menuordersearch
rajaiemanesh.com

برآورده شدن آرزوها توسط کائنات ,

مشاهده سبد خرید

تومان
برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه
پکیج ویژه
۱۳۹۶/۲/۲۵ دوشنبه
(11)
(0)
برآورده شدن آرزوها توسط کائنات
برآورده شدن آرزوها توسط کائنات

بین باورهای ما و برآورده شدن آرزوهایمان توسط کائنات رابطه مستقیمی وجود دارد برای درک بهتر کمی در این مورد توضیح می دهیم که وقتی که ما درخواستی از کائنات می کنیم ، بین ما و کائنات چه اتفاقی می افتد ؟

کائنات دائما" پیام های ما را دریافت می کنند و متناسب با پیام ها جواب هایی را برای ما ارسال می کنند یعنی کائنات دائما" در حال ارسال و دریافت پیام هستند . اهداف و آرزوهای ما را به صورت پیامی دریافت می کنند و راه تحقق آن ها را به صورت سیگنال هایی برای ما ارسال می کنند که

 
کانال برقراری ارتباط بین ما و کائنات همان باورهای ماست

این باورهای ماست که تعیین می کنند که راه حل های ارسالی از سوی کائنات را باور کنیم یا نه ! و برای عملی کردن آن ها قدمی برداریم یا نه ؟ و همچنین چگونگی تفسیر ما از الهاماتی که کائنات به سوی ما می فرستند بستگی به نظام باورهای ما دارد .

خداوند رحمان کائنات ( کائنات در لغت به معنای همه موجودات است) را آماده دریافت آرزوهای ما کرده است و آن ها را موظف کرده که آرزوهای ما را برآورده کنند یا به عبارتی راه و اسباب آن را برای انسان به عنوان اشرف مخلوقات فراهم کنند .

 این سیگنال های ارسالی توسط باورهای ما فیلتر می شوند و در قالب واقعیت هایی در زندگی ما نمود پیدا می کنند به عبارت دیگر اگر باورهایمان را تغییر دهیم ، واقعیت زندگیمان نیز تغییر خواهد کرد  با ارائه مثالی مطلب را بیشتر روشن می کنیم  مثلا ما به دنبال راه اندازی یک شغل پر درآمد هستیم و از کائنات در قالب دعا درخواست می کنیم که ایده ای را به ذهن ما برسانند ، بعد از مدتی ایده ای برای تولید محصول جدید به ذهن ما ارسال می شود ، حالا ما با توجه به سیستم باورهایمان آن را تفسیر می کنیم ، یا قبولش می کنیم و یا ردش می کنیم .

 اگر در ذهن ما باورهای منفی و محدود کننده وجود داشته باشد به آن ایده با دید شک و دو دلی نگاه و برخورد می کنیم ، مثلا به خودمان می گوییم :

مشکلاتی که سر راهم وجود دارد را چطوری حل کنم ؟ پولش را از کجا بیاورم ؟ نکند قبل از من کسی این کار را انجام داده باشد ؟! و هزار و یک اما و اگر دیگر ، در حالی که از یک موضوع غافلیم که وقتی ایده ای به ما الهام می شود ، مطمئنا ما توانایی لازم برای انجام و به نتیجه رساندن آن ایده را داریم که اگر غیر از این بود آن ایده هیچ وقت به ذهن ما القا نمی شد .

 به خاطر باورهای محدود کننده ای که داریم مدام امروز و فردا می کنیم و شک و دو دلی به دلمان راه می دهیم تا در نهایت همان ایده که توسط کائنات به فرد دیگری فرستاده شده بود توسط همان فرد که دارای باورهای قدرتمندی بود اجرایی و عملی می شود و برای آن فرد تولید ثروت فراوانی می کند

این مثال به خوبی نشان میدهد که چگونه باورهای ما واقعیت زندگی ما را رقم می زند ، اگر همانند فرد اول با باورهای محدود کننده و منفی قدم از قدم برنداریم و در زندگی درجا بزنیم ، این می شود واقعیتی که نتیجه باورهای انسانی است که گرفتار باورهای محدود کننده است ولی در مقابل فرد دوم که سرشار از باورهای قدرتمند و ثروت ساز است سریعا دست به اقدام می زند و ایده الهام شده را به ثروت و فراوانی تبدیل می کند و این واقعیت می شود نتیجه باورهای قدرتمندی که در ذهن داشته است پس بار دیگر تکرار می کنیم که

 
باورهای ما واقعیت های زندگی ما را رقم می زنند و اگر بخواهیم زندگی ما تغییر کند باید باورهای خود را تغییر دهیم

نکته دیگری که جا دارد با آن اشاره کنیم این است که کائنات شتاب را دوست دارند ، کائنات یک ایده را به ذهن چند نفر الهام می کند و کسی در این میان از بقیه موفق تر است که زودتر اقدام کند و گامی عملی بردارد .

وقتی که ما دعا می کنیم و آرزو و خواسته خود را مطرح می نمائیم کائنات همواره حضور دارند و آماده برآورده کردن آرزوهای ما هستند ولی در این میان باورهای محدود کننده سد راه ما می شوند .

 در ذهن ما هم باورهای خودآگاه وجود دارد هم باورهای ناخودآگاه و از طرفی قدرت باورهای ناخودآگاه بسیار قدرتمند تر است  به طوری که واقعیت های زندگی ما را رقم میزنند پس اگر این باورها تغییر کنند واقعیت دنیای ما نیز تغییر خواهد کرد .

خلاصه اینکه ما آرزوهایمان را در قالب سیگنالی به کائنات ارسال می کنیم و کائنات نیز در قالب پیام هایی جواب ها را به ما الهام می کنند و ما نیز از طریق باورهایمان این الهام ها را تفسیر می کنیم و در نهایت یا دست به اقدام می زنیم و یا بهانه جویی می کنیم .

 
پس می توانیم بگوییم نتایجی که در نهایت به دست می آوریم و واقعیت دنیای ما را رقم می زنند باورهای ما هستند که بیشتر باورهای ما باورهای ناخودآگاه است.


نرم افزار فارسی برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه

برای دریافت نرم افزار فارسی پیام های پنهان کلیک کنید

 
 برآورده شدن آرزوها توسط کائنات
برآورده شدن آرزوها توسط کائنات
 برآورده شدن آرزوها توسط کائنات
برآورده شدن آرزوها توسط کائنات
 برآورده شدن آرزوها توسط کائنات
برآورده شدن آرزوها توسط کائنات
  برآورده شدن آرزوها توسط کائنات
برآورده شدن آرزوها توسط کائنات
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

