menuordersearch
rajaiemanesh.com

عادتی که سم کشنده ی موفقیت است ,

مشاهده سبد خرید

تومان
برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه
پکیج ویژه
۱۳۹۶/۲/۲۳ شنبه
(0)
(0)
عادتی که سم کشنده ی موفقیت است
عادتی که سم کشنده ی موفقیت است
 یکی از مهلک ترین سم های کشنده موفقیت مقصر دانستن دیگران در شکست هاست . انسان های موفق این را می دانند از اثبات کردن اینکه دیگری دارد اشتباه می کند هیچ سودی عایدشان نمی شود ، بلکه به گونه ای سازنده خود را مورد نقد و بررسی قرار می دهند . از نقص های خود فرار نمی کنند بلکه معیارهای بالاتری را انتخاب می کنند .

 آن ها نواقص خود را جستجو می کنند و آن ها را اصلاح می نمایند که دقیقا راه موفقیت همین است ، پیدا کردن ضعف ها ، نگاه سازنده به آنها و برطرف نمودنشان و در نهایت رسیدن به هدف .

 ما عادت کرده ایم که بیشتر شکست های خود را ناشی از بد شانسی بدانیم و در مواجهه با شکست ها این جمله را بر زبان بیاوریم : "رسم روزگار است ، دیگر کاری نمی شود کرد " ولی باید دقیق تر اندیشید ، رسم روزگار بی حساب و کتاب نیست که به دلایل نامعلوم نتایج معلومی را موجب شود. دلایل معلوم نتایج معلومی را در پی خواهد داشت . اگر ما شکست خوده ایم دلیل معلومی وجود داشته که این نتیجه را رقم زده . به جای این کارها به دنبال دلیل درست باشیم ، نواقص را بیابیم و از آن ها درس بگیریم .

انسان های موفق تمام مسئولیت زندگی را قبول می کنند و خود را مسئول تمام رویدادهایی می بینند که در زندگیشان اتفاق می افتد .  انسان هایی که شکست هایشان را به بد شانسیشان ربط می دهند هنوز هم مانند کودکان فکر می کنند ، خام هستند و بدونه داشتن هیچ درکی از شرایط خود ، عاجز از دیدن فرصت هایی هستند که آن ها را قوی تر و متکی به نفس تر می کند ، پس دیگر خود را محکوم نکنید ، مقصر دانستن هیچ انسانی را به هدف نمی رساند .

مشکل اصلی مردم این است که در مواجهه شدن با موانع ، شکست را تنها گزینه موجود می بینند و به این ترتیب مغلوب می شوند . وقتی که ایمان می آوریم راهی است ، به طور خودکار انرژی منفی را به انرژی مثبت تبدیل می کنیم . تنها زمانی مسئله ای غیر قابل حل می شود که باور کنیم غیر قابل حل است ، وقتی که باور کنیم راه حلی وجود دارد خواهیم دید به طور باورنکردنی راه حل ها به ذهنمان الهام می شود ، پس هیچگاه به خودمان اجازه صحبت و فکر کردن درباره نبودن راه حل ها را ندهیم .

 وقتی که به مانعی برخورد کردیم لازم نیست کل برنامه ها را زیر سوال ببریم فقط به خود کمی استراحت دهیم ، مثلا به یک تفریح کوتاه مدت برویم سپس دوباره با مانع روبه رو شویم آن گاه خواهیم دید راه حل به سراغمان می آید .

ما آنچه را که باور کنیم و به آن ایمان بیاوریم در زندگی خود خواهیم دید . قانون انتظار به ما می گوید همیشه آن چیزی سراغ ما می آید که انتظار دیدنش را داریم ، طرف مثبت را ببینیم تا بر شکست غلبه کنیم ، اگر ذهنیتی روشن و مثبت نسبت به مسائل داشته باشیم همه عوامل به خواست خدای رحمان به نفع ما خواهد بود . اگر همواره فکر شکست را در ذهن خود بپرورانیم مطمئنا در نهایت شکست را برای ما به همراه می آورد همواره به یاد داشته باشیم که خداوند در هر شرایطی با ماست و به ما کمک می کند تا با موفقیت کامل هر مشکلی را از سر راه برداریم . در مقابل مشکلات مقاومت کنید و کاری برای از بین بردن آن ها دهید .

 شما با تکیه به ایمان می توانید در هر کاری موفق شوید . ایمان تنها سلاحی است که شما را بیش از نیازهایتان کفایت می کند . در ایمان قدرت وعظمتی وجود دارد که در میدان نبرد با موانع و مشکلات انسان برنده بی رقیب خواهد بود .

ما باید این اعتقاد را در خود تقویت کنیم که : "با توکل بر پروردگارم به هر کاری توانا هستم . آن گاه خواهیم دید که ذهنیت قدرتمندی در وجود ما سلطه پیدا خواهد کرد که ما را به انسانی شکست ناپذیر تبدیل خواهد کرد ." 
 مسئولیت پذیر باشیم
مسئولیت پذیر باشیم
 مسئولیت پذیر باشیم
مسئولیت پذیر باشیم
 مسئولیت پذیر باشیم
مسئولیت پذیر باشیم
 مسئولیت پذیر باشیم
مسئولیت پذیر باشیم
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر