menuordersearch
rajaiemanesh.com

RAS مغز ، مسیریاب آرزوها ,

مشاهده سبد خرید

تومان
برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه
پکیج ویژه
۱۳۹۶/۲/۲۹ جمعه
(1)
(0)
RAS مغز ، مسیریاب آرزوها
RAS مغز ، مسیریاب آرزوها

این یک قانون است که ما در زندگیمان در حال مشورت گرفتن از باورهایمان هستیم که سال هاست در ما شکل گرفته اند . اگر این باورها، باورهایی قدرتمند باشند به ما بال و پر می دهند تا به سوی اهداف خود پرواز کنیم ولی اگر باورهای محدود کننده ای داشته باشیم همانند زندانی ، ما را فرا می گیرند که نتوانیم از جای خود حرکت کنیم .

برای اینکه بتوانیم به اهداف خود دست یابیم باید ابتدا باورهای قدرتمندی را در خود به وجود آوریم تا به افکار دائمی در ذهن ما تبدیل شوند همین امر ما را به سوی موفقیت هدایت خواهد کرد . هر گاه که باورهای محدود کننده را با باورهای قدرتمند جایگزین کنیم به طوری که وجود ما سرشار از رسیدن به آن هدف باشد استفاده از قوه تصورُ فرآیند رسیدن به هدف را برای ما تسریع می کند .

ما در مغز خود قسمتی به نام RAS داریم که وظیفه اش پردازش میلیاردها اطلاعات ورودی است که در هر لحظه وارد مغز ما میشود که فقط به آن دسته از اطلاعات اجازه ورود می دهد که برای ما مهم باشد .

وقتی که ما از یک هدف کاملا واضح و مشخص استفاده می کنیم و به یک تصویر ذهنی واضح می رسیم و بر مبنای هدف خود شروع به تجسم می کنیم در واقع به RAS مغز خود می گوییم که چه چیزهایی برای ما مهم هستند . قسمت RAS مغز ما مانند یک مسیر یاب عمل می کند و راه رسیدن به هدفی را که ما برای خود مشخص کرده ایم را نشان میدهد .

در واقع قسمت RAS مغز به عنوان ابزاری برای ذهن می باشد که به ما این را می گوید که راه آنچه که می خواهید انجام بدهید هم اکنون وجود دارد و تنها ذهن شما باید آن را بیابید و این یک قابلیت شگفت انگیز است که خدای رحمان در وجود ما به امانت گذاشته تا ما بتوانیم راه رسیدن به اهداف خود را بیابیم .

بعضی از روانشناسان گفته اند که در هر لحظه ذهن ما حدودا دو میلیون ورودی دریافت می کند . اگر قرار  بود در هر لحظه به دو میلیون ورودی واکنش نشان دهیم عملا زندگی عادی ما مختل می شد ولی ما می توانیم با مشخص کردن اینکه چه چیزی برای ما اهمیت دارد این ورودی ها را از هم متمایز کنیم که در واقع این وظیفه RAS مغز است که اطلاعاتی که برای ما اهمیت دارد را به ذهن ما تحویل می دهد .

RAS مغز هوشیاری فوق العاده ای نسبت به هدف جدید پیرامون ایجاد می کند. افکار ، دیدها و شنیده های ما شروع به تغییر می کنند . درواقع افکاری مورد قبول قرار می گیرد که مربوط به هدف ماست . RAS مغز باعث می شود نسبت به چیزهایی که قبلا نسبت به آن بی توجه بوده ایم حالا توجه بیشتری داشته باشیم .

به یاد داشته باشیم که پیامی که سیستم RAS مغز به ما می دهد این است که کاری که ما می خواهیم انجام بدهیم همین الان وجود دارد و فقط ذهن ما باید آن را پیدا کنید . این کار ذهن است که راه را پیدا کند و از طریق RAS مغز آن را به ما القا کند ، راه انجام هر کاری وجود دارد و ذهن ما راه را پیدا می کند و ما باید فقط در ذهن خود به آن اهمیت بدهیم .

برای انجام هر کاری لزوما یک راه و جود ندارد ، ما نباید ذهن خود را محدود کنیم ، فقط به ذهن خود اجازه دهیم آزاد باشد و راه را بیابد.                                                                              
 مسیریاب آرزوها
مسیریاب آرزوها
 مسیریاب آرزوها
مسیریاب آرزوها
 مسیریاب آرزوها
مسیریاب آرزوها
 مسیریاب آرزوها
مسیریاب آرزوها
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر