menuordersearch
rajaiemanesh.com

اصلی حیاتی که هیچ موفقیتی بدونه آن به دست نمی آید ,

مشاهده سبد خرید

تومان
برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه
پکیج ویژه
۱۳۹۶/۲/۲۳ شنبه
(0)
(0)
اصلی حیاتی که هیچ موفقیتی بدونه آن به دست نمی آید
اصلی حیاتی که هیچ موفقیتی بدونه آن به دست نمی آید
دکتر توماس استنلی در کتاب همسایه میلیونر می گوید : تقریبا همه میلیونر های خود ساخته ای که با آن ها مصاحبه کرده است به او گفته اند که رسیدن به موفقیت شان ناشی از تلاش و سخت کوشی آن ها بوده است .

اولین نتیجه ای که از قانون تلاش به دست می آید رسیدن به موفقیت های بزرگ در سایه تلاش فراوان و داشتن هدف و مقصود مشخص می شود . باید پیوسته از خود سوال کنیم که می خواهم چه کار کنم؟ چگونه می خواهم این کار را را انجام دهم؟ تنها تلاش فراوان کافی نیست ، باید روی کارهای پر ارزش متمرکز شوید تا به هدف های ارزشمند دست پیدا کنید .

دومین قانون تلاش این است که هر چه بیشتر تلاش کنیم اقبال بیشتری به سوی ما روی خواهد آورد . با تلاش فراوان درهای فرصت مناسب به رویتان گشوده می شود و در شرایطی قرار می گیرید که همانند آهنربایی ، اشخاص و منابع مختلف را به سوی خود جذب می کنید .

 خطا پایه موفقیت است و وسیله ای که می توان به موفقیت رسید . توماس ادیسون می گوید : که من هفتصد بار اشتباه نکردم ، من یک بار اشتباه کردم ، من زمانی موفق شدم که هفتصد راهی که موفقیت آمیز نبود اصلاح کردم . هر گاه راهی که عمل نمی کرد حذف کردم راهی را پیدا کردم که کار می کرد .

 هرگاه خبرهای بد را به عنوان یک نیاز به تغییر و نه یک خبر منفی پذیرفتند شما از آن شکست نخورده اید بلکه از آن ها چیزهای تازه آموخته اید . (بیل گیتس)

موفقیت توانایی رفتن از شکستی به شکست دیگر بدونه از دست دادن شور و حرارت است (چرچیل)

موفقیت بر روی ستون های شکست شکل می گیرد. شکست ها پله های نبردبان موفقیت هستند کسی که از اولین شکست ناامید می شود سزاوار کامیابی نیست . هر شکست دست کم این فایده را دارد که انسان یکی از راه هایی که به شکست منتهی می شود را بشناسد .

 پشتکار ، اصلی حیاتی است که بدونه آن هیچ موفقیتی در هیچ مقیاسی قابل توجه نمی تواند بدست اید .

کالوین کولیج در شعر معروفش "پشتکار " ابراز می کند که استعداد ، تحصیلات و نبوغ برای موفقیت کافی نیست ، کولیج می گوید : پشتکار مشکلات نژاد بشر را حل کرده است و همیشه هم حل خواهد کرد .

خردمندان به ما می گویند : شخص صالح (در بحث ما انسان موفق)هفت بار زمین می خورد ولی هشت بار بر می خیزد . از آنجا که این جمله قرن ها پیش نوشته شده است ، می توانیم با اطمینان فرض کنیم که کامیاب ها از همان اول بسیار زمین می خورند ولی باز بلند می شوند . واقعا آنقدر نقل قول در راستای این جملات هست و آنقدر مثال های تاریخی است که آدم فکر می کند این موضوع بدیهی است . اما باز هم چقدر خبر از کسانی می شنویم که قبل از اینکه تلاش هایشان به نتیجه برسد جا می زنند  یا از آن بدتر آن هایی که مدتی ایستادگی می کنند تا درست وقتی بعد از این همه زحمت که در حال رسیدن به موفقیت نهایی هستند جا می زنند .

 
راسل اچ کانول در اثر معروفش ، انبوه الماس به ما درسی اساسی درباره ثروت عظیمی می دهد که اغلب چند سانتی متر آن طرف تر از جایی است که دست از حفاری می کشیم .

زود جا زدن یک تمایل موذی است که همه ما در معرضش هستیم . مقاومت در برابر این تمایل می تواند همه چیز را تغییر دهد . تنها فرق بین انسان هایی که به اوج رسیده اند با کسانی که هنوز به موفقیت نرسیده اند این است که آن ها به دفعات بیشتری با افراد بیشتری زمین خورده اند و دفعات بیشتری نه شنیده اند . . .  و در نهایت بله های بیشتری شنیده اند .

 برای موفقیت در کار و دستیابی به خواسته هایمان باید همه نیروی خود را صرف اهدافمان کنیم و همواره به دست آورد های نهایی تلاش هایمان بیندیشیم . در این زمینه ادیسون گفته است : 90% نبوغ ناشی از داشتن پشتکار در کار است .

داستان های موفقیت افراد بزرگ نشان می دهد که داشتن پشتکار از مهمترین رموز موفقیت آنان به شمار می آید .  یک اصل حیاتی که هیچ موفقیتی در هیچ مقیاسی بدونه آن به دست نمی آید پشتکار است . آنقدر نقل قول ها بعد از هر شکست در طول تاریخ زیاد است که داشتن پشتکار یک امر حتمی برای رسیدن به موفقیت محسوب می شود ولی جای تعجب دارد که چرا بعضی از افراد باز هم بعد از شکست خوردن دوباره و دوباره اقدام نمی کنند .

تنها تفاوت بین انسان های موفق و انسان هایی که به موفقیت نرسیده اند این است که افراد موفق بعد از اینکه نه شنیدند و شکست خوردند دوباره روی پای خود ایستادند و با انرژی بیشتری به کار خود ادامه دادند و هیچ کدام از شکست ها نتوانست آن ها را از رسیدن به موفقیت باز دارد و آن ها با دیدن هر مانعی یکی یکی آن ها را کنار زدند تا در نهایت به مقصود و مطلوب خود رسیدند .

آرزوی شما باید آنقدر به شما انرژی بدهد که شما را در مقابل هر نه ضد گلوله نماید و در مقابل هر شکست آنقدر به شما انرژی بدهد که بدونه توقف با سرعت تمام به طرف هدف خود حرکت کنید .

هرگز تسلیم نشوید! هرگز! در مقابل هیچ چیزی تسلیم نشوید به جز چیزهایی که شرافت و عقل سلیم قانعتان می کند .

 
در زندگی بار ها و بارها شکست خورده ام و به همین دلیل موفق شده ام(مایل جوردن)

ثبات قدم گنج هایی را می گشاید که موجب بهره مندی ابدی می شود (گاندی)

 
 از تلاش و سخت کوشی دست برندارید
از تلاش و سخت کوشی دست برندارید
 از تلاش و سخت کوشی دست برندارید
از تلاش و سخت کوشی دست برندارید
 از تلاش و سخت کوشی دست برندارید
از تلاش و سخت کوشی دست برندارید
 از تلاش و سخت کوشی دست برندارید
از تلاش و سخت کوشی دست برندارید
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر