menuordersearch
rajaiemanesh.com

انسان موفق و ضمیرناخودآگاه ,

مشاهده سبد خرید

تومان
برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه
پکیج ویژه
۱۳۹۶/۹/۱۳ دوشنبه
(5)
(0)
انسان موفق و ضمیرناخودآگاه
انسان موفق و ضمیرناخودآگاه
آدم های موفق همیشه موفق هستند چون آن ها موفق بودن را در ضمیر ناخودآگاهشان برنامه ریزی کرده اند  و آدم های بدبخت هم همین طور ، دلیل آن هم این است که یکی از ویژگی های اعجاب انگیز ضمیر ناخودآگاه این است که قدرت قضاوت ندارد یعنی به همان مقدار که زندگی شما را برای خوشبختی برنامه ریزی کرده و شما را خوشبخت می کند به همان مقدار می تواند زندگی شما را برای بدبختی برنامه ریزی کرده و شما را بد بخت نماید

 در هر صورت ضمیرناخودآگاه فرمانبردار شماست . به همین خاطر است که که ضمیر ناخودآگاه را به یک بچه تشبیه کرده اند که در یک دست آن انرژی کائنات یا بمب اتم وجود دارد و دست دیگر آن در دست شماست و اگر شما به این بچه بگویید 2*2 می شود 5 تا می گوید بله همین است و اگر پنج سال دیگر از او سوال کنید 2*2 می شود چند تا می گوید 5 تا .

وقتی که شما از ضمیرناخودآگاه خود می پرسید که من چرا اینقدر بدبختم ؟ تمام اطلاعاتی که می تواند این بدبخت بودن شما را توجیه کند می آورد حال اگر از او سوال کنید که من چرا اینقدر خوشبختم ؟ همه اطلاعات را می آورد تا به شما بگوید شما به این دلایل خوشبختید .


 در هوش مصنوعی کامپیوتر ، اگر شما شبکه ای از 16 سلول عصبی که به هم متصل هستند را تشکیل دهید می توانید با استفاده از کارکرد این 16 سلول عصبی سیستم یک شهر را مدیریت کنید ، توجه کنید فقط 16 سلول .

حال شما میلیارد ها سلول عصبی را در نظر بگیرید که در مغز ما به هم متصل هستند ، می دانید دارای چه قابلیت پردازش شگفت انگیزی اند ؟ آن وقت ما با آن چه چیزی را اجرا می کنیم ؟! مثل این است که ما یک سوپر کامپیوتر فوق پیشرفته را به یک بچه بدهیم تا با آن برنامه نقاشی را اجرا کند
 
مغز یکی از اجزای بدن انسان است که کاری شبیه به کار پردازشگر را در کامپیوتر انجام می دهد . ما از قابلیت های بی نظیر مغز خبر داریم و می دانیم که همه سوپرکامپیوترهای دنیا قادر به انجام چند ثانیه پردازش مغز انسان نیستند حال در نظر بگیرید که ضمیرناخودآگاه باید مغز را که تازه یکی از اجزای بدن انسان است را مدیریت کند . پس می توان به این نکته پی برد که ضمیرناخودآگاه خود از قدرتی به مراتب بیشتر از مغز برخوردار است .
 
خداوند رحمان کامپیوتر نظام کائنات را در اختیار انسان  قرار داده است ، مشکل ما این است که زبان این کامپیوتر را نمی دانیم و نمی توانیم از این کامپیوتر استفاده کنیم
 
خداوند یک چنین قدرت فوق العاده عظیمی را در اختیار انسان قرار داده است ولی ما به بدترین شکل ممکن از آن استفاده می کنیم و فکر می کنیم نحوه ی تحقق اهداف ما با نحوه تحقق اهداف حیوانات یکی است ! متوجه نیستیم که حیوانات فقط غریزه دارند و فقط تعدادی کار محدود در آن ها تعبیه شده است و به همین خاطر است که زندگی همه حیوانات شبیه به هم است مثلا زندگی تمام گربه ها شبیه به هم است و هیچ گربه ای پیشرفتی نسبت به گربه دیگر ندارد که هر روزه همه حیوانات شبیه به هم است ولی زندگی انسان باید به گونه ای باشد که هر روزش با روز قبل تفاوت کند و شما  می توانید خلق آینده را از همین امروز شروع کنید .

ما اشرف مخلوقات هستیم . ما نباید با سختی زندگی کنیم . زمانی ما با سختی زندگی می کنیم که از تمام ظرفیت هایی که خداوند در وجود ما قرار داده به شیوه حیوانات استفاده کنیم یعنی با زور و سختی .
 
اوج تعالی و تکامل انسان هماهنگی با قانونمندی های نظام هستی است . وقتی که انسان با نظام هستی هماهنگ شود ، آنگاه است که کل نظام هستی در خدمت او قرار می گیرد

عمل ما نسبت به نظام هستی مانند این است که در مقابل کوه ایستاده باشیم و کوه را صدا بزنیم ، هر صحبتی که گفته شود بازتاب آن به خودمان برمی گردد ، اگر که بگوییم "می گیرم" برگشت صدا از کوه هم می گوید "من هم می گیرم" اگر بگوییم "می بخشم" صدا می آید که "من هم می بخشم" ، پس به یاد داشته باشیم هر طور که با نظام هستی برخورد کنیم همانطور با ما برخورد خواهد شد .

تمام تلاش ما باید این باشد که با قانون مندی های نظام هستی هماهنگ شویم وقتی که فرکانس ما با فرکانس نظام هستی هماهنگ می شود اصطلاحا" فرکانس توازن به وجود می آید آن زمان است که ما به خرد لایتناهی نظام هستی وصل می شویم و حالا زمان آن است که درخواست کنیم تا اجابت شود آن زمان است که رسیدن به بهشت حداقل خواسته های ماست .

آن زمان که امواج ذهن ما با امواج کائنات یکی شود پدیده تشدید رخ می دهد به این معنا که کائنات با سرعت ما را به سمت اهدافمان هل می دهد آن زمان است که انسان و هدف با سرعت باورنکردنی به سمت هم حرکت می کنند و در زمان درست از نظر کائنات یکدیکر را در آغوش می گیرند .

نمی شود که ما یک انسان مسلمان باشیم ولی درمانده ، فقیر و حقیر که یک انسان مسلمان موفق هم دنیای زیبایی دارد و هم آخرت زیبایی .

منبع : اندیشکده ذهن
 انسان موفق و ضمیرناخودآگاه
انسان موفق و ضمیرناخودآگاه
  انسان موفق و ضمیرناخودآگاه
انسان موفق و ضمیرناخودآگاه
  انسان موفق و ضمیرناخودآگاه
انسان موفق و ضمیرناخودآگاه
   انسان موفق و ضمیرناخودآگاه
انسان موفق و ضمیرناخودآگاه
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

2 نظر
مریم رحمانی
چهارشنبه بیست و هفتم تیر ۹۷
پاسخ
()
()
سلام..خداخيرتون بده ..آرزوي سلامتي وموفقيت روزافزون براتون دارم..که اينقدر سخاوتمندانه اطلاعات به اين خوبي وارزشمندي رو دراختيار مردم ميگذاريد وبه معني واقعي کلام زکات علم ميکنيد...هستن سايتها وموسساتي که براي مطلع کردن وآگاهي دادن به مردم در اين زمينه ميليوني پول ميگيرن...ممنون که اين طور مخلصانه اطلاعات دراختيار مردم ميگذاريد واين راه زيبا رو براي ما روشن نگه ميداريد.براي موفقيت وسلامتي شما دعا ميکنيم.
پاسخ مدیر سایت
با سلام از اینکه مطالب سایت برای شما مفید بوده بسیار خوشحالیم و برای شما آرزوی موفقیت و سعادت داریم
آرین کرمانی
چهارشنبه بیست و سوم خرداد ۹۷
پاسخ
()
()
بسيار مفيد بود و نهايت سپاس رو از شما دارم.
پاسخ مدیر سایت
ممنون از حسن نظر شما ، سربلند باشید .