menuordersearch
rajaiemanesh.com

زبان برنامه نویسی ذهن ,

مشاهده سبد خرید

تومان
برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه
پکیج ویژه
۱۳۹۶/۹/۱۲ یکشنبه
(3)
(0)
زبان برنامه نویسی ذهن
زبان برنامه نویسی ذهن
برنامه نویسی ذهن در واقع تکنولوژی تغییر است ، آن هم تغییر در قسمت پایداری که بتواند تغییرات را در خود نگه دارد که  ذهن ناخودآگاه ماست  .

 برنامه نویسی ذهن برای چیست ؟ برای تغییر باورها و ایجاد یک نظام اندیشه جدید که بتوانیم از این طریق انسانی بشویم با ظرفیت های بیشتر .

اگر ما یک انسانی باشیم در وضعیت A و وضعیت مطلوب ما وضعیت B هست ، این تغییر وضعیت به وسیله برنامه نویسی ذهن صورت می گیرد .

یک زمان هست که ما می خواهیم در سطح ساده و ابتدایی برنامه نویسی کنیم و یک موقع هم می خواهیم در سطح سیستم عامل برنامه نویسی کنیم که دیگر آن کامپیوتر ، کامپیوتر قدیمی نخواهد بود .

 
سیستم عامل انسان نظام باورهای اوست
 
وقتی که ما بتوانیم نظام باورهای خود را که همانا سیستم عامل این سوپر کامپیوتر قدرتمند است را تغییر دهیم آن زمان است که چیزی شبیه به آنچه مردم معجزه می خوانند در زندگی ما اتفاق می افتد و نتیجه این برنامه نویسی مجدد ذهن پیمودن مسیر تعالی و رسیدن به اهداف والای انسانی است.

وقتی که شما می خواهید یک کامپیوتر را در سطح سیستم عامل برنامه نویسی کنید باید لایه های بالایی را کنار بزنید و به لایه های هسته دسترسی  پیدا کنید ، ما برای برنامه نویسی ذهن باید ضمیرخودآگاه را کنار بزنیم و مستقیما به سراغ ضمیر ناخودآگاه برویم .

 
ضمیرناخودآگاه به شبکه ای به نام خرد نامتناهی جهانی متصل است ، که این ارتباط به وسیله یک سری خطوط نامرئی با ذهن جهانی صورت می گیرد .
وقتی که شما در ذهن خود چیزی را برنامه نویسی می کنید ، ذهن شما با خرد نامتناهی ارتباط برقرار کرده و در مقابل هم جهان هستی از طریق همان رشته های نامرئی شروع می کند پاسخ دادن به آن برنامه نویسی که شما انجام داده اید که به آن تکنولوژی سرنوشت گفته می شود ، وقتی که می گوییم که تغییر در ذهن تغییر در زندگی است به خاطر همین است ، که وقتی برنامه نویسی ذهن ما تغییر می کند این ذهن که به خرد لایتناهی متصل می باشد درخواست هایی را متناسب با برنامه نویسی هایی که در آن انجام شده از خرد نامتناهی انجام می دهد و حالا این خرد لایتناهی موظف است متناسب با این برنامه نویسی جدید شروع به پاسخگویی کند و زندگی فرد را متناسب با برنامه نویسی جدید ذهن فرد تغییر دهد که در نهایت باعث تغییر سرنوشت فرد می شود.
 
وقتی به زبان برنامه نویسی اشاره می شود ما شروع به برنامه نویسی در حافظه این سوپر کامپیوتر قدرتمند می کنیم تا آن را اجرا کند .
 
اگر ما بتوانیم اهدافی را که قصد داریم به سمت آن ها حرکت کنیم را در ذهن خود برنامه نویسی کنیم اجرای این اهداف در کسری از زمان محقق خواهد شد.
 
مشکل ما این است که اهداف خود را به ضمیرخودآگاه خود می دهیم که تحت تاثیر قرار می گیرد ، فراموش می کند ، خوابش می آید و . . . به همین خاطر است که اهداف ما محقق نمی شود .

 
برای آشنایی هر چه بیشتر با ضمیرناخودآگاهو نحوه ی برنامه ریزی آن می توانید به دو مقاله" 4روش نفوذ در ضمیرناخودآگاه " و " قوانین حاکم بر ضمیرناخودآگاه " مراجعه کنید .


منبع : اندیشکده ذهن
 زبان برنامه نویسی ذهن
زبان برنامه نویسی ذهن
  زبان برنامه نویسی ذهن
زبان برنامه نویسی ذهن
   زبان برنامه نویسی ذهن
زبان برنامه نویسی ذهن
    زبان برنامه نویسی ذهن
زبان برنامه نویسی ذهن
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر