menuordersearch
rajaiemanesh.com

سنگفرش باورهای طلایی ,

مشاهده سبد خرید

تومان
برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه
پکیج ویژه
۱۳۹۶/۲/۳۱ یکشنبه
(0)
(0)
سنگفرش باورهای طلایی
سنگفرش باورهای طلایی
من کیستم؟ به راستی چگونه کسی هستم؟

پاسخ به سوال من کیستم؟ آینده ما را رقم خواهد زد . این سوال بسیار مهم است که ما خودمان را چگونه توصیف می کنیم؟ اغلب ما ، از باورهایی که درباره خودمان داریم آگاه نیستیم و جالب این است که رفتار ما تحت تاثیر این باورهاست .

 ما هر وقت که بخواهیم کاری را انجام بدهیم از باورهای خود مشورت میگیریم ، به یاد داشته باشیم که ما همواره رفتارهایی را از خود نشان می دهیم که از باورهایمان نشات گرفته است . اینکه ما چه کارهایی را انجام دهیم؟ چگونه زندگی کنیم؟ چگونه رفتار کنیم؟ ازچه کارهایی بپرهیزیم؟ مشتاق به انجام چه کارهایی باشیم؟ همه و همه از باورهای ما نشات می گیرد.

 
 فکر و باور ثروتی ارزشمند تر از تمام دارایی های دنیاست 

 اگر حالا به زندگی خود نگاه می کنیم و چیزهایی را در زندگی خود می بینیم که مطلوب ما نیست و نتوانسته ایم زندگی رویایی خود را محقق کنیم و در زندگی خود با انواع شکست ها  ، مشکلات ، کمبود ها ، ناراحتی ها وهر چیز دیگری دست به گریبان هستیم به دنبال مقصر نگردیم و یقه این و آن را نگیریم مقصر کسی غیر از خود ما نیست .

 وقتی که پی به عظمت خدای درون خود می بریم آن گاه است که از شکست های زندگی پلی می سازیم و تهدید ها و موانع رابه فرصت تبدیل می کنیم و خلاصه اینکه سعادت و نیک بختی را جایگزین بدبختی هایمان می کنیم.  پس بشناسیم این نیرو و قدرت بی کران را و راه شکوه و ثروتی ارزشمند که از وجود خدای رحمان نشات گرفته است و آن هم ذهن است و افکار و باورهایی که در ذهن خود پرورش میدهیم.  این قدرت در درون ماست باید بیاموزیم که چگونه از آن استفاده کنیم.

در فرهنگ باور به معنای یقین ، اعتقاد و عقیده معنی شده است و باور داشتن یعنی اعتقاد داشتن و سخن کسی را درست پنداشتن است.  باور ، نگرش یک شخص را مشخص می کند. باور سکاندار کشتی وجود ماست . حالا که این طور است آیا به این سکاندار فن کشتیرانی را آموزش داده ایم . اگر این سکاندار از فن کشتیرانی آگاهی نداشته باشد نمی تواند کشتی را به ساحل امن برساند. برای سر و سامان دادن به باورهایمان ابتدا باید بدانیم این باورها چگونه شکل می گیرد؟ تاثیر عوامل بیرونی بر آن ها چگونه است؟

 
 سنگفرش باورهای طلایی
سنگفرش باورهای طلایی
 سنگفرش باورهای طلایی
سنگفرش باورهای طلایی
 سنگفرش باورهای طلایی
سنگفرش باورهای طلایی
 سنگفرش باورهای طلایی
سنگفرش باورهای طلایی
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر