باید دوباره و دوباره اقدام کنید ,

مشاهده سبد خرید

تومان
برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه
پکیج ویژه
۱۳۹۶/۲/۲۳ شنبه
(0)
(0)
باید دوباره و دوباره اقدام کنید
باید دوباره و دوباره اقدام کنید
وقتی که ما می خواهیم در زندگی خود به چیزی برسیم که برای ما اهمیت زیادی دارد که به آن هدف زندگی می گوییم ، انواع و اقسام موانع ذهنی و فیزیکی مانع راهمان می شوند تا ما را از پیمودن راه موفقیت باز دارند و چنانچه ما در این راه شکست بخوریم و دوباره بلند نشویم و به مسیر ادامه ندهیم دوباره به همان انسان اولیه تبدیل خواهیم شد .

 تفاوت انسان های موفق با انسان های عادی این است که انسان های موفق اگر هفت بار زمین بخورند ، هشت بار بلند می شوند و بارها و بارها اقدام می کنند و با اراده پولادین خود دست بر زانو می گذارند و بلند می شوند و تا رسیدن به موفقیت آرام و قرار ندارند .

وقتی انسان در مقابل شکست ناامید نمی شود و دوباره روی پای خود می ایستد ، عظمت خود را به رخ جهان می کشد و بزرگ منشی خود را به جهان اعلام می دارد . انسان های موفق شکست را همانند سوهانی نمی کنند که با خود خوری مدام آن را به روح خود بکشند ، آن ها می دانند گذر از شکست ها راه رسیدن به موفقیت است . انسان ها بعد از شکست ، دلشان می شکنند و این طبیعت انسان است ولی انسان های موفق به دنبال راهی هستند که چینی دل را بند زنند نه اینکه پتک برداشته و آن را نابود کنند .

انسان های موفق هیچج گاه از شکست هایشان تراژدی نمی سازند تا مدام در سوگش گریه کنند . آن ها شکست هایشان را فقط پرش و پرواز به افق های دورتر می بینند و از آن ها پلی می سازند برای رسیدن به موفقیت .

شکست ها همانند پله های نبردبان موفقیت هستند انسانی شایسته رسیدن به مقصد نهایی است که همه این پله ها را با اراده مصمم یکی پس از دیگری زیر پا بگذارد و در نهایت شاهد آرزو را به اغوش بگیرد  .
انسان های موفق بعد از شکست خوردن این گونه با آن برخورد می کنند که راه جدیدی را یافته اند که به موفقیت ختم نمی شود و باید راه جدیدی را پیدا کنند . تمام انسان های موفقی که امروز کنارتان می بینید ، بدونه شکست به این جایگاه نرسیده اند . آن ها ا زمانی که شکست نخورده بودند نمی دانستند مسیر صحیح کدام است و شکستشان مسیر راهنمای آنان بوده است .  

وقتی که برای رسیدن به اهدافمان اقدام می کنیم و قدم برمی داریم معلوم نیست چند بار شکست می خوریم تا در نهایت به آرزویمان می رسیم ، امکان دارد که 9 بار شکست بخوریم و بار دهم به موفقیت برسیم . حال اگر ما بعد از 9 بار شکست خوردن ناامید بشویم و دوباره اقدام نکنیم در یک قدمی موفقیت متوقف شده ایم و هیچ چیز بدتر از این نیست  چون حالا ما نه تنها آن انسان اولیه نیستیم  بلکه حالا این حس شکست خوردن و تحقیر شدن را تا به آخر عمر با خود به دوش می کشیم .

ولی اگر بعد از هر بار شکست خوردن برخیزیم و به تلاش خود ادامه دهیم تا در نهایت به هدف خد برسیم این باعث می شود که در هنگام رسیدن به هدف علاوه بر اینکه احساس اعتماد به نفس و بزرگی می کنیم ، علاوه بر آن تبدیل به یک انسان با تجربه شویم که با حل کردن هر مسئله ای که بر سر راهش بوده تجربه ای به تجربه گذشتمان اضافه شود که می توانیم از آن برای رسیدن به اهداف آینده استفاده کنیم .

پایدارترین درختان با ضربه صدم ، سرانجام بریده می شوند ولی این سبب نمی شود که بگوییم نود و نه ضربه دیگر هیچ نقشی در کامیابی نداشته اند . انسان های موفق وقتی شکست می خورند فورا برمی خیزند و از شکست خود درس می گیرند و به سمت افق های بالاتر حرکت می کنند .

اگر به زندگی بزرگان تاریخ نگاه کنیم ، خواهیم دید همه ی آن ها بلا استثنا در زندگی با مسائلی روبه رو بوده اند که رسیدن به اهدافشان مزد کنار زدن این موانع بوده است . ما می توانیم از شکست ها درس بگیریم ، یعنی آن ها را تبدیل به پیروزی کنیم و سپس آن ها را پشت سر گذاشته و به آن ها لبخند بزنیم .

این را برای خود تبدیل به یک عادت کنیم که از هر مشکلی که سر راهمان سبز می شود یک غنیمیت بگیریم .

 
 باید دوباره و دوباره اقدام کنید
باید دوباره و دوباره اقدام کنید
 باید دوباره و دوباره اقدام کنید
باید دوباره و دوباره اقدام کنید
  باید دوباره و دوباره اقدام کنید
باید دوباره و دوباره اقدام کنید
باید دوباره و دوباره اقدام کنید
باید دوباره و دوباره اقدام کنید
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
شرکت سازنده