22 نظر
مهشید همتی
چهارشنبه هشتم آبان ۹۸
پاسخ
()
()
سلام خسته نباشيد.من وقتي ميخوام واسه برآورده شدن آرزوهام دعا کنم .ته دلم به برآورده شدنش شک دارم .چون هر وقت هر چيز از خدا خواستم بهم نداده .چي کار کنم اين شک و دودلي رو از بين ببرم ؟
پاسخ مدیر سایت
با سلام ، وقت شما بخیر و خوشی ، متاسفانه ذهن اغلب ما با الگوهای ذهنی منفی اشغال شده که معمولا درگیر افکار منفی هستیم ، وقتی چنین فکر و یا حس منفی بهتون دست داد به عنوان یک ناظر فقط نگاهش کنید ، قضاوتش نکنید ، فقط نگاهش کنید تا مثل ابر بگذره و بره و سعی کنید همواره به مهربانی و نعمت های بیشماری که خداوند بهتون داده فکر کنید بعد ببینید واقعا این خدا میتونه دعای شما رو برآورده نکنه ؟ با افکار منفی حستون رو منفی نکنید ، سعی کنید همواره به زیبایی ها و نعمتها و مهربانی های زندگیتون توجه کنید و حالتون رو خوب کنید ، موفق و سربلند باشید
رضا نژادخانی
شنبه بیست و نهم تیر ۹۸
پاسخ
()
()
سلام واقعا قدرت فکر بالا است وداره زندگي من و عوض ميکنه .شاد باش.کينه و نفرت و بنداز بيرون .بزرگ فکر کن .ببين چه طور به هدف هايت ميرسي
ارمیتا
چهارشنبه بیست و دوم خرداد ۹۸
پاسخ
()
()
لطفا من هم عضو گروه کائنات کنيد.
مهدی لطفی
دوشنبه نهم اردیبهشت ۹۸
پاسخ
()
()
ميخوام در گروه کائنات عضو بشم
فاطمه راد
سه شنبه سوم اردیبهشت ۹۸
پاسخ
()
()
سلام خيلي عالي بود لطفاً بنده رو هم ادد کنين گروه کائنات
حسین
شنبه دوازدهم آبان ۹۷
پاسخ
()
()
سلام دوستان من خودم در طول زندگي به هرچيز بيش از حد فکر کردم به ان خواسته رسيده ام چه خوب وچه بد درضمن بايد باورداشته باشيم که کاينات در احاطه خداوندست وقدرتي بالاتر از قدرت خداوند وجود ندارد وخداوند امورش را با وسيله محقق ميکند بايد اول دعا ونقش نيايش را جدي بگيريم وبعد باتوجه به حضور وقدرت خالق هستي از کاينات درخواست نماييم واين قانون تغييرناپذير عالم است و صددرصد جواب ميدهد فقط بايد صبر وتحمل داشته باشيم و به ان باور ويقين قلبي ودروني اعتمادکنيم.
پاسخ مدیر سایت
با سلام باور شما باور بسیار قدرتمندی است که رسیدن به هر آرزویی را میسر می کند ، موفق باشید
هدایت
شنبه سی و یکم شهریور ۹۷
پاسخ
(0)
()
سلام .من يقين دارم به تمام ارزوهام ميرسم.چون هميشه مثبت فکر ميکنم. و هميشه به قانون جذب اعتقاد دارم.
عرفان احدی
شنبه سوم شهریور ۹۷
پاسخ
()
()
سلام خيلي خوب بود.من عرفان هستم ۱۴ ساله از تهران.وضع مالي ما نسبت به خيلي ها بدتر است.همه بچه ها همه چيز را دارند اما ما هيچي هزار تا آرزو دارم که بر آورده مي خوام بشن.لطفا من را عضو گروه کائنات کنيد. آيدي تلگرامم * * * * با تشکّر از مطالب خوبتون.
پاسخ مدیر سایت
با سلام برای شما آرزوی موفقیت و سعادت داریم
مرتضی روشنی
یکشنبه هفتم مرداد ۹۷
پاسخ
(1)
()
با سلام من ازاوزندگيم هميشه باشکست مواجه بودم بااينکه ادم درست رفتاري هستم پاهامراازگليم دراز نميکنم به حق خودم قانع هستم 60سالم هنوزمستاجرم
عرفان
دوشنبه بیست و پنجم تیر ۹۷
پاسخ
()
()
سلامعالي بود ممنون از سايتتون
پاسخ مدیر سایت
با سلام برای شما آرزوی موفقیت داریم
شادی الهی
دوشنبه بیست و یکم خرداد ۹۷
پاسخ
(0)
()
سلام بسيار عالي ، مفید و آموزنده.باور خيلي روي ايمان قلبي ما تاثير ميزاره و همچنين رسيدن به ارزوها
پاسخ مدیر سایت
با سلام ، موفق باشید .
ب .ق
سه شنبه پانزدهم خرداد ۹۷
پاسخ
()
()
سلام من خيلي دوس دارم عضو گروه کائنات بشم ميشه منم تو گروه اد کنيد
مهدی الله یاری
یکشنبه سیزدهم خرداد ۹۷
پاسخ
()
()
سلام. وقت بخير و شادي. ميشود اين حقير را هم عضو گروه کائنات کنيد. سپاسگزارم از لطفتان در پناه ايزد منان باشيد يا حق
سارا آریامهر
شنبه بیست و پنجم فروردین ۹۷
پاسخ
()
()
لطفا من را به گروه کائنات اد فرماييد.باتشکر
نسرین هستم
چهارشنبه بیست و دوم فروردین ۹۷
پاسخ
()
()
عااااليه..منم اعتقاد دارم وميخوام بپيوندم ب گروه کائنات
معصومه
سه شنبه چهاردهم فروردین ۹۷
پاسخ
()
()
سلام من به کائنات اعتقاد دارم وخيلي دوست دارم تو گروه کائنات باشم. مطمئن هستم منم به آرزوي بزرگ زندگيم ميرسم
ترابی
جمعه دهم فروردین ۹۷
پاسخ
(1)
()
ميخواهم به گروه کاينات بپيوندم به کاينات ايمان دارم ترابي
بهانه ب
شنبه نوزدهم اسفند ۹۶
پاسخ
(0)
()
با سلام و احترام.خيلي ممنون از اطلاعاتتون. اميدوارم هميشه شاد و موفق باشيد و به آرزوهاتون برسيد.خسته نباشيد
پاسخ مدیر سایت
با سلام از نظر پر مهرتان بسیار سپاسگزاریم ، موفق و پیروز باشید .
راضیه قادری
یکشنبه سیزدهم اسفند ۹۶
پاسخ
(0)
()
من به کاءنتا يقين دارم که به همه ارزوهايم برسم
پاسخ مدیر سایت
با عرض سلام برای شما آرزوی موفقیت دارم
ام لیلا رسولی
یکشنبه ششم اسفند ۹۶
پاسخ
(2)
()
من به آرزويم ميرسم توسط کائنات يقين دارم
پاسخ مدیر سایت
با سلام برای شما آرزوی موفقیت دارم
رسول
دوشنبه سی ام بهمن ۹۶
پاسخ
(0)
()
بسيار عالي و شفاف بود
پاسخ مدیر سایت
با سلام برای شما آرزوی موفقیت می کنم .