menuordersearch
rajaiemanesh.com

قانون جذب ، مادیات یا معنویات ,

مشاهده سبد خرید

تومان
برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه
پکیج ویژه
۱۳۹۶/۲/۲۸ پنج شنبه
(0)
(0)
قانون جذب ، مادیات یا معنویات
قانون جذب ، مادیات یا معنویات

بسیار از مردم بر این باورند که کسانی که از قانون جذب استفاده می کنند بیش از حد تمرکز خود را بر روی مادیات می گذارند اما واقعیت این است که تمام اشیاء مادی که در این دنیا وجود دارد تنزل یافته حقایقی معنوی هستند که در عالم بالاتر وجود دارند که این عالم مادی خود در متن عوالم بالاتر قرار دارد .
درست است که ما در ظاهر جسمی مادی هستیم ولی واقعیت ما حقیقتی روحانی است

 هر آنچه را که ما می خواهیم نقش یک نماد مادی را دارد که حقیقت مجرد آن در عوالم بالاتر وجود دارد . حقیقتی که در ذهن ما وجود دارد به صورت ماده تجلی پیدا می کند .

 وقتی که ما هدف خود را خریدن یک ماشین قرار می دهیم ابتدا باید این هدف را به صورت کاملا واضح و روشن در ذهن خود شکل دهیم و بعد از آن با برنامه ریزی و تلاش کاری کنیم که این مفهوم ذهنی از عوالم بالاتر تنزل کرده و در این عالم به صورت مادی نمود پیدا کند و شکل مادی به خود بگیرد .

 پس می توانیم نتیجه بگیریم که مادیات و معنویات هر دو روی یک سکه اند ، آنچه در این عالم به صورت یک شی مادی شکل می گیرد ابتدا در عوالم بالاتر به صورت یک مفهوم ذهنی و معنوی بوده است .
 
وقتی که ما از قانون جذب استفاده می کنیم و به اهدافی که برای خود تعیین کرده ایم می رسیم و درمی یابیم که همه چیز امکان پذیر است شروع می کنیم اهداف والای انسانی را برای خودمان در نظر می گیریم و برای کمک کردن به انسان های زیادی که در دنیا وجود دارند برنامه ریزی می کنیم .

افراد زیادی وجود دارند که وقتی به موفقیت رسیدند و به قدرت فوق العاده ای که خداوند در وجود آن ها به ودیعه گذاشته پی بردند از آن به بعد زندگی خود را صرف اهداف والای انسانی کردند که از نمونه آن ها می توان به این موارد اشاره کرد : کمک به انسان های فقیر و نیازمند ، کمک به موسسه های قلبی و عروقی و مغزی ، کمک به بهبودی روابط سیاسی در دنیا ، کمک به افرادی که در مناطق محروم زندگی می کنند و کمک برای از بین بردن فقر و بی خانمانی .

پس بیاید جهانی تر فکر کنیم ، وقتی این کار را انجام می دهیم باید اهداف والاتر و برجسته تری را برای خود در نظر بگیریم . اهدافی به بلندای تاریخ و عظمت انسان ها .

ما می توانیم مانند فرشته هایی بی صدا در دنیای خودمان به بشریت خدمت کنیم ، به یاد داشته باشیم که ما جسمی نیستیم که روح در آن دمیده شده بلکه واقعیت ما همان روح پر عظمت الهی است که جسم به عنوان مرکبی در خدمت آن قرار گرفته است . روحی که عظمت خود را از خدایی گرفته که این دنیا را با همه بزرگیش این گونه دقیق و بی نقص آفریده است .

گاهی اوقات افکار و اهدافی به ذهن ما می رسد که در ذهن ما بسیار بزرگ جلوه می دهد ، مثلا زمانی که بخواهیم به تمام فقیران دنیا غذا بدهیم . ممکن است که حتی ندانیم که چطور باید این کار را انجام بدهیم و یا حتی قبل از ما هم کسی نتوانسته آن را انجام دهد ، شاید ما همان کسی باشیم که قرار است برای اولین بار آن را انجام دهیم .

تمام این افکار منفی که به ذهن ما میرسد به خاطر باورهای محدود کننده ای است که ما را گرفتار کرده است . این محدودیت ها باعث می شود که اهداف ما در نگاه اول غیر ممکن به نظر برسد اما واقعیت این است که همه چیز امکان پذیر است و هیچ استثنایی وجود ندارد و ما نباید خود را با این فکر محدود کنیم  که " چگونه می توانیم به اهداف خود برسیم " .

 وقتی که ما هدف خود را به صورت  واضح مشخص می کنیم و بر روی آن تمرکز می کنیم ذهن ما به منبع جهانی اطلاعات متصل می شود و راه حل را پیدا می کند و مسیر رسیدن به هدف را قدم به قدم به ما نشان می دهد . یادمان بماند که ما اشرف مخلوقات هستیم و خداوند رحمان کائنات را برای ما رام کرده است .

 
 قانون جذب ، مادیات یا معنویات
قانون جذب ، مادیات یا معنویات
 قانون جذب ، مادیات یا معنویات
قانون جذب ، مادیات یا معنویات
 قانون جذب ، مادیات یا معنویات
قانون جذب ، مادیات یا معنویات
  قانون جذب ، مادیات یا معنویات
قانون جذب ، مادیات یا معنویات
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر