menuordersearch
rajaiemanesh.com

4 روش نفوذ در ضمیرناخودآگاه ,

مشاهده سبد خرید

تومان
برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه
پکیج ویژه
۱۳۹۵/۱۰/۲۲ چهارشنبه
(13)
(2)
4 روش نفوذ در ضمیرناخودآگاه
4 روش نفوذ در ضمیرناخودآگاه
همانطور که در چهار مقاله ی " قدرت بیکران ضمیرناخودآگاه و خلق اهداف و آرزوها " و " کلید تحقق آرزوها " و " کلید گمشده راز " و "راز موفقیت در کنکور و امتحانات " اشاره شد ما می توانیم با برنامه ریزی باور رسیدن به هدف در ضمیرناخودآگاهمان به همه ی اهداف و آرزوهایمان دست پیدا کنیم و این میسر نمی شود مگر با کنار زدن ضمیرخودآگاه و نفوذ در ضمیرناخودآگاه ، برای این کار ما از 3 روش استفاده می کنیم که از هر سه روش در همه ی محصولات سایت استفاده شده است .
 
فعالیت های بدنی ما را به هدف نزدیک می کند و فعالیت های ذهنی هدف را به ما نزدیک می کند
 
حالا که به اهمیت فراوان ضمیرناخودآگاهمان پی بردیم باید بدانیم که چه طور باید آن را برای موفقیت برنامه ریزی کنیم که در مرحله اول باید به ارتباط بین ضمیر خودآگاه و ناخودآگاهمان پی ببریم .

از جمله ویژگی های ضمیرخودآگاهمان این است که دارای استدلال و منطق است و هر چیزی را قبول نمی کند و از طرفی ضمیر ناخودآگاهمان مانند یک کودک ساده لوح است و هیچکونه منطقی ندارد به همین خاطر است که به آن کودک درون نیز گفته می شود .

برای دسترسی به ضمیرناخودآگاه ساده لوح باید از سد ضمیرخودآگاه دارای استدلال و منطق عبور کنیم . برای روشن شدن مطلب ضمیر ناخودآگاه را همانند سرزمینی در نظر بگیرید که یک در ورودی دارد و این در ، نگهبانی دارد به نام ضمیرخودآگاه و هر چیزی ابتدا باید از فیلتر ضمیرخودآگاه عبور کند تا بتواند به سرزمین ضمیرناخودآگاه وارد شود و این هم موهبتی از جانب پروردگار مهربان است چون خیلی از چیزهایی که ما با آن سروکار داریم مفید نیست بلکه باعث ضرر رساندن به ما می شود و ضمیرخودآگاه چون دارای استدلال و منطق است از ورود این اطلاعات به ضمیر ناخودآگاه جلوگیری می کند . 
روش اول برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه

در روش اول ما از پیام های پنهان برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه استفاده می کنیم . می دانیم که محدوده شنوایی انسان بین 20 تا 20هزار هرتز (20 – 000 20 هرتز) می باشد . در واقع صدایی که در این بازه قرار بگیرد توسط گوش انسان شنیده می شود و مورد تجزیه و تحلیل ضمیر خودآگاه قرار می گیرد .

پیام های پنهان پیام هایی هستند که خارج از محدوده شنوایی ضمیر خودآگاه قرار دارند طوری که به راحتی از سد ضمیر خودآگاه عبور کرده و در ضمیر ناخودآگاه می نشینند . این روش به طور گسترده در تبلیغات تلویزیونی و فیلم های سینمایی برای تاثیر گذاری بر ضمیر ناخودآگاه استفاده می شود .

 
پیام های پنهان با توجه به اینکه در محدوده ضمیر خودآگاه نیستند ، مستقیما بر ضمیر ناخودآگاه تاثیر گذاشته و آرام آرام آن را برنامه نویسی مجدد می کنند
 
بر همین اساس یک سری فایل های صوتی بی کلام 10 لایه آماده شده که مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه است که البته منظور از بی کلام بودن این نیست که عبارات تاکیدی در آن ها وجود ندارند بلکه صدای عبارات تاکیدی آنقدرکم شده که  توسط ضمیر خودآگاه شنیده نمی شود و فقط قابل درک برای ضمیر ناخودآگاه است .

 کم شدن صدای عبارات تاکیدی به این دلیل است که در محدوده ی شنوایی ضمیر خودآگاه نباشد چون ضمیر خودآگاه همانند نگهبان دروازه برای ضمیر ناخودآگاه عمل می کند و اجازه ی ورود عبارات تاکیدی به ضمیر ناخودآگاه را نمی دهد اما زمانی که صدای عبارات تاکیدی آنقدر کم می شود که در محدوده ی شنوایی ضمیر خودآگاه نباشد و فقط ضمیر ناخودآگاه بتواند آن را درک کند مانند زمانی است که اصلا ضمیر خودآگاهی وجود ندارد که مانع ورود عبارات تاکیدی به ضمیر ناخودآگاه شود مثل حالت خلسه که در هیپنوتیزم روی می دهد که در حالت خلسه ی هیپنوتیزمی ضمیر خودآگاه فرد کنار رفته و ضمیر ناخودآگاه در دسترس قرار می گیرد و آماده ی دریافت تلقینات یا همان عبارات تاکیدی می شود که دقیقا همین شرایط هم در هنگام استفاده از فایل های بی کلام اتفاق می افتد چون صدای عبارات تاکیدی آنقدر کم است که توسط ضمیر خودآگاه شنیده نمی شود و به راحتی می تواند به ضمیر ناخودآگاه وارد شده و آن را برنامه ریزی مجدد کند و زمانی که شما بارها این فایل ها ی بی کلام را گوش می دهید با تکرار این کار ، عبارات تاکیدی در ضمیر ناخودآگاه شما می نشیند و آن را برنامه ریزی مجدد می کند .

فایل های صوتی بی کلام از 10 لایه تشکیل شده اند که عبارتند از :

لایه ی اول و دوم : شامل دو آهنگ است که از آهنگ های بی کلام دلنشین و صداهای آرامش بخش طبیعت استفاده شده است .

لایه ی سوم تا دهم : در هشت لایه بعد عبارات تاکیدی مثبت متناسب با اهداف قرار داده شده است که بارها و بارها تکرار می شود تا در ضمیرناخودآگاهتان به عنوان یک باور حک شود (به یاد داشته باشید باور چیزی است که بارها و بارها برای ما تکرار شده باشد) . عبارات تاکیدی استفاده شده دو دسته هستند ، عبارات تاکیدی که از کانال سمت راست پخش می شوند که به صورت اول شخص می باشد مثلا "من از اعتماد به نفس فوق العاده ای برخوردار هستم" و عبارات تاکیدی که از کانال سمت چپ به صورت دوم شخص تکرار می شود مثلا "تو از اعتماد به نفس فوق العاده ای برخوردار هستی" یعنی زمانی که شما در حال گوش دادن به این فایل ها هستید هم زمان در یک گوش شما عبارت  "من از اعتماد به نفس فوق العاده ای برخوردار هستم" و در گوش دیگرشما عبارت "تو از اعتماد به نفس فوق العاده ای برخوردار هستی" در حال پخش و تکرار است و تکرار بارها و بارهای این عبارات و گوش دادن مداوم شما به این فایل ها باعث ایجاد باور جدید و برنامه ریزی مجدد ضمیرناخودآگاهتان می شود .
  وقتی شما در حال گوش دادن به این فایل های بی کلام هستید مثل این است که دارید به یک آهنگ آرامش بخش گوش می دهید ولی عبارات تاکیدی مدام در حال تکرار و برنامه ریزی ضمیر ناخود آگاه شماست .

 
**تمام فایل های بی کلام به زبان فارسی و توسط سایت آسان سازی موفقیت تهیه شده است**
 

 
دانلود رایگان فایل های سابلیمینال
 


روش دوم برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه

در روش دوم ما ضمیرخودآگاه را مشغول می کنیم تا از غفلت نگهبان دروازه استفاده کنیم و وارد سرزمین ضمیرناخودآگاه شویم . در این روش یک سری فایل های صوتی با کلام 12 لایه ی برای شما آماده شده است . این فایل های صوتی بر اساس یکی از ویژگی های ضمیرناخودآگاه ساخته شده است که می گوید :

 
" ضمیرناخودآگاه اطلاعات غیر مستقیم را بسیار سریعتر جذب می کند "

 گفته شد که ضمیر ناخودآگاه اطلاعات غیر مستقیم را بسیار سریعتر جذب می کند . این حالت زمانی اتفاق می افتد که تمام تمرکز ضمیرخودآگاه به یک موضوع خاص باشد در این حالت شرایطی فراهم می شود که اطلاعات بدونه توجه ضمیرخودآگاه وارد ضمیر ناخودآگاه شود مانند اینکه ما توجه نگهبان دروازه یا همان ضمیرخودآگاه را پرت کنیم تا از این فرصت استفاده کرده و پیام خود را وارد ضمیرناخودآگاه کنیم که

تاثیر پذیری شخص از پیام ها در زمانی که توجه ضمیرخودآگاه حضور ندارد نسبت به شرایط عادی که ضمیر خودآگاه حضور دارد حداقل 3 برابر می شود

براساس همین ویژگی از دو آهنگ بی کلام و آرامش بخش در دو لایه ی اول و دوم استفاده شده است تا توجه ضمیرخودآگاه را به خود جلب کنند تا عبارات تاکیدی که در لایه های زیرین ( لایه های سوم تا دوازدهم ) وجود دارند از غفلت ضمیرخودآگاه استفاده کنند و وارد ضمیرناخودآگاه شوند و آن را برنامه ریزی مجدد کنند .

 
به یاد داشته باشید که ضمیر ناخودآگاه قادر به دریافت 1 میلیون پیام اطلاعاتی در ثانیه است

در این حالت پیام ما بدونه حضور ضمیرخودآگاه وارد ضمیرناخودآگاه شده و در آن می نشیند که در این حالت ضمیرخودآگاه در غفلت به سر می برد و تاثیر گذاری پیام ما بیش تر از 3 برابر زمانی است که نگهبان دروازه یا ضمیر خودآگاه وجود دارد . وقتی که پیام وارد ضمیر ناخودآگاه شد ، ضمیر ناخودآگاه شروع به غلو کردن در آن می کند و مدام عبارات تاکیدی را  تکرار می کند و ما با این روش بسیار عالی توانسته ایم ضمیرناخودآگاه را برنامه ریزی کنیم .
 
در فایل های صوتی با کلام شما فقط صدای دو لایه از عبارات تاکیدی را می شنوید و صدای عبارات تاکیدی که در هشت لایه ی دیگر در حال تکرار است فقط قابل درک برای ضمیر ناخودآگاه است .

تفاوت فایل های بی کلام و با کلام این است که در هنگام گوش دادن به فایل های صوتی بی کلام شما فقط یک آهنگ آرامش بخش را می شنوید ولی در هنگام گوش دادن به فایل های صوتی با کلام عبارات تاکیدی درک می شود ، در واقع در فایل های صوتی بی کلام صدای عبارات تاکیدی شنیده نمی شود ولی در فایل های صوتی با کلام صدای عبارات تاکیدی به راحتی شنیده می شود .

مزیت اصلی فایل های صوتی بی کلام و با کلام در این است که استفاده از آن ها وقتی از شما نمی گیرد و شما هم زمان که در حال انجام کارهای روزمره خود هستید می توانید از آن ها استفاده کنید ، دقیقا مانند اینکه در حال گوش دادن به یک آهنگ آرامش بخش هستید که در این زمان ضمیر ناخودآگاه شما در حال برنامه ریزی مجدد برای دست یابی به اهدافتان است .
روش سوم برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه

روش سوم برای ورود به ضمیرناخودآگاه خواب کردن نگهبان دروازه یا همان ضمیرخودآگاه است که من بارها و بارها از این روش استفاده کرده ام و خیلی راحت توانسته ام وارد حالت خلسه شوم ( این روش را در کتاب "دسترسی سریع و راحت به ضمیر ناخودآگاه " توضیح داده ایم که همراه همه ی محصولات سایت وجود دارد )

 
در حالت خلسه ضمیرخودآگاه کنار می رود و ضمیرناخودآگاه در دسترس قرار می گیرد و آماده برنامه ریزی مجدد است که شما به راحتی چندین بار عبارت تاکیدی را که می خواهید به عنوان باور در ضمیر ناخودآگاهتان به وجود آورید تکرار می کنید و بعد از حالت خلسه خارج می شوید و کار تمام است

این روش درواقع یک روش خودهیپنوتیزم است . تفاوتی که این روش با دیگر روش های خودهیپنوتیزم و ورود به حالت خلسه دارد این است که وقتی که شما وارد حالت خلسه می شوید تغییری در وضعیت بدنتان ظاهر می شود  طوری که شما از ورود به حالت خلسه مطمئن می شوید و مطمئن می شوید که ضمیرناخودآگاهتان در دسترس قرار می گیرد و تکرار عبارات تاکیدی مستقیما بر ضمیرناخودآگاهتان تاثیر می گذارد ، ضمیر ناخودآگاهتان هم که ساده لوح است و هر چیزی را به راحتی قبول می کند و شما بعد از تکرار چندین باره ی این روش در روزهای آینده به راحتی ضمیرناخودآگاهتان را برای موفقیت برنامه ریزی می کنید تا آن را در زندگیتان به واقعیت تبدیل کند .روش چهارم برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه

روش چهارم استفاده از نرم افزار برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه است که شیوه ی کار آن به این شکل است که شما بعد از نصب نرم افزار بر روی کامپیوترو موبایلتان ابتدا متناسب با اهداف خود جملات و تصاویری را وارد این نرم افزار می کنید که بعد از شروع به کار، عبارات تاکیدی و تصاویر بر روی صفحه نمایش کامپیوتر و موبایلتان نشان داده می شود اما این کار آنقدر سریع اتفاق می افتد که ضمیرخودآگاهتان قادر به دیدن آن نیست ولی ضمیر ناخودآگاهتان آن را کاملا درک می کند و برنامه ریزی مجدد می شود یعنی هم زمان که شما در حال انجام کارهای خود با کامپیوتر و موبایلتان هستید بدونه صرف وقت ضمیرناخودآگاهتان برای رسیدن به اهدافتان برنامه ریزی مجدد می شود . 
نرم افزار برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه
نرم افزار برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص کامپیوتر بعد از وارد کردن تصاویر و عبارات دلخواه


نرم افزار برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه

نرم افزار برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص موبایل بعد از وارد کردن تصاویر و عبارات دلخواه

همچنین در این محصول کتاب " دسترسی سریع و راحت به ضمیر ناخودآگاه " وجود دارد که یک روش خود هیپنوتیزم سریع و کاربردی را به شما آموزش می دهد که با استفاده از این روش به راحتی می توانید ضمیر خودآگاه خود را کنار زده و ضمیر ناخودآگاه خود را برای رسیدن به هر باوری که می خواهید ، برنامه ریزی کنید تا ضمیر ناخودآگاهتان آن باور را در دنیای شما تبدیل به واقعیت کند.

 
نرم افزار برنامه ریزی ضمیرناخودآگاهبا گوش دادن به فایل های صوتی حاوی پیام های پنهان و دیدن تصاویر و عبارات تاکیدی بر روی کامپیوتر و موبایلتان به راحتی ضمیرناخودآگاه خود را برای تحقق اهداف و آرزوهایتان برنامه ریزی کنید


شما به راحتی می توانید با خرید هر کدام از محصولات سایت که مرتبط با هدفتان است از این چهار روش برای برنامه ریزی ضمیرناخودآگاهتان و خلق اهداف و آرزوهایتان استفاده کنید . 
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

10 نظر
mehdi rashidi
جمعه پانزدهم فروردین ۹۹
پاسخ
(0)
()
سلام بنده وقتي سيستم رو روشن ميکنم نرم افزار شما رو فعال ميکنم و حدود 300 عبارت تاکيدي با زمان 5 دقيقه برام نمايش داده ميشه و همزمان با ان فايل هاي صوتي سابليمينال مختلف رو گوش ميدم . سوال ايا اين تعداد عبارت تاکيدي زياد نيست؟ ايا هميشه اين دو روش بالا را با هم ديد و شنيد؟ به طور معمول اثر گذاري اين روش بعد از 3 سال اشکار ميشه چون شنيدم براي برنامه ريزي ضمير ناخوداگاه بايد سن رو تقسيم بر 10 بکني هر عددي بدست بياد اينقدر زمان براي تغيير باورهاي محدود کننده لازمه البته زمان براي من مهم نيست 3 سال هم طول بکشه اشکال نداره ايا اين فرضيه درست است ممنون
پاسخ مدیر سایت
با سلام ، وقت شما بخیر و خوشی ، سعی کنید عبارات تاکیدی رو خلاصه کنید و به کمترین حد ممکن برسونید و همیشه سعی کنید متمرکز کار کنید ، می تونید هم زمان از فایل های صوتی هم استفاده کنید اما نه از فایل های صوتی زیاد باز میگم که متمرکز کار کنید ، این چیزی هم که در باره تقسیم سن برای تغییر باورها گفتید رو بریزید توی آشغالی و کلا از ذهنتون حذفش کنید ، انسان هیچ محدودیتی نداره و قادر هست در لحظه ای همه ی محدودیت ها رو کنار بزنه ، سعی کنید هر مطلبی رو از هر سایتی نخونید و ذهنتون رو از این حرف ها پر نکنید ، موفق و سربلند باشید
ساسان لشکری
شنبه یکم تیر ۹۸
پاسخ
()
()
سلام.ميخواستم بپرسم پيام هاي پنهان صوتي کدام نوع تاثير گذاري بيشتري داره؟ با کلام يا بي کلام؟و يه سوال ديگه چجوري ميتونيم تجزيه و تفکيک کنيم پيام پنهان رو تا خيالمون راحت شه موزيک خالي نيست و واقعا عبارات تاکيدي درش هست؟ . ممنون از شما
پاسخ مدیر سایت
با سلام ما در محصولات هم فایل با کلام داریم و هم فایل بی کلام و تعداد تکرار ها در فایل های با کلام بیشتر از فایل های بیکلام هست و بالطبع زمان نتیجه گیری هم کمتر میشه ، ما برای اینکه مخاطبان سایت از اینکه محصولات سایت واقعا فایل هایی هستند که در آن ها تلقینات به کار رفته فایل های با کلام رو هم اضافه کردیم تا خیال شما راحت باشه ، موفق باشید
حسین برازنده
چهارشنبه بیست و نهم فروردین ۹۷
پاسخ
(0)
()
خريد نرم افزار پيامهاي پنهات
پاسخ مدیر سایت
با سلام بعد از خرید هر کدام از محصولات سایت ، نرم افزار فارسی پیام های پنهان به ایمیل شما ارسال می شود ، موفق باشید .
محمد
چهارشنبه بیست و سوم اسفند ۹۶
پاسخ
(0)
()
سلام من نرم افزاري برنامه ريزي ناخداگاه رو ميخواستم چکار کنم
پاسخ مدیر سایت
با سلام نرم افزار برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه همراه همه ی محصولات سایت وجود دارد ، شما هر کدام از محصولات سایت را خریداری کنید نرم افزار را نیز دریافت خواهید کرد ، موفق باشید .
یه بنده خدا
سه شنبه پانزدهم اسفند ۹۶
پاسخ
(0)
()
چه جوري بايد مطمعن باشم که هدفي مضر و غير اخلاقي يا ضد اديان در اين محصول گنجانده نشده است
پاسخ مدیر سایت
با سلام محصولات سایت ما بر خلاف بیشتر سایت هایی که در این زمینه فعالیت می کنند ، همه به زبان فارسی بوده و تهیه شده توسط خود ماست و به جز عباراتی که در قسمت محصولات هست هیچ عبارت دیگری در فایل ها وجود ندارد ، شما برای اطمینان بیشتر می توانید فایل سابلیمینال اختصاصی را سفارش دهید تا فایل سابلیمینال با صدای خودتان برای شما تهیه شود ، موفق باشید .
محمد عزیزی
جمعه هشتم دی ۹۶
پاسخ
(1)
()
چگونه پيامهاي تاکيدي را تهيه کنم ؟
پاسخ مدیر سایت
با سلام برای تهیه ی محصول مورد نظر خود به منوی محصولات مراجعه کرده و محصول مورد نظر خود را انتخاب نمائید و در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر از طریق تلگرام به شماره ی 09184075205 پیام دهید تا در اسرع وقت به آن رسیدگی شود ، موفق و پیروز باشید .
داریوش سلیمانی
چهارشنبه ششم دی ۹۶
پاسخ
(0)
()
عالي
آرزو عادلی
یکشنبه هفتم آبان ۹۶
پاسخ
(0)
()
سلام من اون فايلهاي صوتي ميخوام لطفا راهنمايي بفرماييد که چطوري دريافتش کنم
پاسخ مدیر سایت
با سلام و عرض ادب برای دریافت محصول مورد نظر خود از قسمت محصولات ، محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید و اگر سوال بیشتری داشتید سوال خود را از طریق تلگرام با شماره ی 09184075205 مطرح کنید تا در اسرع وقت به شما جواب داده شود موفق و پیروز باشید
گروه تحقیقاتی متافکر
یکشنبه هشتم مرداد ۹۶
پاسخ
(0)
()
مطالب زیبا و مفید بود. اگه تمایل داشتید حتما از 7 جمله تاکیدی تصویری مثبت برای تغییر الگوی ذهنی و تاثیر گذاری بر ضمیر ناخودآگاه تان استفاده کنید. لینک 7 جمله تاکیدی مثبت تصویری https://goo.gl/gozbMU