فرد خودمان جامعه عمل بپوشانیم و در این راه نیز خداوند کائنات را امر فرموده که رام ما باشند و ما را در این راه یاری کنند ، پس اگر ما بتوانیم هدف زندگی خود را به درستی شناسایی کنیم و آن را دنبال کنیم ، چون کائنات وظیفه دارند ما را در این راه یاری کنند آن زمان است که زندگی خود را به شاهکاری تبدیل می کنیم چون هدف خود را شناخته ایم و برای تحقق آن با تمام وجود سعی و تلاش می کنیم و کائنات نیز با ما در این راه هم مسیر هستند و به شیوه های گوناگون ما را راهنمایی می کنند ، آن گاه وقتی به اتفاقات زندگی خود می نگریم آن را بیشتر شبیه یک معجزه  می بینیم چون همه کارها هماهنگ با هم هستند ، اتفاق هایی که برای ما می افتد ما را به سوی یک هدف پیش می برند و آن هم همان ماموریتی است که در زندگی خود داریم . این ماموریت امکان دارد کمک به بچه های بی سرپرست باشد ، امکان دارد کمک به برقراری صلح در دنیا باشد ، امکان دارد کمک به برقراری توازن مالی در دنیا باشد و بسیاری ماموریت های دیگر که هر کدام می تواند ماموریت زندگی ما باشد .

حال شاید این سوال پیش بیاید که ما از کجا بفهمیم که چه ماموریتی در زندگی داریم؟ همه ما این تجربه را داشته ایم وقتی دوره هایی از زندگی را پشت سر می گذاریم متوجه می شویم دیگر فعالیت های که قبلا انجام می دادیم ما را راضی نمی کند و دغدغه هایی تازه برای ما در زندگی به وجود می آید و انگار گمشده ای در زندگی داریم که جای آن در زندگی ما خالی است ، در این زمان است که شروع می کنیم به جست و جو و راه های مختلفی را طی می کنیم و مقداری که در هر زمینه فعالیت می کنیم و پیش می رویم با توجه به احساسی که با انجام دادن آن کار در ما به وجود می اید متوجه می شویم در آن راه باید بمانیم یا نه !

یکی از راه هایی که کائنات ما را در راه انجام ماموریت زندگی مان راهنمایی می کند همین احساسی است که در شرایط گوناگون به ما دست می دهد . در واقع می توان گفت که کائنات درست بودن یا نبودن راه را با احساسی که به ما منتقل می کنند به ما نشان می دهند . وقتی که راه خود را پیدا کردیم و دیدیم که با فعالیت در این زمینه است که ما احساس بسیار خوبی داریم ، این احساس خوب در واقع تاییدی از جانب کائنات است که به ما می گوید ماموریت تو همین است ، همین مسیر را برو من هم در این راه وظیفه دارم خدمت گذار تو باشم ، آن گاه است که زمین و زمان دست به دست هم می دهند تا ما ماموریت خود را در زندگی به انجام برسانیم .

نکته فوق العاده مهمی که باید به آن توجه کنیم این است که همه ما برای تحقق یک طرح الهی واحد به این دنیا آمده ایم و هر کدام از ماموریت های ما قسمتی از این طرح الهی را محقق می کند پس معیاری که برای ماموریت خود باید همواره در نظر بگیریم این است که ماموریت ما باید صد در صد مورد تایید خدای رحمان باشد و از طرفی هم باید متناسب با مقام ما باشد ، ما اشرف مخلوقات و جانشین خدای رحمان هستیم ، خدای رحمان کائنات را رام و مسخر ما کرده پس معلوم  می شود که ماموریت ما حتما ماموریت بزرگی است پس نباید خود را گرفتار اهداف کوچک بکنیم.         
                                                                                          
ما با عظمت خلق شده ایم ، لایق بهترین ها هستیم و باید بهترین ها را در تمام عرصه های زندگی خود انتخاب کنیم به خصوص در اهداف خود باید اهداف الهی و متناسب با شان الهی و مقام خلیفه الهی خود در نظر بگیریم . در این راه نیز باید اهداف مان را به یک فکر دائمی در ذهن خود تبدیل کنیم تا ذهن ما با قدرت لایتناهی خود این فکر دائمی را به واقعیت زندگی مان تبدیل کند و ماموریت ما در زندگی به انجام برسد که یکی از بهترین راه ها برای این کار استفاده از جملات تاکیدی است .

جملات تاکیدی زمانی تاثیر به سزایی خواهد داشت که اهداف محرکی در زندگی خود داشته باشیم که اشتیاقی سوزان برای رسیدن به آن ها در ما بوجود آورد. برای اینکه ما بتوانیم شاهکاری از زندگی خود بسازیم ابتدا باید گام های کوچکی برداریم و هر دفعه یک هدف برای خود تعیین کنیم که راه رسیدن به آن آسان باشد و سپس با جملات تاکیدی مثبت آن ها را تقویت کنیم و در صورت لزوم تغییراتی را در آن ها به وجود آوریم یا به کلی عوضش کنیم.

این اصل طلایی را به یاد داشته باشیم که ابتدا باید پیروزی های کوچکی را به دست آوریم و بعد سراغ اهداف بزرگتر برویم با این روش کم کم باور های محدود کننده را با باور های قدرتمند جایگزین می کنیم .  
                                                                                          
ابتدا باید گام های کوچک را برداشت و در آن ها به موفقیت رسید تا خود را آماده کنیم برای تحقق هدف نهایی یا همان ماموریتمان در زندگی ، همواره به خود عشق بورزیم، شاد باشیم ، عشق خود را به کائنات هدیه کنیم و هر بار که موفق شدیم آن را جشن بگیریم و سپاس گذار خدای رحمان باشیم و در خود احساس عظمت کنیم که در حال حرکت به  سمت هدفی بزرگتر هستیم و قرار است ماموریتی بزرگ را در دنیا به اتمام برسانیم.

 
 زندگی خود را به یک شاهکار تبدیل کنید
زندگی خود را به یک شاهکار تبدیل کنید
 زندگی خود را به یک شاهکار تبدیل کنید
زندگی خود را به یک شاهکار تبدیل کنید
 زندگی خود را به یک شاهکار تبدیل کنید
زندگی خود را به یک شاهکار تبدیل کنید
 زندگی خود را به یک شاهکار تبدیل کنید
زندگی خود را به یک شاهکار تبدیل کنید
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر