menuordersearch
rajaiemanesh.com

عبارات تاکیدی مثبت ,

مشاهده سبد خرید

تومان
برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه
پکیج ویژه
۱۳۹۶/۳/۳ چهارشنبه
(0)
(0)
عبارات تاکیدی مثبت
عبارات تاکیدی مثبت
جملات تاکیدی یک از قوی ترین ابزارهایی هستند که می توانیم از آن ها برای تحول باورهایمان بهره بگیریم و بسیار قابل اتکا می باشند . استفاده از آن ها آسان است و بر اساس منطقی غیر قابل انکار بنا شده است . وقتی که ما به طور مدام و منظم از جملات تاکیدی استفاده می کنیم ذهن خود را طوری برنامه ریزی می کنیم که امور را به شیوه ای دیگر ببینید . این جملات تاکیدی بالاخره به افکار دائمی ما تبدیل می شود و در پی آن واقعیت زندگی ما را تشکیل می دهند .

 یکی از راز های بسیار مهم برای دستیابی به قدرت واقعی جملات تاکیدی این است که جملات تاکیدی واقعا همان هایی باشند که ما طالب آن هستیم پس می توانیم نتیجه بگیریم که برای دستیابی به نتایج باید هر کسی متناسب با شرایط خود جملات تاکیدی را انتخاب کند و از آن ها استفاده کند .

ولی  یکی از مسائلی که در این زمینه وجود دارد دنباله های منفی است که بعد از گفتن عبارات تاکیدی در ذهن ما مرور می شود. که ذهن خودآگاه شروع می کند به منفی بافی که تو نمی توانی ! تو این توانایی را نداری ! دیگران از تو خیلی بهتراند! اعتماد به نفس کافی نداری !  از این قبیل صداها که می خواهند ما را دلسرد کند و یک احساس منفی را در ما بوجود اورد و این احساس منفی کارها را خراب می کند چون طبق قانون جذب مشابه ، مشابه را جذب می کند ، اگر احساس منفی داشته باشیم مطمئنا منفی ها را جذب خواهیم کرد. 

ابتدا باید باورهای ناخودآگاه پنهان را پیدا و آن ها را با باورهایی الهی ، ثروت ساز و قدرتمند جایگزین کنیم چون تمامی ترس های ما از باورهایمان ناشی میشود . استفاده مکرر از جملات تاکیدی مثبت ذهن ما را از نو برنامه ریزی میکند . با استفاده منظم و اصولی از جملات تاکیدی به درون اقیانوس بی کران وجودمان می رویم و قدرت بی منتهای وجود خود را پیدا می کنیم .

 نوشته های روی دیوار ذهن در واقع همان افکار دائمی ما هستند یا به عبارتی باورهای ما که واقعیت زندگی ما را تشکیل می دهد . اگر ما بتوانیم باورهای محدود کننده را با باورهای قدرتمند جایگزین کنیم و انگیزه مناسبی هم وجود داشته باشد آن گاه به صورت طبیعی دست به عمل خواهیم زد .                                                                                             
 یک روش قدرتمند برای شناسایی باورهای محدود کننده استفاده از جمله زیر است :  " نمی خواهم . . . . . . . . .چون . . . . . ."   که در جای خالی اول مساله ای که با آن رو به رو هستیم را مطرح می کنیم و بعد در جای خالی دوم هر آنچه به ذهنمان می رسد را می نویسیم ، برای مثال " نمی خواهم پولدار شوم چون پولدارها انسان های بدی هستند" . این اولین باور محدود کننده " پولدارها انسان های بدی هستند " بعد همین روال را ادمه می دهیم "پولدارها آدم های بدی هستند چون از پول برای کارهای بدی استفاده می کنند"  . "از پول برای کارهای بدی استفاده می کنند"  این هم باور محدود کننده دوم . "از پول برای کارهای بد استفاده می کنند چون پول فساد آور است "  ،  " پول فساد آور است " این باور محدود کننده سوم و کار به همین روال ادامه پیدا می کند تا باورهای محدود کننده ای که ما را احاطه کرده اند را شناسایی کنیم و بعد ما لیستی از این باورهای محدود کننده درباره خودمان را به دست می آوریم و بعد آن ها را با دلایل کاملا منطقی که ذهن خود آگاه ما آن ها را می پذیرد با باورهای جدید و ثروت ساز جایگزین می کنیم.

 چون ذهن خود آگاه ما دارای قدرت استدلال و منطق است و همچنین فرمانده ، پس ابتدا باید ذهن خودآگاه خود را با دلایل منطقی ، کاملا مجاب کنیم که این باورها ، باورهای درستی نیستند و در مرحله بعد با تکرار باورهای جدید در قالب جملات تاکیدی مثبت از ذهن خود آگاه خود بخواهیم تا به عنوان فرمانده دستورات لازم را به ذهن ناخودآگاهمان صادر کند و از زمانی که ما بتوانیم باورهای ثروت سازی را در ذهن ناخودآگاه خود به وجود آوریم شاهد تغییرات شگرف در زندگی خود خواهیم بود و آن زمان هست که سیل پول و ثروت و نعمت به سوی ما سرازیر خواهد شد و ما چشم خود را باز خواهیم و خود را در زندگی متنعم به نعمت های الهی می بینیم چون باورهای ما هستند که در نهایت زندگی واقعی ما را رقم خواهند زد . به یاد داشته باشیم ما آنچه را در زندگی خود خواهیم دید که آن ها را باور کرده باشیم .    
                                       
 عبارات تاکیدی مثبت
عبارات تاکیدی مثبت
 عبارات تاکیدی مثبت
عبارات تاکیدی مثبت
 عبارات تاکیدی مثبت
عبارات تاکیدی مثبت
 عبارات تاکیدی مثبت
عبارات تاکیدی مثبت
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر