menuordersearch
rajaiemanesh.com

علاقه خود را بیابید ,

مشاهده سبد خرید

تومان
برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه
پکیج ویژه
۱۳۹۶/۲/۲۳ شنبه
(0)
(0)
علاقه خود را بیابید
علاقه خود را بیابید
یکی از راههای موفقیت پیدا کردن علاقه مان است . علاقه در زمینه ای که مهارت ، اشتیاق و استعدادمان در آن جا کنار هم قرار می گیرند تا ما را به سمت اهدافمان پیش ببرند و ما را در زمینه ای که به آن علاقه داریم به فردی بی رقیب تبدیل کند .

اگر ما به افراد ممتاز و طراز اول در هر زمینه ای نگاه کنیم خواهیم دید که این افراد علاقه ، استعداد ، مهارت ، اشتیاق ، شادی و به طور کل زندگیشان را در آن حوزه یافته اند به همین خاطر هم توانسته اند به ثروت فراوانی هم دست پیدا کنند که این ثروت نتیجه دنبال کردن آرزویشان بوده است . حالا اگر ما بخواهیم صرفا به خاطر پول در این حوزه وارد شویم ، هر چه قدر که جلوتر برویم خسته تر می شویم و شکست های مهیبی انتظارمان را می کشد .

وقتی که ما مشغول انجام کارهای می شویم که به آن ها علاقه داریم می توانیم ارزش های زیادی را به دنیا هدیه بدهیم و از انجام این کارها لذت ببریم و چون در این کارها موفق هستیم دیگران نیز با ما همراه می شوند و ما را تحسین می کنند .

علاقه ما پلی است که باعث می شود ما تمام توانایی های خود را برای رسیدن به هدف در پیش بگیریم چون از انجام دادن آن کارها لذت می بریم و این خود می تواند تا حدود زیادی تضمین کننده موفقیت ما در آینده نزدیک باشد چون علاقه باعث می شود که ما هر روز 100% توانایی هایمان را برای انجام کارها به کار بگیریم ، به یاد داشته باشید که اگر امروز 80% تلاش کنید فردا برای جبرانش باید 120%  تلاش کنید و تنها راهی که باعث می شود این اتفاقات برای ما نیفتد این است که علاقه مان را دنبال کنیم .

انسان های موفق همواره در راه رسیدن به هدف در حال تلاش مداوم بدونه ناامیدی هستند ، اما این انرژی را از کجا می اورند ؟ علاقه یکی از منابعی است که فرد می تواند همانند یک منبع تغذیه با متصل شدن به آن خود را شارژ کند و و در راه رسیدن به هدف متوقف نشود چون مشغول به انجام دادن کاری است که تمام زندگی اش را تشکیل داده و زمانی که کار مورد علاقه اش را انجام می دهد و به موفقیت هایی دست پیدا می کند ، سرزنده تر می شود و از زندگی خود به معنای واقعی لذت می برد .

وقتی که به دنبال انجام دادن کاری هستیم که به آن علاقه داریم در واقع چیزی را پیدا کرده ایم که با روحیات ما هم خوانی دارد ، حال می خواهد برای ما ثروتی به دنبال داشته باشد یا نه ؟ اگر به ثروتمند ترین انسان های دنیا نگاه کنید خواهید دید که این افراد کسانی بوده اند که علاقه شان را در زندگی دنبال کرده اند و علاقه شان در واقع همان زندگیشان بوده است وقتی که علاقه تان را که با روحیه الهیتان هماهنگ است را کشف می کنید و آن را به جهان هدیه می دهید و ارزش های جدیدی را در جهان خلق می کنید ، آن گاه ثروتی پایدار به دست می آورید و از صمیم قلب خشنود و راضی هستید .

هنگامی که توانایهایتان را در راستای علاقه تان به کار می گیرید بلند مرتبه و رفیع می شوید آن گاه است که  ثروت و نعمت به زندگی شما سرازیر خواهد شد ، از این پس ثروت است که سراغ شما را می گیرد واین نتیجه هدیه دان علاقه تان به دنیا و خدمت به مردم است . وقتی که علاقه خود را کشف کردیم ثروت و نعمت به زندگی ما سرازیر خواهد شد .

 
 علاقه خود را بیابید
علاقه خود را بیابید
 علاقه خود را بیابید
علاقه خود را بیابید
 علاقه خود را بیابید
علاقه خود را بیابید
 علاقه خود را بیابید
علاقه خود را بیابید
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر