menuordersearch
rajaiemanesh.com

درخت پول بکارید ,

مشاهده سبد خرید

تومان
برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه
پکیج ویژه
۱۳۹۶/۴/۱۱ یکشنبه
(0)
(0)
درخت پول بکارید
درخت پول بکارید

" مَّثَلُ الَّذِینَ یُنفِقُونَ أَمْوَالَهُمْ فِی سَبِیلِ اللّهِ کَمَثَلِ حَبَّةٍ أَنبَتَتْ سَبْعَ سَنَابِلَ فِی کُلِّ سُنبُلَةٍ مِّئَةُ حَبَّةٍ وَاللّهُ یُضَاعِفُ لِمَن یَشَاء وَاللّهُ وَاسِعٌ عَلِیمٌ "

وصف بخشش کسانى که دارایی هاى خود را در راه خدا انفاق مى‏کنند ، بسان وصف دانه‏اى است که هفت خوشه رویانیده و در هر خوشه‏اى یکصد دانه است و خدا براى هر که بخواهد ،  آن را  چند برابر مى‏سازد و خدا گشاینده و دانا است . (سوره مبارکه بقره ایه 261)

اغلب مردم فکر می کنند اگر از پولشان بگذرند و آن را به دیگران ببخشند از آن کم می شود ، اما واقعا این طور نیست ، پول باید مدام در جریان باشد نه اینکه آن را در یک جا نگه داریم و سعی کنیم هر روز مبلغی را به آن اضافه کنیم . 
 
 سفارش فایل سابلیمینال سفارشی 
     
 زمانی که از پولمان می بخشیم به طور حیرت آور جهان هوشمند وقتی جای آن را در زندگی ما خالی می بیند آن را به ما می بخشد . اغلب فکر می کنیم که چیزی نداریم که بدهیم ولی اگر به دقت نگاه کنیم میبینیم که چیزهای کوچکی داریم که می توانیم به دیگران بدهیم . 
                                                          
 برای اولین بار هم که شده باید فکر نکنیم که اول باید خیلی داشته باشیم تا بتوانیم ببخشیم . با بخشیدن همان مقدار کمی هم که داریم در انبار دنیا را به روی خود باز می کنیم  و اجازه می دهیم خیلی چیزها به سمت ما سرازیر شوند .                                          

 قانون جهانی بخشش می گوید : اگر می خواهید بگیرید اول باید بدهید . قانون جهانی همیشه کار می کند این قانون را امتحان کنید . گاهی اوقات چیزی که داده ایم خیلی زود برمیگردد ، گاهی اوقات هم طول می کشد ولی مطمئن باشیم که به ما برمی گردد آن هم خیلی بیشتر از آنی که دادیم .                                    
وقتی که می بخشیم نترسیم و با دلی پر از احساس بدهیم ، بعدا از نتایجی که بدست می آوریم حیرت زده می شویم ، با این کار در نعمت ها را به روی خودمان باز می کنیم . اگر پول می خواهیم ما هم باید مانند پول دارترین آدم های روی زمین شروع کنیم به بخشش پول . کاری که در کتاب های متعلق به فرهنگ های مختلف نوشته شده و هنوز هم درباره اش حرف می زنند .    
                                                                                
 به کسانی ببخشیم که به ما کمک می کنند که با دنیای درونمان ارتباط برقرار کنیم ، به ما الهام می بخشند ، به ما خدمت می کنند ، به ما حس خوبی می دهند و دوستمان دارند . ببخشیم بدونه اینکه توقع داشته باشیم که دیگران چیزی را در عوضش به ما پس بدهند و ایمان داشته باشیم که چند برابرش را از جایی دیگر به ما باز می گردانند .         
                                                              
 جان راکفلر درسال 1924 نامه ای به پسرش نوشت و این روش پول دادن را برایش توضیح داد : " از همان اوایل که بچه بودم شروع کردم به دادن پول به مرور که درآمدم بیشتر شد بیشتر دادم " به این نکته توجه کنید که هر چه درآمدش بیشتر شد بیشتر داده و در طول عمرش هم 550 میلیون دلار هم بخشید . اندرو کارنگی هم خیلی به مردم پول داده است ، البته او هم یکی از ثروتمندترین آدم های تاریخ امریکا شد .

 
 دادن به گرفتن منجر می شود و بخشش موجب ثروت . 
                                                                    
 منظور از پول دادن پول دادنی است که از روی میل و علاقه خود فرد باشد ، باید یک احساس بسیار زیبا و توانگری در ما بوجود آورد مثل این احساس که من یک انسان ثروتمند هستم ، این حس بسیار مهم است اینکه ما در وجود خود احساس بزرگ بودن بکنیم ، البته که این بخشیدن فقط و فقط باید برای رضای خدای رحمان که بخشنده واقعی است باشد و بس .    
                              
 ما متاسفانه از روی حس ناراحتی و دلسوزی که برایمان پیش می آید آن هم به مقدار بسیار کم به یک موسسه خیریه یا یک فردی که کنار خیابان افتاده می بخشیم و وقتی می خواهیم ببخشیم دنبال کم ارزش ترین اسکناس خود می گردیم ، وقتی که ما گداگونه می بخشیم گدا گونه هم دریافت می کنیم . به کسانی ببخشیم که به ما حس خوبی می دهند و بدونه توقع بازگشت ببخشیم ، وقتی که می بخشیم پیغامی را به دنیای هوشمند می فرستیم که من ثروتمندم و ثروت به سمت من جریان دارد و این یک اصل آهنربایی است که هر چیزی را بدهی همان را پس خواهی گرفت ، پول بدهی پول خواهی گرفت ، محبت بدهب محبت خواهی گرفت .  
                                                                     
به یاد داشته باشیم اگر مانند ثروتمندان ببخشیم مانند ثروتمندان دریافت می کنیم  البته نه به این معنا که هر چه داریم را ببخشیم ولی مثل مردمی که گداگونه می بخشند نباشیم ، مهم آن حسی است که از بخشیدن در ما شکل می گیرد . حالا به خود نگاه کنیم که کجا و چه طوری و چه قدر باید ببخشیم که به ما حس ثروت مند بودن و عظمت را بدهد ؟     
                                          
 قانون معنوی بخشش زمانی برای ما فعال می شود که به جایی که باعث رشد معنوی ما می شود با خیالی راحت ببخشیم که احساس زیبایی را در ما شکل بدهد . موکدا تکرار می کنیم که این حس که در ما بوجود می آید بسیار بسیار مهم است . چرا تاکید می کنیم به جایی کمک کنیم که به رشد معنوی ما کمک می کند چون هر چقدر ما رشد معنوی کنیم با جهان مهندسی شده هستی هماهنگ تر می شویم و شما بیشتر با قوانین تغییر ناپذیر عالم آشنا می شوید و کائنات هوشمند هم طوری آفریده شده که به چنین انسانی کمک کند ، که بخشش پول کمترین کاری است که می تواند در برابر چنین کسی انجام دهد . حس آرامش ، حس بخشایش همان راز مخفی کسب ثروت است .
                                
با خودمان خلوت کنیم و اجازه بدهیم که بفهمیم که خداست که چیزی را به ما می دهد و دیگران فقط و فقط واسطه هستند که از طریق آن ها عطایای الهی به ما می رسد . به یاد داشته باشیم که هر وقت به یک گدای کنار خیابان پول دادیم آن هم کم ارزش ترین پولی که داشتیم نباید انتظار داشته باشیم که پول دار بشویم البته این به این معنی نیست که به دیگران کمک نکنیم منظور این است که به این دلیل که مردم از ما می خواهند ، به آن ها پول ندهیم چون در این جا یک حس ترحم در ما به وجود می آید ، به یاد داشته باشیم که بخشش باید حس زیبایی را در ما بوجود آورد نه اینکه از بخشش خود احساس درد ناشی از دادن پول را داشته باشیم ، آن هم با بی میلی ، به انسان های نیازمند کمک کنیم آن هم با یک حس شادمانی وصف ناپذیر که کاری انجام داده ایم که مورد رضای خدای رحمان است نه اینکه به یک فقیر پول بدهیم آن هم با حس ترحم و درد ناشی از دادن پول .                                                                  
 برای اینکه بفهمیم باید کجا پول بدهیم این سوال ها را همواره از خود بپرسیم : کجا حس شادی و خوشحالی را به ما می دهد ؟ کجا به یاد خدا افتادیم ؟چه کسی ما را تشویق کرده که به دنبال رویاهایمان برویم ؟ چه کسی باعث شده از اینکه زنده هستیم خوشحال باشیم؟ جواب هر چه که هست همان جایی است که باید به آن پول بدهیم تا سیل ثروت به سمت ما جاری شود .       
                       
اگر می خواهیم که اصل بخشیدن را امتحان کنیم که آیا کار می کند یا نه به جای پول چیز دیگری که داریم ببخشیم آن هم با شرایطی که گفته شد . مثلا کتاب ، اگر کتاب های زیادی داریم می توانیم اصل بخشش را با بخشش کتاب امتحان کنیم . کتاب هایمان را به دیگران ببخشیم آنگاه خواهیم دید که صاحب بزرگترین مجموعه کتاب های موجود در زمینه مورد علاقه خود در دنیا می شویم و بعد آن را درباره پول امتحان کنید . 
                                            
 وقتی که پولی را در حساب بانکی خود داریم و در شک و دودلی هستیم که آن را برای کمک به جایی خرج کنیم ، واقعیت آن است که اگر به آن بچسبیم امکان دارد آن را از دست بدهیم ولی اگر آن را ببخشیم و آن هم فقط برای رضای خداوند باشد و یک احساس بسیار زیبا در ما شکل گیرد آنگاه مطمئن باشید که آن پول از جایی که حتی فکرش را هم نمی کنیم به ما باز خواهد گشت . به یاد داشته باشید که پول همواره باید جاری باشد .
                                    
 دادن واقعی باید بی نام و نشان باشد ، اگر ما به جایی کمک کنیم که اسم ما را بر سر در ساختمان آن بزنند ، این اسمش معامله است نه بخشش ، راز بخشیدن پول این است که اهمیتی ندهیم که این پول برمی گردد یا نه ، هر وقت که اهمیتی ندادیم آن وقت است که جریان پول به سمت ما سرازیر می شود ، ببخشیم و انتظار پس گرفتن نداشته باشیم ، برای رضای خدا ببخشیم تا احساس شادی و بزرگی بکنیم بعد از این ، دنیا خودش می داند که چه کار باید بکند . به یاد داشته باشیم که کائنات همیشه به احساسی که در وجود ما شکل می گیرد واکنش نشان می دهد نه به پول .

 
 پول همیشه باید جریان داشته باشد ، وقتی با شرایط گفته شده شروع به بخشیدن پول می کنیم ، باید این موقعیت را هم در خود به وجود آوریم که آماده دریافت پول هم باشیم یعنی اگر بسیار بسیار هم  توانگر شدیم و کسی مبلغی ناچیز به ما داد برای اینکه از ما تشکر کرده باشد آن را به خاطر کم بودنش پس ندهیم چون پول باید جریان داشته باشد حتی به مقدار کم .
 
 دانلود رایگان فایل های سابلیمینال
 
                                                                    
 درخت پول بکارید
درخت پول بکارید
 درخت پول بکارید
درخت پول بکارید
  درخت پول بکارید
درخت پول بکارید
   درخت پول بکارید
درخت پول بکارید
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر