menuordersearch
rajaiemanesh.com

قانون جذب ,

مشاهده سبد خرید

تومان
برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه
پکیج ویژه
۱۳۹۶/۲/۲۶ سه شنبه
(0)
(0)
قانون جذب
قانون جذب

هیچ چیز نمی تواند مانع از این شود که فردی با دیدگاه مثبت ، به اهدافش دسترسی پیدا نکند و هیچ قدرتی بر روی زمین نمی تواند به فردی با دیدگاه منفی کمک کند (توماس جفرسون)
 
قانون جذب و باورها در ارتباط مستقیم با هم هستند به طوری که وقتی نسبت به باورهای محدود کننده ذهنمان آگاهی پیدا می کنیم ، آگاهانه درگیر قانون جذب می شویم .
 
ویلیام اتکینسون در کتابی با نام ارتعاشات فکری یا قانون جذب در دنیای تفکرات می گوید : " ما درباره قانون جاذبه صحبت می کنیم ، اما قانون جذب در دنیای تفکرات را نادیده می گیریم ، ما با نیرویی که ذره ها و اتم ها را به هم متصل نگه می دارد آشنا هستیم ، با قانونی که جسم ما را به سمت زمین جذب می کند آشنا هستیم ، با قوانینی که سیارات و ستارگان را در جای خود نگه می دارد آشنا هستیم ، اما چشمان خود را به سوی قوانینی می بندیم که که به واسطه آن امیال و آرزوها و یا ترس ها را به سوی خود جذب می کنیم و یا زندگیمان را می سازیم یا نابود می کنیم ."
 
مبنای قانون جذب بر اساس فکر و تفکرات ما شکل می گیرد

 فکر ما نیروی فوق العاده قدرتمندی است که دارای قدرت جذب بسیار حیرت انگیزی است که مانند یک مغناطیس فوق العاده قدرتمند عمل می کند . قانون جذب از آن جهت بر مبنای تفکرات عمل می کند که هر آنچه که ما در این دنیای مادی می بینیم صورت تجسم یافته آن در عالم بالاتر است(عالم مجردات) یعنی اشیاء مادی در این دنیا بلا استثنا نمونه مجردی در عالم بالاتر دارند که این نمونه های مجرد به واسطه فکر انسان ها به این نمونه های مادی تبدیل شده اند .

 در واقع به زبان ساده تر می توان گفت آنچه که ما به آن فکر می کنیم ، در زندگی ما محقق می شود و ما چیزهایی را به سمت خود جذب می کنیم که همواره به آن ها فکر می کنیم و اگر همین حالا به زندگی خود نگاه کنیم به این موضوع پی می بریم که هر آنچه که ما در زندگی خود می بینیم در واقع همان چیزهایی است که سالیانی است به آن ها فکر کرده ایم حالا چه نتیجه خوب بوده و یا چه بد .

 
قانون جذب پایه یکی از اصول روانشناسی را تشکیل می دهد که می گوید : هر چه بر هدفی بیشتر تمرکز کنید بیشتر از آن به دست خواهید آورد .

نکته مهم اینکه اکثر مردم  بر چیزهایی تمرکز می کنند که نمی خواهند در زندگی داشته باشند ، در نتیجه بیشتر آنچه را که نمی خواهند به دست می آورند .
 
 قانون جذب
قانون جذب
 قانون جذب
قانون جذب
 قانون جذب
قانون جذب
قانون جذب
قانون جذب
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر