menuordersearch
rajaiemanesh.com

خلق یا برخورد با اهداف در قانون جذب ,

مشاهده سبد خرید

تومان
برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه
پکیج ویژه
۱۳۹۵/۱۱/۱۳ چهارشنبه
(5)
(0)
خلق یا برخورد با اهداف در قانون جذب
خلق یا برخورد با اهداف در قانون جذب
بر اساس آخرین دستاوردهای استرهیکس در سمینار بزرگ انگلیس در سال 2014 پرده از مبحثی بزرگ برداشت.

استر هیکس :  
" خلق به معنای شکل گیری یک خواسته از اتمسفر نمی باشد بلکه همه چیز از قبل در جهان وجود دارد و بر اساس قانون فرکانس شما فقط با خواسته هایتان برخورد خواهید کرد . اینگونه نیست که وقتی آرزو کنید کائنات چیزی را برایتان بسازد!!!!بلکه همه چیز به این صورت است که اگر در شکلی که ترسیم کرده ام ، شما در جایگاهی قرار دارید نگاه کنید متوجه می شوید که ارتعاش شما باید در راستای ارتعاش هدفتان قرار بگیرد تا با آن برخورد کنید. "
دوستان این فوق العاده است و اگر خوب به موضوع نگاه کنید می فهمید که ناراحتی هیچ معنایی ندارد و همه می توانند ثروتمند و موفق بشوند  .
حال به تشریح شکل مربوطه می پردازیم :

نقطه ی آبی شما هستید و نقطه ی قرمز در مرکز دایره که همه چیز از آن به وجود می آید (جوهره اندیشمند ) است . وقتی شما توسط یکی از بزرگترین کاتالیزورهای ( تسریع کننده ) جذب خواسته یعنی شکرگذاری با خالق خود اتصال برقرار می کنید به آن نزدیک می شوید .

( خط قرمز ، خط پیشروی است )

خط قرمز ، خط فرکانس تفکرات شماست و وقتی با شکرگذاری آنقدر پر انرژی می شوید به جلو پیش می روید و هر قدر به خالق نزدیکتر گردید به اصل وجودی خودمان نزدیک می شویم و آرامش بیشتری خواهیم داشت .

بین ما و خالق در جهان هستی مدارهایی از فرکانس وجود دارد که هر خواسته یا هدفی که بتواند وارد ذهن شود از قبل روی این مدارات موجود است ( پس هیچ خواسته ای وجود ندارد و در ذهن شکل نمی گیرد مگر اینکه در جهان وجود داشته باشد) .

هر چیزی در این راستا دارای فرکانسی روی مدارهای خود در جهان است که اگر به صورت تصوری بخواهیم آنرا مانند شکل فرض کنیم نقطه بنفش پول باشد به ترتیب شماره عبارتست است :
شماره 1 بنفش : ارزش مبلغ 1 میلیون تومان
شماره 2بنفش : ارزش مبلغ 100 میلیون تومان
شماره 3بنفش : ارزش مبلغ 1 میلیارد تومان
شماره 4بنفش : ارزش مبلغ 1 تریلیون تومان
تا شماره 10 که نقطه قرمز مرکز دایره است : بینهایت و تا مرز وفور پول و نعمت
 
حال موردی دیگر را برای تفهیم بهتر بررسی خواهیم کرد . اگر نقطه ی نارنجی ماشین دلخواه تان به مبلغ 500 میلیون تومان باشد روی مدار فرکانس خودش قرار دارد و وقتی شما به سوی مرکز پیش می روید به این مدار می رسید اما ماشین دلخواه تان در آنجا قرار ندارد و اینجا نیاز است که شما فرکانس خودتان را در همان سطح مدار نگاه دارید تا ماشین دلخواه تان یا هر هدفی مدار را طی کند و به نقطه ای که هستید برسد .

در اصل شما با خواسته هایتان برخورد می کنید که در جهان هستی وجود دارند نه اینکه آن را در کارخانه ای بسازید ( مفهوم خلق خواسته این است )

اما مدت زمانیکه خواسته روی مدار در حال چرخش است تا به نقطه ی شما برسد را واژه ی صبر نامیده ایم و اگر در زمان نقطه ی برخورد ( نقطه جذب ) به علت کم انرژی شدن یا غالب شدن افکار غیرمثبت یا بازگشت به مدارات بزرگتر شما آنجا حضور نداشته باشید با هدفتان برخورد نمی کنید .
 این همان چیزی است که تمام اساتید بزرگ در لوای مثبت اندیشی در کتب مختلف نوشته اند .


اگر دقت کنید هر چه به سمت مبدا یا جوهره هستی پیش می رویم دور مدارها بسیار کوچک تر می شود و زمان رسیدن به هدفتان بسیار سریعتر انجام می شود .

حالا متوجه شده ایم که چرا بیل گیتس ها این اندازه ثروت و موفقیت کسب کرده اند . این بزرگترین راز روند خلق اهداف است .

روزانه آن اندازه شکرگذاری کن تا از تعداد نفس هایت باشد( یعنی هر لحظه خالق را سپاس نگوئید در حال بازگشت به عقب هستید و نتیجه هم مشخص است ) .

روی این مبحث بسیار تفکر کنید و این شکل شرح دادن استر هیکس برای درک بهتر ساختار جهان هستی و قانون جذب بود نه اینکه صرفا درست باشد .

تا به امروز هر چه استر هیکس در زمینه قانون جذب بیان کرده است به دلیل کانال های درونی اش 100 % درست و علمی بوده و هست .

اما مهم درک شما از ساختار هستی است . در جهان هستی تا مرز بی نهایت از هر چیزی وجود دارد زیرا همه چیز از جوهره اندیشمند ساخته شده است .
 

منبع وبلاگ به روشنی یک لبخند

 
 خلق یا برخورد با اهداف در قانون جذب
خلق یا برخورد با اهداف در قانون جذب
 خلق یا برخورد با اهداف در قانون جذب
خلق یا برخورد با اهداف در قانون جذب
 خلق یا برخورد با اهداف در قانون جذب
خلق یا برخورد با اهداف در قانون جذب
 خلق یا برخورد با اهداف در قانون جذب
خلق یا برخورد با اهداف در قانون جذب
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

8 نظر
اسماعیل
چهارشنبه بیست و دوم آبان ۹۸
پاسخ
()
()
استفاده کردم ممنون
من
سه شنبه بیست و یکم آبان ۹۸
پاسخ
()
()
من قوانين جذب رو کامل قبول دارم. اما افرادي که مروج قانون جذب هستن عجيبه که هيچ موفقيتي ندارن و فقط بيل گيتس ها و.. رو مثال ميزن و سمينار ميذارن يا کتاب شو ميفروشن. چرا خودشون بجاي نسخه فروشي به نسخه عمل نميکنن؟!اين يک خلاء و تناقض بزرگه.
پاسخ مدیر سایت
با سلام ، وقت شما بخیر و خوشی ، بله کاملا درسته ، متاسفانه خیلی ها فقط به دنبال افزایش اطلاعات هستند اما کمتر کسی به دنبال این هست که خودش حقیقت رو تجربه کنه ، موفق و سربلند باشید
محسن
جمعه پنجم مهر ۹۸
پاسخ
(1)
()
سپاس از سخاوت شما هيچ ميدانيد شما با اشتراک گذاشتن اين مطلب مهم به بقيه انسانها چقدر با سرعت به نقطه مرکز مديريت عالم هستي يا همون جوهر انديشمند داريد نزديک ميشيد ؟ آفرين به شما
پاسخ مدیر سایت
با سلام ، از حسن نظر شما سپاسگزاریم ، برای شما آرزوی سربلندی داریم .
مهدی رجبعلی
سه شنبه بیست و یکم خرداد ۹۸
پاسخ
()
()
بسيار عالي و سپاس ممنونم خدا راشاکرم به خاطر تمام نعمتهايي که به من داده است😍😍😍😍🙏🙏🙏🙏🙏
لیلاشیخی
جمعه بیستم اردیبهشت ۹۸
پاسخ
()
()
درود و سپاسمطالب فوق العاده و ارزشمندي ارائه دادين بينهايت سپاسگزارم هم از خداي مهربان که شرايط آشنايي با پيامهاي پنهان رو براي من ايجاد کرد و هم بابت سخاوتمندي و بزرگواري شما سپاسگزارم
پاسخ مدیر سایت
با سلام سپاسگزار از حسن نظر شما و برای شما بهترین ها رو از خداوند منان آرزومندیم موفق باشید
بهیار بهمنی
سه شنبه شانزدهم بهمن ۹۷
پاسخ
(0)
()
سلام من نسبت به تمام کارهاي خداوند در تمام زمينه هاي مثبت ايمان واعتقاد کامل دارم وهميشه هدفم درست شدن کارها در نزد خداوند است اما هدفهاي کوچک انجام شده ولي به اهداف بزرگم نرسيدم انتظارم اميد به خداوند متعال است
امین
جمعه بیست و پنجم خرداد ۹۷
پاسخ
(0)
()
سلام.چقدر طول ميکشه تا هدف > يک دور کامل مدار رو دور بزنه؟
پاسخ مدیر سایت
با سلام ، شما برای رسیدن به هدف خود روی مدارها جابه جا می شوید تا با هدف خود در یک مدار قرار بگیرید ، بعد از آن باید آن قدر در آن مدار باقی بمانید تا با هدف خود برخورد کنید و یا به عبارتی به هدف خود برسید ، که در واقع این همان مفهوم امید ، ایمان و توکل است ، که رسیدن به هدف برای افراد مختلف زمان متفاوتی را می طلبد ولی ارسال ارتعاش مثبت و داشتن حال خوب مانند امید و توکل تضمین کننده رسیدن به هدف در بهترین زمان از نظر خداوند است ، موفق باشید .
امین
دوشنبه چهاردهم خرداد ۹۷
پاسخ
()
()
اين روش براي تندخواني هم بدرد ميخوره؟؟
پاسخ مدیر سایت
بله برای هر هدفی که شما داشته باشید قابل استفاده است ، برای تند خوانی هم می توانید به صورت ویژه از محصول " افزایش سرعت مطالعه با تند خوانی " استفاده کنید ، موفق باشید .