menuordersearch
rajaiemanesh.com

نقشه ی گنج خود را پیدا کنید و به آن عمل کنید ,

مشاهده سبد خرید

تومان
برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه
پکیج ویژه
۱۳۹۶/۲/۲۳ شنبه
(0)
(0)
نقشه ی گنج خود را پیدا کنید و به آن عمل کنید
نقشه ی گنج خود را پیدا کنید و به آن عمل کنید

هر چه را که آرزو دارید که به دست بیاورید قبلا توسط دیگران انجام شده است ، احتمالا توسط خیلی های دیگر هم انجام شده است . این خبر خوبی است . لازم نیست خودتان راه و چاه را پیدا کنید ، این کار برایتان انجام شده است . کار شما این است که فقط به دنبال اطلاعات بگردید که کمکتان می کند که همان کار را انجام دهید .

اگر می خواهید به معدن الماس برسید یک نقشه که جهت ها را نشان می دهد پیدا کنید  ، احتمالا هدف و آرزویی که شما برای خود در نظر گرفته اید قبلا توسط دیگران انجام شده است و به موفقیت رسیده .

اگر شما بخواهید از صفر شروع کنید و راه های گوناگون را آزمون و خطا کنید تا راه رسیدن به هدف خود را بیابید هم زمان زیادی نیاز دارید هم امکان موفقیتتان کم است ولی وقتی یک نمونه موفق را پیدا می کنید و مسیر رسیدن به موفقیت آن فرد را بررسی می کنید ، این کار دقیقا مانند یک نقشه می باشد که راه را قدم به قدم به شما نشان می دهد تا با کمترین خطا در کوتاه ترین زمان ممکن از راهی میان بر به هدف خود برسید و این بسیار عالیست .

در هر زمینه ای که می خواهید فعالیت کنید باید به دنبال سیستمی باشید که قبلا اجرایی شده و به موفقیت رسیده باشد شما هم باید آن سیستم را به مثابه یک نقشه گنج پیش روی خود داشته باشید و به آن عمل کنید تا در نهایت به هدف و آرزوی خود برسید .

سیستم در واقع یک راه عملی و قابل پیش بینی برای رسیدن به هدف است که از یک سری قوانین و اصول منظم و مشخص تشکیل شده است که مسیر رسیدن به هدف را هر چه بیشتر به ما نشان می دهد .

طبق گفته مایکل گربر : سیستم به افراد عادی امکان می دهد که به نحوی قابل پیش بینی به نتایج خارق العاده برسند ، هر چند که بدونه یک سیستم برای افراد خارق العاده هم سخت است که به نحوی قابل پیش بینی به نتایج حتی عادی برسند .

اگر شما می خواهید یک مجموعه از رستوران های زنجیره ای را راه اندازی کنید ، یکی از سیستم های موفقی که درست بودن اصول و قوانین اجرا شده در آن به اثبات رسیده رستوران های زنجیره ای مک دونالد است . شما هم می توانید با عمل کردن به این سیستم به موفقیت های چشم گیری که این سیستم دست یافته ، برسید .

 اگر کسی قبلا کاری که شما می خواهید انجام دهید ، انجام داده و موفق شده ، تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که از آن سیستم الگوبرداری کنید و تکرارش نمائید . اگر خلاقیت و تفکر مبتکرانه ای هم دارید بهتر است که آن ها بر مبنای اصول و قوانین پایه ، آزموده و اثبات شده ای باشد که آن ها را از سیستمی آموخته اید که بر اساس همین  قوانین موفق شده است .

 برای موفقیتتان بهتر است به دنبال یک معلم موفقیت و یا یک الگو باشید که می توانید آن را در کتاب ها ، سخنرانی ها ، سمینارها و . . . بیابید .

تفاوت بین جایی که هستید و جایی که پنج سال بعد خواهید بود ، کسانی است که ملاقات می کنید و کتاب هایی است که می خوانید(جارلی جوتز)

 در مورد کتاب های خوب مساله این نیست که چند تا از آن ها را می توانید تمام کنید، بلکه این است که چند تا از آن ها به ذهنتان راه پیدا می کنند .(مورتیمر ادلر)

وقتی که سیستم موفقیت خود را پیدا کردیم لازم است که فورا اطلاعات را به کار گیریم و به آن عمل کنیم . خیلی از ما بعد از پیدا کردن سیستم موفق بهانه می آوریم و امروز و فردا می کنی به این بهانه که زمان ایده ال آن فرا برسد و یا شرایط عوض شود و غافل از این هستیم که زمان عمل  کردن همین الان است بله همین الان بدونه هیچ بهانه ای .

شرایط تا زمانی که ما قدمی برنداریم عوض نمی شود . این تصور غلط را باید از ذهن خود پاک کنیم که منتظر بمانیم تا شرایط عوض شود تا وارد عمل شویم ، بلکه باید عمل کنیم تا شرایط را تغییر دهیم .

می گویند کسی که اصلا کتاب نمی خواند به اندازه ای که اصلا خواندن بلد نیست جاهل می ماند . به همین ترتیب معلومات نداشتن و عمل نکردن به آن ، نشان می دهد که آن معلومات کاملا بی ارزش است . معلومات تا زمانی که به کار گرفته نشده اند نمی توانند ما را به هدف و آرزویمان برسانند ، برای رسیدن به جایگاه مطلوبتان از این جایی که هستید ناگزیر باید به معلوماتتان عمل کنید . برای عمل کردن به معلوماتتان بهانه نیاورید ، امروز و فردا کردن شما را گرفتار قانون تضعیف تصمیم می کند . این قانون می گوید که : هر چه قدر برای انجام کاری که می دانید همین حالا باید انجامش دهید بیشتر صبر کنید احتمالش بیشتر می شود که انجامش ندهید . به عبارت دیگر فقط قدم اول را بردارید لازم نیست این قدم خیلی کامل و بی نقص باشد ، فقط کافی است که عمل کنید و به هدف نزدیک تر شوید .

زیگ زیگلار می گوید : هر چیزی که ارزش انجام دادن دارد ، ارزش دارد که بد انجام شود تا اینکه یاد بگیرید که چطور ان را خوب انجام دهید ، مهم همان عمل کردن است با تکرار و تمرین کردن نتایج عالی به دست می اید .

عمل کردن باعث انتقال ما از شرایط موجود به شرایط جدید تر می شود ، امروز و فردا کردن یک تله بسیار بزرگ است که می تواند برای همیشه مانع از رسیدن ما به موفقیت شود .

 منتظر نشوید ، هیچ وقت ، وقتش نمی شود . از هر کجا که ایستاده اید شروع کنید و با هر ابزاری که در اختیارتان است مشغول شوید ، همینطور که پیش میروید ، ابزارهای بهتری پیدا خواهید کرد (ناپلئون هیل)

 
 سیستم را پیدا کنید و به آن عمل نمائید
سیستم را پیدا کنید و به آن عمل نمائید
 سیستم را پیدا کنید و به آن عمل نمائید
سیستم را پیدا کنید و به آن عمل نمائید
 سیستم را پیدا کنید و به آن عمل نمائید
سیستم را پیدا کنید و به آن عمل نمائید
 سیستم را پیدا کنید و به آن عمل نمائید
سیستم را پیدا کنید و به آن عمل نمائید
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر