menuordersearch
rajaiemanesh.com

پیام های پنهان چگونه ضمیر ناخودآگاه را برنامه ریزی می کند ؟ ,

مشاهده سبد خرید

تومان
برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه
پکیج ویژه
۱۳۹۶/۴/۱۷ شنبه
(12)
(1)
پیام های پنهان چگونه ضمیر ناخودآگاه را برنامه ریزی می کند ؟
پیام های پنهان چگونه ضمیر ناخودآگاه را برنامه ریزی می کند ؟

می دانیم که محدوده شنوایی انسان بین 20 تا 20هزار هرتز (20 – 000 20 هرتز) می باشد . در واقع صدایی که در این بازه قرار بگیرد توسط گوش انسان شنیده می شود و مورد تجزیه و تحلیل ضمیر خودآگاه قرار می گیرد .

پیام های پنهان پیام هایی هستند که خارج از محدوده شنوایی ضمیر خودآگاه قرار دارند طوری که به راحتی از سد ضمیر خودآگاه عبور کرده و در ضمیر ناخودآگاه می نشینند . این روش به طور گسترده در تبلیغات تلویزیونی و فیلم های سینمایی برای تاثیر گذاری بر ضمیر ناخودآگاه استفاده می شود .

پیام های ناخودآگاه با کار کردن در سطحی که توسط ذهن خودآگاه قابل تشخیص نیست، به ذهن ناخودآگاه می رسند. درنتیجه ذهن خودآگاه هیچوقت فرصتی برای تحلیل و یا رد کردن آن پیدا نمی کند و در واقع ذهن ناخودآگاه می تواند آن را پذیرفته و برحسب آن عمل کند. پیام های پنهان با توجه به اینکه در محدوده ضمیر خودآگاه نیستند ، مستقیما بر ضمیر ناخودآگاه تاثیر گذاشته و آرام آرام آن را برنامه نویسی مجدد می کنند .
 


پیامهای ناخوداگاه به دو روش استفاده می شود : دیداری و شنیداری

پیام های ناخودآگاه شنیداری ، صدایی با فرکانسی که بالاتر یا پایین تر از آستانه نرمال شنوایی انسان است، اجرا می شود. در این روش ، بااینکه ذهن خودآگاه قادر به تشخیص آن نیست، ذهن ناخودآگاه آن را دریافت کرده و بلافاصله به آن واکنش نشان می دهد.

بر همین اساس یک سری فایل های صوتی بیکلام 10 لایه آماده شده که مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه است که البته منظور از بیکلام بودن این نیست که عبارات تاکیدی در آن ها وجود ندارند بلکه صدای عبارات تاکیدی آنقدرکم شده که توسط ضمیر خودآگاه شنیده نمی شود و فقط قابل درک برای ضمیر ناخودآگاه است .

کم شدن صدای عبارات تاکیدی به این دلیل است که در محدوده ی شنوایی ضمیر خودآگاه نباشد چون ضمیر خودآگاه همانند نگهبان دروازه برای ضمیر ناخودآگاه عمل می کند و اجازه ی ورود عبارات تاکیدی به ضمیر ناخودآگاه را نمی دهد اما زمانی که صدای عبارات تاکیدی آنقدر کم می شود که در محدوده ی شنوایی ضمیر خودآگاه نباشد و فقط ضمیر ناخودآگاه بتواند آن را درک کند مانند زمانی است که اصلا ضمیر خودآگاهی وجود ندارد که مانع ورود عبارات تاکیدی به ضمیر ناخودآگاه شود مثل حالت خلسه که در هیپنوتیزم روی می دهد که در حالت خلسه ی هیپنوتیزمی ضمیر خودآگاه فرد کنار رفته و ضمیر ناخودآگاه در دسترس قرار می گیرد و آماده ی دریافت تلقینات یا همان عبارات تاکیدی می شود که دقیقا همین شرایط هم در هنگام استفاده از فایل های بیکلام اتفاق می افتد چون صدای عبارات تاکیدی آنقدر کم است که توسط ضمیر خودآگاه شنیده نمی شود و به راحتی می تواند به ضمیر ناخودآگاه وارد شده و آن را برنامه ریزی مجدد کند و زمانی که شما بارها این فایل ها ی بیکلام را گوش می دهید با تکرار این کار ، عبارات تاکیدی در ضمیر ناخودآگاه شما می نشیند و آن را برنامه ریزی مجدد می کند .

فایل های صوتی بی کلام از 10 لایه تشکیل شده اند که عبارتند از :

لایه ی اول و دوم : شامل دو آهنگ است که از آهنگ های بیکلام دلنشین و صداهای آرامش بخش طبیعت استفاده شده است .

لایه ی سوم تا دهم : در 8 لایه ی بعد عبارات تاکیدی مثبت متناسب با اهداف قرار داده شده است که بارها و بارها تکرار می شود تا در ضمیرناخودآگاهتان به عنوان یک باور حک شود (به یاد داشته باشید باور چیزی است که بارها و بارها برای ما تکرار شده باشد) . عبارات تاکیدی استفاده شده دو دسته هستند ، 4 لایه عبارات تاکیدی که از کانال سمت راست پخش می شوند که به صورت اول شخص می باشد مثلا "من یک مغناطیس پول و ثروت هستم" و 4 لایه عبارات تاکیدی که از کانال سمت چپ به صورت دوم شخص تکرار می شود مثلا " تو یک مغناطیس پول و ثروت هستی" یعنی زمانی که شما در حال گوش دادن به این فایل ها هستید هم زمان در یک گوش شما عبارت "من یک مغناطیس پول و ثروت هستم" و در گوش دیگرشما عبارت " تو یک مغناطیس پول و ثروت هستی" در حال پخش و تکرار است و تکرار بارها و بارهای این عبارات و گوش دادن مداوم شما به این فایل ها باعث ایجاد باور جدید و برنامه ریزی مجدد ضمیرناخودآگاهتان می شود .

وقتی شما در حال گوش دادن به این فایل های بیکلام هستید مثل این است که دارید به یک آهنگ آرامش بخش گوش می دهید ولی عبارات تاکیدی مدام در حال تکرار و برنامه ریزی ضمیر ناخود آگاه شماست .

 

 

 
دانلود رایگان فایل های سابلیمینال
 

 


پیامهای ناخودآگاه دیداری تاییداتی هستند که با سرعت بالایی پیش روی چشم فلاش زده می شوند که ذهن خودآگاه قادر به تشخیص آن نیست. درنتیجه این تاییدات مستقیماً وارد ذهن ناخودآگاه می شوند که بلافاصله هم آنرا درک کرده و نسبت به آن عمل می کند.

در تمام محصولات این سایت ، چهار نرم افزار مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه وجود دارد که بعد از نصب آن بر روی کامپیوتر و موبایلتان می توانید با وارد کردن تصاویر و عبارات تاکیدی ، از این نرم افزارها برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه خود استفاده کنید به این صورت که هم زمان که در حال انجام کارهایتان با کامپیوتر و موبایلتان هستید ، تصاویر و عبارات تاکیدی با سرعت بسیار بالا که فقط قابل درک برای ضمیرناخودآگاهتان می باشند بر روی کامپیوتر و موبایلتان نشان داده می شوند و ضمیرناخودآگاهتان با دیدن تصاویر و عبارات تاکیدی به راحتی برنامه ریزی مجدد می شود و باورهای مثبت و قدرتمند در آن بوجود می آید و در نهایت این باورها باعث محقق شدن اهداف و آرزوهایتان می شود .


 

نرم افزار برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه
نرم افزار برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص کامپیوتر بعد از وارد کردن تصاویر و عبارات دلخواه

نرم افزار برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه

نرم افزار برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه مخصوص موبایل بعد از وارد کردن تصاویر و عبارات دلخواه
 
نرم افزار برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه
با گوش دادن به فایل های صوتی حاوی پیام های پنهان و دیدن تصاویر و عبارات تاکیدی بر روی کامپیوتر و موبایلتان به راحتی ضمیرناخودآگاه خود را برای تحقق اهداف و آرزوهایتان برنامه ریزی کنید

 
 

شما به راحتی می توانید با خرید هر کدام از محصولات سایت که مرتبط با هدفتان است از این روش ها برای برنامه ریزی ضمیرناخودآگاهتان و خلق اهداف و آرزوهایتان استفاده کنید .
 
 پیام های پنهان چگونه ضمیر ناخودآگاه را برنامه ریزی می کند ؟
پیام های پنهان چگونه ضمیر ناخودآگاه را برنامه ریزی می کند ؟
 پیام های پنهان چگونه ضمیر ناخودآگاه را برنامه ریزی می کند ؟
پیام های پنهان چگونه ضمیر ناخودآگاه را برنامه ریزی می کند ؟
 پیام های پنهان چگونه ضمیر ناخودآگاه را برنامه ریزی می کند ؟
پیام های پنهان چگونه ضمیر ناخودآگاه را برنامه ریزی می کند ؟
  پیام های پنهان چگونه ضمیر ناخودآگاه را برنامه ریزی می کند ؟
پیام های پنهان چگونه ضمیر ناخودآگاه را برنامه ریزی می کند ؟
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

3 نظر
Reza ghadimi
دوشنبه دهم اردیبهشت ۹۷
پاسخ
()
()
سلام . پکيج جذب ثروت و موفقيت در کسب و کار مبلغش چند ميباشد. با تشکر
پاسخ مدیر سایت
با عرض سلام محصول جذب ثروت به مبلغ 19900 تومان و محصول موفقیت در کسب و کار به مبلغ 19900 تومان می باشد و در مجموع هر دو محصول به مبلغ 39800 تومان می باشد ،حتما بعد از خرید محصول مورد نظر خود ، به آدرس ایمیل سایت ایمیل بزنید تا نرم افزار فارسی پیام های پنهان نیز برای شما ارسال شود ، برای شما آرزوی موفقیت داریم .
امیر عباسی
جمعه سی و یکم فروردین ۹۷
پاسخ
()
()
ترم افزار توليد پيامهاي پنهان صوتي هم داريد؟
پاسخ مدیر سایت
با سلام شما می توانید از فایل های سابلیمینال موجود در محصولات استفاده کنید و در صورتی که فایل مورد نظر شما در محصولات نبود محصول سابلیمینال اختصاصی را سفارش دهید تا فایل سابلیمینال اختصاصی برای شما آماده شود .
حسن
پنج شنبه بیست و چهارم اسفند ۹۶
پاسخ
()
()
سلاماين نرم افزار ميخوام تهيه کنم اما نه قيمت زده نه گزينه خريد ميشه راهنمايي کنيد؟باتشکر
پاسخ مدیر سایت
با عرض سلام نرم افزار مورد درخواست شما همراه همه ی محصولات سایت موجود می باشد با خرید هر کدام از محصولات این نرم افزار را هم دریافت خواهید کرد . موفق باشید .