menuordersearch
rajaiemanesh.com

قدرتی که زندگیتان را طلا می کند ,

مشاهده سبد خرید

تومان
برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه
پکیج ویژه
۱۳۹۶/۳/۲ سه شنبه
(0)
(0)
قدرتی که زندگیتان را طلا می کند
قدرتی که زندگیتان را طلا می کند
چرا دنیای عینی ما بازتاب افکار و پندار های ماست؟ اصولا دنیای ذهنی ما چیست؟ کاربرد اراده ما تا کجاست؟
 
بارها شاهد اعجاب شگفت آور در زندگی مردان و زنان بوده ایم . آدم هایی که در اثر حادثه ای یک باره تارو پود زندگی شان نزدیک بوده که از هم گسیخته شود اما با توسل به نیروی اراده و فکر توانسته اند مشکلی که در مقابلشان قد علم کرده بود را از میان بردارند.

بسیاری از ما در هنگام رویارویی با مسائل دست به دعا می شویم و از خدای رحمان کمک طلب می کنیم ؟ این دعا چگونه در زندگی ما اثر می گذارد؟ بین دعا کردن و بهره برداری از نیروی باطن هر شخص می تواند چه رابطه ای وجود داشته باشد؟ پاسخ این است که ذهن ما به تصویر ذهنی و یا به عبارت دیگر اندیشه ای که در ذهن شکل گرفته است جواب می دهد .

 اصل اعتقاد و ایمان در تمامی مذاهب یکسان است و از نظر روانشناسی نیز این امر مورد تایید قرار گرفته است . همه ما از این رو دست به دعا بر می داریم که ایمان به اجابت آن از جانب خدای رحمان داریم و همین ایمان و اعتقاد است که معجزه می کند و گره های ناگشودنی را می گشاید . قانون زندگی قانون ایمان است یا به عبارتی نشات گرفته از اندیشه در ذهن آدمی است .

" وقتی که فردی به چیزی می اندیشد و این اندیشه را با احساس همراه میکند و بدان ایمان می آورد و در ذهن خود مانند دانه ای این افکار را پرورش می دهد ، انگاه ثمره این افکار را در دنیای واقعی خود مشاهده می کند و این جاست که دعا مستجاب می شود یعنی او توانسته به واسطه ایمان و باور خود که منشاء الهی دارد فکر خود را در ذهن پرورش دهد و آن را به نمونه ای قابل مشاهده در دنیای مادی تبدیل کند . "
 
خیلی از انسان ها به دنبال طلا هستند و آن را در هر جایی به غیر از وجود خود دنبال می کنند حال آنکه طلای واقعی در درون ماست و برای برخورداری از این گنجینه راه ساده ای وجود دارد و آن بهره گیری از قدرت بی منتهای ذهن است تا عمری را در رفاه و آسایش و معنویت زندگی کنیم.

هر کس به اندازه ثروتی که در دنیا به آن نیازمند است می تواند از این اندیشه بهره مند شود تا خود را از مال دنیا بی نیاز کند . یک آهن وقتی در میدان مغناطیس قرار می گیرد به یک آهن ربا تبدیل می شود و می تواند فلزی را که دوازده برابر خود وزن دارد را جذب کند ولی این آهن بدونه میدان مغناطیس حتی قادر به بلند کردن پر کاهی هم نیست و این مورد درباره انسان هم صدق میکند .

 وقتی انسان به قدرت نهفته درونش پی می برد از آن به بعد پول ، ثروت  و معنویت به دنبال او می آیند چون او حالا تبدیل به انسانی شده که همه چیزها در هر جایی که باشند خواهان او هستند .

 
 راز بزرگ و سر به مهر همان قدرت شگرف ذهن است که در وجود ما نهفته شده، ما می توانیم به یک زندگی رویایی دست پیدا کنیم اگر بتوانیم از این نیروی باطنی و نهفته در وجود خود به نحوی احسن استفاده کنیم.
 
در ذهن ما اقیانوسی بی کران از هوش ، قدرت و ثروت نهفته است که بایستی بدان دست پیدا کنیم و از این همه موهبتی که در ذهن ما وجود دارد بهره مند شویم . حال اگر با ذهنی هوشیار در هر لحظه از زندگی خود به مسائل نگاه کنیم می توانیم راه حل های فوق العاده ای برای زندگی خود پیدا کنیم.

اگر بتوانیم از قدرت بی منتهای ذهن خارق العاده خود استفاده کنیم می توانیم مسائل زندگی را در دستان خود اسیر کنیم و آن ها را آن طوری که دوست داریم حل کنیم.

ادیسون کسی است که در طول مدت زندگی خود بیش از 1093 اختراع داشت در حالی که بیش از سه هفته به مدرسه نرفت . راز این همه شگفتی در چیست؟ جواب این است که وقتی دامنه اندیشه ما از حد و مرزی بیشتر رود ذهن قدرتمند ما به ابداعات و اکتشافات تازه دست پیدا می کند و شگفتی های اطرافمان را که تا به حال برایمان ناشناخته بود مکشوف می کند.

