menuordersearch
rajaiemanesh.com

آیا قانون جذب واقعا وجود دارد ؟ ,

مشاهده سبد خرید

تومان
برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه
پکیج ویژه
۱۳۹۶/۲/۲۷ چهارشنبه
(0)
(0)
آیا قانون جذب واقعا وجود دارد ؟
آیا قانون جذب واقعا وجود دارد ؟
وقتی که ما کتابمان را از هر ارتفاعی رها کنیم به خاطر وجود نیروی جاذبه مطمئنا به سمت زمین کشیده می شود ، اما چرا وقتی برای رسیدن به آرزوهایمان تلاش می کنیم گاهی موفق می شویم و گاهی اوقات هم نه ؟ آیا قانون جذب وجود ندارد ؟!

در جواب می توان گفت وقتی که ما سعی می کنیم به اهداف خود برسیم مانند این است که سعی می کنیم سنگی را از ارتفاعی به سمت زمین پرتاب کنیم ، اگر بتوانیم سنگ را به سمت زمین پرتاب کنیم مطمئنا قانون جاذبه آن را به سمت پایین خواهد کشید و اگر نتوانیم سنگ را به سمت پایین پرتاب کنیم مثلا سنگ در میانه راه به دیواری برخورد کند و به سمت پایین پرتاب نشود قانون جاذبه به آن کارگر نخواهد بود در اینجا ما نمی گوییم که قانون جاذبه وجود ندارد می گوییم که ما کارمان را درست انجام نداده ایم .
 
 همین مثال برای قانون جذب نیز صدق می کند ، وقتی که ما برای جذب هدفی تلاش می کنیم و نمی توانیم آن را به سوی خود جذب کنیم این به خاطر کار نکردن قانون جذب نیست به خاطر این است که ما هنوز شیوه درست انجام کارها را نیافته ایم و یا در ذهن خود گرفتار باورهای محدود کننده هستیم .

 به عبارتی می توان گفت که چیزی به نام شکست وجود ندارد ، وقتی که ما برای جذب هدفی تلاش می کنیم و به آن نمی رسیم در اصطلاح می گوییم که شکست خورده ایم اما واقعیت این است که تلاش هایی که ما داشته ایم چنین نتیجه ای را به همراه داشته است و این نتیجه متناسب با تلاش های ماست ، اگر نتیجه به دست آمده نتیجه مطلوب ما نیست باید تغییری در روند آن انجام دهیم .

 بگذارید برای روشن شدن مطلب مثالی بزنیم ، فرض کنید که شما بازیکن تیم بسکتبال هستید و می خواهید توپی را وارد حلقه کنید ، وقتی که در پرتاب اول توپ وارد حلقه نمی شود این به معنای شکست شما نیست فقط پرتاب شما نتیجه اش وارد نشدن توپ به حلقه بوده است . وقتی که شما تلاشتان را بیشتر می کنید و به واسطه این تلاش ها توپ را وارد حلقه می کنید این در اصطلاح پیروزی نتیجه تلاش شما بوده است .
 
پس از این به بعد کلمه شکست را از ذهن خود بیرون کنید همه تلاش های ما نتایجی را به دنبال دارد که اگر نتایج دلخواه ما نباشد آن را شکست می نامیم فقط همین
 
پس وقتی که ما برای رسیدن به اهدافمان تلاش می کنیم و به نتیجه دلخواه نمی رسیم یا باید راه دیگری را امتحان کنیم و یا باید تلاش خود را بیشتر کنیم و در عین حال در ذهن ناخودآگاه خود جستجو کنیم که هیچ باور محدود کننده ای وجود نداشه باشد که با اهداف ما در تضاد باشد (ضد هدف)

وقتی که ما هدف خود را جذب یک ماشین قرار می دهیم و یک موتور جذب می کنیم این به خاطر عمل نکردن قانون جذب نیست بلکه ما چیزی را جذب کرده ایم که آن را باور داشته ایم .

امکان دارد که ما اصلا در ذهن ناخودآگاه خود باور صاحب یک ماشین شدن را نداشته ایم و یا هر فکری دیگر که این مطلب را به ما القا کرده که ما استحقاق رسیدن به هدفمان را نداشته ایم ، ولی در هر صورت جذب صورت گرفته ولی بر پایه باورهای ما ، یادمان باشد که

 
آنچه که در زندگی ما محقق می شود که آن ها را باور داشته ایم یا به عبارتی آنچه را که باور کنیم در زندگی خود می بینیم
 
 گاهی اوقات افرادی که با قانون جذب آشنایی دارند و آن را در زندگی خود به کار می برند و سعی دارند که با مراقبت از افکار خود از زندگیشان مراقبت کنند ، اتفاق هایی برایشان می افتد که در ظاهر می گویند که ما به این اتفاقات فکر نکرده ایم چون از قانون جذب آگاه بودیم و می دانستیم که تمرکز بر منفی ها باعث جذب منفی ها به زندگی ما می شود ، پس اینجا چه اتفاقی افتاده است ؟ این افراد می گویند که ما به این اتفاقا فکر نکرده ایم پس چطور آن را به زندگی خود جذب کرده اند ؟ قانون جذب چطور جواب این سوال را می دهد ؟

 به یاد داشته باشید که ما دو نوع باور داریم : باورهای خودآگاه و باورهای ناخودآگاه ، وقتی که چنین اتفاق هایی برایمان رخ می دهد که ما در ظاهر آن ها را نمی خواستیم ولی برایمان اتفاق افتاده است باید سراغ باورهای ناخودآگاهمان برویم و آن ها را شناسایی کنیم ، وقتی چنین رویدادهایی در ظاهر ناخواسته برای ما اتفاق بیفتد به خاطر باورهایی است که در عمق ضمیر ناخودآگاهمان داشته ایم و همین باورها کار خودشان را کرده اند ، برای اینکه چنین اتفاق هایی برای ما نیفتد باید روح خود را از هر گونه منفی ها پاک کنیم و آنقدر باورهای مثبت را به خود تلقین کنیم که دیگر جایی برای منفی ها باقی نماند .

برای آشنایی بیشتر با این موضوع حتما مقاله ی " کلید تحقق آرزوها " را مطالعه کنید .

 گاهی اوقات هم امکان دارد که بیش از حد زیاده روی کنیم و آنقدر مشغول زندگی روزمره و کار خود شویم که خودمان را فراموش کنیم این جاست که امکان دارد ضمیرناخودآگاهمان اتفاقی را برای ما پیش آورد تا ما را متوقف نماید تا بدین شکل به ما استراحتی داده باشد .

 
 آیا قانون جذب واقعا وجود دارد ؟
آیا قانون جذب واقعا وجود دارد ؟
 آیا قانون جذب واقعا وجود دارد ؟
آیا قانون جذب واقعا وجود دارد ؟
 آیا قانون جذب واقعا وجود دارد ؟
آیا قانون جذب واقعا وجود دارد ؟
  آیا قانون جذب واقعا وجود دارد ؟
آیا قانون جذب واقعا وجود دارد ؟
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر