menuordersearch
rajaiemanesh.com

به عظمت خدای درون خود پی ببر ,

مشاهده سبد خرید

تومان
برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه
پکیج ویژه
۱۳۹۶/۲/۳۰ شنبه
(0)
(0)
به عظمت خدای درون خود پی ببر
به عظمت خدای درون خود پی ببر
اولین وظیفه و بالاترین مسئولیت بشر شناخت خویش است . همه بزرگان در طول تاریخ بر این عقیده بوده اند دلیل اصلی شکست ها و ناکامی انسان ها بردگی ذهن و محدودیت های فکری آن هاست و دلیل دیگر غفلت و ناآگاهی از عظمتی است که خداوند در وجود آنها قرار داده است .

 هر انسانی در درون خود دنیای به بزرگی ملک و ملکوت دارد که تسکین دهنده  دردها و چاره و حل مسائل اوست. خوشبختی برای انسان زمانی میسر می شود که پی به عظمت دنیای درون خود ببرد خودش را بشناسد و از نیروی عظیم دنیای درون خود در راستای رسیدن به اهدافش استفاده کند . وقتی که پی به عظمت خدای درون خود می بریم استعداد ها ، قدرت ها و توانایی های جدیدی را ایجاد نمی کنیم ما همین حالا همه آن ها را داریم ولی آن ها را شناسایی می کنیم تا از آن ها در راستای رسیدن به اهدافمان استفاده کنیم.

 بسیاری از ما به خاطر اینکه خود را فرد ضعیفی باور داریم انجام کارهای بزرگ را دور از توانایی های خود می بینیم و این باورها که اساس شخصیت ما را تشکیل می دهد برای ما محدودیت هایی را ایجاد می کند که همانند غل وزنجیر پای ما را در بند می کند و مانع از حرکت ما به سوی زندگی رویایمان می شود .

وقتی که دارای چنین محدودیت هایی هستیم مانند پرنده ای می مانیم که خود را در زندانی محبوس کرده و نمی دانیم که چه دنیای پر عظمتی انتظار ما را می کشد . وقتی که این باورهای محدود کننده را کنار زدیم و پی به عظمت خدای درون خود بردیم آن گاه خواهیم توانست اهداف خود را محقق کنیم و زندگی رویایی و بهشت گونه خود را رقم بزنیم.  

خودشناسی معیار و مبنای تمام ادیان و مکاتب است . وقتی که ما خود را میشناسیم ، پی به اسرار خلقت خواهیم برد و آن زمان است که دنیای شگفت انگیز و ملکوتی پیش چشمانمان باز خواهد شد . هر چه قدر بیشتر به عظمت دنیای درونمان آگاه شویم ، زندگیمان را بهتر و متناسب با اهداف آفرینش تنظیم می کنیم .

 عالم از دیدگاه ذات الهی یکپارچه و یگانه است ولی از دیدگاه نسبیت انفصال بنیادینی میان جهان اکبر و جهان اصغر وجود دارد.  جهان بزرگ همان کائنات و عالم هستی یا همان دنیای بیرون است که نشان دهنده اسماء و صفات الهی می باشند و جهان اصغر نیز همان انسان است که به شکلی یک پارچه همه این صفات را منعکس می کند این دو جهان دقیقا مانند آینه عمل می کنند آنچه در دنیای درونی انسان اتفاق بیفتد نتیجه آن در دنیای بیرونی منعکس خواهد شد پس می توان نتیجه گرفت وقتی که انسان پی به عظمت درون خود ببرد به شناخت عالم هستی دست پیدا می کند و دنیای مطلوب خود را خواهد ساخت .

 
هر چه قدر که ما از نیروهایی که خداوند در درون ما به ودیعه گذاشته است بیشتر آگاه شویم ، بهتر خواهیم توانست آن را در زند گی مان به کار ببندیم.
 
 عظمت خدای درون
عظمت خدای درون
 عظمت خدای درون
عظمت خدای درون
 عظمت خدای درون
عظمت خدای درون
 عظمت خدای درون
عظمت خدای درون
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

2 نظر
س.پ.س
سه شنبه چهارم تیر ۹۸
پاسخ
()
()
باسلام .مطالب بجا وزيبا وارزشمندي هستند اميد به خودشناسي بيشتر ، من يکبار يک حسي عظيم را تجربه کردم و حالا دنبال بدست اوردنشم ، بکوشيد حتما خداي هست وحتما تو را تنها نخواهد گذاشت ،الله نگهدارتان
پاسخ مدیر سایت
با سلام خودشناسی علمی است که برای انسان شادی ، آرامش و قدرتی بی نهایت را به ارمغان می آورد ، تنها مسیر رشد انسان خودشناسی است ، در پناه الله موفق و سربلند باشید
یاسرباقری
پنج شنبه سی ام خرداد ۹۸
پاسخ
()
()
سلام خيلي سپاس ازمطالب خوبتون