 وقتی که از ذهن خود استفاده می کنیم معماهای زندگی که تا به آن زمان از آن می ترسیدیم و جرات رویارویی با آن را نداشتیم از این به بعد به راحتی حل خواهد شد و راه خود را به راحتی خواهیم یافت و دیگر موانع کوچک و جزئی توان عرض اندام در برابر ما را نخواهد داشت.  وقتی به قدرت ذهن خود دست یافتیم سرو کله اولین نتایج اشکار خواهد شد ، طوری که ما را حیرت زده می کند ، برای کسب وکارمان مشتری های تازه ای پیدا میشود ، شغل مورد علاقه خود را پیدا می کنیم ، پول مورد نیاز برایمان فراهم خواهد شد و صفا و مهر و محبت به زندگیمان وارد خواهد شد.  
     
زمانی در کاری موفق خواهیم شد که بتوانیم پایه و اساس علمی برای آن پی ریزی کنیم . اگر ما یک قطعه آهن را چه در چین و چه در هند حرارت دهیم منبسط می شود چون این یک اصل همگانی است که آهن وقتی حرارت ببیند منبسط میشود ، ذهن ما هم یک اصل کلی و همگانی دارد که اگر به موضوعی بیندیشیم و آن را به صفحه دل بسپاریم روزی آن را در دنیای خود به عینه مشاهده خواهیم کرد.

 
ذهن ما یک اصل کلی و همگانی دارد که اگر به موضوعی بیندیشیم و آن را به صفحه دل بسپاریم روزی آن را در دنیای خود به عینه مشاهده خواهیم کرد.
 
دعای ما زمانی مستجاب می شود که به صورت یک اصل و قاعده دراید یعنی مستجاب شدن آن را توسط خدای رحمان در ذهن خود باور کنیم . ذهن انسان بر اساس اصل ایمان و باور کار میکند . باید به یاد داشته باشیم که نقش تعیین کننده را ایمان و اعتقاد ما به عمل به عهده خواهد داشت ، وقتی که ما دست به دعا برمی داریم باید با تمام وجود ایمان به برآورده شدن ان داشته باشیم . ما باید ذهن خود را سر شار از باورهای الهی کنیم تا آثار معجزه آسای آن را در زندگی خود ببینیم.

ضمیر مترادف با هوشیاری ، عقل ، خرد  یا همان ذهن است و بین ضمیر خود آگاه(ذهن خود آگاه) و ضمیرناخودآگاه (ذهن ناخود اگاه) هفت مرحله فاصله وجود دارد ، والاترین مرحله مختص هیجانات وعواطف شدید است که درجه هوشیاری در آن به حد اعلاست و پایین ترین مرحله آن هم اغما است. در بین این دو مرحله هوشیاری دقیق ، هوشیاری ارادی، رویا یا مرحله خواب رفتن ،خواب سبک ، رویاها و خواب عمیق می رسیم.

ما در واقع  یک ذهن داریم  ولی با دو مشخصه خود آگاه و دیگری ناخودآگاه و برای شناختن این دو مفهوم ذهنی ما می توانیم از تشبیه یک باغ استفاده کنیم ، که ذهن خودآگاه ما باغبان باغ زندگی مان است و تمام روز در ذهن ناخودآگاه خود که همانند زمین باغ است ، بذرهایی را می کاریم که همان اندیشه ماست و در زندگی خود ثمره آن را برداشت می کنیم پس اگر ما بذر بد بکاریم محصول بد برداشت می کنیم و اگر بذر نیک بکاریم محصول نیک برداشت می کنیم . به همین خاطر است که باید به صورت لحظه به لحظه مراقب افکار خود باشیم چون افکار ماست که در نهایت زندگی ما را شکل می دهد.
 
وقتی که ما به صورت صحیح تعقل میکنیم و افکار ما به نحو صحیحی در ذهن ما طبقه بندی می شوند ذهن ما با نیروی سحر امیز خود ، زندگی دلخواه ما را محقق می کند.  اغلب مردم در جهان خارج و مادی زندگی می کنند حال آنکه تعداد محدودی هستند که به درون می نگرند و به معنویات توجه می کنند .

 برای همیشه به یاد داشته باشیم که افکار، احساسات و تصاویری که در ذهن خود داریم در نهایت دنیای بیرون ما را خواهد ساخت .

 
 قدرتی که زندگیتان را طلا می کند
قدرتی که زندگیتان را طلا می کند
 قدرتی که زندگیتان را طلا می کند
قدرتی که زندگیتان را طلا می کند
قدرتی که زندگیتان را طلا می کند
قدرتی که زندگیتان را طلا می کند
 قدرتی که زندگیتان را طلا می کند
قدرتی که زندگیتان را طلا می کند
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر