menuordersearch
rajaiemanesh.com

مفهوم غیر ممکن را به رسمیت نشناسیم ,

مشاهده سبد خرید

تومان
برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه
پکیج ویژه
۱۳۹۶/۲/۲۳ شنبه
(1)
(0)
مفهوم غیر ممکن را به رسمیت نشناسیم
مفهوم غیر ممکن را به رسمیت نشناسیم
خواستن نقطه آغاز همه دست آورد هاست . نه یک امید ، نه یک آرزو ، اما یک تمایل شدید و آتشین بر هر چیزی غلبه می کند (ناپلئون هیل)

اشتیاق و علاقه همان چیزی است که به زندگی معنا و قدرت می بخشد . میل و اشتیاق قدرتی در وجود شخص به وجود می آورد که مشکلات عظیم را پیروزمندانه کنار می زند . وقتی انسان برای رسیدن به هدف خود بسوزد هیچ مانعی نمی تواند او را متوقف سازد . این اشتیاق آن ها را به جایی خواهد رسانید که کمتر کسانی توان رویارویی با آن ها را خواهند داشت . هر گاه اشتیاق سوزانی از عمق وجودتان برخیزد ، کشش وصف ناپذیری را در وجودتان خواهید دید که اهدافتان را به سویتان جذب خواهد کرد .

داشتن انگیزه و اشتیاق همانند سوختی می باشد که فرد را در مسیر پر پیچ و خم زندگی پیش می برد و او را بر موانع پیروز می سازد .وقتی که به کاری مشغول می شوید که در انجام دادن آن اشتیاق سوزان دارید و ارزش های اصلی شما در آن رعایت شده یعنی نزدیک ترین راه را برای رسیدن به هدف و آرزوی خود انتخاب کرده اید .

اشتیاق سوزان میل معین  و مشخصی است که برای همه ی امیال دیگر برتری دارد . انسان های موفق راهی را برای عقب نشینی برای خود باقی نمی گذارند . آن ها بر این باورند که جز موفقیت هیچ راه دیگری وجود ندارد . این گونه است که ذهن خود را در شرایط اشتیاق سوزان برای برنده شدن قرار می دهند .

همه کسانی که به موفقیت شگرف رسیده اند بیش از هر چیز آرزو ، امید ، اشتیاق سوزان و برنامه های مشخص در سر داشتند و باور داشتند که می توانند به آن ها برسند ، پس به آن ها دست یافته اند ، اشتیاق سوزان برای بودن ، انجام دادن ، نقطه شروعی است که باید صاحب رویا و آرزو از آنجا شروع کند .

همه کسانی که در زندگی موفق می شوند ، ممکن است که در شروع با دشواری هایی روبه رو شوند ولی از اشتیاق سوزان به عنوان اهرمی استفاده می کنند که مشکلات را یکی پس از دیگری از سر راه برمی دارند و بر آن ها پیروز می شوند و به هدف  های خود دست می یابند .

هر کس که می خواهد موفق شود باید آقدر رسیدن به هدف برایش مهم باشد که در راه رسیدن به از هیچ کوششی دریغ نکنند و تمام تلاش هایش را معطوف به آن کند این گونه است که می توان ذهن را درگیر اشتیاق سوزان برای پیروزی کرد و این شرط لازم برای موفقیت است .

اگر کاری که می خواهید بکنید درست باشد و به آن باور داشته باشید درنگ نکنید ، قدم پیش بگذارید و رویای خود را جامه عمل بپوشانید ، هرگز به گفته های این آن توجه نکنید تا مبادا که موقتا شکست بخورید زیرا شاید دیگران ندانند که در هر شکست بذرهایی از موفقیت نهفته است . توجه داشته باشید همه کسانی که موفق می شوند امکان دارد که در شروع با دشواری هایی روبه رو شوند و مجبور باشند به تلاش هایی زیادی دست بزنند . این ها باید با مشکلات دست و پنجه نرم کنند تا به موفقیت برسند .

افرادی که زندگی را همین طور که هست نمی پذیرند و افرادی که همیشه به فکر تعالی و پیشرفت هستند ، افرادی که همیشه با رویاهای خود زندگی می کنند  ، برنده هستند . افرادی هستند که می دانند که اگر قرار است اتفاقی بیفتد به آن ها بستگی دارد ، اگر می خواهید موفق تر باشید ، اگر که می خواهید کاری انجام دهید که قبلا انجامش نداده اید باید روی خود سرمایه گذاری کنید ، عقیده دیگران درباره شما نباید تبدیل به حقیقت زندگیتان شود ، شما نباید زندگیتان را مانند قربانی بگذرانید حتی اگر با ناامیدی مواجه می شوید ، شما باید در درون خود به این موضوع ایمان داشته باشید که می توانید از عهده اش بربیایید حتی اگر دیگران این توانایی را در من نبینند من باید به خود ایمان داشته باشم . باید برآورده شدن آرزوهایتان را توسط خدای رحمان حتمی بدانید .

مهم نیست که تا به چه اندازه بد است و بد می شود ، شما باید عقیدتان را ارائه دهید و ممکن شدنی ها را به نمایش بگذارید . شما نمی توانید به آرزوهایتان برسید تا زمانی که روی خودتان برنامه ریزی نکرده اید ، باید شجاعت سرمایه گذاری روی خودتان را داشته باشید ، شجاعت تنها بودن را داشته باشید ، شجاعت صرف ساعت ها برای شناختن خود را داشته باشید .

شما باید به جایی برسید که حرف ها و رفتارهای آزاردهنده مردم شما را ناراحت نکند ، چرا؟ چون به شما مربوط نیست که چه چیزی آن ها را خوشحال می کند ، زیرا شما در تلاش هستید که شکوفا شوید و در تلاش هستید که به سطح بالاتری برسید باید روی فکر و ذهن خود کار کنید ، اگر هنوز درباره رویای خود حرف می زنید  و تا کنون هیچ کاری نکرده اید ، فقط اولین قدم را بردارید ، می توانید باعث افتخار والدینتان شوید ، می توانید باعث افتخار کشورتان شوید  می توانید زندگی میلیون ها انسان را تحت تاثیر قرار بدهید و دیگر دنیا همانند قبل نخواهد بود  ، زیرا شما پا در این مسیر نهاده اید . هرگز اجازه ندهید کسی رویایتان را از شما بدزدد .

آیا با نه و عدم پذیرش از سوی دیگران مواجه شده اید ؟ آیا قرار ملاقاتی داشته اید که هیچ کس در ان حاضر نشده است ؟ آیا با افرادی مواجه شده اید که می گویند روی من حساب کن ولی هیچ وقت انجامش نمی دهند؟ در پاسخ به تمام این سوالات باید دارای نگرشی باشیم که باعث آرامش ما می شود ؟ شاید کسی به شما اعتقادی نداشته باشد و شما بارها و بارها شکست می خورید و گمان می کنید که روشنایی ها از بین ولی شما باید همچنان به رویای خود ادامه می دهید و هر روز آن را مرور می کنید که این پایان کار نیست تا زمانیکه پیروز شوم .

 
طبیعت با ایجاد اشتیاق سوزان چنان ذهن انسان را دگرگون می سازد تا مفهوم غیر ممکن را به رسمیت نشناسد و چیزی را به عنوان شکست نپذیرد همه ما می توانیم باور را همراه با اشتیاق سوزان داشته باشیم و از آن به سود خود استفاده کنیم .

یک کوه اتشفشان تا زمانی که سرد است با یک کوه معمولی هیچ تفاوتی ندارد ولی وقتی که از درون با آتش سوزان می سوزد و می غرد آن گاه است که شراره های گداخته اش را به بیرون می پراکند . هر گاه آتش اشتیاق برای دستیابی به هدفی در عمق وجودتان شعله ور شد ، نیروی حاصل برتری های شما را از عمق به سطح می راند و عینیت می بخشد .
 
 مفهوم غیر ممکن را به رسمیت نشناسیم
مفهوم غیر ممکن را به رسمیت نشناسیم
 مفهوم غیر ممکن را به رسمیت نشناسیم
مفهوم غیر ممکن را به رسمیت نشناسیم
مفهوم غیر ممکن را به رسمیت نشناسیم
مفهوم غیر ممکن را به رسمیت نشناسیم
 مفهوم غیر ممکن را به رسمیت نشناسیم
مفهوم غیر ممکن را به رسمیت نشناسیم
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر